Перейти до вмісту

Коли дівчина лідер у стосунках

Повідомлень в темі: 155

Опитування: хто лідер у відносинах? (74 користувачів проголосувало)

Оберіть стать, яка на вашу думку має домінувати у відносинах.

1. Дівчина (11 голосів [14.86%])

Процент голосів: 14.86%

2. Хлопець (63 голосів [85.14%])

Процент голосів: 85.14%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#141 100000

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 350 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 18.06.2009 – 10:17

Перегляд дописуSensssorika (17.06.2009 22:51) писав:

чесно: якби мій хлопець шось хотів,а я не могла йому цього дати,то а)я тормоз, б)хлопець забагато вимагає. я б його послала.
моя тобі порада: і мріяти забудь про ініціативність від неї. бо вона канєш скромна і всьо такоє- не кине тебе,але ж йо-майо,певно шо їй неприємно таке від тебе чути,навіть якшо вона тобі цього не каже :)
Це буває, якщо людина недостатньо розумово розвинута щоб зрозуміти себе і намагається подавляти чиєсь его.
Однак, якщо говорити про "нормальні" відносини то обов'язково повинна існувати ідея їх смислу, а це в будь якому випадку означає, що вони мають певну конкретну мету. Отже ми маємо мету і засоби досягнення цієї мети. Хіба так принципово, хто проявлятиме ініціативу, якщо ідея цієї ініціативи направлена на досягнення спільної мети?
Якщо вищенаведені умови не виконуються, то це скоріш за все повинно би означати, що у відносинах сторонами декларується мета, яка не віповідає їхнім справжнім намірам, тобто вішання лапші на вуха.
Як правило в таких відносинах завжди присутній деструктивний механізм.
  • 0

#142 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 18.06.2009 – 12:38

Перегляд дописуОлеська (18.06.2009 09:52) писав:

"Італійська сім"я"?) Мені такі стосунки теж подобаються.)
ну до биття посуду чи криків ніколи не доходить. Я спокійна і він такий самий,ми навіть голосу підвищувати не вміємо. Принаймні один на одного))

Перегляд допису100000 (18.06.2009 11:17) писав:

Це буває, якщо людина недостатньо розумово розвинута щоб зрозуміти себе і намагається подавляти чиєсь его.
гг дякую) але я НІКОЛИ не подавляла его людини,яка мені важлива. Якшо ж людина цілком стороння то мені ніщо не заважає над нею поприкалуватися,якшо вона це мені дозволяє) я себе прекрасно розумію :)

Перегляд допису100000 (18.06.2009 11:17) писав:

Хіба так принципово, хто проявлятиме ініціативу, якщо ідея цієї ініціативи направлена на досягнення спільної мети?
важливо. якшо когось не влаштовує,що інша людина для досягнення СПІЛЬНОЇ мети нічого не робить- біда))

Повідомлення відредагував Sensssorika: 18.06.2009 – 12:50

• 0

#143 100000

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 350 повідомлень

Відправлено 18.06.2009 – 13:26

Перегляд дописуSensssorika (18.06.2009 13:38) писав:

гг дякую) але я НІКОЛИ не подавляла его людини,яка мені важлива. Якшо ж людина цілком стороння то мені ніщо не заважає над нею поприкалуватися,якшо вона це мені дозволяє) я себе прекрасно розумію :)
Цимсь подібним займається одна пострадянська субкультура, яка асоціюється із спортивним одягом і насінням соняшнику )))

Перегляд дописуSensssorika (18.06.2009 13:38) писав:

важливо. якшо когось не влаштовує,що інша людина для досягнення СПІЛЬНОЇ мети нічого не робить- біда))
...якщо не робить - значить їй це не потрібно. Можливо спільна мета полягає в іншому...
  • 0

#144 Black_angel8

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 78 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Луцьк

Відправлено 19.06.2009 – 10:42

Перегляд дописуФабрегас (16.06.2009 10:33) писав:

а далі якщо вже довго зустрічаєтесь, то на якусь ініціативу від дівчат можна розраховувати?))
А вам не приємно домінувати?=)
  • 0

#145 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 19.06.2009 – 11:02

Перегляд дописуBlack_angel8 (19.06.2009 11:42) писав:

А вам не приємно домінувати?=)
Приємно але хочеться для різноманітності деколи і так попробувати)))
  • 0

#146 Феєричний неук :)

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6152 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 19.06.2009 – 11:52

А я би хотів, щоб дівчина була лідером. Це якнайяскравіше показує її небайдужість, і я би був надзвичайно вдячний їй, за її лідерство.
  • 0

#147 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 19.06.2009 – 12:09

Складно, коли людина по суті своїй аутсайдер, а намагається вжитись в ролі лідера. Ліпше вже дійсно розібратись в собі і обрати власну позицію в стосунках одразу (а то потім виявиться, що і позиції у вас улюблені різні,ггг).
  • 0

#148 Ar@tis

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 92 повідомлень
  • Місто:Галицька земля

Відправлено 24.06.2009 – 16:11

Лідером має бути той хто авторитетніший, але лідер обовязково має РОЗУМНО враховуватися до інтересів половини. Коли вже повна рівність тоді цікаво тримати паритет,ну там день остаточне слово за мною другий за нею. А ось така поведінка з боку хлопця буває дійсно через матріархальні сім*ї, або ж він просто безвольний і допустив дівчині звісити ноги (не образу прекрасній половині але якщо хлопець дасть по собі їздити ви обовязково скористаєте нагоду). Стосовно безвольних дівчат.... ну по-перше не такі вони можуть бути вже й безвольні, просто хитрі. Як то кажуть чоловік в сім*ї - голова, жінка - шия. Якщо дійсно дівчина слабохарактерна то вона обов*язково собі знайде такого хлопця на якого можна покластись і вона обов*язково покладеться, відчуття захисту чарівна річ.

Повідомлення відредагував Ar@tis: 24.06.2009 – 16:15

• 0

#149 night

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 4 повідомлень

Відправлено 25.06.2009 – 15:14

В гармонійних відносинах не буває лідерів. Люди повинні доповнювати один одного. Хтось може вдало організувати відпочинок для прикладу, а інший чудово розбирається в організації побуту і т.д. Якщо все звалювати на одну людину то що залишиться іншій..:rolleyes:
  • 0

#150 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 25.06.2009 – 15:39

Перегляд дописуnight (25.06.2009 16:14) писав:

В гармонійних відносинах не буває лідерів. Люди повинні доповнювати один одного. Хтось може вдало організувати відпочинок для прикладу, а інший чудово розбирається в організації побуту і т.д. Якщо все звалювати на одну людину то що залишиться іншій..:rolleyes:
Я за такий поділ лідерства. Хотілось би таке мати в майбутньому, надіюсь вийде
  • 0

#151 Ar@tis

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 92 повідомлень
  • Місто:Галицька земля

Відправлено 26.06.2009 – 07:30

Цитата

В гармонійних відносинах не буває лідерів. Люди повинні доповнювати один одного. Хтось може вдало організувати відпочинок для прикладу, а інший чудово розбирається в організації побуту і т.д. Якщо все звалювати на одну людину то що залишиться іншій..

За таке лідерство я і казав!
  • 0

#152 Панночка

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 472 повідомлень

Відправлено 26.06.2009 – 17:32

На курсах німецької зараз тема "Кохання", як раз задали таке питання, всі хлопці в групі відповіли, що вони проти дівчини-лідера, але не змогли обгрунтовано це пояснити
  • 0

#153 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 26.06.2009 – 18:24

Перегляд дописуПанночка (26.06.2009 18:32) писав:

На курсах німецької зараз тема "Кохання", як раз задали таке питання, всі хлопці в групі відповіли, що вони проти дівчини-лідера, але не змогли обгрунтовано це пояснити
це не треба пояснювати) це закладено в генах)
  • 0

#154 Панночка

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 472 повідомлень

Відправлено 15.07.2009 – 10:48

Перегляд дописуФабрегас (26.06.2009 19:24) писав:

це не треба пояснювати) це закладено в генах)
я так і зрозуміла)))
  • 0

#155 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 974 повідомлень
  • Місто:ДОНБАСЬКИЙ КРАЙ

Відправлено 04.12.2009 – 11:59

А ідилія? Я хлопець і буду думати що головним повинен бути хлопець,але я не можу забути і про дівчину,яка також має свою думку і погляд,до якої я прислухаюся! Але два капітана на одному кораблі-це погано! Один з пари дає право іншому керувати собою,а інший цим користується,значить обох це влаштовує,а якщо комусь з боку не подобається-скажу одне-не суньте свого носа куди не треба! Це їхнє...
  • 0

#156 Бажана

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 113 повідомлень

Відправлено 11.12.2009 – 15:12

Як кому, а особисто я не уявляю себе у відносинах в яких являтимусь лідером. Чоловіча суть – сила і мудрість, жіноча – м'якість і смирення. Звісно, я не маю на увазі, що дівчина (жінка) повинна підкорюватись у всьому сильній половині і бути наче рабинею, ні, але і виконувати в житті чоловічу роль не правильно… дисбаланс виходить :ggggg:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних