Перейти до вмісту

Як можна за короткий час накачатись?

Повідомлень в темі: 280

#21 masterpiecer

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 178 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ - Хмельницький - Горлівка

Відправлено 10.10.2008 – 14:44

Качався я колись, ще в 14 років, десь місяці штири, але потім через один випадок мені лікарі "замовили" дорогу в спортзал. поки що. тим не менш я встиг набрати доволі непогані параметри (як на ті 14 років) і примудритись не сильно зашкодити здоров’ю. Тому тут головне не час, головне - якість. І хотіння :D
  • 0

#22 Pit

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 723 повідомлень

Відправлено 11.10.2008 – 22:17

Як на мене-фізична праця-найкращий спосіб розвинути мускулатуру. правда тре багато часу

Повідомлення відредагував Pit: 11.10.2008 – 22:32

• 0

#23 Perpetuum mobile

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 62 повідомлень
  • Місто:Киев

Відправлено 12.10.2008 – 22:59

Швидко не накачаєся. Треба десь півроку. Головне в важкій атлетиці, не як часто ти займаєся, а на скільки ти викладуєся на одному занятті.
Кожу неділю по 2 рази, по 1 годині. Спочатку роби зжим( якщо ти важеш десь 75 кг, то тре робити 80 кг 8 раз за один підхід), потім бажано качати прес, і боковий і спинний. Також підтягування за голову(тріцепси)
  • 0

#24 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 14.10.2008 – 15:45

Раджу почитати ось це:
Роман Велікоцький - АДАПТАЦІЙНІ ПРОЦЕСИ ЦЕНТРАЛЬНОЇ НЕРВОВОЇ СИСТЕМИ І ЧИННИК ЗРОСТАННЯ М'ЯЗОВОЇ ТКАНИНИ АБО «ЧОМУ У МЕНЕ НЕ РОСТУТЬ М'ЯЗИ?»

(інструктор Віртуального Клубу Бодібілдінга «Body21»)

• 0

#25 Bobua

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 400 повідомлень
  • Місто:Бровари

Відправлено 14.10.2008 – 16:06

Сварус (8.09.2008 11:54) писав:

ПДФ-ніками та доками не накчаєтесь, гг. Якщо у Вас лінь піти на книжковий ринок і щось прикупити, то качайте хоч сотні мегебайт книжок - толку з того не буде :ggggg:
буде :)
Головне — встановити собі планку: на кожен завантажений МБ — 10...100 підтягувань
Якщо важко власними силами відірватись від екрану — див. тему Програми для перерви роботи за комп’ютером (є і в цьому форумі)

Зі свого досвіду [з 9-го на 10 клас, здається] знаю — головне частота і кількість.
Дуже допоможе перекладина [якщо шафи дозволять витримати вагу — ставте не вагаючись]. Моя зламалась, коли робив ривком :prapor3: вихід на дві

А у нинішніх дітей умови набагато кращі — все-одно сидиш за компом

Повідомлення відредагував Bobua: 14.10.2008 – 16:13

• 0

#26 D1m{@}

Писар

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 429 повідомлень

Відправлено 01.01.2009 – 23:10

XRey (6.09.2008 08:08) писав:

Мож в кого є программа (doc чи pdf) як накачатись?

Для чого спішити? Так Ви можете собі завдати шкоду тільки. Підійди до тренара, не хай він тобі розробить індивідуальну программу.
  • 0

#27 Руслан::::

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 7 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 06.01.2009 – 16:24

:) :) :) :)
Я ось прочтав одну статтю з цього форуму, блін, повна нісенітниця!!!! Рил*єфні м*язи через рік? Та який рік!!???? Я навіть в тренажорку не ходив і у мене рил*фні м*язи з*явились через три місяці!!! Головне часто займатись спортом, а саме тим що тобі підходить, я маю на увазі той, завдяки якому ти можиш накачатись!! :prapor3: :prapor3: :prapor3: :prapor3:
  • 0

#28 Ігорь

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 50 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 06.01.2009 – 16:48

Руслан:::: (6.01.2009 16:24) писав:

Рил*єфні м*язи через рік? Та який рік!!????
Якщо структура тіла дрищава то і року може бути мало.

Якщо жирок є то турник + біг, якщо нема(тобто худий) тоді тренажерка(присід, станова, жим) і жрати більше.

Повідомлення відредагував Ігорь: 06.01.2009 – 16:49

• 0

#29 Ігорь

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 50 повідомлень

Відправлено 08.01.2009 – 01:06

3 години? Ну ви "крепкие парни".
Мене хватало тільки на 40-60 хвилин і то 3 раза на неділю.

А можно запитати скільки ви вже в тренажорку ходите і які силові показники?

Повідомлення відредагував Ігорь: 08.01.2009 – 01:07

• 0

#30 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 08.01.2009 – 09:25

Руслан:::: (6.01.2009 16:24) писав:

:) :) :) :)
Я ось прочтав одну статтю з цього форуму, блін, повна нісенітниця!!!! Рил*єфні м*язи через рік? Та який рік!!???? Я навіть в тренажорку не ходив і у мене рил*фні м*язи з*явились через три місяці!!! Головне часто займатись спортом, а саме тим що тобі підходить, я маю на увазі той, завдяки якому ти можиш накачатись!! :prapor3: :prapor3: :prapor3: :prapor3:

Якшо в тебе хороша генетика, то в принципі качатися тобі буде легше, але ж ти дурню пишеш- за 3 місяці рельєфні мязи(до речі шо ти маєш на увазі під цим висловом) зявитися не можуть ніяк.
Ше і цікаво за рахунок чого вони зявилися, якшо не від тягання заліза? Може якийсь секрет є? :)

Ігорь (8.01.2009 01:06) писав:

3 години? Ну ви "крепкие парни".

3 години при трьохразових заняттях в тиждень- це дійсно вражає, якшо звичайно ви там дійсно займалися інтенсивними тренуваннями, а не ляси точили.
  • 0

#31 Просто Олекса

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 88 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 08.01.2009 – 09:31

Nomad (8.01.2009 10:25) писав:

Якшо в тебе хороша генетика, то в принципі качатися тобі буде легше, але ж ти дурню пишеш- за 3 місяці рельєфні мязи(до речі шо ти маєш на увазі під цим висловом) зявитися не можуть ніяк.
Ше і цікаво за рахунок чого вони зявилися, якшо не від тягання заліза? Може якийсь секрет є? :)

Можуть. На три місяці ідь у мальовниче село Липівка, що на Прикарпатті, йдеш до мого діда і за його "допомогою" можна дістати мязи, можливо навіть рельєфні (незнаю шо то таке). До речі зайву вагу таким самим способом можна скинути. :)
  • 0

#32 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 08.01.2009 – 09:39

Просто Олекса (8.01.2009 09:31) писав:

Можуть. На три місяці ідь у мальовниче село Липівка, що на Прикарпатті, йдеш до мого діда і за його "допомогою" можна дістати мязи, можливо навіть рельєфні (незнаю шо то таке). До речі зайву вагу таким самим способом можна скинути. :)

Шось я серед селян не часто бачу рельєфно розкачаних атлетів, здебільше жилістих, як кажуть.
Жарти жартами, але крім тренажерки і заліза нічо не допоможе "накачатися", причому правильно і з користю для здоровя.
  • 0

#33 Просто Олекса

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 88 повідомлень

Відправлено 08.01.2009 – 09:55

Хоча "рельєфників" я тоже не бачив, але колись в давні часи також качки були, а тренажерні зали були відсутні.
  • 0

#34 Просто Олекса

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 88 повідомлень

Відправлено 08.01.2009 – 10:03

Marcos (8.01.2009 10:57) писав:

а ви в давні часи жили ?

Ні. Проте дивлюся історичні фільми :)
Це жарт, а якщо серйозно: Невже не можна обійтись без тренажерки!
  • 0

#35 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 08.01.2009 – 10:07

Просто Олекса (8.01.2009 09:55) писав:

Хоча "рельєфників" я тоже не бачив, але колись в давні часи також качки були, а тренажерні зали були відсутні.

Ми не говоримо про те шо на селі немає фізично розвинутих людей, я сам із села і знаю багато таких богатирів які і підкови гнуть, і гирі кидають на ура. Просто більшість із них(якшо не всі) від природи мають дар- тіло, яке дуже швидко можна розкачати, навіть не ходячи в спорт зал- вони так звані мезоморфи.

Просто Олекса (8.01.2009 10:03) писав:

Це жарт, а якщо серйозно: Невже не можна обійтись без тренажерки!

Звичайно можна обійтися без тренажерки, можна взагалі не тренуватися.
Все залежить від цілей які ти собі ставиш- якщо просто хочеш підтримувати якусь форму(якшо вона в тебе є)- то вистачить турніка, пробіжок, активного способу життя і хорошого сну і харчування.
А якшо ти хочеш розвинути мускулатуру тіла, збільшити мязову масу- то без тренажерки і тягання заліза це неможливо.
  • 0

#36 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 08.01.2009 – 11:26

Ігорь (8.01.2009 01:06) писав:

Підтримую оцінку. Мене теж вистачає не більше, аніж на годину тричі на тиждень - після цієї години я ледь виповзаю із зали (особливо якщо був день присідань та станової тяги). Що там можна робити три - не уявляю. Мабуть щось легеньке.

Просто Олекса (8.01.2009 10:03) писав:

Невже не можна обійтись без тренажерки!

Можна. Якщо зробити її у себе вдома.
  • 0

#37 Ігорь

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 50 повідомлень

Відправлено 08.01.2009 – 13:13

-=VJ=- (8.01.2009 11:26) писав:

(особливо якщо був день присідань та станової тяги).
Ооо...так ці вправи взагалі база. Без них качаются тільки пляжники :)
В мене навіть присід був 2 дня в неділі. Перший день я виконую його десь 80-100 кг але після них ще й тріцепс качаю та пресс), а 2 день начинаю з 145 і доходжу до 200 кг і далі взагалі нічого робити неможу, крім гіперстенокзії(надіюсь правильно написав) після присіду ця вправа іде вже як релаксація :)

Повідомлення відредагував Ігорь: 08.01.2009 – 13:15

• 0

#38 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 09.01.2009 – 09:58

-=VJ=- (8.01.2009 12:26) писав:

Підтримую оцінку. Мене теж вистачає не більше, аніж на годину тричі на тиждень - після цієї години я ледь виповзаю із зали (особливо якщо був день присідань та станової тяги). Що там можна робити три - не уявляю. Мабуть щось легеньке.
а більше і не треба. білку при нормальному харчуванні вистачає на 60-80 хв. тренування, далі заняття марні.

Цитата

(особливо якщо був день присідань та станової тяги)
а пан не боїться мати здоровенні ноги та дупу ?)
  • 0

#39 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 09.01.2009 – 22:09

Marcos (9.01.2009 09:58) писав:

а пан не боїться мати здоровенні ноги та дупу ?)

Здоровенна дупа росте виключно від сидіння за компом та поїдання піци з пивом. А здорові ноги ще нікому не заважали.
  • 0

#40 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 10.01.2009 – 14:16

-=VJ=- (9.01.2009 23:09) писав:

Здоровенна дупа росте виключно від сидіння за компом та поїдання піци з пивом. А здорові ноги ще нікому не заважали.
Від вправ теж добряче може вирости і то, і то. В присіданні я зупинився на рівні 90 кг і далі взагалі навіть не рипався. Ноги почали качатись....

Ігорь (10.01.2009 00:30) писав:

чого там боятись...не модель же.
да і срака не дуже велика і ноги теж :gryzin:
спитайе у качків які в них проблеми з одягом...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних