Перейти до вмісту

Як дати зрозуміти дівчині, що хлопця треба цінувати!

Повідомлень в темі: 83

#41 МаЛа ВрЕдНа ЖаБа

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 191 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:далеко далеко...

Відправлено 05.12.2008 – 20:53

любить - буде цінувати,не любить-як би ти не старався все одно цього не поясниш їй!бо не любить!
  • 0

#42 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6889 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:штори

Відправлено 05.12.2008 – 23:25

МаЛа ВрЕдНа ЖаБа (5.12.2008 20:53) писав:

любить - буде цінувати,не любить-як би ти не старався все одно цього не поясниш їй!бо не любить!
а ще можна в ромашки пелюстки повідривати)
  • 0

#43 MATADOR

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 126 повідомлень

Відправлено 06.12.2008 – 11:21

Темний ангел (16.09.2008 10:24) писав:

Якщо вона тебе дійсно любить, то вона почне змінювати себе, бо буде боятися тебе втратити. Найлегше сказати: "Кохай таку, ака є... " Сам кажеш, що на грубість з твого боку вона відповідала грубість і не намагалася вияснити причини цього, на мою думку, вам краще розірвати стосунки, принаймі я так би зробив, бо терпіти все життя когось, навіть і з сильної любові - це є дурість. Краще певний час перемучитися без неї, ніж псувати собі нерви все життя. Згоден з тобою, що до того, як часом люди змінюють взаєморозуміння на почуття власності. Для мене, якщо у відповідь на моє добре ставлення мені б відплачували "пофігізмом" і т.д. не були б перешкодою для того, щоб піти, ні штамп в паспорті, ні діти, нявністю яких часто шантажують чоловіки жінок чи навпаки. Якщо я добре ставлюся до людини, то очікую цього взамін і намагаюся розрізнити, коли мене хочуть використати. Головне - не піддаватися надміру почуттям.

Якщо б вона його любила то такої х...ні як зараз і не було в помині. Тут гордість скоріше кожного з них.

bublik (17.09.2008 00:37) писав:

Для того , щоб реально оцінити партнера по стосункам- на деякий час роз*їхатись ! Тоді можна буде обдумати всі плюси і мінуси відносин. А також відчути реальний рівень тяги до партнера(рші). :lol:
Це не вихід, це нічого не поміняє. Треба кардинально міняти розвиток відносин, або розїхатися, але на завжди, або ж "дати її в руки руль". Як я зрозумів, це хлопець хоче навчити дівчину його цінувати. Але її це "вчення" 100 років не треба. Щось міняти в собі вона не хоче ні зараз ні в майбутньому. Нащо тоді починати всі ці думки. Якщо не можеш її заставити цінувати тебе і твої інтереси їй ні до чого. То хоч сам їх цінуй. Як ти можеш заставити її себе цінувати, якщо сам себе не цінуєш.
Найпростіший спосіб перевірити чи ти їй цінний, чи вона за тебе думає і переживає, це вдати що ти прихворів ( нічим особо заразним, думаю сам придумаєш). Сказати їй про це, якщо вона буде переживати за тебе, говорити що б ти поберіг себе, виздоровлював, провідає, значить "не все ще втрачено". Якщо такого не буде, то жени її віником...
Повір час її не поміняє, тільки твої дії змінять відносини.
  • 0

#44 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 06.12.2008 – 14:19

Якшо дівчина цього одразу не розуміє,то на фіга вам така дівчина?....
  • 0

#45 Margo

в тихому очереті чорти плавають брасом

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 842 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 06.12.2008 – 21:14

Знов починається про моральність Sensssorikи? Не відхиляємось від теми і т.д бо далі йтимуть десятки!
  • 0

#46 SancoVirus

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 108 повідомлень

Відправлено 11.12.2008 – 18:50

В мене така проблем. Сказав дівчині шо я її люблю... відтоді вона не розмовляє зі мною :angry1: :rolleyes: + її подруги кажуть шо вона тепер мене ненавидить. питання - ШО РОБИТИ??? :angry12:
  • 0

#47 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 11.12.2008 – 18:55

SancoVirus (11.12.2008 18:50) писав:

В мене така проблем. Сказав дівчині шо я її люблю... відтоді вона не розмовляє зі мною :angry1: :rolleyes: + її подруги кажуть шо вона тепер мене ненавидить. питання - ШО РОБИТИ??? :angry12:
трахати
  • 0

#48 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • 882 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 11.12.2008 – 19:18

Ну є такий вид дівчат, яких верне від хлопця, коли він признається до них в коханні, чи іншими словами, коли та дівчина нарешті його завоює. Він стає для неї нецікавим, жалюгідним.
Другий варіант - можливо, вона бачила в тобі друга, нарешті одного з небагатьох хлопців, з яким вона себе почувала комфортно і не відчувала потенційної небезпеки. Тоді вона могла тебе зненавидіти, бо розбив її мрію, ілюзію, хз. Словом, варіантів тут безліч.

Як бути? Не знаю, як бути, але знаю, що явно не варто за неї бігати, імхо. Тобто як мінімум викликати до себе повагу.
  • 0

#49 mim

Генеральний писар

• Користувачі
  • 680 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 11.12.2008 – 19:27

шукати нову дівчину і робити як Sergiy_K порадив :rolleyes:
  • 0

#50 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 11.12.2008 – 19:42

Деякі дівчата бояться відповідальності - може вона до тебе ставилась не серйозно, а ти з такими заявами до неї прийшов.
Якщо вона з тебе насміхається, краще облиш ту справу і пошукай іншу, більш достойну тебе, дівчину.
  • 0

#51 Margo

в тихому очереті чорти плавають брасом

• Користувачі
  • 842 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 11.12.2008 – 21:03

SancoVirus (11.12.2008 18:50) писав:

Є і такий тип дівчат, яким притаманне шось похоже до інстинкту мисливця в хлопців. Так от - завоювала - і вже не потрібно. Що робити? - Не звертати уваги, а ще краще з іншими дівчатами фліртувати (буде проскакувати мисля"як так? та ж признавався мені в коханні, значить мій"). А якщо не поможе - значить вже нічого не поможе, значить є щось таке що її відлякує, або просто "відвертає" від тебе.
  • 0

#52 Йа_ЯбЛуЧкО_XD

Генеральний писар

• Користувачі
  • 649 повідомлень
  • Місто:if.ua

Відправлено 11.12.2008 – 21:05

Який тісний світ!!!SancoVirus, перестань задовбувати вже і Теревені? Напевне, немає місця в Неті, де немає тебе...Тільки позбулась в контакті - як ти зявився тут!
Перепрошую за офф-топ, просто не стрималась вже.( деякі особи вміють мене довдити і в реалі, і тут)
Он-топ. Відстань ти від неї, ти її абсолютно не цікавиш...
п.с. А дівчина то хлопця в себе не закохувала.. він то сам в неї закохався...

Повідомлення відредагував Йа_ЯбЛуЧкО_XD: 11.12.2008 – 21:26

• 0

#53 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 11.12.2008 – 21:22

Sergiy_K (11.12.2008 18:55) писав:

трахати
+1
p.s. Якщо не виходить - битися галавой апмур!

Повідомлення відредагував zav: 11.12.2008 – 21:23

• 0

#54 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • 3018 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:мами

Відправлено 11.12.2008 – 21:41

SancoVirus
спалився ти тута чувак...

тре просто попросити ^_^
але бувають і жадіни...
  • 0

#55 Йа_ЯбЛуЧкО_XD

Генеральний писар

• Користувачі
  • 649 повідомлень
  • Місто:if.ua

Відправлено 11.12.2008 – 22:36

Люди:rolleyes:)Дівчинка йому не дасть - то точно:angry12:) Так що шукайте інші варіанти:angry1:
  • 0

#56 SancoVirus

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 108 повідомлень

Відправлено 11.12.2008 – 23:27

Йа_ЯбЛуЧкО_XD (11.12.2008 22:36) писав:

Люди:angry12:)Дівчинка йому не дасть - то точно:angry1:) Так що шукайте інші варіанти:(

Хоч ти мене вже ї довела, але дякую за єдиний розумний пост... хоча ні. це не єдина розумна відповідь хоча максимум чого я хочу це :rolleyes:
  • 0

#57 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 11.12.2008 – 23:43

Думала, що знову плакальна тема про нерозділене кохання. А тут такі пристрасті... Мабуть варто було б створити ще один розділ "Місцева Санта-Барбара".)
  • 0

#58 SancoVirus

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 108 повідомлень

Відправлено 11.12.2008 – 23:50

Олеська (11.12.2008 23:43) писав:

Думала, що знову плакальна тема про нерозділене кохання. А тут такі пристрасті... Мабуть варто було б створити ще один розділ "Місцева Санта-Барбара".)

Дуже смішно :rolleyes: А в мене тут дійсно нерозділене кохання :angry12:
  • 0

#59 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 11.12.2008 – 23:54

SancoVirus (11.12.2008 23:50) писав:

Тобі просто не дали- подумаєш трагедія
Все в твоїх руках...ну ти зрозумів про шо я
  • 0

#60 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 11.12.2008 – 23:55

SancoVirus (11.12.2008 23:50) писав:

Сонце, та хіба в тебе одного?) Таке треба в житті пройти, щоби зрозуміти, що всі жінки с..и (для жінок - мужики - козли).)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних