Перейти до вмісту

Коли дівчина лідер у стосунках

Повідомлень в темі: 155

Опитування: хто лідер у відносинах? (74 користувачів проголосувало)

Оберіть стать, яка на вашу думку має домінувати у відносинах.

1. Дівчина (11 голосів [14.86%])

Процент голосів: 14.86%

2. Хлопець (63 голосів [85.14%])

Процент голосів: 85.14%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#101 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5092 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 16.06.2009 – 10:05

Перегляд дописуВакуОлька (16.06.2009 10:47) писав:

На ініціативу жінки/дівчини можна розраховувати завжди... Але чи ця ініціатива поступить - залежить від неї, звичайно. але від вас - найбільше... "Зіб"єте" їй разок-другий бажання бути лідером... І пффффф... Яка там вже ініціатива...
просто в мене - не лідер явно) деколи ініціативи навіть не допросишся :) :)
  • 0

#102 kitty

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 4 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 16.06.2009 – 10:40

Перегляд дописуyushchenko (14.06.2009 13:27) писав:

Мда. Тобто за Вашою теорією любі прояви фемінізма, боротьби за гендерну рівність є неприродніми, вони протирічать бажанню покори чоловікові.

Домінування над чоловіком не може льстити, такий чоловік "під каблуком". Отже жінці подобається мати чоловіка-шмату? Нормально.Ги.

А стан покори перед силою чоловіка це щось подібне на прихований мазохізм, тобто тільки перед силою, не зважаючи на об'єктивні аргументи чи реальність, бажання бути рабинею? За такою логікою згвалтування - це задоволення прихованих бажань жінки, адже вона відчує силу над собою.

Перепрошую, але така логіка мені не подобається.

Не потрібно сприймати все надто буквально. Велось всього лиш до того, що жінці потрібно відчувати стіну та опору, а не бути нею.
  • 0

#103 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 16.06.2009 – 10:53

Перегляд дописуФабрегас (16.06.2009 10:05) писав:

просто в мене - не лідер явно) деколи ініціативи навіть не допросишся :) :)
ОО... До ініціативи можна спонукати.. Врешті, поговорити про це.. Сказати, чого б тобі хотілось.. Не заставляти. а просто поговорити...
  • 0

#104 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 16.06.2009 – 11:09

Перегляд дописуВакуОлька (16.06.2009 11:53) писав:

ОО... До ініціативи можна спонукати.. Врешті, поговорити про це.. Сказати, чого б тобі хотілось.. Не заставляти. а просто поговорити...
цікаво би було отримати якісь поради як можна спонукати до ініціативи людину, щоб вона про це не підозрювала а думала що ініціатива іде від неї)))
та ми про все говоримо) але одна справа говорити а друга - робити)
  • 0

#105 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень

Відправлено 16.06.2009 – 11:28

Перегляд дописуФабрегас (16.06.2009 11:09) писав:

цікаво би було отримати якісь поради як можна спонукати до ініціативи людину, щоб вона про це не підозрювала а думала що ініціатива іде від неї)))
Якщо ви про все говорите. значить говорите про тему ініціативи з її боку.. А яка її відповідь? "Нє, не хочу і не буду, ти в нас мужчина і ти будь ініціатором"?...
  • 0

#106 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 16.06.2009 – 11:54

Перегляд дописуФабрегас (16.06.2009 10:14) писав:

смілива) небагато таких знаю... фактично мінімум. Всі мої знайомі дівчата сидять і чекають кроків)))
Чекати- тупо. Це як,наприклад,я хочу собі смарагдові, під колір очей, сережки.Я і сама їх купити можу,але я хочу щоб мені їх подарували. Проте нікому про це не кажу. То хіба мені їх хтось подарує?))

Перегляд дописуФабрегас (16.06.2009 12:09) писав:

Які можуть поради? Ти ж сам кажеш,що ви про все говорите,то очевидно або недоговорюєте про щось(ну просто є такі теми,Юякі пари оминають у розмовах), або вона ну ...скромна і сором"язлива,або ще гірше(без образ) - лінива))
  • 0

#107 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 16.06.2009 – 12:03

Перегляд дописуSensssorika (16.06.2009 12:54) писав:

Які можуть поради? Ти ж сам кажеш,що ви про все говорите,то очевидно або недоговорюєте про щось(ну просто є такі теми,Юякі пари оминають у розмовах), або вона ну ...скромна і сором"язлива,або ще гірше(без образ) - лінива))
Говоримо про все, на все отримую ствердну відповідь а коли доходить до справи то не все завжди виходить так як було в розмові .. "скромна і сором"язлива" :)
  • 0

#108 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень

Відправлено 16.06.2009 – 12:06

Перегляд дописуФабрегас (16.06.2009 12:03) писав:

Говоримо про все, на все отримую ствердну відповідь а коли доходить до справи то не все завжди виходить так як було в розмові .. "скромна і сором"язлива" :)
Знач треба спокушати і спонукати хоч до якоїсь дії.... А як вперше проявить хоч до чогось ініціативу, повір, їй сподобається... Хоча, можливо, я помиляюсь і дівчина просто ще не "дійшла" просто по віку, практиці, розкутості до того, щоб ініціювати щось самій..
  • 0

#109 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 16.06.2009 – 12:06

Перегляд дописуВакуОлька (16.06.2009 12:28) писав:

Якщо ви про все говорите. значить говорите про тему ініціативи з її боку.. А яка її відповідь? "Нє, не хочу і не буду, ти в нас мужчина і ти будь ініціатором"?...
Говоримо про все, відповіді не такі... скоріше не нехочу і не буду , а "хочу але не вмію і ще гірше робиться коли саме на цьому концентрується увага")))
часто на свої питання "як ти хочеш те, або чи ти хочеш так" чую "а ти?"
  • 0

#110 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 16.06.2009 – 12:08

Перегляд дописуФабрегас (16.06.2009 13:03) писав:

Якшо вибрав собі скромну та сором"язливу- знач, тобі це подобається.Змирись. Характер людини ти не зміниш))
Я от дууууже сором"язлива. Але при цьому нескромна. Мені може бути капєц як ніяково,але я при цьому скажу і зроблю все що я думаю/хочу )
  • 0

#111 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 16.06.2009 – 12:13

Перегляд дописуВакуОлька (16.06.2009 13:06) писав:

Знач треба спокушати і спонукати хоч до якоїсь дії.... А як вперше проявить хоч до чогось ініціативу, повір, їй сподобається... Хоча, можливо, я помиляюсь і дівчина просто ще не "дійшла" просто по віку, практиці, розкутості до того, щоб ініціювати щось самій..
та ми недавно бавились) ми деколи їздимо кудись з друзями з палаткою, ну і уявили картину що спали в палатці рядом, а я типу якийсь хлопець не дуже знайомий який їй дуже подобається ( то все на дивані було) і ніби прокидаємось... а всі решта вже з палатки повилазили а ми ні, ну і казав їй щоб вона проявила ініціативу і поцілувала ніби незнайомого... сама... то так смішно було) так насміялись) ну ясно що в неї вийшло але з преріканнями)))) але все рівно сказала що якби був дійсно хтось не дуже знайомий, то вона би так ніколи не наважилась))

Перегляд дописуSensssorika (16.06.2009 13:08) писав:

Якшо вибрав собі скромну та сором"язливу- знач, тобі це подобається.Змирись. Характер людини ти не зміниш))
Я от дууууже сором"язлива. Але при цьому нескромна. Мені може бути капєц як ніяково,але я при цьому скажу і зроблю все що я думаю/хочу )
ну я згоден... Я сам такий) скромний і соромязливий)) Якби дівчина була не така мені би було важко)) А так... ну просто деколи вже якось аж занадто скромна і занадто соромязлива))))
  • 0

#112 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 16.06.2009 – 12:24

Перегляд дописуФабрегас (16.06.2009 13:13) писав:

Якби дівчина була не така мені би було важко))
Проте корисно.
  • 0

#113 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 16.06.2009 – 12:46

Перегляд дописуSensssorika (16.06.2009 13:24) писав:

Проте корисно.
ну я не сперечаюсь, постійно би відкривав для себе щось нове, потім думаю би привик і нормально би себе почував )
але це "якби".. а зараз маю те що маю))
  • 0

#114 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень

Відправлено 16.06.2009 – 14:43

Перегляд дописуФабрегас (16.06.2009 13:13) писав:

та ми недавно бавились)
Кхм... От і здря ви так бавились... Тобто, може й не зря, хоч посміялись...
Насправді, обговорити питання треба. це раз... А провокувати на ініціативу треба під час "процесу" чи коли "йдеться" в той бік.... Наприклад, коли ви на одинці і вам хочеться одне одного, не робити крок першим до зближення, але й дати зрозуміти, що і чого ти зараз прагнеш так як і вона... Не думаю. що вона не зреагує..
  • 0

#115 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 16.06.2009 – 14:49

Перегляд дописуВакуОлька (16.06.2009 15:43) писав:

Наприклад, коли ви на одинці і вам хочеться одне одного, не робити крок першим до зближення, але й дати зрозуміти, що і чого ти зараз прагнеш так як і вона... Не думаю. що вона не зреагує..
Коли даю зрозуміти чого хочу не завжди реагує, робить вигляд що не дуже хоче)) А коли сам роблю перший крок то сприймає позитивно) :)
  • 0

#116 100000

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 350 повідомлень

Відправлено 16.06.2009 – 15:54

В народному господарстві того бика, якого б'є корова здають на бойню...
  • 0

#117 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень

Відправлено 16.06.2009 – 16:11

Перегляд допису100000 (16.06.2009 16:54) писав:

В народному господарстві того бика, якого б'є корова здають на бойню...
ну й що? бачу, належете до тих, хто вважає, що лідером має бути чоловік.. От і добре.. Люди різні.. Але порівняння відверто невдале.. :)
  • 0

#118 Панночка

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 472 повідомлень

Відправлено 16.06.2009 – 16:18

Я - за ініціативних дівчат, що тут такого? Що ми, не люди? Хіба не можемо відкрито показати свою приязнь?
  • 0

#119 100000

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 350 повідомлень

Відправлено 16.06.2009 – 16:22

Перегляд дописуВакуОлька (16.06.2009 17:11) писав:

ну й що? бачу, належете до тих, хто вважає, що лідером має бути чоловік.. От і добре.. Люди різні.. Але порівняння відверто невдале.. :)
Гляньте на специвіку культури вцілому, на особливості відмінностей між статями. Я не маю нічого проти ініціативних дівчат.
  • 0

#120 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень

Відправлено 16.06.2009 – 16:34

Перегляд допису100000 (16.06.2009 16:22) писав:

Гляньте на специвіку культури вцілому, на особливості відмінностей між статями. Я не маю нічого проти ініціативних дівчат.
Гляжу.... Ви про патріархат/матріархат? Але на очі одне, а між собою - в парі часто чоловіки хочуть, щоб жінка брала ініціативу в свої руки... Хоч і кажуть "хто в хаті газда" :)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних