Перейти до вмісту

Як дати зрозуміти дівчині, що хлопця треба цінувати!

Повідомлень в темі: 83

#81 Теж пасічник...

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 332 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:краще не знати:)

Відправлено 22.01.2010 – 18:46

Перегляд дописуБажана (22.01.2010 18:17) писав:

Хороше доти не помічається і не цінується доки ми його не втрачаємо. У даному випадку хороше - це твоє кохання, увага, турбота до дівчини. Отже, виходячи з останнього пропоную хоча б на деякий час, якщо варіант знайти іншу для тебе не варіант, скажімо позбавити її того, що нею не цінується. Можливо це допоможе, можливо...

а може буде цінувати те, що нарешті здихалась від таких кайданів

Перегляд дописуbdrFsg (18.12.2008 00:06) писав:

А прямим текстом в лоб ніяк? На кшталт - Ти мене не цінуєш. Мені з тобою стає некомфортно.

ну не варто так різко

А порадити можу лише одно: потрібно з самого початку вчити поважати себе і свою думку та бажання. А якщо буди підкаблучником - то як можна вимагати цінувати себе?

Повідомлення відредагував Теж пасічник...: 22.01.2010 – 19:03

• 0

#82 Таньчик

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 97 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Чернівці

Відправлено 27.01.2010 – 09:15

А як дати зрозуміти хлопцеві, що дівчину потрібно цінувати? Ці питання рівноцінні, адже різні люди-різні характери.
  • 0

#83 Dovgapanchoha

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 307 повідомлень

Відправлено 17.06.2010 – 11:48

Перегляд дописуТаньчик (27.01.2010 10:15) писав:

А як дати зрозуміти хлопцеві, що дівчину потрібно цінувати? Ці питання рівноцінні, адже різні люди-різні характери.

Спрацьовує ненадовго, але все ж.
Подивіться разом кіно типу "love story" або якусь іншу класику жанру, де головна героїня помирає. Якщо він не останній цинік, який ненавидить мелодрами, на нього обов'язково подіє. Він побачить, що кохану можна втратити. І зробить собі висновки.

А взагалі це ще велике питання: цінує-не цінує.

Мій хлопець кричить, що я його не ціную.

Підстави для того: з ним ми бачимось щодня чи майже щодня хоча б на пару годин ну і + телефон і скайп.
Але якийсь час я віддаю навчанню, і зрідка бачуся зі своїми подругами - зайти в кімнату в гуртожитку, чаю попити, поговорити про тяжку жіночу долю...
Кожен такий похід розцінюється як зрада, забивання на свого коханого, бо йому саме в той момент, коли я "ЗІ СВОЇМИ ДРУЗЯМИ РОЗВАЖАЛАСЬ, І БОЗНА-ЩО ВИТВОРЯЛА" (тобто чай пила), йому було погано і я це мала відчути, а я про нього забула, значить, я його не ціную і ні в що не ставлю, а він же для мене все робить.
І аргумент, що я після того як зустріла його не глянула на жодного чоловіка "неправильним" поглядом і не дала йому жодного реального приводу для ревнощів, він все одно знаходить якись божевільний аргумент або "звідки я знаю" або "з подругами - це зрада емоційна" абощо.

Для мене це найрідніша людина, не уявляю себе поруч з іншим, мені з ним добре, найкраще, і я хочу завжди бути з ним, але не можна жити тільки однією людиною. Мусить бути ще щось. Небагато, але ще щось - друзі, хоббі, не знаю. Це не значить нелюбов. Це значить життя не може складатися лише з чогось одного. А для нього це доказ №1, що я його не люблю, бо мені потрібні мої друзі раз в місяць-два.

То я вас прошу, коли кажете, що половинка вас не цінує, спробуйте ще подивитись на все її очима. А раптом все не так.
  • 0

#84 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 543 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 17.06.2010 – 12:57

А для чого комусь щось потрібно давати зрозуміти? Якщо хлопець, або дівчина своїми вчинками і поведінкою буде заслуговувати поваги, їх і так будуть поважати.
А якщо цінності в людині повністю відсутні, він гуляє з ким попало, ображає її, хамить, то як можна ТАКОГО ХЛОПЦЯ поважати????
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних