Перейти до вмісту

Чим меньше дівчину ми любимо, тим більше подобаємось ми їй...

Повідомлень в темі: 67

#21 Трям

шопопало

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:планети КВН

Відправлено 19.09.2008 – 16:34

Перегляд дописуMargo (14.09.2008 09:00) писав:

Так. Буде. Не в тому сені, щоб вам було на дівчат начхати, а вони вас кохають без тями. Це дійсно йде мова про легкий ігнор час від часу) Просто коли хлопець шалено закоханий, в деякій мірі він втрачає свою хватку, яка є тоді, коли до дівчини з’являється інтерес, і він хоче її ну типу завоювати. Тобто він не закоханий і краще знає, що робити, як поводитись. Не знаю чому, але то так.
(Зразу випереджаю тих, хто мене захоче цитувати - так, так, нема однакових хлопців, і всі ви в нас гарні і ідеальні ;) )
Хто сказав?))) Будьте щирими і до вас потянуться!!! Ось істина! Так і в стосунках! Ігнор - справа слабодухих і дволиких! Як можна ховати почуття? Куди? В пазуху? В карман? Як можна сховати справжній погляд? Та ніяк! Можливо, я ще молодий і хтось не сприйме ці слова у серйоз, але ще Шевченко казав:"Борітеся - поборете!", хоч і не про любов, але й сюди ці слова дуже підходять! Любов не буває штучною!!! А "Чємь мєншє любім, тєм большє нравімся" - гра, яка ніколи не стане перешкодою для справжніх почуттів!

Перегляд дописуTeren (14.09.2008 09:38) писав:

Вцілому згідний. +1 Додам ще, що коли ми закохані, то це змушує жінку дивитися на нас як на вже "прирученого звірка", тобто ми перестаємо бути їй цікавими.
Поясни, будь ласка))) Я то, здається, зрозумів, але розпиши, як це? Конкретний приклад чи ще щось.
  • 0

#22 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3581 повідомлень

Відправлено 19.09.2008 – 18:05

Перегляд дописуМурзілка (13.09.2008 22:40) писав:

Тобі б сподобалось якби твоя дівчина від тебе приховувала важливі аспекти свого життя? Ти б її більше любив?
Цікава позиція...
Хе, по моєму йдеться про дівчину яку треба ще завоювати, а не ту, яка вже під боком
По тємі- ну хз, кожна дівчина - то складна система, і мало шо їй ше може подобатися чи не подобатися.
  • 0

#23 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 19.09.2008 – 18:20

Був у мене такий випадок кілька років тому.

Цитата

кожна дівчина - то складна система, і мало шо їй ше може подобатися чи не подобатися.
Їх не зрозумієш. Готовий віддати все, а вона цього не цінить ;), а коли нафіг викидуєш з голови як іграшку, то всьо, вона вже остепеніла і починає дужче тебе любити.
Якщо розглядати дівчину як чорний ящик з аргументами на вході і певними функціями на виході, то є шанс, апроксимуючи множину їх значень, отримати певну залежність. Це неодмінно полегшить з ними спілкування.
  • 0

#24 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 19.09.2008 – 18:29

Перегляд дописуFT232BM (19.09.2008 19:20) писав:

Був у мене такий випадок кілька років тому.

Їх не зрозумієш. Готовий віддати все, а вона цього не цінить ;), а коли нафіг викидуєш з голови як іграшку, то всьо, вона вже остепеніла і починає дужче тебе любити.
Якщо розглядати дівчину як чорний ящик з аргументами на вході і певними функціями на виході, то є шанс, апроксимуючи множину їх значень, отримати певну залежність. Це неодмінно полегшить з ними спілкування.
Колего, не забувайте шо апроксимація належить до наближених методів, а не до точних, тому шанс отримати скінченну множину станів системи(дівчини) є нескінченно малим, до того ж цій системі властива якість безпіслядії- не важливо скільки дівчат до неї ти розумів, з нею все треба починати з чистого листа :o
  • 0

#25 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 20.09.2008 – 00:12

Із шлюхою як з леді, із леді як з шлюхою. — стара англійська приказка.
  • 0

#26 Margo

в тихому очереті чорти плавають брасом

• Користувачі
  • 842 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 22.09.2008 – 12:54

Оффтоп і флуд стерто. Nomad і Sergiy_k усне попередження
  • 0

#27 ЛяльКА=)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 356 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 22.09.2008 – 19:57

ну мені ця приказка не тільки про гру говорить,а й про те що коли тобі кожні дві години дзвонять і кажуть "кицю,сумую,люблю,цялую і т.д. т.п." це з часом набридає, тому невеличкий ігнор ніколи не заважатиме=)
  • 0

#28 belk@

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 7 повідомлень
  • Місто:Черкаси

Відправлено 01.10.2008 – 20:57

абсолютно згодна!!! компліменти це звичайно добре, але всього повинно бути в міру, інакше воно швиденько набридає..........
  • 0

#29 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 01.10.2008 – 21:26

Флуд видалено. Хобб, усне попередження.
  • 0

#30 ---

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 429 повідомлень

Відправлено 01.10.2008 – 22:37

а по-моєму, знаки уваги потрібно виявляти.
не люблю кокетування та іншого "понту". особливо коли бачиш зі сторони, що хтось,
грубо сказано, знущається над дівчиною, яка йому подобається.
це не правильно.
  • 0

#31 Трям

шопопало

• Користувачі
  • 683 повідомлень
  • Місто:планети КВН

Відправлено 02.10.2008 – 14:07

Перегляд дописуbelk@ (1.10.2008 21:57) писав:

абсолютно згодна!!! компліменти це звичайно добре, але всього повинно бути в міру, інакше воно швиденько набридає..........
Як кажуть, маслом кашу не зіпсуєш! Можливо цитата не зовсім чітка, але суть та ж! Хіба погано і набридає, коли твоя кохана людина тобі каже, що ти найгарніша, з чудовими очима, красивим волоссям, вражаючою посмішкою? де тут слово "набридло" з"являється?
  • 0

#32 kitty_bon

Генеральний писар

• Користувачі
  • 625 повідомлень
  • Місто:Кривий Ріг

Відправлено 02.10.2008 – 14:22

Перегляд дописуМій_Травень (2.10.2008 15:07) писав:

Як кажуть, маслом кашу не зіпсуєш! Можливо цитата не зовсім чітка, але суть та ж! Хіба погано і набридає, коли твоя кохана людина тобі каже, що ти найгарніша, з чудовими очима, красивим волоссям, вражаючою посмішкою? де тут слово "набридло" з"являється?

Згодна, але це ж ще від людини залежить, не всі люблять багато компліментів, я напроти без них жити не можу, а от коли від коханої людини не дочекаєшся, то погано, тому краще "перелюбити" аніж "недолюбити"
  • 0

#33 lorelei

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 226 повідомлень
  • Місто:Калуш ->Львів

Відправлено 02.10.2008 – 15:31

Перегляд дописуМій_Травень (2.10.2008 15:07) писав:

Мені такі компліменти набридають, і лишні вияви уваги теж... Можливо це жорстоко, але така я... Можливо тому, що це лише слова, які можуть нічого і не означати, мені багато казали таких солодких слів, насправді не розуміючи їх змісту і невкладаючи в них ніякої любові... Це сумно. І тепер я до таких компліментів ставлюсь дуже скептично, не довіряю їм. :happy1: Якщо ти кохаєш, це і так видно по твоїх вчинках і поведінці, і непотрібно нічого доводити частими компліментами.
Як то кажуть "редко - но метко".
  • 0

#34 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 02.10.2008 – 15:48

Чим більши дівчену ми любим тим більше менше вона нас))))))))))))))))))
  • 0

#35 Bublik

Генеральний писар

• Користувачі
  • 597 повідомлень

Відправлено 02.10.2008 – 19:44

Перегляд дописуbendera.UA (2.10.2008 15:48) писав:

Чим більши дівчену ми любим тим більше менше вона нас))))))))))))))))))
Є й таке :happy1: , це ідеал кохання. Але в житті в більшості випадків навпаки. Цілком підтримую твердження "Чим менше дівчину ми любимо, тим більше подобаємось ми їй ..". Хлопця і дівчину в цій фразі можна переставити місцями - і теж правдиве твердження. Тільки коли дівчина менше любить до невтями закоханого в неї кавалера, то вона може його використовувати в своїх зловредних цілях, то що називається "крутити". Жорстокі вони деколи :brovy:
  • 0

#36 Мурзілка

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 321 повідомлень
  • Місто:Дім там де він

Відправлено 02.10.2008 – 20:02

Перегляд дописуbublik (2.10.2008 20:44) писав:

Є й таке :happy1: , це ідеал кохання. Але в житті в більшості випадків навпаки. Цілком підтримую твердження "Чим менше дівчину ми любимо, тим більше подобаємось ми їй ..". Хлопця і дівчину в цій фразі можна переставити місцями - і теж правдиве твердження. Тільки коли дівчина менше любить до невтями закоханого в неї кавалера, то вона може його використовувати в своїх зловредних цілях, то що називається "крутити". Жорстокі вони деколи :brovy:

Боже! Шановна сильна половина населення Теревень! Мені от цікаво, де ви знаходите таких стервозних і корисливих дівок (без образ)??? Ну чого така несправедливість в житті? В парі завжди хтось один все псує і це прямо якийсь уже закон. Чому не можна жити в мирі і злагоді і не зганяти зло одне на одному? Ніколи цього не розуміла і мабуть не зрозумію ніколи. Якщо є справжні почуття, то їх берегти треба як зіницю ока, і працювати над їх підтриманням і ростом. Адже відносини це важка праця ДВОХ, саме ДВОХ, а не так як трапляється дуже часто, що стосунки потрібні лише комусь одному, а інший просто звик до цього
  • 0

#37 Bublik

Генеральний писар

• Користувачі
  • 597 повідомлень

Відправлено 02.10.2008 – 20:12

Перегляд дописуМурзілка (2.10.2008 20:02) писав:

Боже! Шановна сильна половина населення Теревень! Мені от цікаво, де ви знаходите таких стервозних і корисливих дівок (без образ)??? Ну чого така несправедливість в житті? В парі завжди хтось один все псує і це прямо якийсь уже закон. Чому не можна жити в мирі і злагоді і не зганяти зло одне на одному? Ніколи цього не розуміла і мабуть не зрозумію ніколи. Якщо є справжні почуття, то їх берегти треба як зіницю ока, і працювати над їх підтриманням і ростом. Адже відносини це важка праця ДВОХ, саме ДВОХ, а не так як трапляється дуже часто, що стосунки потрібні лише комусь одному, а інший просто звик до цього
Мурзілко, це не є дуже поширене явище, але казати , що такого нема- теж неправда. Бо були випадки , правда не зі мною.
  • 0

#38 Мурзілка

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 321 повідомлень
  • Місто:Дім там де він

Відправлено 02.10.2008 – 20:18

Перегляд дописуbublik (2.10.2008 21:12) писав:

Мурзілко, це не є дуже поширене явище, але казати , що такого нема- теж неправда. Бо були випадки , правда не зі мною.

Не дуже поширене??? Та я не знаю жодної пари, в якій би не було аксіоми: "Один кохає, а інший дозволяє кохати" - це реалії життя. А життя таке... воно бентежне... і не справедливе :happy1:
  • 0

#39 Bublik

Генеральний писар

• Користувачі
  • 597 повідомлень

Відправлено 02.10.2008 – 20:40

Перегляд дописуМурзілка (2.10.2008 20:18) писав:

Не дуже поширене??? Та я не знаю жодної пари, в якій би не було аксіоми: "Один кохає, а інший дозволяє кохати" - це реалії життя. А життя таке... воно бентежне... і не справедливе :brovy:
Що ж то за кохання таке " Один кохає, інший позволяє, або не позволяє" " Або позволяє тільки по непарним числам календара " :ggggg: ? То вже душевна проституція якась. Один одного кохає , а це щире почуття. І напевно , за цією теорією виходить , що інший позволяє кохати, а та , що кохає знає як до неї відносяться, й їй це подобається... Плутанина якась . Треба розібратись докладніше. :happy1:
  • 0

#40 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 04.10.2008 – 14:08

Відео про стосунки між хлопцями і дівчатами ПОСИЛАННЯ
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1