Перейти до вмісту

Коли дівчина лідер у стосунках

Повідомлень в темі: 155

Опитування: хто лідер у відносинах? (74 користувачів проголосувало)

Оберіть стать, яка на вашу думку має домінувати у відносинах.

1. Дівчина (11 голосів [14.86%])

Процент голосів: 14.86%

2. Хлопець (63 голосів [85.14%])

Процент голосів: 85.14%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#21 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1206 повідомлень
  • Місто:ілюзії

Відправлено 11.09.2008 – 21:31

ой
а тут щє й голосування є?? о__0
іпть :ggggg:
  • 0

#22 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:штори

Відправлено 11.09.2008 – 21:56

Перегляд дописуОлеська (11.09.2008 22:06) писав:

Домінувати в стосунках має сильніший. Якщо дівчина, значить вона.)
по яким параметрам сильніший?
  • 0

#23 Варвара

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 62 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 11.09.2008 – 22:03

Я не наголошую на тому, що жінка сильніша, мене цікавить питання безвольності чоловічого роду. Багато з них не хочуть брати відповідальність за рішення. Це хвилює.
  • 0

#24 Bublik

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 597 повідомлень

Відправлено 11.09.2008 – 22:30

Перегляд дописуВарвара (11.09.2008 22:03) писав:

Я не наголошую на тому, що жінка сильніша, мене цікавить питання безвольності чоловічого роду. Багато з них не хочуть брати відповідальність за рішення. Це хвилює.
Ага...щоб ви потім всі кісточки перемили за якусь незначну помилку на дорозі побудови щасливого кохання :ggggg:
  • 0

#25 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 11.09.2008 – 22:57

Перегляд дописуВарвара (11.09.2008 23:03) писав:

це особливо важко, коли партнерка це рішення ні на краплю не поважає))
  • 0

#26 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 11.09.2008 – 23:11

Перегляд дописуВарвара (11.09.2008 23:03) писав:

:ggggg: наче ми завжди хочемо брати на себе відповідальність...
  • 0

#27 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 11.09.2008 – 23:59

Перегляд дописуВарвара (11.09.2008 21:17) писав:

Нещодавно я була вражена поведінкою свого знайомого. При побаченні з дівчиною він перекидає всі рішення на неї (де зустрічаємось, куди ідемо, що будемо робити). І таких хлопців на землі не один. Невже і справді світ перевернувся і чоловіки - слабка стать?
Хлопака дає можливість кубіті відчути себе сильнішою :ggggg:
  • 0

#28 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 12.09.2008 – 08:40

Ну я ЗАВЖДИ слухаю хлопця, а от роблю все по-своєму:ggggg: чогось ...Але от читала ваші дописи і думаю, а якщо такий варіант: Він закоханий, любить страшенно її, він просто боїться зробити їй боляче, просто боїться засмутити, боїться втратити зрештою...Він надто сильно її любить і тому дозволяє таке... Це ми, дівки, думаємо, що щось вирішуємо, а це далеко не так)))природою так закладено.. Ну і про наведений приклад ще як варіант може бути: матріархат вдома, коли хлопчик ріс - довкола були самі жінки(мама, бабуся, тітки, і ти ди). Людина росла з тим, що все вирішує жінка...таке теж може бути, врахувати, що сім"ї зара неповні то цілком можлива картина...Якщо той хлопець дівчині дорогий і він їй треба, то чому б не допомогти йому? Знаєш, Ромку, от тут мені тре зробити то і то, а ти як думаєш?(приклад). Якщо ви знаходите роботу хлопцеві - це теж не проблема, це просто поміч...але коли він тупо не хоче працювати чи бодай допомогти у вирішенні цих питаньь то він просто лайдак по життю і сто років він вам не тре
  • 0

#29 Мурзілка

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 321 повідомлень
  • Місто:Дім там де він

Відправлено 12.09.2008 – 08:45

Перегляд дописуЛастiвочка (12.09.2008 09:40) писав:

Ну я ЗАВЖДИ слухаю хлопця, а от роблю все по-своєму:ggggg: чогось ...Але от читала ваші дописи і думаю, а якщо такий варіант: Він закоханий, любить страшенно її, він просто боїться зробити їй боляче, просто боїться засмутити, боїться втратити зрештою...Він надто сильно її любить і тому дозволяє таке... Це ми, дівки, думаємо, що щось вирішуємо, а це далеко не так)))природою так закладено.. Ну і про наведений приклад ще як варіант може бути: матріархат вдома, коли хлопчик ріс - довкола були самі жінки(мама, бабуся, тітки, і ти ди). Людина росла з тим, що все вирішує жінка...таке теж може бути, врахувати, що сім"ї зара неповні то цілком можлива картина...Якщо той хлопець дівчині дорогий і він їй треба, то чому б не допомогти йому? Знаєш, Ромку, от тут мені тре зробити то і то, а ти як думаєш?(приклад). Якщо ви знаходите роботу хлопцеві - це теж не проблема, це просто поміч...але коли він тупо не хоче працювати чи бодай допомогти у вирішенні цих питаньь то він просто лайдак по життю і сто років він вам не тре

Може бути і таке, а може бути що чоловік просто від природи страшенно лінивий і тоді все в житті має вирішувати жінка, тягти всю сім*ю також
  • 0

#30 MaryAnn

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 221 повідомлень
  • Місто:Smila

Відправлено 12.09.2008 – 09:39

я голосувала за 2-й варіант. загалом, мені приємніше, коли хлопець бере ініціативу у свої руки, але, чомусь, це не так часто буває.....шкода! шкода, тому що хочеться, почувати себе дівчиною.....звичайно, це не стосується права голосу. в тому розумінні, що я залишаю за собою право мати вирішальний голос у вирішенні якогось важливого питання.
  • 0

#31 100000

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 350 повідомлень

Відправлено 12.09.2008 – 09:43

Перегляд дописуМурзілка (12.09.2008 09:45) писав:

Може бути і таке, а може бути що чоловік просто від природи страшенно лінивий і тоді все в житті має вирішувати жінка, тягти всю сім*ю також
Від природи лінь придумана таким чином, що вона блокує всі, дії які свдомість людини в парі із підсвідомістю вважає за таке без чого можна обійтися. Лінь завжди у кожному окремому робить так, щоб її шукали коли на її горизонті з*являється стимул. Якщо жінка вбиватиме постійно цей стимул то лінь звісно у чоловіка прогресуватиме саме там де цього їй найменше треба.
Висновки хай кожен робить сам.
  • 0

#32 Йа_ЯбЛуЧкО_XD

Генеральний писар

• Користувачі
  • 649 повідомлень
  • Місто:if.ua

Відправлено 12.09.2008 – 09:44

Страшенно бісить, коли домінує один, а інший іде за ним як собачка за мясом... Потребую гармонії!!
  • 0

#33 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • 569 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 12.09.2008 – 09:47

Перегляд дописуMaryAnn (12.09.2008 10:39) писав:

я голосувала за 2-й варіант. загалом, мені приємніше, коли хлопець бере ініціативу у свої руки, але, чомусь, це не так часто буває.....шкода! шкода, тому що хочеться, почувати себе дівчиною.....звичайно, це не стосується права голосу. в тому розумінні, що я залишаю за собою право мати вирішальний голос у вирішенні якогось важливого питання.
Я вважаю, що ініціатива повинна бути у чоловіка, я прихильник класичних стосунків і в цьому питанні консервативний. Але стосунки повинні бути рівноправними і побудовані шляхом компромісів, а з наведеного вище допису випливає відсутність рівноправності - мовляв, я дівчина і вирішальний голос за мною, а чи рішення дівчини є правильним чи хибним вже не важливо, бо вона дівчина :ggggg: (це як в одній фразі: "Вчення Леніна вічне, бо воно вірне. А чому воно вірне? Тому що вічне! А чому вічне? Тому що вірне!) Компроміс і лише компроміс у спірних питаннях, а не вирішальність чийогось голосу за статевою ознакою.
  • 0

#34 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 12.09.2008 – 10:43

якна мене все залежить від ситуації , якщо я йду з дівчиною на базар тоді вона сама приймає рішення))) якщо питання стосується відпочинку тоді я, кожен має більший досвід в вирішенні певних питань і відповідно рішення приймаються.
  • 0

#35 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 12.09.2008 – 11:49

Кожному своє. Генералам потрібні суворі дружини, а маленьким офісним працівникам тиранки :ggggg:
  • 0

#36 MaryAnn

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 221 повідомлень
  • Місто:Smila

Відправлено 12.09.2008 – 12:13

Перегляд дописуТемний ангел (12.09.2008 10:47) писав:

Я вважаю, що ініціатива повинна бути у чоловіка, я прихильник класичних стосунків і в цьому питанні консервативний. Але стосунки повинні бути рівноправними і побудовані шляхом компромісів, а з наведеного вище допису випливає відсутність рівноправності - мовляв, я дівчина і вирішальний голос за мною, а чи рішення дівчини є правильним чи хибним вже не важливо, бо вона дівчина :ggggg: (це як в одній фразі: "Вчення Леніна вічне, бо воно вірне. А чому воно вірне? Тому що вічне! А чому вічне? Тому що вірне!) Компроміс і лише компроміс у спірних питаннях, а не вирішальність чийогось голосу за статевою ознакою.
ні.....не те мала на увазі....я хотіла сказати, що хлопець (друга половинка) повинен більше дослухатися до моєї думки, приймати її до уваги! що, точка зору коханої дівчини повина бути для нього вирішальною.......
  • 0

#37 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 12.09.2008 – 12:21

Перегляд дописуMaryAnn (12.09.2008 13:13) писав:

що, точка зору коханої дівчини повина бути для нього вирішальною.......
Якщо перекласти з жіночої мови на людську, то вийде:

Перегляд дописуТемний ангел (12.09.2008 10:47) писав:

я дівчина і вирішальний голос за мною, а чи рішення дівчини є правильним чи хибним вже не важливо, бо вона дівчина :ggggg:
Адже як вона може бути вирішальною, якщо її не підтримати? Оте "вирішальна" і дорівнює "єдиноправильна" :wub:
  • 0

#38 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 12.09.2008 – 12:26

В більшості випадків з стосунків в яких дівчина лідер нічого доброго не вийде.
  • 0

#39 Мурзілка

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 321 повідомлень
  • Місто:Дім там де він

Відправлено 12.09.2008 – 13:18

Перегляд дописуБоБриК (12.09.2008 13:26) писав:

Думаєш з чоловіків (хлопців) лідери кращі? І чим цікаво знати?
  • 0

#40 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 12.09.2008 – 13:25

Перегляд дописуБоБриК (12.09.2008 13:26) писав:

Нічого доброго для кого? Дівчина запросто одурманить хлопця і вискочить за нього заміж. Чим погано? :ggggg:

Перегляд дописуМурзілка (12.09.2008 14:18) писав:

Думаєш з чоловіків (хлопців) лідери кращі? І чим цікаво знати?
Не слухайте його, з чоловіків погані лідери, насправді світом керують жінки і вонии най-най в усьому. А йому просто страшно це визнавати, от і дьоргається в передсмертних конвульсіях :wub:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних