Перейти до вмісту

Як дати зрозуміти дівчині, що хлопця треба цінувати!

Повідомлень в темі: 83

#21 Мурзілка

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 321 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Дім там де він

Відправлено 13.09.2008 – 13:21

Альтернативні рішення кажеш... Не знаю... Пів року я намагалась змінити мого тодішнього хлопця, в нього схоже відношення до мене було, як у твоєї дівчини до тебе. Те що мені не подобалось в наших стосунках намагалась спочатку мовчки вказати, потім говорити, потім скандалити, а він просто не звертав уваги. Думав що я, як він говорив "перестервенію" і все стане як було, він зможе мною помикати так як йому хотітиметься. В кінці-кінців, я не витримала і сказала, що нам треба якийсь час не бачитись і не чутися. Не чулись ми 2 тижні, потім він подзвонив та більше нічого не змінилось. Говорячи з ним по телефону, я піймала себе на думці, що за 2 тижні які я його не бачила, я почала... навіть не знаю... одним словом "ЖИТИ". Не було сварок, прирікань, колкостей, очікувань того чого ніколи не буде. Життя стало реальним, а не "от, одного дня, ми почнемо розуміти одне одного", того дня ніколи не було і не буде
  • 0

#22 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6889 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:штори

Відправлено 13.09.2008 – 13:59

ну тема про те як маніпулювати іншими, то діло наживне, а от як "дати зрозуміти хлопцеві, що себе треба цінувати" - нетривіальна проблема)
  • 0

#23 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень
  • Місто:ілюзії

Відправлено 13.09.2008 – 23:06

Sok86 (13.09.2008 11:41) писав:

Як дати зрозуміти дівчині, що хлопця треба цінувати! Що навіть після довготривалих відносин, він може її покинути. І одруження не е гарантом, того , що він її власність назавжди. Адже хлопець , теж може подати на розлучення, і кинути її...
так само як і хлопцю:
впасти під потяг, повіситись під люстру, фтопитися у калюжі, наїстися шампуня чи щє якимось чином врізати дуба )

інакше кажучи – якщо недано то недано
звісно овдовівши буде більш сумувати шо не цінував
цим вчинком навчиться наступного разу не робити такої помилки :D можливо))
  • 0

#24 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 569 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 16.09.2008 – 10:24

Sok86 (13.09.2008 12:53) писав:

в усіх розмовах на цю тему , вони визнае свою провину, але каже, кохай таку , ака є...
то для чого вона тобі? Розривай стосунки, потім буде і важче, і більш боляче. - до цього все йде, а я не хочу щоб це сталося... Тому шукуаю вихід, як зробити так щоб це не сталося...
Якщо вона тебе дійсно любить, то вона почне змінювати себе, бо буде боятися тебе втратити. Найлегше сказати: "Кохай таку, ака є... " Сам кажеш, що на грубість з твого боку вона відповідала грубість і не намагалася вияснити причини цього, на мою думку, вам краще розірвати стосунки, принаймі я так би зробив, бо терпіти все життя когось, навіть і з сильної любові - це є дурість. Краще певний час перемучитися без неї, ніж псувати собі нерви все життя. Згоден з тобою, що до того, як часом люди змінюють взаєморозуміння на почуття власності. Для мене, якщо у відповідь на моє добре ставлення мені б відплачували "пофігізмом" і т.д. не були б перешкодою для того, щоб піти, ні штамп в паспорті, ні діти, нявністю яких часто шантажують чоловіки жінок чи навпаки. Якщо я добре ставлюся до людини, то очікую цього взамін і намагаюся розрізнити, коли мене хочуть використати. Головне - не піддаватися надміру почуттям.
  • 0

#25 Teren

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 430 повідомлень
  • Місто:Берестечко-Львів

Відправлено 16.09.2008 – 13:10

Цитата

Якщо вона тебе дійсно любить, то вона почне змінювати себе, бо буде боятися тебе втратити. Найлегше сказати: "Кохай таку, ака є... " Сам кажеш, що на грубість з твого боку вона відповідала грубість і не намагалася вияснити причини цього, на мою думку, вам краще розірвати стосунки, принаймі я так би зробив, бо терпіти все життя когось, навіть і з сильної любові - це є дурість
Загалом, мабуть, погоджуся.
Єдина заувага - топікстартеру радив би також спробувати розібратися у собі, адже так чи інакше, а тип її поведінки стосовно нього був обумовлений її реакцією на деякі риси його характеру, окремі вчинки (стосунки - то завше взаємодія двох систем). Адже ж люди не реагують однаково на УСІХ. Будучи скандалісткою із топікстартером, його дівчина, цілком імовірно, з величезною повагою і толерантністю ставить, напр., до своїх батьків, до когось із колег по роботі... Треба розбіратися, чому САМЕ ІЗ НИМ вона є скандалісткою. Чи він недостатньо "твердий" характером, на її думку? Має у неї недостатньо авторитету? Щось інше?
Так чи інакше, хочеться топікстартеру побажати успіхів - і нехай тримає нас у курсі розвитку подій, ну а ми вже, чим зможемо, тим і допоможем.
  • 0

#26 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 16.09.2008 – 22:49

Як дати зрозуміти дівчині, що хлопця треба цінувати! Що навіть після довготривалих відносин, він може її покинути. І одруження не е гарантом, того , що він її власність назавжди. Адже хлопець , теж може подати на розлучення, і кинути її...
нормальні стосунки, тобто без неприємних ускладнень, які ведуть до неприємних наслідків, мають засновуватись на доірі один до одного, а намагання зробити так як каже шановний автор приблизне рівне до спроби заставити ревнувати, тобто, в чомусь вже є недовіра, яка ні до чого гарного не приведе, поговори відверто з дівчиною, скажи що непокоїть, і все обійдеться
і звичайно, ніколи не треба рахувати всякі штуки, тобто, він їй посміхнувся 3 рази, а вона йому 2, вона його не цінує все капєц, підходь то питань з розумінням

думаю, тема закрита, хай модератори перефменують назву теми на : "як дати зробуміти дівчині, що хлопця треба цілувати!", така тема дуже пригодиться початківцям, і хлопцям і дівчатам
  • 0

#27 Bublik

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 597 повідомлень

Відправлено 17.09.2008 – 00:37

Для того , щоб реально оцінити партнера по стосункам- на деякий час роз*їхатись ! Тоді можна буде обдумати всі плюси і мінуси відносин. А також відчути реальний рівень тяги до партнера(рші). :ggggg:
  • 0

#28 Варвара

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 62 повідомлень

Відправлено 17.09.2008 – 06:32

До того, як зустріла СВОЄ ЩАСТЯ, я не цінувала жодного хлопця, було всерівно де він і з ким, а його відчуття зовсім мене не цікавили. Признаю, що це було інколи жорстоко, але там не було чого цінувати)))
Якщо хлопець хоче, щоб його цінували, то нехай в ньому буде щось цікаве (так само, як і дівчатам)
Це не проблема статі, а особистості.
  • 0

#29 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 18.09.2008 – 22:31

Вказати ціну. Нізя зрозуміти відношення до невизначеного.
  • 0

#30 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень
  • Місто:ілюзії

Відправлено 20.09.2008 – 15:13

кхм.... а сказати не пробував??
  • 0

#31 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 20.09.2008 – 15:43

Vepr (20.09.2008 16:13) писав:

кхм.... а сказати не пробував??
мені завжди подобався твій невичерпний оптимізм :)
  • 0

#32 -=Негідник®=-

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 29 повідомлень

Відправлено 04.10.2008 – 11:34

Хм...Якщо вже бачиш, що вона не цінує або перестала цінувати тебе, то це може означати:
1. Ти їй набрид (+якась нова симпатія).
2. Вона впевнена, що ти від неї нікуди не дінешся.
Тут краще розгрібати ситуацію "не відходячи від каси", бо чим довше тягнеш, тим гірше для тебе!
Якщо розмови нічого не дадуть в тебе два шляхи:
1. Терпіти, терпіти і ще раз...терпіти.
2. Згрібати себе в руки і шукати ту, яка таки буде цінувати.
З.І. Взаєморозуміння і взаємоповага - які ж нормальні стосунки без цього?
  • 0

#33 Мурзілка

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 321 повідомлень
  • Місто:Дім там де він

Відправлено 04.10.2008 – 12:15

Sergiy_K (13.09.2008 14:59) писав:

ну тема про те як маніпулювати іншими, то діло наживне, а от як "дати зрозуміти хлопцеві, що себе треба цінувати" - нетривіальна проблема)

Якщо хоч один в парі (і не має різниці чи хлопець чи дівчина) не розуміє того що іншого треба поважати - то не справжня пара, то так, аби вдома по вечорам не сидіти

Повідомлення відредагував Мурзілка: 04.10.2008 – 12:16

• 0

#34 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 04.10.2008 – 12:32

По-моєму автору не так вже та дівчина й потрібна....То в чому проблеа? Абозаведи гарем,або кинь її і знайди іншу. Яка буде тебе "цінувати". Але ...невже ти думаєш,що тебе є за шо цінувати? Якби було,то вона б напевно сама це помітила:)
  • 0

#35 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 05.10.2008 – 00:27

-=Негідник®=- (4.10.2008 12:34) писав:

Хм...Якщо вже бачиш, що вона не цінує або перестала цінувати тебе, то це може означати:
1. Ти їй набрид (+якась нова симпатія).
2. Вона впевнена, що ти від неї нікуди не дінешся.
Тут краще розгрібати ситуацію "не відходячи від каси", бо чим довше тягнеш, тим гірше для тебе!
Якщо розмови нічого не дадуть в тебе два шляхи:
1. Терпіти, терпіти і ще раз...терпіти.
2. Згрібати себе в руки і шукати ту, яка таки буде цінувати.
З.І. Взаєморозуміння і взаємоповага - які ж нормальні стосунки без цього?
Ти даєш поради маючи проблеми з дівчатами? :)
  • 0

#36 100000

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 350 повідомлень

Відправлено 13.10.2008 – 09:52

Цінувати – від слова „ціна”, а тому перш за все треба щоб товар відповідав заявленій якості і був конкурентноспроможним на ринку собі подібних, інакше відносини, щодо його обігу нагадуватимуть якесь збочення, або вимагатимуть створення нового стилю життя де такий товар буде користуватись попитом.
Вводити в оману дівчину, штучно набиваючи собі ціну - то пуста трата часу.
  • 0

#37 Dimetrius

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 75 повідомлень

Відправлено 17.10.2008 – 12:09

100000 (13.10.2008 10:52) писав:

Цінувати – від слова „ціна”, а тому перш за все треба щоб товар відповідав заявленій якості і був конкурентноспроможним на ринку собі подібних, інакше відносини, щодо його обігу нагадуватимуть якесь збочення, або вимагатимуть створення нового стилю життя де такий товар буде користуватись попитом.
Вводити в оману дівчину, штучно набиваючи собі ціну - то пуста трата часу.
Цінувати не від слова "ціна", а від слова "цінність". А це далеко на має ніякого відношення ні до грошей, ні до набивання собі ціни.

Павлина (13.09.2008 12:13) писав:

У мене була ідентична ситуація, тільки навпаки: він вважав, що я - його власність. Якщо розмови нічого не дадуть то найкраще сказати "прощай" і шукати щастя з кимось іншим (це з мого досвіду).

Погоджуюсь. У мене теж подібне було. Я півтора року зустрічався з дівчиною, якій було по борабану на мене, я був просто цяцькою і причиною кудась піти погуляти, бо "вдома впадло сидіти" було... її слова. Може півтора року це і мало, але на мої 18 мені здається це досить. Нерви у мене не залізні і не резинові... здали і я її кинув. Якщо чесно не жалію ні крихти. Я зустрів дівчину яка справді мене цінує, я мимоволі навіть порівнюю, як ставиться вона до мене, а як ставилась колишня... Я уявити не міг, що дівчина так може відноситися до хлопця. Її постійно цікавить чого хочу Я, постійно за МЕНЕ переживає, завжди хоче МЕНІ в чомусь допомагати.. завжди отак тільки Я, Я, Я ... це аж бісить інколи, але я щасливий. приємно знати, що комусь ти не байдужий. Тому також зі свого досвіду пораджу... кидай її і не вагайся, шукай щастя де інде... а ще краще не шукай, воно само тебе знайде. Бо цінувати себе ти її не навчиш... якщо досі не навчив то вже не навчиш... тай сумніваюся, що такого можна "навчити"...

Повідомлення відредагував Dimetrius: 17.10.2008 – 12:14

• 0

#38 Еней

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 366 повідомлень
  • Місто:Рогатин

Відправлено 17.10.2008 – 12:21

Людина починає цінувати когось лише після того як втратить. Хоча є ще один вихід: дати зрозуміти, що вона (він) тобі теж не потрібна (потрібен). :alakh:
  • 0

#39 Син Перуна

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 229 повідомлень
  • Місто:Рівне-Львів

Відправлено 16.11.2008 – 07:34

якшо вона справді кохає - тоді і цінує. інша справа - може цього не показувати. чому? хз... мабуть, щоб чоловік відносився до неї ще краще і був вартим цього цінування...
  • 0

#40 100000

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 350 повідомлень

Відправлено 28.11.2008 – 16:31

Dimetrius (17.10.2008 12:09) писав:

Цінувати не від слова "ціна", а від слова "цінність". А це далеко на має ніякого відношення ні до грошей, ні до набивання собі ціни.
Звідки така інформація? Я не веду бесіду виходячи із семантичного значення слова ціна, хоча стверджувати що слово "цінувати" є похідним від слова "цінність" чи "ціна" то все рівно що стверджувати любий із цих варіантів. Це означає, що переможе той у кого сильніше бажання заморочити голову, а не обов'язково той, хто веде дискусію про суть діла.

Коли я говорю Цінувати – від слова „ціна”, мова не обов'язково йде про грошовий капітал, і бідний той, хто так вважає. Кожен є носієм відповідного нематеріального і зокрема духовного капіталу, а тому називаючи товаром те, що ми пропонуємо тому хто нас повинен би на нашу думку поважати, ми повинні перш за все контролювати, щоб цей товар відповідав заявленій якості і був конкурентноспроможним на ринку собі подібних, інакше відносини, щодо його обігу нагадуватимуть якесь збочення, або вимагатимуть створення нового стилю життя де такий товар буде користуватись попитом.
Вводити в оману дівчину, штучно набиваючи собі ціну - то пуста трата часу!!!! Кожна людина підствідомо прекрасно розуміє кого і за що їй треба цінувати, і щоб дати зрозуміти комусь що ми є цінними перш за все потрібно дійсно бути цінними, а не тими хто постійно ходить і стогне, що його не цінують.

Повідомлення відредагував 100000: 28.11.2008 – 16:35

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних