Перейти до вмісту

Як можна за короткий час накачатись?

Повідомлень в темі: 280

#161 KinoManiak

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 887 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 13.02.2011 – 23:19

В тебе виходить день 1 - велика і велика група мязів, день 2 - мала і мала. Спробуй поміняти дві вправи місцями так щоб було "велика і мала".
1 день - груди і біцепс
2 день - спина і тріцепс.
  • 0

#162 GAE4KA

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 28 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 13.02.2011 – 23:35

Перегляд дописуbamik (13.02.2011 22:42) писав:

Пішов в зал, надіюсь трохи надовго)) Попередні два рази увінчались провалом, забив одним словом, тепер вже 4 тиждень йде, ну три місяці точно відходжу, далі дивитимусь по результату.

Програма на цей термін :
1 день - груди і спина.
2 день - біцепс та тріцепс.
3 день - ноги та дельта

3-5 занять в тиждень. Три то 100%.
хочеш побачити хороший результат то: спробуй напр-д понеділок-четвер качати верх,а вівторок-пятниця качати низ та прес. проте не робити довгих пауз між підходами,в інтенсивному ритмі викладаючись по повній
  • 0

#163 bamik

салоїд

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 13.02.2011 – 23:43

Перегляд дописуGAE4KA (13.02.2011 23:35) писав:

хочеш побачити хороший результат то: спробуй напр-д понеділок-четвер качати верх,а вівторок-пятниця качати низ та прес. проте не робити довгих пауз між підходами,в інтенсивному ритмі викладаючись по повній

Викладатись по повній ніби не радили. Мені масу потрібно набрати, а не рельєф. 4х8(10) підходи кожної вправи із 2 хвилинною перервою.

Повідомлення відредагував bamik: 13.02.2011 – 23:46

• 0

#164 GAE4KA

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 28 повідомлень

Відправлено 13.02.2011 – 23:57

Перегляд дописуbamik (13.02.2011 23:43) писав:

Викладатись по повній ніби не радили. Мені масу потрібно набрати, а не рельєф. 4х8(10) підходи кожної вправи із 2 хвилинною перервою.
також зараз набираю масу.достатньо одної хвилини між підходами і дві між сетами.
  • 0

#165 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 13.02.2011 – 23:57

Я 2 останні тижні тренувався так:
Понеділок жим лежачи + жим стоячи (+швунги)
Четвер жим лежачи (80%) + жим стоячи (+швунги)
Після цього болять майже всі м"язи!!
прес качаю постійно..
Власне випробовую різні програми.

Взагалі бажано базові вправи робити (причому для спини базовою я вважаю - саме тягу в наклоні а не станову(( ) - при цьому тренуватись інтенсивно - і тренування мають бути короткими - тоді Ви не розпилюєтесь - а чітко все робите! викладаєтесь 100%
не забувайте турнік + бруси + прес качати (якшо сили залишаються звичайно) - це ніколи не зашкодить...

А тренажери думаю робити раз в місяць (типу суперсети або просто). Це "просунутий" тренінг - і навряд він комусь знадобиться спочатку!!! Таке робити варто тільки після 2-3 років в залі:
Наприклад для ніг це - присідання - жим ногами - розгинання ніг в тренажері (+ лежачи) - і підйоми на "носки"
Для грудних - жим - жим під кутом вверх - під кутом вниз - розведення (теж під різним кутом) - зведення на блоках + тренажер "метелик" - пулловер - бруси (можна комбінувати звичайно - не обовязково робити це все)
Для спини - тяга в наклоні - станова тяга + є різні вправи з гантелями + тяга блоку за голову, до грудей, гребля, турнік + гіперекстензії (для м"язів попереку) - окремо для трапеції можна зробити тягу до підборідку. Шраги шось мені геть не подобаються - я їх не роблю ніколи... - якшо вам подобаються - можете на трапецію ше шраги)
Для біцепсів - підйоми штанги на біцепс (прямим кривим грифом) + купа вправ з гантелями, Лавка Скотта і т.д. З біцепсами часто качають також передпліччя.
Для тріцепсів - жим вузьким хватом - французький жим (лежачи стоячи) - гантелями за голову - тріцепсове віджимання на двох лавках!
Плечі - жим стоячи - жим сидячи - розведення гантелей (або підйоми в сторони ще називають) - стоячи або на лавці - (для задніх дельт) підйоми перед собою - для передніх дельт. Жим "Арнольда", просто жим гантелей (сидячи, стоячи)
Для пресу - є купа вправ, про них навіть писати не буду - найефективніша з них - підйом ніг до перекладини.
  • 0

#166 GAE4KA

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 28 повідомлень

Відправлено 14.02.2011 – 00:11

Перегляд дописуMr.Ripley (13.02.2011 23:57) писав:

Я 2 останні тижні тренувався так:
Понеділок жим лежачи + жим стоячи (+швунги)
Четвер жим лежачи (80%) + жим стоячи (+швунги)
Після цього болять майже всі м"язи!!
прес качаю постійно..
Власне випробовую різні програми.

Взагалі бажано базові вправи робити (причому для спини базовою я вважаю - саме тягу в наклоні а не станову(( ) - при цьому тренуватись інтенсивно - і тренування мають бути короткими - тоді Ви не розпилюєтесь - а чітко все робите! викладаєтесь 100%
не забувайте турнік + бруси + прес качати (якшо сили залишаються звичайно) - це ніколи не зашкодить...

А тренажери думаю робити раз в місяць (типу суперсети або просто). Це "просунутий" тренінг - і навряд він комусь знадобиться спочатку!!! Таке робити варто тільки після 2-3 років в залі:
Наприклад для ніг це - присідання - жим ногами - розгинання ніг в тренажері (+ лежачи) - і підйоми на "носки"
Для грудних - жим - жим під кутом вверх - під кутом вниз - розведення (теж під різним кутом) - зведення на блоках + тренажер "метелик" - пулловер - бруси (можна комбінувати звичайно - не обовязково робити це все)
Для спини - тяга в наклоні - станова тяга + є різні вправи з гантелями + тяга блоку за голову, до грудей, гребля, турнік + гіперекстензії (для м"язів попереку) - окремо для трапеції можна зробити тягу до підборідку. Шраги шось мені геть не подобаються - я їх не роблю ніколи... - якшо вам подобаються - можете на трапецію ше шраги)
Для біцепсів - підйоми штанги на біцепс (прямим кривим грифом) + купа вправ з гантелями, Лавка Скотта і т.д. З біцепсами часто качають також передпліччя.
Для тріцепсів - жим вузьким хватом - французький жим (лежачи стоячи) - гантелями за голову - тріцепсове віджимання на двох лавках!
Плечі - жим стоячи - жим сидячи - розведення гантелей (або підйоми в сторони ще називають) - стоячи або на лавці - (для задніх дельт) підйоми перед собою - для передніх дельт. Жим "Арнольда", просто жим гантелей (сидячи, стоячи)
Для пресу - є купа вправ, про них навіть писати не буду - найефективніша з них - підйом ніг до перекладини.
гарний підхід))))) тільки прес не варта робити щоразу-достатньо постійно тримати живіт втягнутим і напруженим під час вправ.
  • 0

#167 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 14.02.2011 – 00:16

недостатньо. прес треба довбати, довбати і ще раз довбати
  • 0

#168 GAE4KA

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 28 повідомлень

Відправлено 14.02.2011 – 00:28

Перегляд дописуВареник (14.02.2011 00:16) писав:

недостатньо. прес треба довбати, довбати і ще раз довбати
якщо добре робити,буде залізний. два місяці як вже не роблю і не замітно послаблення)))
  • 0

#169 Mr.Ripley

• Користувачі
  • 4665 повідомлень

Відправлено 14.02.2011 – 22:47

Перегляд дописуGAE4KA (14.02.2011 00:28) писав:

якщо добре робити,буде залізний. два місяці як вже не роблю і не замітно послаблення)))
я важу десь 90 кг і дуже важко прес підтримувати! тому й роблю постійно!!!
  • 0

#170 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 15.02.2011 – 11:55

Перегляд дописуbamik (13.02.2011 22:42) писав:

Пішов в зал, надіюсь трохи надовго)) Попередні два рази увінчались провалом, забив одним словом, тепер вже 4 тиждень йде, ну три місяці точно відходжу, далі дивитимусь по результату.

Програма на цей термін :
1 день - груди і спина. +прес
2 день - біцепс та тріцепс. +прес
3 день - ноги та дельта +прес

3-5 занять в тиждень. Три то 100%.
Думай про те, що після тренувань покращується самопочуття. І взагалі стає класно. Тоді бігтимеш в зал, отримуватимеш задоволення і не кинеш. :rolleyes:

Перегляд дописуMr.Ripley (13.02.2011 23:57) писав:

Взагалі бажано базові вправи робити (причому для спини базовою я вважаю - саме тягу в наклоні а не станову(( )
Станова тяга і присідання необхідні для вироблення тестостерону. А ще потрібно регулярно займатися сексом, щоб гормональний рівень не падав.

Повідомлення відредагував Білий Дракон: 15.02.2011 – 11:55

• 0

#171 Mr.Ripley

• Користувачі
  • 4665 повідомлень

Відправлено 16.02.2011 – 01:52

Перегляд дописуБілий Дракон (15.02.2011 11:55) писав:

Станова тяга і присідання необхідні для вироблення тестостерону. А ще потрібно регулярно займатися сексом, щоб гормональний рівень не падав.
якшо присідання) з невеликою вагою.
А якшо великі ваги - то навпаки - витрачається...

А тяга - та не потірбна вона нікому, нічого вона не дає - якшо ти культутрист.
пауерліфтери займаються становою - бо вони виступають на змаганнях :(

Повідомлення відредагував Mr.Ripley: 16.02.2011 – 01:53

• 0

#172 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 16.02.2011 – 15:03

Перегляд дописуGAE4KA (14.02.2011 00:28) писав:

доречі у багатьох жінок прес довше лишається накачаним ніж у чоловіків. це щодо власних спостережень. у чоловіків якось швидше прес на пузо перетворюється. це доречі залежить від типу статури.
у подруги пузєнь відростає за два дні фактично. але ноги-попа ніколи не повнішають сильно. у мене навпаки.
  • 0

#173 Mr.Ripley

• Користувачі
  • 4665 повідомлень

Відправлено 16.02.2011 – 21:18

Перегляд дописуfreemaster (9.09.2008 18:55) писав:

Індивідуально все... Від метаболізму твого власного залежить. Хтось може місяцями білки жерти і адекватно фізвантажитись - а кач не йде... Ліпше до тренера підійди, він вирахує твій тип і порадить.
неправда це все - в быльшосты проблема в неправильній програмі, хочай генетика теж важливу роль грає!
  • 0

#174 GAE4KA

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 28 повідомлень

Відправлено 17.02.2011 – 00:26

Перегляд дописуMr.Ripley (16.02.2011 01:52) писав:

А тяга - та не потірбна вона нікому, нічого вона не дає - якшо ти культутрист.
пауерліфтери займаються становою - бо вони виступають на змаганнях :(
станова важлива для міцного спинного корсету,необхідно включати в програму навіть якщо не дуже подобається
  • 0

#175 Mr.Ripley

• Користувачі
  • 4665 повідомлень

Відправлено 17.02.2011 – 23:13

Перегляд дописуGAE4KA (17.02.2011 00:26) писав:

станова важлива для міцного спинного корсету,необхідно включати в програму навіть якщо не дуже подобається
турнік - важливий!
а станова - більше для паверліфтерів...
  • 0

#176 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень

Відправлено 17.02.2011 – 23:24

Взяв каремат, спробував повторити вдома. Ледь не загнувся) Важко ппц

Повідомлення відредагував bamik: 17.02.2011 – 23:25

• 0

#177 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 17.02.2011 – 23:31

нічо шо я тут трошки потусуюся?

в мене кілька питань. не знаю в кого спитати, тому я до вас(бо у гугл мені впадло)

1. які вправи найкраще підходять для ..вибачте, не знаю як правильно висловитися, ніг? і попки. останнє, вас може і не цікавити, ну а раптом знаєте.
2. який толк від віджимання(від підлоги маю на увазі). бо я шось останім часом захопилася. розказала подрузі, так вона злякалася.
3.що важкого у відео з поста вище? бо я трохи глянула, по-моєму там важке лише на 5-ій хвилині, де треба з піднятими ногами підіймати корпус.

пс. якшо я це вже питала, то я забудькувата ідіотка. будь ласка повторіть ще раз.

дякую, мальчікі!
  • 0

#178 GAE4KA

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 28 повідомлень

Відправлено 17.02.2011 – 23:38

Перегляд дописуMr.Ripley (17.02.2011 23:13) писав:

турнік - важливий!
а станова - більше для паверліфтерів...
до турніка ще не дотягнула...не знаю з якою сторони підійти,як його осилити (((((((((((((((((((
  • 0

#179 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень

Відправлено 17.02.2011 – 23:39

Перегляд дописуSensssorika (17.02.2011 23:31) писав:

нічо шо я тут трошки потусуюся?

в мене кілька питань. не знаю в кого спитати, тому я до вас(бо у гугл мені впадло)

1. які вправи найкраще підходять для ..вибачте, не знаю як правильно висловитися, ніг? і попки. останнє, вас може і не цікавити, ну а раптом знаєте.
2. який толк від віджимання(від підлоги маю на увазі). бо я шось останім часом захопилася. розказала подрузі, так вона злякалася.
3.що важкого у відео з поста вище? бо я трохи глянула, по-моєму там важке лише на 5-ій хвилині, де треба з піднятими ногами підіймати корпус.

пс. якшо я це вже питала, то я забудькувата ідіотка. будь ласка повторіть ще раз.

дякую, мальчікі!

Про задок незнаю. Віджимання від підлоги - передні дельтовидні м'язи, тріцепси і грудні м'язи.

У відево нічого складного немає, але коли замість преса файний животик...

Повідомлення відредагував bamik: 17.02.2011 – 23:45

• 0

#180 Mr.Ripley

• Користувачі
  • 4665 повідомлень

Відправлено 18.02.2011 – 00:14

Перегляд дописуSensssorika (17.02.2011 23:31) писав:

Ну шось типу такого:(
Детальніше про таке можна почитати в книзі Ф. Делав"є - Анатомія силових вправ.
Там показано відповідно вправи - і які групи м"язів працюють :lol:

Перегляд дописуGAE4KA (17.02.2011 23:38) писав:

до турніка ще не дотягнула...не знаю з якою сторони підійти,як його осилити (((((((((((((((((((
Ну попроси нехай підстрахують/допоможуть :D
а так для спини раджу також гіперекстензії - хороша вправа саме для попереку)

Прикріплені файли

• Прикріплений файл  nog8000.jpg   42.62К   12 Кількість завантажень:
  • Прикріплений файл  nog5000.jpg   38.39К   8 Кількість завантажень:
  • Прикріплений файл  nog2000.jpg   26.68К   7 Кількість завантажень:
  • Прикріплений файл  nog11000.jpg   37.73К   15 Кількість завантажень:

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних