Перейти до вмісту

Коли дівчина лідер у стосунках

Повідомлень в темі: 155

Опитування: хто лідер у відносинах? (74 користувачів проголосувало)

Оберіть стать, яка на вашу думку має домінувати у відносинах.

1. Дівчина (11 голосів [14.86%])

Процент голосів: 14.86%

2. Хлопець (63 голосів [85.14%])

Процент голосів: 85.14%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#41 Teren

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 430 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Берестечко-Львів

Відправлено 12.09.2008 – 13:27

Перегляд дописуМурзілка (12.09.2008 14:18) писав:

Думаєш з чоловіків (хлопців) лідери кращі? І чим цікаво знати?

Вже хоча б тим, що нам у ролі лідера комфортно - у нас ніколи не виникає питань на зразок "Вона забагато на мене скидує, відсторонюється від прийняття рішень..." etc. Нам "чемодан" лідерства нести не важко і тим більше не "влом", на відміну від дівчат, які навпаки, прагнуть спкою, затишку і "обпертися на плече"

Перегляд дописуСварус (12.09.2008 14:25) писав:

Нічого доброго для кого? Дівчина запросто одурманить хлопця і вискочить за нього заміж. Чим погано? :ggggg:

Не слухайте його, з чоловіків погані лідери, насправді світом керують жінки і вонии най-най в усьому. А йому просто страшно це визнавати, от і дьоргається в передсмертних конвульсіях :wub:

Безумовно )))
  • 0

#42 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 12.09.2008 – 13:54

Запорукою довготривалих і успішних відносин є вищий ранг чоловіка над жінкою, коли навпаки, жінка домінує чоловіка то ні до чого доброго це не призведе. (див. теорія рангів у відносинах)
  • 0

#43 Мурзілка

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 321 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Дім там де він

Відправлено 12.09.2008 – 13:59

Перегляд дописуСварус (12.09.2008 14:25) писав:

Не слухайте його, з чоловіків погані лідери, насправді світом керують жінки і вонии най-най в усьому. А йому просто страшно це визнавати, от і дьоргається в передсмертних конвульсіях :ggggg:

Пане Сварусе, ви вже перегнули, ми жінки також не ідеальні і не такі ми вже "най-най", я б наприклад не хотіла щоб мій чоловік відчував себе поряд зі мною себе нижчим і непотрібним, може це і банально, та хочеться рівності і взаємоповаги

Перегляд дописуБоБриК (12.09.2008 14:54) писав:

Запорукою довготривалих і успішних відносин є вищий ранг чоловіка над жінкою, коли навпаки, жінка домінує чоловіка то ні до чого доброго це не призведе. (див. теорія рангів у відносинах)

Наголошуємо на слові ТЕОРІЯ

Повідомлення відредагував Мурзілка: 12.09.2008 – 13:57

• 0

#44 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 12.09.2008 – 14:00

Перегляд дописуМурзілка (12.09.2008 14:57) писав:

може це і банально, та хочеться рівності і взаємоповаги
Це не банально, це нереально. Рівності не існує. Навіть якщо поділити на парні/непарні дні тижня "вищість", все-одно тиждень має 7 діб :ggggg: Та й дні не рівноцінні, завжди будуть сварки і пропозиції обмінятися днями))
  • 0

#45 Єжік_UA

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 749 повідомлень

Відправлено 12.09.2008 – 14:02

насправді чоловіки не слабка стать (пишу те що думаю Я)! Просто дівчата і хлопці зовсім різні істоти. От мені наприклад легше найти спільну мову з дівчиною аніж з хлопцем... тому у мене проблем з дівчатами не виникало ніколи (в плані ДРУЖБИ). У класі був "заводилою" я завжди збирав дівчат (однокласниць) у себе дома, дивилися фільми їли чіпси, говорили, рзважалися... Часто їздили у ліс, на річку... і все це пропонував я... чому дівчина повинна думати куди я хочу підти... Я думаю, що головне щоб компанія (або ж дівчина) була цікавою, а те куди підпи другорядна річ... Хлопці... не соромтеся... запрошуйте дівчат гуляти, додому (тільки спочатну поприбирайте у кімнаті:ggggg: ).... І усе буде ГУЛ!!!
  • 0

#46 Мурзілка

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 321 повідомлень

Відправлено 12.09.2008 – 14:04

Перегляд дописуСварус (12.09.2008 15:00) писав:

Це не банально, це нереально. Рівності не існує. Навіть якщо поділити на парні/непарні дні тижня "вищість", все-одно тиждень має 7 діб :ggggg: Та й дні не рівноцінні, завжди будуть сварки і пропозиції обмінятися днями))

Пане Сварусе, ви так умудрено говорите, здається що у вас великий життєвий досвід. Тому запитаю у Вас, як вам здається ідеальний варіант буває? Хоча б теоретично?
  • 0

#47 Єжік_UA

Генеральний писар

• Користувачі
  • 749 повідомлень

Відправлено 12.09.2008 – 14:07

Перегляд дописуМурзілка (12.09.2008 15:04) писав:

Пане Сварусе, ви так умудрено говорите, здається що у вас великий життєвий досвід. Тому запитаю у Вас, як вам здається ідеальний варіант буває? Хоча б теоретично?
Ідеальний варіант чого чи кого? Хлопця?
  • 0

#48 Мурзілка

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 321 повідомлень

Відправлено 12.09.2008 – 14:09

Перегляд дописуMAXIM_UA (12.09.2008 15:07) писав:

Ідеальний варіант чого чи кого? Хлопця?

Стосунків
  • 0

#49 Єжік_UA

Генеральний писар

• Користувачі
  • 749 повідомлень

Відправлено 12.09.2008 – 14:12

Перегляд дописуМурзілка (12.09.2008 15:09) писав:

Стосунків
небуває.... просто людина запрограмована природою на... зраду... це на генному рівні... хоча б як не казалося що усе ідеально..

але ж всетаки..

Щоб вижити разом потрібно по-перше так не думати що ти з коханою виживаєш. Треба думати що ти з коханою насолоджуєшся кожною миттю життя. По-друге має бути палке кохання. Не просто флірт чи захоплення. Ти маєш усвідомлювати що без цієї людини не зможеш прожити своє життя. Що життя без тієї єдиної коханої буде не цікавим, одноманітним. По-третє ти повинен піклуватися про свою половинку. По-четверте тобі з нею має бути комфортно. По-пяте ти маєш жертвувати чимось заради неї (наприклад бути більш спокійним). І це ще не все. Біля неї ти маєш почуватися самим собою, от таким простим хлопцем, якого теж сильно кохають.

Повідомлення відредагував MAXIM_UA: 12.09.2008 – 14:16

• 0

#50 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 12.09.2008 – 14:17

Перегляд дописуМурзілка (12.09.2008 14:59) писав:

Наголошуємо на слові ТЕОРІЯ
Перевірена практикою! :ggggg:
  • 0

#51 lorelei

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 226 повідомлень
  • Місто:Калуш ->Львів

Відправлено 12.09.2008 – 14:24

Цитата

небуває.... просто людина запрограмована природою на... зраду... це на генному рівні... хоча б як не казалося що усе ідеально..
не людина запрограмована на зраду, а чоловіки, і то не всі... але, тут взагалі не про зраду, а про проблеми лідерства дівчини говорять. Хоча не розумію, які можуть бути проблеми?
Дівчата, якщо не подобається, що хлопець все перекладає на ваші плечі, тоді шукайте іншого, або перевиховуйте того, що маєте. А ще кажуть, що саме сильна жінка робить чоловіків такими, тоді ці поради не допоможуть :ggggg: , і вам судилось все життя бути лідером...
А якщо всіх все влаштовує в рівності і правах, то і проблеми нема.
Я особисто за те, щоб кожна людина, незалежно від статі, була рішучою, відповідальною, і не лінивою :wub: (саме лінь, байдужість і нерішучість робить чоловіків підкаблучниками)

Повідомлення відредагував lorelei: 12.09.2008 – 14:26

• 0

#52 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 12.09.2008 – 14:32

Перегляд дописуМурзілка (12.09.2008 15:04) писав:

Тому запитаю у Вас, як вам здається ідеальний варіант буває? Хоча б теоретично?
Гг, теоретично - буває абсолютно все, чого лиш можна побажати і виразити в письмовій чи усній формі. Це одна з форм розуміння фрази "на кожну правду знайдеться правдиве заперечення"))
Якщо від теорії перейти до іншої теорії, то я схильний графічно зображувати, як один з багатьох ідеальних варіантів, наступним чином:

Прикріплений файл  KyrYan.PNG   22.41К   6 Кількість завантажень:

Але то скоріше мала би бути анімація, так як кожна частина з плином часу постійно змінюється, старі кути обтесуються, зявляються нові і тд.

Повідомлення відредагував Сварус: 12.09.2008 – 14:51

• 0

#53 Margo

в тихому очереті чорти плавають брасом

• Користувачі
  • 842 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 12.09.2008 – 14:50

А ви не вибачайтесь за оффтоп - зразу 10 і все:ggggg: Видалено.

Вже стільки раз вела ініціативу в стосунках - вистачить. Може, то консервативно, може ні.. по-барабану, за те, щоб хлопець лідирував, та ні в якому без моїх ініціатив не обійдеться)Та це не означає, що все так просто йому буде. З такими чортами як я треба ще вибороти це лідирування)))))
Та взагалі хто кому підійде. Погоджуюсь з тим, що тихому чоловіку потрібна характерна жінка, і навпаки

MAXIM_UA
усне попередження за оффтоп
Про зраду - в відповідну тему!!!
  • 0

#54 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень
  • Місто:ілюзії

Відправлено 12.09.2008 – 18:44

Перегляд дописуВарвара (11.09.2008 23:03) писав:

Я не наголошую на тому, що жінка сильніша, мене цікавить питання безвольності чоловічого роду. Багато з них не хочуть брати відповідальність за рішення. Це хвилює.
та то або ледачі або духом слабкі ))
однак навіть смішно дивитись, коли починають відмовлятись та виправдовуватись від цього ))
  • 0

#55 Юля Ільчишин

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 325 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 12.09.2008 – 19:52

кажете хлопець головний..добре постараюсь змінити свої стереотипи:ggggg:
  • 0

#56 Bublik

Генеральний писар

• Користувачі
  • 597 повідомлень

Відправлено 12.09.2008 – 21:21

Жінкам можна довірити порулити, але тільки на рівних й простих ділянках, попередньо треба вдягнути шлем :ggggg:
  • 0

#57 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 13.09.2008 – 00:02

Як уже писалося вище, коли жінка домінує, нічого з цього хорошого не вийде. Це не природньо. Чоловіку треба тішити свою закоханість, а жінці -- сильне плече. А так виходить, що чоловік стає невдахою, а жінці прийдется більше працювати. Задоволення мало. Тут також писали про нерівністью, моя думка стосовно цього: якщо чоловік домінує, то він відповідає за свою кохану, а щоб відповідати за неї, треба мати владу над жінкою. З тієї ж причини рядовий та офіцер отримують різну заробітну плату, хоч солдат і більше працює. Звичайно ви можете сказати: "Я не хочу, щоб за мене хтось відповідав. Я самостійна!", але подумайте: чи то справжнє кохання, адже воно будуєтся на піклуванні. Потрібно також розмежувати такі речі як влада чоловіка та слабкість його до жінки. Звичайно, коли кохаєш прекрасну дівчину, ти здатний на все заради неї, але саме через це жінка не уявляє свого життя без чоловіка т.я. він завжди їй допоможе і згодом вона доходить до думки, що якщо слухати його то все буде ОК. Мож хтось подумає шо я схиблений шовініст, запевняю що це не так, зрештою я виразив свою думку.
  • 0

#58 Everlast

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 241 повідомлень
  • Місто:KievUndergroundCity

Відправлено 13.09.2008 – 02:57

Якщо лідерство у стосунках суціло у когось одного, то на мій погляд, це не вірно.Лідером повинен бути той, хто більш компетентний у данній ситуації...На приклад - якщо ми підемо у магазин скуповуватись їжею для приемного вік-енду в ліжку, то я лідерство віддам дівчині - їй видніше що купувати, так само як і в питанні "яку люстру придбати", так як не нагородженний естетичним тонким смаком.Проте в питаннях де я більш компетентний, я останнье слово лишу за собою.На мій погляд єталон у балансі)
  • 0

#59 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 13.09.2008 – 09:56

Перегляд дописуEverlast (13.09.2008 03:57) писав:

Якщо лідерство у стосунках суціло у когось одного, то на мій погляд, це не вірно.Лідером повинен бути той, хто більш компетентний у данній ситуації...На приклад - якщо ми підемо у магазин скуповуватись їжею для приемного вік-енду в ліжку, то я лідерство віддам дівчині - їй видніше що купувати, так само як і в питанні "яку люстру придбати", так як не нагородженний естетичним тонким смаком.Проте в питаннях де я більш компетентний, я останнье слово лишу за собою.На мій погляд єталон у балансі)
Дуже мудро. Не думала, що є такі ще хлопці десь.) Поважаю.)
  • 0

#60 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 13.09.2008 – 14:01

Перегляд дописуEverlast (13.09.2008 03:57) писав:

Це все добре, але проблеми аж ніяк не вирішує. Адже зявляється перетягування вже на грунті хто в чому компетентніший, що по суті означає - хто лідер :ggggg:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних