Перейти до вмісту

Коли дівчина лідер у стосунках

Повідомлень в темі: 155

Опитування: хто лідер у відносинах? (74 користувачів проголосувало)

Оберіть стать, яка на вашу думку має домінувати у відносинах.

1. Дівчина (11 голосів [14.86%])

Процент голосів: 14.86%

2. Хлопець (63 голосів [85.14%])

Процент голосів: 85.14%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#61 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6889 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:штори

Відправлено 13.09.2008 – 14:12

Перегляд дописуEverlast (13.09.2008 03:57) писав:

Лідером повинен бути той, хто більш компетентний у данній ситуації...
якось дуже відірвано від життя :D
  • 0

#62 Ева

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 34 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 13.09.2008 – 21:14

в стосунках лідерства не признаю :D
  • 0

#63 Everlast

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 241 повідомлень
  • Місто:KievUndergroundCity

Відправлено 14.09.2008 – 03:44

Перегляд дописуОлеська (13.09.2008 10:56) писав:

Дуже мудро. Не думала, що є такі ще хлопці десь.) Поважаю.)
Дякую.Пишаюсь) :D

Перегляд дописуSergiy_K (13.09.2008 15:12) писав:

якось дуже відірвано від життя :ggggg:
все в твоїх руках.Не треба "включати роги" у ситуаціях які краще вирішить жінка та волати "я чоловік - я вирішую", а в інших нормальна дівчина сама тобі залюбки віддасть лідерство

Перегляд дописуСварус (13.09.2008 15:01) писав:

Це все добре, але проблеми аж ніяк не вирішує. Адже зявляється перетягування вже на грунті хто в чому компетентніший, що по суті означає - хто лідер :ggggg:
Якщо люди вважають себе ідеальними та неможуть критично порівняти хто на що здатний, тут проблема вже не в стосунках, а по-житті проблема.Так як кожна людина з здоровим єго та моском знае свої здатності та може критично-порівняльно мислити)

Повідомлення відредагував Everlast: 14.09.2008 – 03:42

• 0

#64 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 15.09.2008 – 10:16

Ой, тільки не бийте....

Чоловіки - сильніша половина тільки в фізичному аспекті. Жінки емоційно сильніші....

Щодо того, хто в стосунках головний, то якщо жінка мудра, то чоловік буде робити те, що потрібно їй, але тре це мудро повернути... З практики кажу - реально і можливо... :ggggg: Казав колись пушик, що чоловік голова, а жінка шия, куди захоче, туди й поверне...
А ще кажуть, що жінка тримає чотири кути в хаті, а чоловік шукає п"ятого... :blink:))
  • 0

#65 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 15.09.2008 – 10:42

Перегляд дописуFT232BM (13.09.2008 01:02) писав:

Як уже писалося вище, коли жінка домінує, нічого з цього хорошого не вийде. Це не природньо. Чоловіку треба тішити свою закоханість, а жінці -- сильне плече. А так виходить, що чоловік стає невдахою, а жінці прийдется більше працювати. Задоволення мало. Тут також писали про нерівністью, моя думка стосовно цього: якщо чоловік домінує, то він відповідає за свою кохану, а щоб відповідати за неї, треба мати владу над жінкою. З тієї ж причини рядовий та офіцер отримують різну заробітну плату, хоч солдат і більше працює. Звичайно ви можете сказати: "Я не хочу, щоб за мене хтось відповідав. Я самостійна!", але подумайте: чи то справжнє кохання, адже воно будуєтся на піклуванні. Потрібно також розмежувати такі речі як влада чоловіка та слабкість його до жінки. Звичайно, коли кохаєш прекрасну дівчину, ти здатний на все заради неї, але саме через це жінка не уявляє свого життя без чоловіка т.я. він завжди їй допоможе і згодом вона доходить до думки, що якщо слухати його то все буде ОК. Мож хтось подумає шо я схиблений шовініст, запевняю що це не так, зрештою я виразив свою думку.
Повністю згоден, хочу уточнити щр мова йде не про абсолютне домінування чи диктаторські відносини.

Перегляд дописуEverlast (13.09.2008 03:57) писав:

Якщо лідерство у стосунках суціло у когось одного, то на мій погляд, це не вірно.Лідером повинен бути той, хто більш компетентний у данній ситуації...
Слід розрізняти стосунки і відносини. На рахунок компетентності мова йде про відносини, побутові(ті самі шопінги, стірки, уборки), соціальні (хто гроші добуває) і тп. А в стосунках може бути тільки 3 ситуації:
1) Домінує хлопець. За умови його компетентності та нижчого рівня рангу дівчини стосунки будуть вдалі.
2) Домінує дівчина. За умови коли ранг хлопця нижчий, стосунки вдалі. За умови вищого рангу хлопця - через певний період КРАХ.
3) Домінує і хлопець і дівчина. Тут просто жах. Це повна несумісність. Стосунків навіть не може бути як таких.

----------------------
Ці випадки пояснюють усі варіанти, і коли хлопцю треба дівчину щоб ним керувала (див 2) і навпаки.

Повідомлення відредагував БоБриК: 15.09.2008 – 10:43

• 0

#66 Everlast

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 241 повідомлень
  • Місто:KievUndergroundCity

Відправлено 15.09.2008 – 22:39

Перегляд дописуБоБриК (15.09.2008 11:42) писав:

Повністю згоден, хочу уточнити щр мова йде не про абсолютне домінування чи диктаторські відносини.

Слід розрізняти стосунки і відносини. На рахунок компетентності мова йде про відносини, побутові(ті самі шопінги, стірки, уборки), соціальні (хто гроші добуває) і тп. А в стосунках може бути тільки 3 ситуації:
1) Домінує хлопець. За умови його компетентності та нижчого рівня рангу дівчини стосунки будуть вдалі.
2) Домінує дівчина. За умови коли ранг хлопця нижчий, стосунки вдалі. За умови вищого рангу хлопця - через певний період КРАХ.
3) Домінує і хлопець і дівчина. Тут просто жах. Це повна несумісність. Стосунків навіть не може бути як таких.

----------------------
Ці випадки пояснюють усі варіанти, і коли хлопцю треба дівчину щоб ним керувала (див 2) і навпаки.
На мій погляд, ти просто ускладнюеш.Домінування моральне?Якщо люди знову ж таки не "бронелобі" та кохають одне одного, то вони умовно розподілять на ментальному рівні як вони будуть розвивати свої стосунки.
Хоча коли збираютсья 2 домінанти це не завжди жах, зачастіше просто "весело".В мене три роки таких відносин було)Хоча на цей час я би багато чого зхробив би по іншому.
  • 0

#67 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 17.09.2008 – 21:17

Перегляд дописуВарвара (11.09.2008 21:17) писав:

Нещодавно я була вражена поведінкою свого знайомого. При побаченні з дівчиною він перекидає всі рішення на неї (де зустрічаємось, куди ідемо, що будемо робити). І таких хлопців на землі не один. Невже і справді світ перевернувся і чоловіки - слабка стать?
аааааа..теж того не люблю. Так приємно коли хлопець влаштовує якийсь сюрприз..а не коли ти сама кажеш де коли,а іноді і в що вдягтись) Я все-таки вважаю,що ..ну не лідером..але домінувати повинен хлопець. Але приймаючи до уваги інтереси не тільки свої,а й дівчини))
  • 0

#68 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 17.09.2008 – 21:33

Лідерства у стосунках, як такого, не існує. Лідерство передбачає домінування, а домінування не передбачає стосунків)))
Домінування може бути в сексі, якщо говорити про стосунки. Знову ж таки - справа смаку.

Найвдалішими є рівноправні стосунки, де партнери поважають одне одного, приймають колективні рішення, вдаються до поступок і компромісів, а також стежать за рівновагою сили почуттів та залежності-незалежності партнерів.
В стосунках буває Ведучий і Підлеглий, але лише в емоційному плані.
Психологи стверджують, що в разі, коли Ведучий і Підлеглий час від часу не міняються місцями у стосунках, ці стосунки приречені на крах.
Причому однаково страждають, як Ведучий так і Підлеглий.

Про власне любовні рівноправні стосунки написано так багато книжок, що просто ліньки навіть дискутувати на цю тему.
  • 0

#69 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 17.09.2008 – 21:39

Перегляд дописуБлискавиця (17.09.2008 22:33) писав:

Лідерства у стосунках, як такого, не існує. Лідерство передбачає домінування, а домінування не передбачає стосунків)))
Не передбачає, але усіляко це практикує))
  • 0

#70 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 17.09.2008 – 21:43

Перегляд дописуБлискавиця (17.09.2008 22:33) писав:

Лідерства у стосунках, як такого, не існує. Лідерство передбачає домінування, а домінування не передбачає
Про власне любовні рівноправні стосунки написано так багато книжок, що просто ліньки навіть дискутувати на цю тему.
не всі ж так глибоко цікавились цією фіг темою))
  • 0

#71 Христинка_мандаринка

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 150 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 29.12.2008 – 18:50

на мою думку домінувати у стосунках має хлопець....він ж захисник у сім*ї, лідер))хоча дівчина також вносить певну роль)
  • 0

#72 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 22.02.2009 – 15:57

Думаю,в стосунках не має бути одного лідера а другого "підлеглого". Мені більше по душі коли обоє-лідери) Обоє приймають рішення і завжди радяться з "партнером"(не люблю це слово але синонім шукати лєнь)
Якщо вже на то пішло,то потім хоч не буде на кого спихувати вину, "це все через тебе",якщо вдвох рішали)
  • 0

#73 Reltih floda

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 181 повідомлень

Відправлено 11.03.2009 – 19:17

жінки більш полюбляють пасивну роль, так вже історично склалося.

=MAVKA=: Усне попередження за вживання ненормативної лексики.
  • 0

#74 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 11.03.2009 – 19:20

Перегляд дописукОшЕнЯткО (29.12.2008 18:50) писав:

на мою думку домінувати у стосунках має хлопець....він ж захисник у сім*ї, лідер))хоча дівчина також вносить певну роль)
а якщо він хлюпік і не працює?
  • 0

#75 Шартеп

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 170 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 11.03.2009 – 21:13

Перегляд дописуVakuolka (15.09.2008 10:16) писав:

Казав колись пушик, що чоловік голова, а жінка шия, куди захоче, туди й поверне...
:) :) :) :ggggg: яскравий приклад жіночої логіки. хто керує шиєю? - мозок! а мозок де? - в голові.
  • 0

#76 Zhooook

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 167 повідомлень

Відправлено 11.03.2009 – 22:48

Чоловік по своїй природі повинен керувати.
Якщо керує жінка, то це може означати, що в родині не все гаразд.
Хоча може бути й виключення, що пасивний чоловік знайшов собі жінку, яка бажає керувати і всі задоволені.
Отже ми приходимо до висновку, що не важливо хто керує, головне, щоб це влаштовувало учасників стосунків.
  • 0

#77 =MAVKA=

Я в серці маю те, що не вмирає...

• Користувачі
  • 1153 повідомлень
  • Місто:м. Київ

Відправлено 12.03.2009 – 09:15

Флуд видалено
  • 0

#78 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 543 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 12.03.2009 – 10:30

Що ж таке лідерство в стосунках? Не в побуті, а в стосунках? Тобто, це коли хтось з пари кохає більше? Чи ініціює зустрічі? Чи домінує в сексі? Це різні поняття. І треба бачити цю різницю. Я думаю, що не повинно бути лідерства в стосунках. Для того вони й половинки, щоб бути рівноправними.
  • 0

#79 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 12.03.2009 – 10:40

Перегляд дописуМалюсінька (12.03.2009 10:30) писав:

Що ж таке лідерство в стосунках? Не в побуті, а в стосунках? Тобто, це коли хтось з пари кохає більше? Чи ініціює зустрічі? Чи домінує в сексі? Це різні поняття.

чому різні? лідерство є лідерство пофіг в строгому костюмі чи без одягу
  • 0

#80 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 543 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 12.03.2009 – 11:12

Перегляд дописуSergiy_K (12.03.2009 10:40) писав:

чому різні? лідерство є лідерство пофіг в строгому костюмі чи без одягу
Ні! Я мала на увазі різні поняття: кохання і побут. В побуті може домінувати жінка, в інших певних питаннях - мужчина. А в коханні - рівність.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних