Перейти до вмісту

Як можна за короткий час накачатись?

Повідомлень в темі: 282

#51 Шартеп

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 170 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 13.03.2009 – 19:40

Не треба ставити свої деградаційні смайли. Яказав про приємний відпочинок після вбивчого тягання заліза.
  • 0

#52 Slavko

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 268 повідомлень
  • Місто:Житомир

Відправлено 14.03.2009 – 14:16

Цитата

за короткий час накачатись можна тільки, якщо буквально розуміти це слово - "накачатись" - а саме стероїдами чи просто "спортивною" їжею... а якщо природньо, то це дуже тривалий і тяжкий процес!
не обов"язково, те ж сухе молоко дуже добре допомагае наростити масу, на собі спробував

Цитата

За короткий час накачатись не вийде.
Я качаюсь уже 11 місяців.
Прибавив в мязах біцепса 5см.
Це дуже мало.
Накачатись за короткий період може
ТІЛЬКИ генетично обдарована людина, а таких дуже мало.
бо генетично модифікована:happytwo:
  • 0

#53 Globetrotter

волоцюга

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1467 повідомлень
  • Місто:Лева
  • Т-Митець 2012

Відправлено 24.03.2009 – 10:02

Перегляд дописуD1m{@} (28.02.2009 12:39) писав:

Цікаво подивитисьяка буде вага через місяць. Доречі. перейшов також на жорстку дієту. Важко... ги.

Колись давно мав зайвих 10кг. Важив 84. Регулярний біг 3 рази на тиждень по 10 - 12км нічого не давав. Виміряв свій денний раціон і примусив себе їсти рівно в 2 рази менше. Тільки через 2 тижні вага стала зменшуватися. Тих 10кг скидав майже 3 місяці. Треба знати, що біг на 10км протягом години забирає всього 400 - 500Ккал. Пачка "Артеку" має 350. От і рахуй :)
  • 0

#54 random

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 14 повідомлень

Відправлено 24.03.2009 – 11:29

Перегляд дописуGlobetrotter (24.03.2009 10:02) писав:

Важив 84. Регулярний біг 3 рази на тиждень по 10 - 12км нічого не давав.
В тому році важив 100 але хотів скинути 5 кг перед пляжним сезоном. Тому почав бігати по 9 км але з теплим регланом щоб краще пропотіти. За місяц рівно 5 кг скинув...це без дієт та обмежування в їжі :ggggg:

Перегляд дописуZuzik (24.03.2009 10:08) писав:

Берете фляшку горілки... п'єте маленькими дозами (грам по 20)... запиваєте пивом (бажано кислим)... горілку п'єте часто...
20-30 хвилин і ви вже накачані... :)
мда...яке це відношення має до спорту?

Повідомлення відредагував random: 24.03.2009 – 11:29

• 0

#55 Гість_andriu078_*

• Гості

Відправлено 17.07.2009 – 18:58

Два роки хожу до тринажерного залу.Раніше коли ходив втак називаємий підвальчик де інструкторів цікавили тільки гроші,і більше нічого іншого результат був так собі.Перейшов вхороший зал попав до іструктора який 20 років займається цим видом спортом,розробив хорошу програму займаюсь півтори години часу три рази на тиждень,з хорошою викладкою.Почуваюся на всі 100% можна сказати займаюсь в своє задаволення,непропустив ще жодного тренування.Потрохи мязи ростуть і зними результат,не вживаю ніяких ні харчових добавок,ні різної хімії.Харчуюсь виключно натуральними продуктами найкраще це що 3-3зполовиною години на день.Знаю точно що швидко накачатись без шкоди здоровю неможливо,хібащо дійсно виключно генетично обдаровані люди,тай навіщо краще в своє задоволення а мязи самі ростуть.
  • 0

#56 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 551 повідомлень

Відправлено 17.07.2009 – 20:50

Перегляд дописуandriu078 (17.07.2009 19:58) писав:

Два роки хожу до тринажерного залу.Раніше коли ходив втак називаємий підвальчик де інструкторів цікавили тільки гроші,і більше нічого іншого результат був так собі.Перейшов вхороший зал попав до іструктора який 20 років займається цим видом спортом,розробив хорошу програму займаюсь півтори години часу три рази на тиждень,з хорошою викладкою.Почуваюся на всі 100% можна сказати займаюсь в своє задаволення,непропустив ще жодного тренування.Потрохи мязи ростуть і зними результат,не вживаю ніяких ні харчових добавок,ні різної хімії.Харчуюсь виключно натуральними продуктами найкраще це що 3-3зполовиною години на день.Знаю точно що швидко накачатись без шкоди здоровю неможливо,хібащо дійсно виключно генетично обдаровані люди,тай навіщо краще в своє задоволення а мязи самі ростуть.

Мабуть генетика має значення, але якщо генетики нема, то мені здається, що не треба себе вже так вимучувати проти природи.

По моєму досвіду. До речі, батько в мене був штангіст, вже хоч і старий вже, а для свого віку досі виглядає потужно. Але так як він я ніколи не виглядав, бо я трохи ледар.

Мій власний досвід такий. З 12 років займався класичною боротьбою. Навантаження були добрі, але десь в 15, коли інші хлопці вже перетворювались у маленьких накачених чоловіків я став відставати в нарощуванні м"язів. В мене була техніка добра і успіхи гарні до того, але вот в 15 я в мужика не перетворювався і все і почав програвати тільки в силі. Напроти далі навнтаження були такі, що вже і серце починало давити і все зле, тренер просто вже знущався з мене як з покидька. Кинув я це гівно, не витримав, бо здоров"я дорожче, тільки тренер ще передавав через мою матір усні привіти, що я придурок і слабак.

Далі було що, за два-три роки по тому я добавив добряче зросту, що ті с котрими я змагавсь колись і котрі мене ломали мужицькою силою без техніки, стали проти мене пігмеями. Але ж я сам к 18 був як глиста, тільки шия чуток виказувала, що я був колись борцем. Коли я це побачив (та і друзі допомогли), чомусь так зненацька вийшо, що до того і не бачив, то я пішов в універмаг і купив гантельки по пять килограмів. Через три місяця у мене були і біцепси і трицепси, а грудью так я взагалі пишався, як якась шкільна сцикуха сьомокласниця.
Ось так все швидко, та я думаю, що це було на розумі і бажанні. Зараз я тільки спостерігаю, щоб живіт не виріс. А коли помічаю, що починає випирати, то за тиждень приводжу в норму. Як би регулярно займався, але як-то той, як завжди.... :)
Турнік вдома є завжди, без нього не можна. Але як залізу на нього і не вдасться раза три підтягнутися, то починаю гнати за місяць норму до 20. А потім знову ледащі. :ggggg:
  • 0

#57 Панночка

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 472 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 20.07.2009 – 16:02

Треба їсти багато вуглеводів і зразу після їжі відразу до залу
  • 0

#58 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 20.07.2009 – 21:40

Перегляд дописуTossFromUA (20.07.2009 19:21) писав:

А порадиш може щось?

юзай гугл, я собі програму склав, для когось ше складати впадло, одне скажу точно, швидко накачатися без шкоди для здоров"я неможливо, тут треба пропотіти добряче
  • 0

#59 TossFromUA

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 142 повідомлень

Відправлено 20.07.2009 – 23:03

Якої шкоди можна заробити без допінгу не знаю, хіба м'язи порвати. Накачатися можна за два тижні, собі попробую.
Найголовніше - не мухлювати.
І, доречі, найцікавіше качатися з нуля, тоді щодня видно результат, надалі стає нудно(
  • 0

#60 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 20.07.2009 – 23:07

Перегляд дописуTossFromUA (21.07.2009 00:03) писав:

Якої шкоди можна заробити без допінгу не знаю, хіба м'язи порвати. Накачатися можна за два тижні, собі попробую.
Найголовніше - не мухлювати.
І, доречі, найцікавіше качатися з нуля, тоді щодня видно результат, надалі стає нудно(

скинеш сюди фоти до і після, не думаю шо за два тижні будуть хоч якісь зміни
  • 0

#61 Mr.Ripley

cześć

• Користувачі
  • 4449 повідомлень
  • Місто:Житомир

Відправлено 21.07.2009 – 01:41

Займаюсь десь 3,5 місяці ну і фоткаю себе шоб побачити результат. Якшо комусь буде цікаво то викладу фотки :happy1:

Перегляд дописуІгорь (8.01.2009 02:06) писав:

3 години? Ну ви "крепкие парни".
Мене хватало тільки на 40-60 хвилин і то 3 раза на неділю.

А можно запитати скільки ви вже в тренажорку ходите і які силові показники?

40 хв це дуже мало...

Перегляд дописуXRey (6.09.2008 09:08) писав:

Мож в кого є программа (doc чи pdf) як накачатись?
http://steroid.in.ua/
За 1-3 місяці нормально накачаєшся
  • 0

#62 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 4809 повідомлень
  • Місто:Україна
  • Т-Модератор 2012
    Т-Супермачо 2012

Відправлено 29.07.2009 – 15:42

А нас сенсей підсушує, пити не дає... Спочатку я думав що він знущається, а коли на татамі вийшов - зрозумів що означає "велика шафа гучніше падає". Зараз двіччі на тиждень ходжу в спортзал щоб груди і прес в порядку тримати і ще триччі на тиждень ходжу на тренування по КУДО.
Доречі, прийщли до нас 2 качка потренуватися, один взагалі з витривалістю = 0, а в другого була база (кіокушинкай чи шотокан), але за 2 тижні сказали що більше не ходитимуть, бо "Всьо шо вони в трєнадорці накачують, тут зганяють"))) Весело було)
  • 0

#63 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2302 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 29.07.2009 – 15:54

Цитата

Як можна за короткий час накачатись?
найперше що в голову прийшло - насос в дупу й мантуль.....

Перегляд дописуMiguel (29.07.2009 16:42) писав:

А нас сенсей підсушує, пити не дає... Спочатку я думав що він знущається, а коли на татамі вийшов - зрозумів що означає "велика шафа гучніше падає".
знайома історія) мій тренер мене за рамки 55 не випускав) і то при зрості 174) вважаючи що зараз під 85-90 кг. то як згадаю себе тоді - самому штрафна дєлається))
  • 0

#64 Smarta

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 20 повідомлень

Відправлено 11.09.2009 – 15:13

Один з моїх знайомих каже: "Сало - сила, спорт - могила". Мій власний висновок: качайтесь, але з головою, щоб друга частина виразу не стала реальністю.
  • 0

#65 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2796 повідомлень

Відправлено 11.09.2009 – 15:20

да, було б непогано посушитись, але щодня хвилин 20 перед сніданком виділяю для зарядки та гательок, раніше бігав але зараз лінь)) щоб швидко накачатись потрібно щодня різну групу м'яз тренувати, багато бігати...і то навряд чи швидко це буде))
  • 0

#66 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • 974 повідомлень
  • Місто:ДОНБАСЬКИЙ КРАЙ

Відправлено 11.09.2009 – 18:16

Пацани, я був худющий як вобла, займався турніком та брусьями, результат був вже через два тижня!!! Що я робив: на початку я підтягувався 12-13 разів, щараз я виходжу на дві руки 10-11 разів, підйом перевороту разів з 15, на брусьях рвав 15 разів, а зараз до 50-60разів.Ще можу фінти деякі робити, але це вже з часом, і займався я цим 3-4 рази на тиждень, іноді забивав і на місяць, влом було, за пивом не встигав, головне це бажання, але не дуже сильно захоплюватися! Це реально! Є серед нас любителі турніка???
  • 0

#67 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2796 повідомлень

Відправлено 11.09.2009 – 18:27

ну якби всі його люблять, хто вміє) я про турнік)
  • 0

#68 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • 974 повідомлень
  • Місто:ДОНБАСЬКИЙ КРАЙ

Відправлено 11.09.2009 – 18:43

А під лежачий камінь вода не тече... А залізяки тягати хто любить?? Я НЕНАВИДЖУ!!!
  • 0

#69 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 12.09.2009 – 12:03

Перегляд дописуSHAHIST (11.09.2009 19:43) писав:

А залізяки тягати хто любить?? Я НЕНАВИДЖУ!!!
Воно й не дивно, так як:

Перегляд дописуSHAHIST (11.09.2009 19:16) писав:

Пацани, я був худющий як вобла, займався турніком та брусьями, результат був вже через два тижня!!! ...підтягувався...

Бо і так відомо що можна займатись "на силу" а можна "на масу", грубо кажучи. Якщо людина має вагу 58кг при зрості 1,85 то це означає тільки одне - м*язи то "довгі" а вага власного тіла у відношенні мала. Тому такими м*язами легко піднімати власну малесеньку вагу на турнічку і біципси в "обхваті" не мають бути в 50см. А от "взяти нормальну вагу" ака "таскати залізо" людина вже не зможе, і не дивно що ненавидить те, що їй не під силу зробити.
Думаю, не потрібно розжовувати що струнка дівчина., яка підтягується на турнічку 20 разів, виглядає(і такою власне і є) значно менш сильною ніж кабан з метровими плечима, який підтягується тих самих 20 разів.

Повідомлення відредагував Киря: 12.09.2009 – 12:04

• 0

#70 KinoManiak

Генеральний писар

• Користувачі
  • 888 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 12.09.2009 – 17:01

Teo
Біг не сприяє нарощуванню мязів, тільки навпаки.
Хоча невелика пробіжка корисна після тренажерного залу.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Цікавинки: Результаты поиска адресов по запросу hosting в Новокузнецке hosting.reg.ru.