Перейти до вмісту

Коли дівчина лідер у стосунках

Повідомлень в темі: 155

Опитування: хто лідер у відносинах? (74 користувачів проголосувало)

Оберіть стать, яка на вашу думку має домінувати у відносинах.

1. Дівчина (11 голосів [14.86%])

Процент голосів: 14.86%

2. Хлопець (63 голосів [85.14%])

Процент голосів: 85.14%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#81 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 569 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:м. Львів

Відправлено 12.03.2009 – 11:18

Перегляд дописуVakuolka (15.09.2008 10:16) писав:

Щодо того, хто в стосунках головний, то якщо жінка мудра, то чоловік буде робити те, що потрібно їй, але тре це мудро повернути... З практики кажу - реально і можливо... :) Казав колись пушик, що чоловік голова, а жінка шия, куди захоче, туди й поверне...
А ще кажуть, що жінка тримає чотири кути в хаті, а чоловік шукає п"ятого... :)))
Не завжди те, що хоче робити жінка є правильним і в даному випадку потрібно говорити не про мудрість, а про хитрість.

Повідомлення відредагував Темний ангел: 12.03.2009 – 11:20

• 0

#82 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 12.03.2009 – 11:23

Перегляд дописуМалюсінька (12.03.2009 11:12) писав:

Ні! Я мала на увазі різні поняття: кохання і побут. В побуті може домінувати жінка, в інших певних питаннях - мужчина.

в яких це "інших"? от уяви собі офіціант в ресторані першим питає "що будете замовляти" - проявив ініціативу, мабуть він лідер в стосунках

Перегляд дописуМалюсінька (12.03.2009 11:12) писав:

в коханні - рівність.
тобто або однаково ініціативні або однаково слабкодухі? 
  • 0

#83 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 13.03.2009 – 18:18

Перегляд дописуШартеп (11.03.2009 22:13) писав:

:happytwo: :happytwo: :happytwo: ;) яскравий приклад жіночої логіки. хто керує шиєю? - мозок! а мозок де? - в голові.
Ви в курсі, що таке переносне значення? Отож...
По-перше, Степан Пушик - то письменнник, мужчина, якщо ви не в курсі.
По-друге, все в нашому житті відносно.. Іноді мозок відмовляється працювати, а тіло живе..

Перегляд дописуТемний ангел (12.03.2009 12:18) писав:

Не завжди те, що хоче робити жінка є правильним і в даному випадку потрібно говорити не про мудрість, а про хитрість.
Я ж не кажу категорично, що жінка завжди все робить чи думає правильно... Хитрість, звичайно, величееезну роль грає... Але хитрість без мудрості її використання в певний момент - нічого...
  • 0

#84 Zhooook

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 167 повідомлень

Відправлено 13.03.2009 – 19:48

Перегляд дописуManfred (13.03.2009 18:43) писав:

Нє, ну знаєте, це теж якась вельми підозріла позиція: всі рішення, коханий, за тобою, а за мною їх всебічна і нескінченна критика :happytwo:
Таке може бути якщо це не дівчина, а стерво. Якщо критика є метою, то вона буде незалежно від дій чи бездіяльности. Таку дівчину краще покинути, або якщо вже так потрібна, то перевиховати.
  • 0

#85 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 14.03.2009 – 14:06

Перегляд дописуZhooook (13.03.2009 19:48) писав:

Таке може бути якщо це не дівчина, а стерво. Якщо критика є метою, то вона буде незалежно від дій чи бездіяльности. Таку дівчину краще покинути, або якщо вже так потрібна, то перевиховати.
Мені колись хлопець(друг) сказав : "мені потрібна дівчина, яка казатиме мені про мої помилки,але не звинувачуватиме у них". Шо ж ви,хлопці, відповідальності боїтеся чи шо?))))
  • 0

#86 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 14.03.2009 – 20:59

Перегляд дописуSensssorika (14.03.2009 14:06) писав:

Мені колись хлопець(друг) сказав : "мені потрібна дівчина, яка казатиме мені про мої помилки,але не звинувачуватиме у них". Шо ж ви,хлопці, відповідальності боїтеся чи шо?))))
що ж ти, сенСССоріка, катюгою хочеш бути, деякі чоловіки ставляцця до жінок як до свого роду стабілізатора)
  • 0

#87 Zuzik

наглий, самоувєрєнний хам!

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 20.03.2009 – 10:50

А де варіант "ні те ні інше" чи "як вийде" або мій улюблений "не важливо"?

Я чомусь думав все життя що стосунки це якийсь постійний процес який залежить від обох сторін... і ділити на те як воно має бути видається мені дурницею...
По які стороні необхідно водити авто? По правій? А якщо ви в Британії? ;)
  • 0

#88 AngeLove

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 15 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 19.05.2009 – 22:09

я взагалі за демократію у відносинах...))
  • 0

#89 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 19.05.2009 – 23:10

Перегляд дописуВарвара (11.09.2008 21:17) писав:

При побаченні з дівчиною він перекидає всі рішення на неї (де зустрічаємось, куди ідемо, що будемо робити). І таких хлопців на землі не один. Невже і справді світ перевернувся і чоловіки - слабка стать?

До чого "слабкість статі" до зацікавленості в думці жінки щодо дозвілля, я щось не розумію?

Стосовно сабжу - не може бути в сім"ї однозначного лідера абсолютно в усіх сферах життя. В чомусь одна сторона має лідирувати, в чомусь інша.
  • 0

#90 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 20.05.2009 – 08:56

Перегляд дописуEverlast (15.09.2008 23:39) писав:

На мій погляд, ти просто ускладнюеш.Домінування моральне?Якщо люди знову ж таки не "бронелобі" та кохають одне одного, то вони умовно розподілять на ментальному рівні як вони будуть розвивати свої стосунки.
Хоча коли збираютсья 2 домінанти це не завжди жах, зачастіше просто "весело".В мене три роки таких відносин було)Хоча на цей час я би багато чого зхробив би по іншому.
Твоє висловлювання має смисл тільки в коротко строковому періоді.

Перегляд дописуSensssorika (14.03.2009 15:06) писав:

Твій друг був дужжже правий. А ти ше просто не доросла до такого рівня щоб зрозуміти сміст цього вислову. Мало ти читаєш мудрих книжок.

Перегляд дописуAngeLove (19.05.2009 23:09) писав:

я взагалі за демократію у відносинах...))
А я за сметану з варениками!

Перегляд дописуZhooook (13.03.2009 20:48) писав:

У відносинах, особливо коли дівчина домінує, з самого початку слід задати межу яку не слід переходити. У кожної людини є своя межа. Але у кожного різна. Якщо вчасно її не провести то дівчина може просто "вилізти на голову". Це не є щось погане. Просто вона відчуває що можна йти далі і йде. І так доти доки не побачить що далі не можна. НУ а коли є критика, причому незалежно від ситуацій, то тоді втрачається стимул. Людина себе запитує, а як ще так, зробив добре - кнут, зробив погано - кнут. В такому випадку дійсно слід покинути "стрерво".))
  • 0

#91 fregat

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 295 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 20.05.2009 – 14:21

Все має бути гармонійно.Особліво у відносинах.А колі є гармонія - ніхто не домінує.Інакше будуть постійні сварки та суперечки.Але все ж, я вважаю,що хлопець має брати на себе більше.....
  • 0

#92 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 21.05.2009 – 09:09

Чомусь завжди зустрічаю трошки сором"язливих,або навпаки- егоїстичних хлопців,тому я звикла робити перші кроки...
  • 0

#93 Теж пасічник...

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 332 повідомлень
  • Місто:краще не знати:)

Відправлено 21.05.2009 – 10:03

Для жіночності бути лідером - неприродньо. Тому коли жінка лідер - вона йде проти природи. Та для її хлопця відчувати себе "неактивним недочоловіком" теж буде не солодко. Не думаю що такі стосунки триватимуть довго, хоч з будь-якого правила є винятки і аномалії.
Жінка обдарована іншим даром природи - хитрістю ;) , і різними провокаціями і іншими засобами зможе вийти з складних ситуацій.
А взагалі є повага - це врахування потреб і інтересів іншої сторони. От нею в конфліктах і можна керуватись.
  • 0

#94 kitty

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 4 повідомлень

Відправлено 14.06.2009 – 12:15

Напевно ідеальний варіант це рівність, співпраця, взаєморозуміння. Але з точки зору дівчини, яка зіткнулась із надто пасивним хлопцем: домінування над чоловіком інколи захоплює, "льстит", якщо можна так виразитись, відчуваєш якусь силу, відповідальність... але приходить той момент, коли тобі уже нетерпиться почути і відчути силу з іншої сторони, від чоловіка. Врешті, відчути ось того самого чоловіка. Як це не смішно звучить, але хочеться, щоб стукнули кулаком по столу і сказали замоквкнути B)
гигггг... є така думка, що до таких бажань призвела спричинена історично постійна залежність жінки від чоловіка (наложниці, рабині), перебування жінки у стані покори перед силою чоловіка. Можливо, то і звідти, проте, бажання відчути силу виникає. Хоч, до чоловіків, дозування в цьому повинне бути, безперечно. :gryzin:
  • 0

#95 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 551 повідомлень

Відправлено 14.06.2009 – 13:12

Перегляд допису-=VJ=- (20.05.2009 00:10) писав:

Стосовно сабжу - не може бути в сім"ї однозначного лідера абсолютно в усіх сферах життя. В чомусь одна сторона має лідирувати, в чомусь інша.

Це точно...
А розподіл сфер це вже їх внутрішня справа. Аби не було бійки за її розподіл, як у нас в ВР. І бійка за розподіл це вже не від любові до спільної справи.
В мене дружина керує всіми справами по дому, хоча вважаю, що на це в мене більше досвіду, але мені ніколи, бо є інше чого. Я можу щось порадити, можу зробити багато чого власноруч, але сперечатися що потрібно робити я не буду і керувати що виправити теж, бо мені все добре, аби жити не заважало.

Повідомлення відредагував Огiрок: 14.06.2009 – 13:20

• 0

#96 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 14.06.2009 – 13:27

Перегляд дописуkitty (14.06.2009 12:15) писав:

Напевно ідеальний варіант це рівність, співпраця, взаєморозуміння. Але з точки зору дівчини, яка зіткнулась із надто пасивним хлопцем: домінування над чоловіком інколи захоплює, "льстит", якщо можна так виразитись, відчуваєш якусь силу, відповідальність... але приходить той момент, коли тобі уже нетерпиться почути і відчути силу з іншої сторони, від чоловіка. Врешті, відчути ось того самого чоловіка. Як це не смішно звучить, але хочеться, щоб стукнули кулаком по столу і сказали замоквкнути B)
гигггг... є така думка, що до таких бажань призвела спричинена історично постійна залежність жінки від чоловіка (наложниці, рабині), перебування жінки у стані покори перед силою чоловіка. Можливо, то і звідти, проте, бажання відчути силу виникає. Хоч, до чоловіків, дозування в цьому повинне бути, безперечно. :gryzin:
Мда. Тобто за Вашою теорією любі прояви фемінізма, боротьби за гендерну рівність є неприродніми, вони протирічать бажанню покори чоловікові.

Домінування над чоловіком не може льстити, такий чоловік "під каблуком". Отже жінці подобається мати чоловіка-шмату? Нормально.Ги.

А стан покори перед силою чоловіка це щось подібне на прихований мазохізм, тобто тільки перед силою, не зважаючи на об'єктивні аргументи чи реальність, бажання бути рабинею? За такою логікою згвалтування - це задоволення прихованих бажань жінки, адже вона відчує силу над собою.

Перепрошую, але така логіка мені не подобається.

Повідомлення відредагував yushchenko: 14.06.2009 – 13:28

• 0

#97 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 16.06.2009 – 09:14

Перегляд дописуSensssorika (21.05.2009 10:09) писав:

Чомусь завжди зустрічаю трошки сором"язливих,або навпаки- егоїстичних хлопців,тому я звикла робити перші кроки...
смілива) небагато таких знаю... фактично мінімум. Всі мої знайомі дівчата сидять і чекають кроків)))
  • 0

#98 Black_angel8

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 78 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 16.06.2009 – 09:17

Перегляд дописуФабрегас (16.06.2009 10:14) писав:

смілива) небагато таких знаю... фактично мінімум. Всі мої знайомі дівчата сидять і чекають кроків)))
з сучасними хлопцями так і до старості чекати можна!=)

Я теж вважаю що у стосунках повинен домінувати хлопець. ПҐринаймні якщо мене запрошують на побачення, то я не хочу сама вирішувати куди ми йдемо, що робитимем і т.д.
Я хочу щоб чоловік був опорою!
  • 0

#99 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 16.06.2009 – 09:33

Перегляд дописуBlack_angel8 (16.06.2009 10:17) писав:

з сучасними хлопцями так і до старості чекати можна!=)

Я теж вважаю що у стосунках повинен домінувати хлопець. ПҐринаймні якщо мене запрошують на побачення, то я не хочу сама вирішувати куди ми йдемо, що робитимем і т.д.
Я хочу щоб чоловік був опорою!
а далі якщо вже довго зустрічаєтесь, то на якусь ініціативу від дівчат можна розраховувати?))
  • 0

#100 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 16.06.2009 – 09:47

Перегляд дописуФабрегас (16.06.2009 09:33) писав:

а далі якщо вже довго зустрічаєтесь, то на якусь ініціативу від дівчат можна розраховувати?))
На ініціативу жінки/дівчини можна розраховувати завжди... Але чи ця ініціатива поступить - залежить від неї, звичайно. але від вас - найбільше... "Зіб"єте" їй разок-другий бажання бути лідером... І пффффф... Яка там вже ініціатива...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних