Перейти до вмісту

Ваш вчитель - нетрадиційної сексуальної орієнтації

Повідомлень в темі: 113

#21 Unknown

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 230 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Славія

Відправлено 06.09.2008 – 21:36

Щоб дитину виховати нормальною, потрібен нормальний вчитель, я проти, наприклад, щоб моя донька навчалась у такому класі, з такою викладачкою (викладачем), я хочу нормальне покоління дітей.
З ким поведешся - від того й наберешся - не дарма сказано.
  • 0

#22 ЛяльКА=)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 356 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 06.09.2008 – 21:58

якщо вчитель є гарним вчителем, і навчає дітей лише своєму предмету, при цьому робить це правильно і по всім вимогам освіти, то з ким він спить мене стосуватися не буде=)
  • 0

#23 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1206 повідомлень
  • Місто:ілюзії

Відправлено 07.09.2008 – 02:35

Перегляд дописуMiguel (5.09.2008 22:06) писав:

Учні психологічно переймають особливості викладачів
отож бо отож бо
наберуться діточки “хороших манєр” у своїх “хороших” вчителів та вчительок
а потім і дивуєшся: звідки то стільки мудаків, збоченців, гвалтівників та вбивць береться на рідній ненці Україні....
  • 0

#24 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 07.09.2008 – 08:33

Перегляд дописуЛяльКА=) (6.09.2008 22:58) писав:

якщо вчитель є гарним вчителем, і навчає дітей лише своєму предмету, при цьому робить це правильно і по всім вимогам освіти, то з ким він спить мене стосуватися не буде=)
Оф-топ: Чикотило також був гарним вчителем (в нього грамоти і відзнаки були) з декількома вищими освітами... але була в нього вада: "любив" він хлопчиків і дівчаток особливою любов'ю, а потім вбивав... але ж вчитель хороший був, професійний... Ви б і до такого своїх діток віддали?

Повідомлення відредагував Miguel: 07.09.2008 – 08:33

• 0

#25 Lemon

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 437 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 07.09.2008 – 18:18

А яке мені/батькам власне діло з ким спить моя вчителька? :prapor3:
  • 0

#26 Liubko

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 50 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 07.09.2008 – 19:26

Десь половині всіх дописувачів до фені орієнтація, скажім так, оточуючих.... Уявіть це тепер, а скоро , як і на заході стане нормально.
А шо потім..........................?
  • 0

#27 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 07.09.2008 – 20:49

Вчитель не може мати взагалі ніякої статі в очах учнів, а тим більш якоїсь орієнтації...
Він або вона - в першу і єдину чергу Вчитель. Авторитет цього звання повинен вбивати будь-які статеві думки у учнів.
Якщо ж вчитель проявляє перед учнями свою статеву орієнтацію або нахили, то він не може бути вчителем.
  • 0

#28 Мурзілка

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 321 повідомлень
  • Місто:Дім там де він

Відправлено 07.09.2008 – 20:58

Повністю підтримую пана Сотніка. І ще хочу додати: ніхто не має права засуджувати іншого. Щодо тих хто вважає що вчитель нетрадиційної орієнтації розбещує учнів, вибачте ви не в ту тему написали, пишіть в тему "Вчитель-педофіл", а нетрадиційна орієнтація повітряно-капельним шляхом не передається, це не грип
  • 0

#29 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 08.09.2008 – 08:27

Перегляд дописуSotnik (7.09.2008 21:49) писав:

Вчитель не може мати взагалі ніякої статі в очах учнів, а тим більш якоїсь орієнтації...
Він або вона - в першу і єдину чергу Вчитель. Авторитет цього звання повинен вбивати будь-які статеві думки у учнів.
Якщо ж вчитель проявляє перед учнями свою статеву орієнтацію або нахили, то він не може бути вчителем.
Це ми зараз такі всі мудрі й розумні.. Життя вчить... А в підлітковому віці часто підпадаєш під вплив... І , переважно, не найкращий... Я говорю зараз не про схиляння вчителем учня до якихось дій, а про САМЕ ПСИХОЛОГІЧНИЙ вплив на розвиток дитини....
І ще... Не вже ви в школі всіх вчителів сприймали як щась безстатеве і опосередковане? Не вірю... завжди всі учні знали і знають, що до вчительок можна підійти і "вдарити" на жалість, якщо щось... А до вчителів "поговорити як мужики"....

Перегляд дописуМурзілка (7.09.2008 21:58) писав:

Повністю підтримую пана Сотніка. І ще хочу додати: ніхто не має права засуджувати іншого. Щодо тих хто вважає що вчитель нетрадиційної орієнтації розбещує учнів, вибачте ви не в ту тему написали, пишіть в тему "Вчитель-педофіл", а нетрадиційна орієнтація повітряно-капельним шляхом не передається, це не грип
По-перше, не засуджую.... тільки цікавлюсь ставленням.
По-друге, уважно перечитайте тему і. маю надію, ви зрозумієте різницю між геєм і педофілом. І ще питаннячко, а що, педофілія передається?
  • 0

#30 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 08.09.2008 – 09:47

Дякую авторці за тему. Дуже актуальна.

Перегляд дописуDema V (5.09.2008 18:31) писав:

ну це вже хз, в нього є програма, яку він має викладати, а перетворити дитину в такого ж гомосексуаліста не знаю чи реально, але якщо він буде володіти засоби маніпуляції, то цілком можливо.
Так в тому-то і справа, що сухо викладати саму програму по-перше: не цікаво дітям, не запам"ятовується і не сприймається, а по-друге: так треба ще вміти, але який тоді в біса це буде гарний вчитель? Вчитель має зацікавити учня. Для цього нерідко в хід йдуть особистий досвід, знання і теде.

Перегляд дописуФайний нік (5.09.2008 18:34) писав:

Якщо вчитель(ка) нетрадіційної орієнтації приходить в клас і заявляє "Добрий день, дітки, я гей (лесбійка)" - то такому вчителю місце де завгодно, але поза школою... Але погодьтеся - так само погано, якщо гетеросексуальний вчитель буде будувати викладання (або просто загострювати надмірно увагу) на сексуальних стосунках/вподобаннях, правда ж?
У нас був декан, який викладав геодезію, - рідкісний пошляк. Всі тішились його пошлостями, дууууже часто недоречними, - і студенти, і викладачі. І нікого не хвилювало, що такі манери можуть перейматись студентами.

Цитата

А якщо вчитель(ка) такого не робить - то яке значення має орієнтація? Чи якщо "гомо" - то неодмінно розбещувач і прихований еротоман?
Погоджуюсь.

Перегляд дописуVakuolka (5.09.2008 18:45) писав:

От саме про це я й говорю.Ні для кого не новина, що ,наприклад, вчителя-гея переважно легко ідентифікувати за манерами.. Ану згадайте. що найшвидше чіпляється до дитячої пам"яті? Матюки, пошленькі віршики. Тобто, гірше з того, що є в житті. Поведінка вчителя може (не обов"язково, але може) в якійсь мірі впливати на учнів.

А якщо взяти до уваги перехідний вік? Це складний вік, і з цим періодом в учнів не завжди справиться й вчитель-гетеро (сама вчителем була), а що може порадити вчитель-гей ?
Повністю погоджуюсь. Особливо в теперішній час, коли батьки у вихованні дітей, увагу почали приділяти умінню заробляти гроші, а не вихованню дитини як особистості.

Перегляд дописуVakuolka (5.09.2008 18:56) писав:

психологи шкіл - проти... Чесно кажучи, не думаю, що вчителю з нетрадиційною орієнтацією буде легко співпрацювати з іншими вчителями. Щось тільки не так - зразу звинувачення.. та й від батьків... Дилемма...
Знову погоджуюсь. Поки що в нашій країні (і дай, Боже, аби так і було надалі) "не одобрюється" моральні відхилення, в т.ч. гомосексуалізм. Звичайно, багато того всього в ЗМІ читається, в фільмах показується, але, мабуть, кожен батько та мати надіються, що то не стосується її дитини. Не думаю, що тішитимуться батьки, коли одного дня їх дитина прийде додому і заявить (як часто люблять показувати в тих самих американських фільмах): "Мамо, тату, гордіться мною, я відкрито кажу, що я - лесбіянка." і т.п.

Перегляд дописуMiguel (5.09.2008 22:06) писав:

Учні психологічно переймають особливості викладачів, тобто якщо викладач праці курив з фізкультурником, то багато хлопців також починали курити вважаючи це нормальним (психіка ж ще не сформована), відповідно, якщо в вчителя будуть "жіночі" замашки, то треба дослідити з точки зору психології, як це може вплинути на дітей в майбутньому, якщо відкладеться на підсвідомості в дитинстві... Я б свою дитину перевів в іншу школу... з гетеросексуальними викладачами...
Погоджуюсь. Особливо в перехідному віці дитина не спішить ділитись з батьками своїми думками та слухати їх поради. Шукають "авторитета" на стороні.
Пам"ятаю у нас в восьмому класі класний керівкник проводила чимало бесід (навіть за рахунок свого предмету) щодо сексу. Вона сама читала багато літератури, радилась з психологами і потім викладала ту всю інформацію нам.
Далеко не кожна мама може відкрито пояснити дитині, що таке секс, для чого він і як це робиться. Ну, от просто не можуть подолати віковий бар"єр. Досвіду дитина набирається в школі, в дворі і теде.

Перегляд допису*Киця* (6.09.2008 13:21) писав:

Ne vse gei manernie i ne vse lesbiyanki pohoji na mujikov. I kak je seks. orientaciya uchiteley mojet povliyat' na orientaciyu uchenikov? Nikak! Bol'shinstvo uchiteley naturali, i vsetaki ne vse ucheniki stanovyatsya naturalami. 

A parni pro kotorih ti pisal nachali kurit', potomu chto bol'shinstvo kuryaschih nachinaet kurit' imenno v etom vozraste, potomu chto sami hotyat, nezavisimo ot okrujayuschih. Pochti vse vokrug menya libo kuryat, libo pyut, a chasche vsego i to i drugoe, a ya net. 
Ой, що це наша Киця російською заговорила. Забула про пункт правил 2.7.?

Перегляд дописуMiguel (7.09.2008 09:33) писав:

Оф-топ: Чикотило також був гарним вчителем (в нього грамоти і відзнаки були) з декількома вищими освітами... але була в нього вада: "любив" він хлопчиків і дівчаток особливою любов'ю, а потім вбивав... але ж вчитель хороший був, професійний... Ви б і до такого своїх діток віддали?
До речі, в мене теж була така думка: дома дістають жінка та діти, на роботі - знову ж діти. Шалений тиск. Хіба не потягне вбивати?)
Не даремно Петро 1-й видав наказ щодо відправлення вчителів по 25-ти роках стажу "акі виживхих із ума"...

Перегляд дописуSotnik (7.09.2008 21:49) писав:

По-ідеї, це так. Але гарний той вчитель, який вкладує в предмет свою душу. А от те, що коїться в душі...
  • 0

#31 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень

Відправлено 09.09.2008 – 10:44

Перегляд дописуОлеська (8.09.2008 09:47) писав:

Не даремно Петро 1-й видав наказ щодо відправлення вчителів по 25-ти роках стажу "акі виживхих із ума"...
Якщо чесно, то і зараз такі варіянти є, але то вже оф-топ

Перегляд дописуОлеська (8.09.2008 09:47) писав:

По-ідеї, це так. Але гарний той вчитель, який вкладує в предмет свою душу. А от те, що коїться в душі...
Отож... Якщо вкладається щось добре, воно й проросте, якщо не зразу, то з часом.. А якщо це, мяко кажучи, не дуже добре, то фіг його знає, що потім з того буде...

працюючи в школі, бачила не раз, коли вчителя звинувачували батьки в неправильному, на їх думку, напрямку виховання, що стосувалось чи ставлення до країни, чи до навчання чи ще до якогось з питань виховання. і тоді звучали закиди, що ви молода, що ви ще нічого в цьому житті не знаєте і т.д. Важко уявити в яких тонах і на яку тему будуть звинувачення. такий вчитель буде звинувачений у всіх смертних гріхах...
  • 0

#32 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 09.09.2008 – 20:34

а от чому ніхто не розглядає випадку, що от вчителька лезбіянка? думаю, всі хором забилиб на це, і думалиб, що ось хай вчить, може вона нормального підходящого мужика не знайшла свого часу, або ще щось
думаю, нормальна освідчена людина не буде прикриватись чи стаивти на показ свою орієнтацію, а буде виконувати свій обов"зок
взагалі, є просто негарна тенденція показувати забагато очевидного, і не намагатись показувати суть

думаю, дитині, десь до класу 7, як мінімум тобто до перехідного періоду, зовсім нецікаво знати кого хоче дома його вчитель-вчителька, хоча, це напевне залежить від виховання

ну і ще трішки, від себе, про всі ці штуки можна не переживати, різниця в зовнішніх ознаках між хлопцями та дівчатами меншає, дівчата нехочуть бути жіночними, а хлопці хачуть біти наче стильними, ці сережки, зачіски, колись, хлопці мріяли побудувати на прямій гілці метро прискорювач елементарних частинок, а зараз, всі хочуть працювати в невиробничій сфері, і тільки б задовільнити свої основні потреби, якесь ротожопіє

вибачте
  • 0

#33 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 10.09.2008 – 10:58

Katod, хочу непогодитись. Ібо "з ким поведешся - від того наберешся". Діти все менше часу проводять з батьками. А школа забирає досить багато часу. І не можна недооцінювати її вплив на формування дитини. Вчитель, по суті своїй, має бути зразком, це не просто біомаса що з року в рік одне і те ж розказує діятм поза вуха. Тим більше якщо дитина обдарована і багато часу проводить з тим же вчителем на додаткових уроках, підготовках до олімпіад і тд. І взагалі, конкурс на вчительство має бути дуже жорстким, то мають бути люди-зразки, люди-ідеали, адже в їх руках лежить виховання молоді. Наразі ж все перемішано з ніг на голову. До педуніверів йдуть навчатись, скажімо так, не дуже розумні діти, які не могли пройти на інші спеціальності. Вчорашні двієшники та трієшники завтра навчатимуть дітей. Так мало того що вони просто-напросто бестолоч, та ще й підараси. Ну та, треба бути толерантним...але "питання підарства - це те ж саме, що питання позбавлення вошей. А позбавлення від вошей - це не питання ідеології, це - питання гігієни"(с) Генріх Непидар

І ніяких вибачень
  • 0

#34 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень

Відправлено 10.09.2008 – 12:08

Перегляд дописуСварус (10.09.2008 10:58) писав:

До педуніверів йдуть навчатись, скажімо так, не дуже розумні діти, які не могли пройти на інші спеціальності. Вчорашні двієшники та трієшники завтра навчатимуть дітей.

Вдячна, за підтримку думки, але.. нащо ж так різко і безпардонно висловлюватись щодо педуніверситетіві майбутніх вчителів? Чому така впевненість, що вчитись на вчителя йдуть тільки ті, хто тупий і не пройшов в жоден вуз? То давайте закриємо педвузи.. Хай тупаки йдуть вулиці підмітати... І чи були б ви такі мудрі, якби не ваша перша вчитель(ка) і решту вчителів.
З досвіду (сама вчитель-філолог) скажу, що більшість людей йде в педвузи по бажанню і покликанню.. Так що не треба теє... Говорити, чого нема..
І щог, наприклад, доброго, коли дуже всі вумні поступили на економіку, юридичний і інші круті вузи, якщо більшість цих "спеціялістів" елементарно безграмотні...
  • 0

#35 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 10.09.2008 – 13:22

Перегляд дописуVakuolka (10.09.2008 13:08) писав:

Чому така впевненість, що вчитись на вчителя йдуть тільки ті, хто тупий і не пройшов в жоден вуз? То давайте закриємо педвузи.. Хай тупаки йдуть вулиці підмітати... І чи були б ви такі мудрі, якби не ваша перша вчитель(ка) і решту вчителів.
З досвіду (сама вчитель-філолог) скажу, що більшість людей йде в педвузи по бажанню і покликанню.. Так що не треба теє... Говорити, чого нема..
І щог, наприклад, доброго, коли дуже всі вумні поступили на економіку, юридичний і інші круті вузи, якщо більшість цих "спеціялістів" елементарно безграмотні...
Ні, не був би. Але я вправі заявити що деякі вчителі таки не давали того, чого мали б дати професіонали..Але до чого тут закривати ВУЗи - то мені не відомо, це не рішення проблеми. А говорю я те, що я бачу на свої очі, зі знайомих. І я бачу те, що є. Більше того, якщо розумні і йдуть в педагогічні ВУЗи, то вони по закінченні працюють на "нормальних підприємствах" з "нормальним рівнем" зарплат. І лиш малееесенька частка від тієї частки "розумних" залишаються такими ж мрійниками-ідеалістами і йдуть вчителювати.
А безпардонно висловлювався і буду висловлюватись) мабуть такий мені вчитель етикету втрапив))

Повідомлення відредагував Сварус: 10.09.2008 – 13:24

• 0

#36 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень

Відправлено 10.09.2008 – 14:14

Перегляд дописуСварус (10.09.2008 13:22) писав:

Але я вправі заявити що деякі вчителі таки не давали того, чого мали б дати професіонали.. Більше того, якщо розумні і йдуть в педагогічні ВУЗи, то вони по закінченні працюють на "нормальних підприємствах" з "нормальним рівнем" зарплат. І лиш малееесенька частка від тієї частки "розумних" залишаються такими ж мрійниками-ідеалістами і йдуть вчителювати. А безпардонно висловлювався і буду висловлюватись) мабуть такий мені вчитель етикету втрапив))
Звідки знаєте, що саме мають давати професіонали? Вчитель, перш за все, має навчитись вчитись...

Робота на "нормальних підприємства" - це секретарем чи після кваліфікації перебирати папірці в бухгалтерії?

Де б ми всі були, якби всі вчителі були дуже мудрезними і йшли тільки туди, де добре платять, а не були мрійниками-ідеалістами? Саме на вчителях-ідеалістах-мрійниках тримається теперішня школа, і повірте, саме от в таких вчителів, які вкладають силу і душу в своїх учнів за копійки, порівняно з "нормальними підприємствами", виростають хороші й розумні учні, здатні далі вчитись і розвиватись. А щодо "двієчників" (чую уже запитання, то зразу й кажу), то ще далеко не означає, що якщо закінчив школу без медалі, то підеш в двірники або в педвуз.

Ще одне... Повірте з двійочників в школі в вузі "виростають" супореві вчителі, бо знають як пояснити те, що саме їм давалось важко в школі.

Он-топ: Від вчителів до учнів передається все, і добре, і погане.... Як в діях, та і в думках... Так що вчителів-геїв і вчительок-лесбіянок (ну, питали ж) не варто допускати до вчительства. І не тільки з огляду на шкоду дітям, а й про некомфортні умови праці їх самих...

ПЕС: Певне, коли ваш вчитель з етики і естетики поведінки вчився, його батькам прийшлось не одну свинку зарізати і привезти, щоб дитя домучило науку, бо поганий з нього був вчитель...
  • 0

#37 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 10.09.2008 – 15:26

Перегляд дописуVakuolka (10.09.2008 15:14) писав:

Ще одне... Повірте з двійочників в школі в вузі "виростають" супореві вчителі, бо знають як пояснити те, що саме їм давалось важко в школі.
отож супореві. а їх уроки орієнтовані на тупих, здібним там робити нічого

досі тащусь від назви теми B)

Повідомлення відредагував Sergiy_K: 10.09.2008 – 15:28

• 0

#38 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 10.09.2008 – 16:10

у мене хімік був гамасєк)) і нічого, шикано викладав і як людина - дуже приємний. Ні до кого не приставав і не вчив учнів мацати хлопців за піськи))
  • 0

#39 Re:z

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 584 повідомлень
  • Місто:К И Ї В

Відправлено 10.09.2008 – 16:22

Пан Сварус правий!Для більшості учнів клас стає дургою родиною,а вчитель\вчителька - другим татом\мамою.І тому дитина десь на підсвідомому рівні сприймає його манери,поведінку,жести..Це відкарбовується у її мозку,а з настанням статевої зрілості,може завдати шкоди психіці дитини
Та і,як на мене,необхідно конкретизувати який саме вчитель,тобто де він викладає.Якщо це вчитель початкових класів,то він є з одних "інжинерів дитячих душ".Гомосєкасів на такі посади не варто пускати..А от якщо вчитель викладає у старших класах або у ВУЗі,де свідомість людини майже сформована,то нехай..Деяким учням буде навіть цікавіше,буде з чого погнати B)
  • 0

#40 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Місто:Олімп

Відправлено 10.09.2008 – 16:28

Щось мені здається, що деякі давно до школи не ходили. Діти у першу чергу дивляться на вчителя як на ворога, думають як його обманити (навіть якщо це зашкодить також їм). Натомість повторю те, що писала на самому початку - не повинно бути ніякої орієнтації в школі.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних