Перейти до вмісту

Ваш вчитель - нетрадиційної сексуальної орієнтації

Повідомлень в темі: 113

#81 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2566 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Олімп

Відправлено 09.02.2011 – 17:22

Перегляд дописусіренька ховрашка (9.02.2011 16:16) писав:

Я вважаю, що таким вчителям не місце в школі. вони можуть добре володіти своїм предметом. але вони мають ще й виховувати дітей. робити з них особистості. а чому може навчити гомосексуаліст чи лезбіянка? Я проти них нічого не маю, але до своєї дитини не підпустила б.
Я вважаю, що таким вчителям місце в школі. Так само як і гетеросексуальним. Чого? Бо вчитель взагалі не повинен мати орієнтації у школі. Має бути асексуалом, так би мовити. Тобто він має ставитись до моєї дитини як до учня, а не як до сексуального об'єкта. Якщо ставиться як до сексуального об'єкта, то тоді не місце йому в школі, і пофіг на орієнтацію.
  • 0

#82 сіренька ховрашка

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 64 повідомлень

Відправлено 09.02.2011 – 17:27

Перегляд дописуМонблан (9.02.2011 17:19) писав:

Якщо людина відділяє роботу і особисте життя,то яка різниця?
Така природа людини, що вона не може роздвоїтися і жити двома різними життями

Перегляд дописуNеmesis (9.02.2011 17:22) писав:

Я вважаю, що таким вчителям місце в школі. Так само як і гетеросексуальним. Чого? Бо вчитель взагалі не повинен мати орієнтації у школі. Має бути асексуалом, так би мовити. Тобто він має ставитись до моєї дитини як до учня, а не як до сексуального об'єкта. Якщо ставиться як до сексуального об'єкта, то тоді не місце йому в школі, і пофіг на орієнтацію.
Більшість людей гетеросексуальні, тому це нормально. А гомосексуалісти від них відрізняються. це не значить що вони погані, просто з дітьми мають бути "нормальні" люди, якщо можна так сказати.
  • 0

#83 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Місто:Олімп

Відправлено 09.02.2011 – 17:31

Перегляд дописусіренька ховрашка (9.02.2011 16:27) писав:

Більшість людей гетеросексуальні, тому це нормально. А гомосексуалісти від них відрізняються. це не значить що вони погані, просто з дітьми мають бути "нормальні" люди, якщо можна так сказати.
Не шариш: дитина взагалі по поведінці мала б не вшарити, яка у вчителя орієнтація. Якщо помітила, яка орієнтація в учителя (най буде навіть і гетеро), значить, хтось порушив неписане правило не обноситися зі своєю сексуальністю в нейтральному місці. І таку людину треба звільнити з посади, навіть якщо, як ти її називаєш, "нормальна", тобто гетеро.
  • 0

#84 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 09.02.2011 – 17:32

Перегляд дописусіренька ховрашка (9.02.2011 16:27) писав:

при прийнятті на роботу про сексуальну орієнтацію не питають. так що хочете, чи не хочете, цілком ймовірно, що вчитель ваших дітей буде "ненормальним". а якщо вкусить ваших дітей, то й вони такими стануть
  • 0

#85 Монблан

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 442 повідомлень

Відправлено 09.02.2011 – 17:45

Перегляд дописусіренька ховрашка (9.02.2011 17:27) писав:

Така природа людини, що вона не може роздвоїтися і жити двома різними життями
Я й не мала на увазі роздвоєння особистості чи щось на кшталт.Говорилось,про чітке розмежування :дімсім'яорієнтація і робота.Якщо вчитель легко та доступно викладає свій предмет і при цьому жодним словом чи рухом не вказує на свою орієнтацію,то якось осуджувати його чи забороняти вчителювати-несправедливо.
  • 0

#86 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:штори

Відправлено 09.02.2011 – 17:58

Перегляд дописусіренька ховрашка (9.02.2011 17:16) писав:

Я вважаю, що таким вчителям не місце в школі. вони можуть добре володіти своїм предметом. але вони мають ще й виховувати дітей. робити з них особистості. а чому може навчити гомосексуаліст чи лезбіянка? Я проти них нічого не маю, але до своєї дитини не підпустила б.
поділись. як тебе особистістю робили в школі?

Перегляд дописуNеmesis (9.02.2011 17:31) писав:

Не шариш: дитина взагалі по поведінці мала б не вшарити, яка у вчителя орієнтація.
я не згоден, вчителі повинні демонструвати це. але, щоб не було дискримінації, складати графік зміни орієнтації - кидати жереб кому що на який тиждень дістанецця. особливо продвинутими будуть школи в сільській місцевості, які є ближчими до живої природи
  • 0

#87 сіренька ховрашка

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 64 повідомлень

Відправлено 10.02.2011 – 17:04

Перегляд дописуNеmesis (9.02.2011 17:31) писав:

Не шариш: дитина взагалі по поведінці мала б не вшарити, яка у вчителя орієнтація. Якщо помітила, яка орієнтація в учителя (най буде навіть і гетеро), значить, хтось порушив неписане правило не обноситися зі своєю сексуальністю в нейтральному місці. І таку людину треба звільнити з посади, навіть якщо, як ти її називаєш, "нормальна", тобто гетеро.
Мала б. але у нас в школах всяке може бути.

Перегляд дописучорно-біла (9.02.2011 17:32) писав:

при прийнятті на роботу про сексуальну орієнтацію не питають. так що хочете, чи не хочете, цілком ймовірно, що вчитель ваших дітей буде "ненормальним". а якщо вкусить ваших дітей, то й вони такими стануть
Тоді батьки повинні мати право на заміну вчителів

Перегляд дописуМонблан (9.02.2011 17:45) писав:

Я й не мала на увазі роздвоєння особистості чи щось на кшталт.Говорилось,про чітке розмежування :дімсім'яорієнтація і робота.Якщо вчитель легко та доступно викладає свій предмет і при цьому жодним словом чи рухом не вказує на свою орієнтацію,то якось осуджувати його чи забороняти вчителювати-несправедливо.
але ж ми точно не знаємо чи вказує він на свою орієнтацію

Перегляд дописуSergiy_K (9.02.2011 17:58) писав:

поділись. як тебе особистістю робили в школі?
важко відповісти однозначно. тут багато різного: підхід викладачів, спілкування з друзями, знайомства, отримання якихось знань. все разом
  • 0

#88 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 10.02.2011 – 17:04

особисте життя вчителів - це лише їхнє особисте життя. ні школа, ані учні не мають права в неї втручатися.
  • 0

#89 сіренька ховрашка

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 64 повідомлень

Відправлено 10.02.2011 – 17:10

Перегляд дописуSensssorika (10.02.2011 17:04) писав:

особисте життя вчителів - це лише їхнє особисте життя. ні школа, ані учні не мають права в неї втручатися.
Це так. але в школі особливо коли діти ще малі, це розмежування дуже нечітке
  • 0

#90 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 10.02.2011 – 17:17

Перегляд дописусіренька ховрашка (10.02.2011 18:10) писав:

Це так. але в школі особливо коли діти ще малі, це розмежування дуже нечітке
це з якої радості? вчитель є вчителем. якшо він пристає до дітей - то він педофіл. таким у школі не місце. але якшо він гарно виконує свою роботу, то яка різниця чи йому викладати, чи працювати кухарем, чи книжки писати.
  • 0

#91 сіренька ховрашка

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 64 повідомлень

Відправлено 10.02.2011 – 17:27

Перегляд дописуSensssorika (10.02.2011 17:17) писав:

це з якої радості? вчитель є вчителем. якшо він пристає до дітей - то він педофіл. таким у школі не місце. але якшо він гарно виконує свою роботу, то яка різниця чи йому викладати, чи працювати кухарем, чи книжки писати.
чому відразу педофіл? просто його орієнтація - частина його самого. він не обов"язково має приставати до дітей
  • 0

#92 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 10.02.2011 – 17:33

я так розумію всі сприймають за належне, що вчителі (чоловічої статі) чіпляються або заграють до дівчат в школі. у нас половина вчителів у старших класах були старі збоченці. постійно якісь жарти непристойні розказували. а у вчительок ці речі проявляються менш очевидно - хіба оцінки хлопцям завищують.
і відповідно бояться, що вони почнуть загравати до хлопчиків і це їм психіку травмує.

так от люди добрі, загравання вчителя до учениці це ненормально апріорі. і якщо будь-які натяки сексуального характеру будуть відсутні в школі - всім буде пофіг у кого які вподобання в статевому плані.

доречі одна знайома лезбійка у школі працювала кілька років. то ніхто й не здогадувався що їй жінки більше подобаються. не те що діти не здогадувалися, а й колеги не мали жодного уявлення.
  • 0

#93 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 15.02.2011 – 13:09

Цитата

5803 — 2011-02-09 19:15:02

Я молодой преподаватель, говорят, преподаватель от бога. Всегда мечтал работать с детьми, поступил в пед, начал работать в школе ещё на третьем курсе.
Дети от меня без ума, хотя я строгий, ставлю и двойки и тройки, заставляю учить. Мне моя работа тоже очень нравится... нравилась.
Дело в том, что я люблю мужчину. Мы свои отношения не афишируем, для посторонних - только снимаем квартиру. Но этого оказалось достаточно, поставил я одному мальчику двойку, его мамаша через каких-то знакомых выяснила, что мы живём вдвоём, опросили соседей, узнали, что из нашей квартиры доносятся "типичные звуки", девушек мы не водим...
Жалоба директору - и меня уволили.
Нет, это не конец жизни, сейчас мы собираемся ехать за границу, чтобы там всё-таки смог преподавать, но, КМП, потому что я люблю эту страну, я хочу остаться здесь! Мы не ходили ни на какие митинги, не писали в сеть о том, как нас притесняют, мы просто хотели спокойно жить, никому не мешая...

Пристрелить (+) 5972 Да ну, фигня (-)

• 0

#94 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 15.02.2011 – 15:48

Перегляд дописуКрихітка (22.08.2010 16:47) писав:

:rolleyes: було б пофіг. в моєму навчальному закладі на "нетрадиційну орієнтацію" не звертають уваги, точніше відносяться толерантно, а те що вчитель гей чи лесбіянка нікого не здивувало б (про деяких так напряму кажуть, хоча поки що відкрито ніхто не признавався)
Та й яке це має відношення до роботи. Вчитель ж не подає довідку що він 100% гетеро при вступі в якусь школу. Тим більше що геї це не завжди манірні хлопчики з крашеними нігтями, в них характери навіть кращі ніж в деяких "мужиків" своєю м"якістю і спокійністю
європа тепер толерантна... не те що в нас..ну і добре)))

Цитата

Всегда мечтал работать с детьми, поступил в пед
це була його головна помилка))))
  • 0

#95 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень
  • Місто:Дубно -> Нетішин -> Київ -> New York

Відправлено 16.02.2011 – 21:09

яка різниця? :(
  • 0

#96 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 17.02.2011 – 00:21

Перегляд дописуAmarok (16.02.2011 21:09) писав:

яка різниця? :(
в нас іде по ТВ така прогрма "Міняю жінку"... там типу 2 сімї на деякий час.. тиждень чи скільки.. міняються жінками і тв знімає все як там відбувається... як кожна звикає до нових порядків і т.д. і що подобається і що ні... кухня там і т.д.
і тут була реклама третього сезону... заокеанський обмін... "Міняю жінку-3" .... і там кажуть що буде обмін з Канадою.. туди поїде наша а звідтам приїде... жінка транссексуал... блллл...я в шоці... я б ніколи не допустив "це створіння" до своїх дітей якби брав участь в такій програмі... це ж просто гидота...
а про вчителя.. хм... я не хочу наприклад щоб моїх дітей вчила така людина, вона ненормальна а думає що нормальна і буде поширювати "своє" в маси... а діти все впитують.
  • 0

#97 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 17.02.2011 – 16:12

Перегляд дописуФабрегас (17.02.2011 00:21) писав:

тут була реклама третього сезону... заокеанський обмін... "Міняю жінку-3" .... і там кажуть що буде обмін з Канадою.. туди поїде наша а звідтам приїде... жінка транссексуал...
дай вгадаю, це по 1+1 показують? :(
  • 0

#98 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 17.02.2011 – 16:20

Перегляд дописуSergiy_K (17.02.2011 16:12) писав:

дай вгадаю, це по 1+1 показують? :(
не памятаю
  • 0

#99 Монблан

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 442 повідомлень

Відправлено 17.02.2011 – 16:27

Перегляд дописуФабрегас (17.02.2011 00:21) писав:

я б ніколи не допустив "це створіння" до своїх дітей якби брав участь в такій програмі... це ж просто гидота...
а про вчителя.. хм... я не хочу наприклад щоб моїх дітей вчила така людина, вона ненормальна а думає що нормальна і буде поширювати "своє" в маси... а діти все впитують.
та вони й не знають хто до них приїде,а коли все прояснюється,то від участі в програмі відмовитись не можна,правила теж не змінюються.але яке це відношення має до теми?
З чого ти взяв,шо людина буде поширювати "своє" в маси?Мені,наприклад,не зустрічались викладачі,які б на лекціїї говорили про своє особисте життя,а тим більше нав'язували думку щодо нього.
  • 0

#100 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 17.02.2011 – 16:38

Перегляд дописуМонблан (17.02.2011 16:27) писав:

З чого ти взяв,шо людина буде поширювати "своє" в маси?Мені,наприклад,не зустрічались викладачі,які б на лекціїї говорили про своє особисте життя,а тим більше нав'язували думку щодо нього.
я думаю що в них трошки інша модель поведінки. трошки менш чоловіча... і це буде проявлятись під час занять
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних