Перейти до вмісту

Коли дівчина лідер у стосунках

Повідомлень в темі: 155

Опитування: хто лідер у відносинах? (74 користувачів проголосувало)

Оберіть стать, яка на вашу думку має домінувати у відносинах.

1. Дівчина (11 голосів [14.86%])

Процент голосів: 14.86%

2. Хлопець (63 голосів [85.14%])

Процент голосів: 85.14%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#121 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 17.06.2009 – 09:18

офтоп видалено

останнє китайське попередження! тема: Коли дівчина лідер у стосунках
  • 0

#122 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 17.06.2009 – 09:41

Коли хлопець "ні риба, ні м"ясо", то кому ж, як не дівчині, брати ініціативу в свої руки?
  • 0

#123 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 17.06.2009 – 10:11

Перегляд дописуОлеська (17.06.2009 10:41) писав:

Коли хлопець "ні риба, ні м"ясо", то кому ж, як не дівчині, брати ініціативу в свої руки?
ну так, але чи треба ця риба такій дівчині? це ж вічний баласт.
  • 0

#124 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 17.06.2009 – 10:12

Перегляд дописуЛастiвочка (17.06.2009 11:11) писав:

ну так, але чи треба ця риба такій дівчині? це ж вічний баласт.
що ви зразу так напосілись) а може просто вони два лідери, але хлопець добрий і дає їй трохи "порулити" ))
  • 0

#125 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 17.06.2009 – 10:26

Перегляд дописуФабрегас (17.06.2009 11:12) писав:

що ви зразу так напосілись) а може просто вони два лідери, але хлопець добрий і дає їй трохи "порулити" ))
ну тоді це зовсім інша справа:) просто мати увесь час біля себе рибу, якій тре міняти памперси - не моє. А от варіант: іноді давати порулити - саме те, що треба
  • 0

#126 100000

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 350 повідомлень

Відправлено 17.06.2009 – 10:44

Перегляд дописуВакуОлька (16.06.2009 17:34) писав:

Гляжу.... Ви про патріархат/матріархат? Але на очі одне, а між собою - в парі часто чоловіки хочуть, щоб жінка брала ініціативу в свої руки... Хоч і кажуть "хто в хаті газда"
Давайте розглянемо дане явище із дещо іншої точки зору. Перш за все людина є живим організмом, носієм життя, на борту якого присутній інтелектуальний інструментарій. Так от питання не в тому для чого людина народилась на світ, а яку мету переслідувало життя розвиваючи свій носій до такого рівня.

Це здавалось би дещо матеріалістичний погляд на речі, але власне, пригляньмось до себе і ми побачимо в собі процес реалізації певної ідеї, яка відпрацьовується мільйонами років. Навіть одноклітинна бактерія володіє генетичним матеріалом тобто ДНК, яка являється в деякій мірі антеною, яка має здатність отримувати інформацію із зовнішнього середовища і проектувати її в когерентні голограми, які по суті являються каркасом живого організму.

Людина являється енергоінформаційним об’єктом, який здатен самостійно програмувати свою голографічну когерентну структуру, і цей процес надзвичайно тісно пов’язаний із її вірою, що формує духовність, яка у свою чергу культуру і врешті решт засобами лідерства ця культура має здатність прориватись в соціум формуючи вже культуру мас і так аж до загально цивілізаційної культури. Це здавалось би безневинний процес, однак гляньмо на свої перспективи в плані виживання.

Але як це стосується даної теми? Стосунки – це інтим. Людина перш за все прагне любові, вона дійсно чомусь хоче, щоб її любили, а якщо цього не відбувається то вона деградує пропорційно власним розчаруванням. Це втрата віри в ідею – крах її суті.

Якщо розглядати жінку в плані еволюції людини і зокрема побудови психіки в порівнянні з чоловіком то можна помітити, що природою вона перш за все пристосована для продовження людського роду.
Наприклад активація інтуітивного мислення в момент стресу у жінки відбувається набагато швидше ніж у чоловіка, що дає їй можливість забезпечити швидку локалізацію небезпеки у вигляді відходу і збереження роду. В той же час при стресі у чоловіка спочатку притуплюється інтуітивне мислення що робить його безстрашною стіною в момент захисту своєї другої половини після чого потенціал інтуїції різко зростає. Це результати досліджень Інституту самовідновлення Норбекова.
Якщо розлядати дане питання із цієї точки зору, то для дівчини одним із основних завдань у цьому світі є безпека її майбутніх поколінь, механізми реалізації якого закладені на генно-інстинктивному рівні і зокрема у принципі природного відбору.

Ось чому дівчина на підсвідомому рівні прагне знайти собі такого чоловіка, який буде здатен забезпечити її захист у всіх співвідношеннях. А тепер згадаймо що відбувається у випадку, якщо такий богатир піддався впливу дівчини і дозволив собою керувати? Життя здає його на бойню...
  • 0

#127 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 17.06.2009 – 10:58

Трохи заплутано, але щось в цьому є.)

Тільки от що. Якщо вже так заглибились, то треба розрізняти не лише в еволюційному плані прагнення жінки створити сім"ю і теде, з чого і виходить, що жінка іноді є рушійною силою в стосунках. Потрібно розрізняти і менталітет людей в тому чи іншому кінці світу. Для прикладу. У нас, в Україні (не люблю так казати, але: у слов"ян), так історично склалося, що жінка і є оберегом роду, саме на жінку покладені всі обов"язки щодо збереження та забезпечення сімейного вогнища. Так є і насьогодні. Вірніше тим більше насьогодні. Коли подружжя розлучаються, то діти залишаються з матір"ю.
Взяти ж арабські країни, так там всі обов"язки покладено на чоловіка, відповідно, якщо чоловік з жінкою розлучаються, то діти залишаються з чоловіком і він і надалі змушений опікувати та забезпечувати свої чада.
  • 0

#128 100000

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 350 повідомлень

Відправлено 17.06.2009 – 11:30

Перегляд дописуОлеська (17.06.2009 11:58) писав:

Трохи заплутано, але щось в цьому є.)

Тільки от що. Якщо вже так заглибились, то треба розрізняти не лише в еволюційному плані прагнення жінки створити сім"ю і теде, з чого і виходить, що жінка іноді є рушійною силою в стосунках. Потрібно розрізняти і менталітет людей в тому чи іншому кінці світу. Для прикладу. У нас, в Україні (не люблю так казати, але: у слов"ян), так історично склалося, що жінка і є оберегом роду, саме на жінку покладені всі обов"язки щодо збереження та забезпечення сімейного вогнища. Так є і насьогодні. Вірніше тим більше насьогодні. Коли подружжя розлучаються, то діти залишаються з матір"ю.
Взяти ж арабські країни, так там всі обов"язки покладено на чоловіка, відповідно, якщо чоловік з жінкою розлучаються, то діти залишаються з чоловіком і він і надалі змушений опікувати та забезпечувати свої чада.
Цілком слушно. Тут треба міняти духовну парадигму, яка є фільтром те, що перетворюється потім в нашу віру і проектуєтся в нашу культуру.
Посуті культура соціуму чи цивілізації в цілому є аналогом конерентного поля, яке проектує голограми його механізмів і програмуємо його ми.

Повідомлення відредагував 100000: 17.06.2009 – 11:34

• 0

#129 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 17.06.2009 – 13:27

Перегляд дописуФабрегас (17.06.2009 11:12) писав:

гг в мне так. І я і хлопець якшо не лідери,то любимо домінувати. Ну наприклад,в тих же сварках кожен вважає себе правим,в приципі воно ЗАВЖДИ так і є(просто кожен по своєму мислить) і річ вже в тому щоб переконати один одного. типу як гра така. але ж весело- капєц))
  • 0

#130 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 17.06.2009 – 17:01

Перегляд дописуSensssorika (17.06.2009 14:27) писав:

гг в мне так. І я і хлопець якшо не лідери,то любимо домінувати. Ну наприклад,в тих же сварках кожен вважає себе правим,в приципі воно ЗАВЖДИ так і є(просто кожен по своєму мислить) і річ вже в тому щоб переконати один одного. типу як гра така. але ж весело- капєц))
Ну, чиєсь домінування в сварках - це ще далеко не ознака домінування в стосунках, адже мудра людина зробить так, щоби без сварок саме її варіант вирішення проблеми був втілений в життя :)
  • 0

#131 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 17.06.2009 – 17:13

Перегляд дописуОлеська (17.06.2009 18:01) писав:

Ну, чиєсь домінування в сварках - це ще далеко не ознака домінування в стосунках, адже мудра людина зробить так, щоби без сварок саме її варіант вирішення проблеми був втілений в життя :)
Я мала на увазі тимчасове домінування. В стосунках ми однаково рівні з ним. Просто інколи цю рівніть хочеться нахилити у свою сторону. Але інший не дозволяє. Та ми й не сварилися ніколи. як це українською правильно сказати не знаю. рос-ою ми "спорим,но не ругаемся" ))
Просто словесні "потасовкі" нас подобаються. Він- єдина людина яка здатна мене переконати у чомусь, я- єдина людина "чье превосходство над собой" він визнає))
  • 0

#132 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 17.06.2009 – 21:24

сьогодні говорили... кажу "хочу ініціативи", вона каже "я собі того від себе не уявляю, може з часом то зміниться"
  • 0

#133 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 17.06.2009 – 21:31

якби мені таке хлопець сказав..90% із 107-ми що я його побила б))
не можна такого від когось вимагати. ладно вона б МЧ була, але ж вона дівчина. ще образиться на тебе)
  • 0

#134 kompman

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 373 повідомлень
  • Місто:Місто Кола

Відправлено 17.06.2009 – 21:35

Перегляд дописуОлеська (17.06.2009 10:41) писав:

Ганьба таким "хлопцям"
  • 0

#135 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 17.06.2009 – 21:38

Перегляд дописуSensssorika (17.06.2009 22:31) писав:

якби мені таке хлопець сказав..90% із 107-ми що я його побила б))
не можна такого від когось вимагати. ладно вона б МЧ була, але ж вона дівчина. ще образиться на тебе)
Та не в тому суть) то я коротко описав)))) Я півтора роки проявляю ініціативу у всьому) тут просто попросив, для цікавості... ну цікаво ж, коли дівчина проявляє... от таку відповідь отримав
  • 0

#136 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 17.06.2009 – 21:40

Перегляд дописуФабрегас (17.06.2009 22:24) писав:

вона каже "я собі того від себе не уявляю, може з часом то зміниться"
я нікого не хочу образити,але вона шо- овоч? вона взагалі хоч щоь робить? ходить вона сама?
раз вибрав таку дівчину- цінуй її такою,яка вона є. нема в ній ініціативності і навряд чи коли буде.
  • 0

#137 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 17.06.2009 – 21:44

Перегляд дописуSensssorika (17.06.2009 22:40) писав:

я нікого не хочу образити,але вона шо- овоч? вона взагалі хоч щоь робить? ходить вона сама?
раз вибрав таку дівчину- цінуй її такою,яка вона є. нема в ній ініціативності і навряд чи коли буде.
сама ходить))) сам вибрав)) ціную))
звичайно я все розумію і все нормально, мені все підходить, але деколи ж хочеться... :)
  • 0

#138 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 17.06.2009 – 21:51

чесно: якби мій хлопець шось хотів,а я не могла йому цього дати,то а)я тормоз, б)хлопець забагато вимагає. я б його послала.
моя тобі порада: і мріяти забудь про ініціативність від неї. бо вона канєш скромна і всьо такоє- не кине тебе,але ж йо-майо,певно шо їй неприємно таке від тебе чути,навіть якшо вона тобі цього не каже :)
  • 0

#139 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 17.06.2009 – 21:54

Якось в анкеті було питання про голову сім'ї. А дочка тоді була мала, ми за нею бігали, тобто вона фактично управляла.
В анкеті так і кортіло записати :"Голова сім'ї - дочка".

По-моєму це все з "лідер не лідер" прежиток минулого. Рішення в парі мають прийматись в залежності від доцільності, тобто колективно. Вирішувати разом що краще, з дискусіями, аргументами і т.п. Якщо думка жінки слушна, то чому я маю йти проти неї? Лиш би довести свою зверхність над жіночою статтю?
Хи, так далеко стосунки не зайдуть і не буде взаєморозуміння.

Повідомлення відредагував yushchenko: 17.06.2009 – 22:22

• 0

#140 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 18.06.2009 – 08:52

Перегляд дописуSensssorika (17.06.2009 18:13) писав:

Я мала на увазі тимчасове домінування. В стосунках ми однаково рівні з ним. Просто інколи цю рівніть хочеться нахилити у свою сторону. Але інший не дозволяє. Та ми й не сварилися ніколи. як це українською правильно сказати не знаю. рос-ою ми "спорим,но не ругаемся" ))
Просто словесні "потасовкі" нас подобаються. Він- єдина людина яка здатна мене переконати у чомусь, я- єдина людина "чье превосходство над собой" він визнає))
"Італійська сім"я"?) Мені такі стосунки теж подобаються.)

Перегляд дописуkompman (17.06.2009 22:35) писав:

Ганьба таким "хлопцям"
Такі хлопці дуже часто не хочуть визнавати (чи просто не бачать), що вони такі. Їх усе влаштовує. Та й не можуть всі бути активними.)

Перегляд дописуyushchenko (17.06.2009 22:54) писав:

По-моєму це все з "лідер не лідер" прежиток минулого. Рішення в парі мають прийматись в залежності від доцільності, тобто колективно. Вирішувати разом що краще, з дискусіями, аргументами і т.п. Якщо думка жінки слушна, то чому я маю йти проти неї? Лиш би довести свою зверхність над жіночою статтю?
Ідеально звучить. Класно, якщо так ідеально насправді. Давно такого не бачила.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних