Перейти до вмісту

Як можна за короткий час накачатись?

Повідомлень в темі: 280

#101 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 09.01.2010 – 00:21

Перегляд дописуKinoManiak (9.01.2010 00:16) писав:

котрі бігають по 5-10 кілометрів
5-10 кілометрів - це вже зношування йде.
  • 0

#102 Вуйко Дмитро

Where is my ban?!

• Користувачі
  • 1736 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 09.01.2010 – 11:02

Перегляд дописуВареник (9.01.2010 01:20) писав:

мене більше цікавить як поєднати силу та витривалість
по суті це різні волокна
невже не можна гармонійно то всьо поєднати
Можна, чого ні
  • 0

#103 ZiC

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 45 повідомлень
  • Місто:м. Київ

Відправлено 09.01.2010 – 21:12

Перегляд дописуKinoManiak (9.01.2010 00:16) писав:

2ZiC
Зазвичай при довгому бізі на кілька кілометрів м'язи також починають спалюватись і все, що ви напрацювали за кілька днів в залі, ви можете втратити за 3 кілометри :cry: . Жир найкраще спалюється при інтервальному бізі (невеликі дистанції, на великій швидкості). Порівняйте статури бігунів, котрі бігають по 5-10 кілометрів і спринтерів.
Ну так ще раз повторюю, то залежить від того який у людини тип тіла. Для мене той режим був саме то. Та і не було цілі мати великі "банки". Тим паче що за перевагами по користі для здоров'я Біг іде на 2му місці після плавання, так що зайві кілометри нікому не шкодять :)

Перегляд дописуАвантюрист (9.01.2010 00:19) писав:

Якшо ти натурал, то у тебе результат (в плані жим, присідання) може стояти по кілька місяців на одному місці.
Якщо регулярно людина займається то бажано через два місяці без перервних тренування робить один-два тижні суперсетів, і не буде отого "простоювання"

Авантюрист
Жодних зношувань :) 5км саме то, повір. Авжеж, якщо не летиш як комета по стадіону. Мені наразі 3км дуже мало. можу не бігати тривалий час і ті 3км просто як розминка.
Я почав конкретно "танути", особливо живіт та боки (маю на жаль таку проблему :)) коли перейшов на дистанцію 5км.
Знову ж таки, все залежить від системності, якщо людина ударно по займається 2-3 місяці а потім закине на тривалий час місяць-два то толку не буде.

Повідомлення відредагував ZiC: 09.01.2010 – 21:19

• 0

#104 Mr.Ripley

• Користувачі
  • 4665 повідомлень

Відправлено 09.01.2010 – 23:55

Перегляд дописуZiC (9.01.2010 21:12) писав:

Якщо регулярно людина займається то бажано через два місяці без перервних тренування робить один-два тижні суперсетів, і не буде отого "простоювання"
простоювання від фізіології може залежати а не від програми, по якій займаєшся.
Я знаю таких, хто рік ходить - і нема зрушення в максимальному жимі на раз, нічого не поробиш.
  • 0

#105 Mr.Ripley

• Користувачі
  • 4665 повідомлень

Відправлено 10.01.2010 – 02:48

Тобто коли доходиш до певного результату - далі дуже складно і тільки хімія може поперти.
  • 0

#106 гуцул дмитро

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 26 повідомлень
  • Місто:гуцульщина

Відправлено 11.01.2010 – 22:38

:ggggg: Слава Україні!
Короче шоб швидко накачатися (найшвидше за пів року) потрібно правильно харчуватися. Їсти потрібно потрохи але часто (поменше чіпсів,сухариків,короче всякої гидоти). Побільше мяса!
Коли набереш павну жирову вагу головне не переборщити (як відомо жир перетворюється в мязи) пачинаєш виконувати солові вправи.
Най простіші і най ефективніші просідання,віджимання на кулаках,підтягування на перикладині.Для підсилення результату потрібно бити грушу дуже допомагає.
Голавне вибирати навантаження до свого рівня підготовки інакше через перенавантаження почне виділятися молочна килота.
УДАЧІ!
  • 0

#107 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 11.01.2010 – 23:14

Перегляд дописуMiguel (29.07.2009 15:42) писав:

А нас сенсей підсушує, пити не дає...
Якщо під сушкою мається на увазі спалювання підшкірного жиру, то ваш сенсей не знає елементарних речей про обмін речовин.
Хай візьме хоча б якийсь жіночий журнал Превеншин, наприклад, і почитає про будь-яку дієту.
Щоб ефективніше спалювати калорії потрібна вода, яка приймає участь в обміні речовин і спалюванні жиру також.
Схуднення з обмеженим вживанням води - це така ж ілюзія як збільшення м’язів під час качання.
М’язи просто наливаються кров’ю на час тренування, але щоб вирости їм потрібен час.
Жир менш ефективно спалюється, якщо обмежити пиття води, волога виходить з тканин і здаєтсья, що ти схуд, але жир нікуди не діваєтсья, просто виходить вода.

Перегляд дописуMiguel (13.09.2009 10:40) писав:

ПеСе незважаючи на збалансоване харчування і багатсько зусиль, накачати квадрати так і не вдається... :ggggg:
У пресі дуже багато від генетики залежить. Є такі люди що ніколи не качалися, а мають квадрати.

Перегляд дописуЗварич (19.09.2009 18:56) писав:

Взагалі, я би не радив дуже сильно захоплюватися залізом. Все життя качатися не вийде, бо серцево-судинна система вимагає іншого: витривалості. Тобто - бігу, плавання, ровера. А як кинути, м"язи водночас перетворюються на целюліт і зайву вагу. Зганяти їх буде ой як важко...
ніхто ж не заважає тягати заізо і плавати, бігати.
М’язи не перетворюються на целюоліт. Це абсурдна дурня.
Поправитися можна якщо кинеш після того як привчив себе багато їсти. Але це до тягання заліза теж має опосередковане, а не пряме відношення. І ніхто не заважає змінити звичку. Коротше як завжди від тебе повна дурня.
До речі людина з м’язами навіть у стані спокою спалює значно більше калорій, так що їй, щоб поправитися потрібно буде їсти більше ніж дистрофіку.

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 11.01.2010 – 23:09

• 0

#108 KinoManiak

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 887 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 11.01.2010 – 23:29

Перегляд дописугуцул дмитро (11.01.2010 22:38) писав:

(як відомо жир перетворюється в мязи)
Як відомо, це старий радянський міф :ggggg:

Цитата

У пресі дуже багато від генетики залежить. Є такі люди що ніколи не качалися, а мають квадрати.

Тому що квадрати є у всіх ;). Справа в шарі жиру, які їх ховає - якщо він великий, якби ви не качали прес, його не буде видно, поки лишнього не спалите.
  • 0

#109 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 11.01.2010 – 23:37

Перегляд дописуKinoManiak (11.01.2010 23:29) писав:

Тому що квадрати є у всіх :ggggg:. Справа в шарі жиру, які їх ховає - якщо він великий, якби ви не качали прес, його не буде видно, поки лишнього не спалите.
Сказавши, що під жиром не видно кубиків ви відкрили для всіх щось дуже нове! ;)

Різним людям треба докласти різних зусиль для вимальовування кубів пресу. Це м’яз і він може бути різної форми, як ніс наприклад, чи вухо, в одного стирчить, в иншого кирпатий в третього лопухом.

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 11.01.2010 – 23:33

• 0

#110 KinoManiak

Генеральний писар

• Користувачі
  • 887 повідомлень

Відправлено 11.01.2010 – 23:43

Так, різних зусиль. Але для рельєфного пресу самого качання недостатньо, якщо у вас товста жирова прослойка. В такому випадку вирішальними будуть кардіовправи - біг і тп.
Для тих, хто хоче мати 6 кубиків - корисне і досить веселе відео.
п.с. Чувак шарить :ggggg:

Якось чув, що для видимого пресу, товщина жирової складки на животі повинна бути не більше 1см.

Повідомлення відредагував KinoManiak: 11.01.2010 – 23:50

• 0

#111 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 12.01.2010 – 00:14

Перегляд дописуKinoManiak (11.01.2010 23:43) писав:

Якось чув, що для видимого пресу, товщина жирової складки на животі повинна бути не більше 1см.
І це говорить людина, яка дає посилання на відео зі спростування мітів.
  • 0

#112 KinoManiak

Генеральний писар

• Користувачі
  • 887 повідомлень

Відправлено 12.01.2010 – 00:49

Ви вважаєте, що хоч яким би у вас не був живіт, достатньо качати прес для отримання видимх кубиків ? )
Чи ви теж думаєте, що вони "накачаються" з жиру ? )

Повідомлення відредагував KinoManiak: 12.01.2010 – 00:49

• 0

#113 ZiC

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 45 повідомлень
  • Місто:м. Київ

Відправлено 12.01.2010 – 13:45

Перегляд дописуАвантюрист (10.01.2010 02:48) писав:

Тобто коли доходиш до певного результату - далі дуже складно і тільки хімія може поперти.
Ну і навіщо псувати тіло різними хімікаліями? Це як те якблуко буде, зовні наче нічого, а в середині гниль. Здоров"я вони не додадуть. ;)
Авжеж, м"язи людини мають певну межу за котру переступити не можна, тут різним "маннякам" стають у нагоді різного роду хімікати.

Перегляд дописуKinoManiak (12.01.2010 00:49) писав:

Ви вважаєте, що хоч яким би у вас не був живіт, достатньо качати прес для отримання видимх кубиків ? )
Гадаю це хибна думка, це якщо до тих хто насправді так думає.
Із особистого досвіду можу сказати, сало з животу зійшло тільки тоді коли почав серйозно бігати, за тривалістью. Не дерма отой мужик із ютубу робить основний акцент - менше жерти і більше рухатись. Але наша людська лінива природа заважає цьому :ggggg:
Наразі прес в залі роблю чисто для галочки, тобто не "валиню", роблю як треба, просто не акцентую на цьому сильно увагу.

Повідомлення відредагував ZiC: 12.01.2010 – 13:57

• 0

#114 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 13.01.2010 – 15:34

Перегляд дописуKinoManiak (12.01.2010 00:49) писав:

Йой, яка логіка, якщо вагон не зелений, то він обов’язково жовтий.
  • 0

#115 KinoManiak

Генеральний писар

• Користувачі
  • 887 повідомлень

Відправлено 13.01.2010 – 17:15

Ви можете просто сказати, з чим ви не згодні ? :rolleyes:
  • 0

#116 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 13.01.2010 – 17:33

Перегляд дописуKinoManiak (13.01.2010 17:15) писав:

Ви можете просто сказати, з чим ви не згодні ? :rolleyes:
З тим, що ви заочно пояснили те, що в Мігуеля не видно кубиків через жир. Хоча він написав, що бігає і старано требнує прес.
  • 0

#117 KinoManiak

Генеральний писар

• Користувачі
  • 887 повідомлень

Відправлено 13.01.2010 – 17:48

Так би зразу і сказали :rolleyes:
Про Мігуеля я і не згадував )
Про жир я згадав через оцю фразу.

Цитата

• 0

#118 BITAMIN

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 7 повідомлень

Відправлено 30.01.2010 – 23:19

Незнаю народ я к для вас, а для мене тягання заліза це задоволення ! Суть полягає чого ти хочеш добитись.
Можливо хтось зможе мені порадити.
Я 4 міцяці займався тяганням заліза потім пішов на кікбокс 3 місяця хотя ми там мали виснажливі тренеровки ростяжка була вже непоганому рівні але я свого жиру з живота і боків ніяк зігнати неміг. Після того 4 місяця халявив і багато їв. Зараз звнов зайнявся тринажерами (2 тижні)
качаю прес груди біципси . Але жир нетане .
Також що цікаво жир є тільки на животі, які вправи порадите ?
Зразу прошу якщо невпевнені в правах і вони можут нашкодити здоровю непишіть.
  • 0

#119 KinoManiak

Генеральний писар

• Користувачі
  • 887 повідомлень

Відправлено 31.01.2010 – 01:48

Часто кажуть, що жиру буває багато саме на животі, тому що він в першу чергу росте на животі, а спалюється з живота в останню.
Не раз чув, що найкраще спалюється жир при інтервальному бізі. Біг на короткі дистанції зі швидкістю 70-75% від максимально можливої.
Тобто пробіг 80-100 метрів, відпочив, повторив. Сам думаю спробувати, як тепліше стане )
  • 0

#120 1Sergio2

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 3 повідомлень

Відправлено 21.02.2010 – 20:15

ВакуОлька: теми об"єднано. Користуйтесь пошуком при створенні тем.

Як можна накачати прес, і швидко набрати вагу.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних