Перейти до вмісту

Інтернет на 2 компа

Повідомлень в темі: 29

#21 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3435 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 13.09.2008 – 11:14

Ну так який в тебе інет? Напряму чи через модем? А DHCP в роутері ввімкнено мо замовчуванню.
  • 0

#22 Bublik

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 597 повідомлень

Відправлено 13.09.2008 – 11:44

Не розумію - в кого які проблеми з рутером ? Я взагалі в цьому дуб дубом. Ніколи неувязок не було, підключаєш рутер до телефонної мережі (обов*язково має бути спліттер). Там ззаду є кнопка , якщо їїї потримати 5 секунд, то безпровідна мережа вимкнеться або ввімкнеться. Ну і включаєш комп з бездротовою карткою, шукаєш мережі , підключаєшся і все.Можна підключити до 10 компів на один рутер. МАС -це це індетифікаційна адреса кожного пристрою, яка зашита на рівні чіпа чи то бездротової картки , чи самого рутера, її міняти нема зачим(Якщо нема в планах хакувати сусідські мережі :ggggg: )
  • 0

#23 Ufoman

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 164 повідомлень
  • Місто:Нововолинськ

Відправлено 14.09.2008 – 22:05

Я вже два місяці з своїм сусідом сидимо на одному інтернеті. ПОставили модем в режим роутера, підєднались через свіч, трохи понастроювали мережеві IP, і все паше як має бути :ggggg:
  • 0

#24 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 19.09.2008 – 16:37

Народ то не адсл, модема ніякого нема. І ще 1не, д-лінк - лайно, тому шо під час перепадів напруги настройки збиваються. Поміняв собі зараз роутера на асус і все гуд. Не купуйте д - лінк.
  • 0

#25 CAESAR

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 265 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 19.09.2008 – 18:07

постав роутер... якщо 2 компи вистачить Д-лінк 604
  • 0

#26 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • 1846 повідомлень

Відправлено 19.09.2008 – 18:26

Перегляд дописуБоБриК (19.09.2008 17:37) писав:

І ще 1не, д-лінк - лайно, тому шо під час перепадів напруги настройки збиваються. Поміняв собі зараз роутера на асус і все гуд. Не купуйте д - лінк.
не знаю шо в тебе за роутер такий був, але в нормальних роутерах найтройки записуються в флеш-пам’ять (шо треба вибирати в меню) тому ніякі перепади їм не страшні - максимум перезапуститься, давно вже пора їх підключати до ups. а д-лінк нормальна фірма, є деякі нюанси, але зате інтерфейс в них простий і прошивки часто оновлюються.

Повідомлення відредагував Evol: 19.09.2008 – 18:28

• 0

#27 Гість_Shadow_Snaiper_*

• Гості

Відправлено 22.09.2008 – 08:23

Перегляд дописуEvol (19.09.2008 19:26) писав:

не знаю шо в тебе за роутер такий був, але в нормальних роутерах найтройки записуються в флеш-пам’ять (шо треба вибирати в меню) тому ніякі перепади їм не страшні - максимум перезапуститься, давно вже пора їх підключати до ups. а д-лінк нормальна фірма, є деякі нюанси, але зате інтерфейс в них простий і прошивки часто оновлюються.
Оскільки флеш память електро-програмована тому більшість пристроїв D-Link чутливі до ЗНАЧНИХ перепадів напруги, внаслідок чого може повністю або частково злітати прошивка. Хоча в принципі вони не розраховані на роботу в умовах перепадів напруги.
  • 0

#28 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • 1846 повідомлень

Відправлено 22.09.2008 – 08:35

Перегляд дописуShadow_Snaiper (22.09.2008 09:23) писав:

Оскільки флеш память електро-програмована тому більшість пристроїв D-Link чутливі до ЗНАЧНИХ перепадів напруги, внаслідок чого може повністю або частково злітати прошивка. Хоча в принципі вони не розраховані на роботу в умовах перепадів напруги.
усі пристрої чутливі до значних перепадів напруг. програмується вона тільки при включенні відповідного режиму, в інших випадках зчитується і від перепадів не очищується (принаймні не в D-Link DSL 500T :prapor3:)

Повідомлення відредагував Evol: 22.09.2008 – 08:36

• 0

#29 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 22.09.2008 – 08:43

Цитата

Оскільки флеш память електро-програмована тому більшість пристроїв D-Link чутливі до ЗНАЧНИХ перепадів напруги
З чого ти взяв?! Якщо в тебе в пристрої EEPROM, то це не значить, що вона чутлива до перепадів напруг. Зараз така пам"ять у подавляючої більшості електроніки.

Повідомлення відредагував FT232BM: 22.09.2008 – 08:44

• 0

#30 deepfish

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 432 повідомлень
  • Місто:Рівненщина

Відправлено 22.09.2008 – 20:11

Д-лінк - це бюджетні апарати (як один мій знайомий казав роутер за ціною прошивки), а за дійсно якісні і надійні треба платити подекуди у 4-5 разів дожче, і я думаю що у бульшості є такі кошти, й взагалі шо їм потрібна така функціональність і надійність для домашнього користування.
Сам же користуюсь технікою д-лінк, і скажу шо при правильному її використання у відповідних умовах, як таких нарікань невиникає.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних