Перейти до вмісту

Ваш вчитель - нетрадиційної сексуальної орієнтації

Повідомлень в темі: 113

#61 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6637 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 22.08.2010 – 18:48

А якщо в учня-гомосексуаліста вчитель гетеросексуал? Це ж катастрофа!!! Чого може навчити такий вчитель?!

Раз такі переляки, то давайте взагалі тоді розділяти людей, щоб жили окремо. потазувати і розкласти по полочкам. кожна соціальна група з певними спільними ознаками живе окремо від інших і не має контактів з іншими.... Та це жах якийсь! Не треба тут розводити гомофобію! Гомофобія - значно страшніше від гомосексуалізму. Крім того гомофоби - це латентні гомосексуалісти, що найбільше бояться саме своєї гомосексуальності, і їм заздрісно, що інші цього не бояться, але вони не усвідомлюють цього.
Гомофобія, ксенофобія і інші страхи - це найстрашніше що може бути.

От наприклад Гітлер був жидом і педиком, але це не біда. Біда те, що він стидився того, що він жид і педик, і через це мучив інших жидів і педиків.
  • 0

#62 D@r@

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 9 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 23.08.2010 – 14:27

Якщо людина має талант до виховання дітей і підлітків, то яка різниця якої він (вона) сексуальної орієнтації??? Якщо так судити, то усі вчителі традиційної орієнтації мають бути чудовим педегогами??? Головне, щоб учні його (її) поважали...
  • 0

#63 Teren

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 430 повідомлень
  • Місто:Берестечко-Львів

Відправлено 08.10.2010 – 20:35

ЖАХ! Дитина ж несвідомо переймає і манеру поведінки, і світогляд, і звички (он, як хвацько дітлашня ловить нові словечка!) людей, що її оточують. Полюбому, знайшов би якусь зачіпку і добився би, щоб це чудо до моєї дитини відношення не мало - чи то типу оцінює необ'єктивно, чи то доскіпується тощо.
  • 0

#64 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 08.10.2010 – 20:38

Перегляд дописуTeren (8.10.2010 20:35) писав:

ЖАХ! Дитина ж несвідомо переймає і манеру поведінки, і світогляд, і звички (он, як хвацько дітлашня ловить нові словечка!) людей, що її оточують. Полюбому, знайшов би якусь зачіпку і добився би, щоб це чудо до моєї дитини відношення не мало - чи то типу оцінює необ'єктивно, чи то доскіпується тощо.
хай це буде тостом на твоєму завтрішньому весіллі
  • 0

#65 Teren

Писар

• Користувачі
  • 430 повідомлень

Відправлено 08.10.2010 – 20:38

Цитата

Гомофобія - значно страшніше від гомосексуалізму. Крім того гомофоби - це латентні гомосексуалісти, що найбільше бояться саме своєї гомосексуальності, і їм заздрісно, що інші цього не бояться, але вони не усвідомлюють цього.
Чесно кажучи, для мене це завжди було найфантастичнішим за градусом маразму аргументом на користь толерування цих збоценців. Наприклад, вам огидні копрофаги (какашкопожиратєлі)? Якщо так, то ви латентний копрофаг - за тією ж логікою :happy1: Замість копрофага можна вставити "розбещувач немовлят", "зоофіл" чи щось із того ж логічного ряду.
  • 0

#66 Вуйко Дмитро

Where is my ban?!

• Користувачі
  • 1736 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 08.10.2010 – 20:39

Краще хай викладач буде геєм, аніж підором :happy1:
  • 0

#67 Teren

Писар

• Користувачі
  • 430 повідомлень

Відправлено 08.10.2010 – 20:41

Цитата

хай це буде тостом на твоєму завтрішньому весіллі
Нє, до нас новомодні італійські тенденції ще не завітали. Ми все більше за здоров"я, за любов... постаринці якось :happy1:
  • 0

#68 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 08.10.2010 – 20:43

Перегляд дописуTeren (8.10.2010 20:41) писав:

Нє, до нас новомодні італійські тенденції ще не завітали. Ми все більше за здоров"я, за любов... постаринці якось :happy1:
на новомодних італійських в тебе би цей тост не проканав, бо в твоєї дружини дружками могли б бути два гея. не ввічливо би получилось
  • 0

#69 Teren

Писар

• Користувачі
  • 430 повідомлень

Відправлено 08.10.2010 – 20:48

Цитата

на новомодних італійських в тебе би цей тост не проканав, бо в твоєї дружини дружками могли б бути два гея. не ввічливо би получилось
Не треба, пліз, мені ж нормально виспатися треба - а так мучитимуть кошмари про дружок-геїв і старост-транссексуалів )))
  • 0

#70 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Місто:Олімп

Відправлено 08.10.2010 – 20:49

Перегляд дописуTeren (8.10.2010 20:35) писав:

а в мене у місті, як я малою була, було надзвичайно багато алкоголіків,наркоманів і повій. про останнії я пізніше дізналася, але перших двох типів я регулярно бачила, бо сусідка торгувала горілкою і в неї під вікнами часто ті придурки і засинали. і чьо-та мені не прийшло в голову шось від них переймати. 
  • 0

#71 Teren

Писар

• Користувачі
  • 430 повідомлень

Відправлено 08.10.2010 – 20:52

Цитата

було надзвичайно багато алкоголіків,наркоманів і повій
- серед вчителів або людей, які входили до твого оточення? Кошмар!

Цитата

усідка торгувала горілкою і в неї під вікнами часто ті придурки і засинали
ну, як у сусідки під вікнами засинали, то ж вже майже як рідні! )))
  • 0

#72 Немі

• Користувачі
  • 2566 повідомлень

Відправлено 08.10.2010 – 20:56

Перегляд дописуTeren (8.10.2010 20:52) писав:

- серед вчителів або людей, які входили до твого оточення? Кошмар!

ну, як у сусідки під вікнами засинали, то ж вже майже як рідні! )))

нє, по місту загалом. я якось на перехожих більше зважала,ніж на вчителів. бо вчителям не платили зарплату, і вони були злі, а от перехожим на мене і мені на них начхати. ідилія.

по твоїй логіці, діти- це тупі створіння, які в усьому і повністю повторюють те, шо бачать. а от, наприклад, якшо для мене авторитетом були мої батьки, то я і рівнялася на них,  а не на якогось там вчителя, чи сусіда-алкоголіка.
  • 0

#73 Teren

Писар

• Користувачі
  • 430 повідомлень

Відправлено 08.10.2010 – 21:01

Цитата

по твоїй логіці, діти- це тупі створіння, які в усьому і повністю повторюють те, шо бачать.
власне, вони повторюють те, що сприймають як авторитетне джерело. Тому і починає багато хто палити під впливом старших і "крутіших" товаришів. А до певного віку (років так 4 чи 5, не пригадаю) вони взагалі все як сканер зчитують, бо ще не мають розвинутої критичності мислення. Це не "буйні хвантазії" - це нам сімейний психолог, між іншим, сказала.
  • 0

#74 Немі

• Користувачі
  • 2566 повідомлень

Відправлено 08.10.2010 – 21:05

Перегляд дописуTeren (8.10.2010 21:01) писав:

власне, вони повторюють те, що сприймають як авторитетне джерело. Тому і починає багато хто палити під впливом старших і "крутіших" товаришів. А до певного віку (років так 4 чи 5, не пригадаю) вони взагалі все як сканер зчитують, бо ще не мають розвинутої критичності мислення. Це не "буйні хвантазії" - це нам сімейний психолог, між іншим, сказала.
да? от чорд, а я нікого окрім батьків за авторитет не сприймала. мабуть я з отих індиго чи просто умнічка і красавіца. які ж гарні в мене батьки!
  • 0

#75 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 08.10.2010 – 21:07

Перегляд дописуNеmesis (8.10.2010 22:05) писав:

от чорд
хтось казав, що це слово палівне
  • 0

#76 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 09.10.2010 – 10:52

а у нас був класний керівник в п.ятому класі.
ну він не то шоби такий вже гей. але такий весь манірний був, з таким голосом приторним. чмошний-пречмошний.
ніхто з нас орієнтації наче не змінив, а от йому довелося зі школи звільнитися. бо довели. але не думаю що ми його чмирили через якусь там орієнтацію. ми тоді ще толком про те діло не знали. просто чмошний він був.
  • 0

#77 Аліса M

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 24 повідомлень

Відправлено 09.10.2010 – 14:51

омг, давайте ще судити їх за кольором шкіри, релігійними і політичними поглядами і т.д.

мені особисто чхати на орієнтацію вчителя, якщо це не впливатиме на його адекватність та те, як він навчатиме.
І взагалі, такі речі можна запросто не афішувати в школі. Інша справа, якщо він нав"язуватиме свої погляди,
розповідатиме про свої нетрадиційні стосунки чи щось в тому плані, але це вже скоріше проблема з головою, на яку гетеросексуальні вчителі
страждають не рідше.

Повідомлення відредагував Аліса M: 09.10.2010 – 14:53

• 0

#78 Доктор САВ

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 28 повідомлень

Відправлено 03.02.2011 – 16:28

Перегляд дописуD@r@ (23.08.2010 14:27) писав:

Якщо людина має талант до виховання дітей і підлітків, то яка різниця якої він (вона) сексуальної орієнтації???
Різниця полягає в методах виховання підлітків, ггг :lol:
  • 0

#79 сіренька ховрашка

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 64 повідомлень

Відправлено 09.02.2011 – 17:16

Я вважаю, що таким вчителям не місце в школі. вони можуть добре володіти своїм предметом. але вони мають ще й виховувати дітей. робити з них особистості. а чому може навчити гомосексуаліст чи лезбіянка? Я проти них нічого не маю, але до своєї дитини не підпустила б.
  • 0

#80 Монблан

Писар

• Користувачі
  • 442 повідомлень

Відправлено 09.02.2011 – 17:19

Перегляд дописусіренька ховрашка (9.02.2011 17:16) писав:

а чому може навчити гомосексуаліст чи лезбіянка? Я проти них нічого не маю, але до своєї дитини не підпустила б.
Якщо людина відділяє роботу і особисте життя,то яка різниця?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних