Перейти до вмісту

Ваш вчитель - нетрадиційної сексуальної орієнтації

Повідомлень в темі: 113

#101 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 20.02.2011 – 22:32

Ваш вчитель - нетрадиційної сексуальної орієнтації, Ваша реакція?

Ніякої реакції. У нас була вчителька.
  • 0

#102 МегаРавлик

Ледар

• Заблоковані
  • PipPip
  • 26 повідомлень

Відправлено 21.02.2011 – 00:59

Хм, якщо діти дізнаються - у більшості випадків, вони ж перші цього вчителя зачмирять. Так що в інтересах самого "нетрадиційного" викладача - не розповідати про своє особисте життя та не чіплятись до учнів (чи учениць)).
  • 0

#103 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень
  • Місто:Волинь

Відправлено 21.02.2011 – 01:09

У нас у школі був гей-"француз".
Його по тихому "пішли" за власним бажанням, і я не хотів би щоб він вчив мене чи моїх дітей.
Це тіпа я гомофоб? Ну то хай так буде.
  • 0

#104 Монблан

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 442 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 21.02.2011 – 19:51

Перегляд дописуПластун (21.02.2011 01:09) писав:

У нас у школі був гей-"француз".
Його по тихому "пішли" за власним бажанням, і я не хотів би щоб він вчив мене чи моїх дітей.
думаєте,такий вчитель би нав'язував дітям свої вподобання чи якось закликав ставати таким,як він?
  • 0

#105 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 21.02.2011 – 20:23

Перегляд дописуМонблан (21.02.2011 20:51) писав:

думаєте,такий вчитель би нав'язував дітям свої вподобання чи якось закликав ставати таким,як він?
аякже! інакше просто і бути не може!

от в мене в школі половина учителів були українофобами. і у вузі таких декілька було. це ж набагато краще,ніж щоб вони були геями/лезбіянками.
  • 0

#106 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень
  • Місто:Волинь

Відправлено 21.02.2011 – 20:23

Перегляд дописуМонблан (21.02.2011 19:51) писав:

ну є така фігня як аура чи якось так
сенс такий - спілкуєшся з розумними, розумнішаєш, з гарними - гарнішаєш, ну а з геями - стаєш схожим на них.
  • 0

#107 Монблан

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 442 повідомлень

Відправлено 21.02.2011 – 20:34

Перегляд дописуПластун (21.02.2011 20:23) писав:

сенс такий - спілкуєшся з розумними, розумнішаєш, з гарними - гарнішаєш, ну а з геями - стаєш схожим на них.
як на мене,це дурня,бо діти в нас виховуються у традиціях гетеросексуального стилю життя і зазвичай засвоюють негативні стереотипи щодо людей іншої орієнтації.
  • 0

#108 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 25.02.2011 – 00:12

Перегляд дописуБезбожник (20.02.2011 22:32) писав:

Ніякої реакції. У нас була вчителька.
ти тільки початкові класи закінчив? :)
  • 0

#109 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 26.02.2011 – 01:36

Перегляд дописуSergiy_K (25.02.2011 00:12) писав:

ти тільки початкові класи закінчив? :)

В "молоко".... пан погано відрізняє множину від однини ?
Тема :

Цитата

Ваш вчитель - нетрадиційної сексуальної орієнтації

Ще будуть питання ?
  • 0

#110 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 26.02.2011 – 01:48

Перегляд дописуМонблан (21.02.2011 20:34) писав:

як на мене,це дурня,бо діти в нас виховуються у традиціях гетеросексуального стилю життя і зазвичай засвоюють негативні стереотипи щодо людей іншої орієнтації.
і схоже на те що, ті хто сповідують "традиції гетеросексуального стилю життя" - ще й расисти. що й не дивно з такими традиціями.
  • 0

#111 Arcanum

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 9 повідомлень

Відправлено 08.03.2011 – 13:02

Перегляд дописуПластун (21.02.2011 20:23) писав:

"Мавпочка бачить, мавпочка робить" (Хауз в якомусь сезоні:ggggg: ). Насправді процеси взаємовпливів не такі прості, якщо ми говоримо все таки про людей, а не про мавп.
До ВакуОлька
Спілкування з людьми нетрадиційної орієнтації можете навчити дітей толерантності і терпимості.

Цитата

Цитата(Монблан @ 21.02.2011 20:34) *
діти в нас виховуються у традиціях гетеросексуального стилю життя і зазвичай засвоюють негативні стереотипи щодо людей іншої орієнтації.
і схоже на те що, ті хто сповідують "традиції гетеросексуального стилю життя" - ще й расисти. що й не дивно з такими традиціями.
З усім згідна окрім расизму, бо для нетерпомості по відношенню до людей з нетрадиційною сексуальною орієнтацією придумали окремий термін - "гомофобія". До того ж, хочу додати до ваших слів трохи оптимізму. Діти (та й люди загалом) - не просто губки, які приймають все, що їм нав"язується. Вони здатні до самовиховання і переосмислення, а тому все не так погано і безнадійно.

Повідомлення відредагував Arcanum: 08.03.2011 – 13:03

• 0

#112 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 09.03.2011 – 13:46

Перегляд дописуArcanum (8.03.2011 13:02) писав:

З усім згідна окрім расизму, бо для нетерпомості по відношенню до людей з нетрадиційною сексуальною орієнтацією придумали окремий термін - "гомофобія". До того ж, хочу додати до ваших слів трохи оптимізму. Діти (та й люди загалом) - не просто губки, які приймають все, що їм нав"язується. Вони здатні до самовиховання і переосмислення, а тому все не так погано і безнадійно.

Тобто діти переосмислюють свою орієнтацію і стають також підарасами, а не поповнюють ряди пратівних гомофобів?
  • 0

#113 eaebeeed49413332

Частий гість

• Заблоковані
  • PipPipPip
  • 65 повідомлень

Відправлено 09.03.2011 – 22:06

Толерування гомосятини загалом - погане явище. Нічого доброго в цьому різновиді збочень немає, і тому всі процеси що спричинятють до поширення (збільшення кількості гомиків) мають пресікатися. Що ж до вчителів гомосексуалів, то важко це виявити. Такшо хай протсо приховують своє збочені сексвподабння. Це тіпа баланс.
  • 0

#114 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 10.03.2011 – 09:23

Перегляд дописуeaebeeed49413332 (9.03.2011 22:06) писав:

Толерування гомосятини загалом - погане явище. Нічого доброго в цьому різновиді збочень немає, і тому всі процеси що спричинятють до поширення (збільшення кількості гомиків) мають пресікатися. Що ж до вчителів гомосексуалів, то важко це виявити. Такшо хай протсо приховують своє збочені сексвподабння. Це тіпа баланс.

Та яке там толерування. Гомосятина вже давно в агресивному промоушену.
Зараз вони питають ваше відношення до вчителя-підараса і розповідають про толерантність, а завтра будуть цілі школи з вчителями-підарасами і буде вважатись це за норму як у естетствующих митців шоу бізнесу.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних