Перейти до вмісту

Зроблено в Україні|Made in Ukraine

Повідомлень в темі: 70

Опитування: Made in Ukraine (36 користувачів проголосувало)

Ставлення до українських продуктів, який український продукт(галузь промисловості) Вам подобається найбільше:

1. Продукти харчування (26 голосів [23.01%])

Процент голосів: 23.01%

2. Одяг та взуття (6 голосів [5.31%])

Процент голосів: 5.31%

3. Побутові товари та електроніка (1 голосів [0.88%])

Процент голосів: 0.88%

4. Медикаменти (6 голосів [5.31%])

5. Транспортні засоби (2 голосів [1.77%])

Процент голосів: 1.77%

6. Військова техніка (10 голосів [8.85%])

Процент голосів: 8.85%

7. Авіація (5 голосів [4.42%])

Процент голосів: 4.42%

8. Кораблебудування (1 голосів [0.88%])

9. Важке машинобудування (1 голосів [0.88%])

10. Ракетно-космічна галузь (8 голосів [7.08%])

Процент голосів: 7.08%

11. Будівельна галузь (3 голосів [2.65%])

Процент голосів: 2.65%

12. Побутова хімія (1 голосів [0.88%])

13. Алкоголь (16 голосів [14.16%])

Процент голосів: 14.16%

14. Тютюн (2 голосів [1.77%])

Процент голосів: 1.77%

15. Ядерна промисловість (3 голосів [2.65%])

Процент голосів: 2.65%

16. Комп'ютерні програми та ігри (6 голосів [5.31%])

17. Поліграфія та книгодрукування (9 голосів [7.96%])

Процент голосів: 7.96%

18. Виробництво меблів (5 голосів [4.42%])

Процент голосів: 4.42%

19. Гівничо-видобувальна промисловість (1 голосів [0.88%])

20. Нафто-газова промисловість (1 голосів [0.88%])

Голосувати Гості не можуть голосувати

#41 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 905 повідомлень

Відправлено 06.09.2008 – 12:48

Перегляд дописуSergiy_K (5.09.2008 16:58) писав:

фтопку цей автобус. нашов чим хвалитись
А чому не можна пишатися? Гарний автобус, середнього класу. Там двигун Ісузу, а все інше наше. Це наш автобус - все що наше, добре чи погане - то наше, так само як і "Запорожець" з "Волинянкою". Пишемо про все те що збирають, проектують українські руки та мізки. У нас же море такого, нові потяги, джип "Вепр", нові КрАЗ'и на перегонах Париє-Даккар(хоча вони й не відбулися, але машину зібрали), нові львівські автобуси, подукція київського Авіанту, Харківського танкового, зброярські досягнення...новинки кондитерів Києва, Харкова, Львова....чи у нас мало чого нового та гарного. Панове не розводьте пустомельні дискусії, пишемо по суті.
  • 0

#42 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 06.09.2008 – 13:22

Перегляд допису-=VJ=- (6.09.2008 11:15) писав:

В салонах Києва.
Можливо у вас, в Києві, і забиті салони польськими меблями (але дуже в цьому сумніваюсь). У нас, в Вінниці, в магазинах присутні меблі різних виробників і переважно українських. Кажу, бо обходила багато магазинів і ринків, підбираючи меблі до хати, і питаючи про виробника. Так може Ви просто не допитувались щодо виробника?

Цитата

Можете розписати повідсотково?
Що дасть Вам повідсотковий розпис вартості? Знаю, що зарплата складає менше третини (в залежності від виробу) вартості товару.

Цитата

У експорті товарів значна частка належить сировинній продукції, зокрема: чорні та кольорові метали - 45%, мінеральні продукти – 9,6 %, хімічні речовини – 10 %, сировина рослинного походження – 3,7 %, жири та олії тваринного або рослинного походження – 3,3 %, деревина – 1,7 %, живі тварини; сировина тваринного походження – 1,5 %. (бл. 75 %)[/i]
Можливо. Але то не є "майже все". Четверта частина таки йде в "готовому" вигляді.

Цитата

Об"єм експорту горілки в 2007 році становив трішки більше 8 мільйонів дал. Накидаємо ціну удвічі, хай вже - інфляція, закордон, додаткові витрати: 8 000 000 * 100 = 800 млн доларів. З загальної суми експорту таким чином це 1,8% (якщо ціну не подвоювати - навіть до відсотка не дотягує). Так чи інак - просто мізер.
Можливо, але цей мізер, за Вашими розрахунками, рівняється до експорту деревини. І це лише наша компанія. Ви забуваєте, що горілку (якщо брати цю сферу виробництва) експортують й інші компанії і не менше. Якщо ще їх додати?..
  • 0

#43 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 06.09.2008 – 13:59

Перегляд дописуОлеська (6.09.2008 14:22) писав:

але дуже в цьому сумніваюсь

Це ж треба було так елегантно брехуном обізвати

Кажу, бо обходила багато магазинів і ринків, підбираючи меблі до хати, і питаючи про виробника. Так може Ви просто не допитувались щодо виробника?

А Ви як думаєте?

Що дасть Вам повідсотковий розпис вартості? Знаю, що зарплата складає менше третини (в залежності від виробу) вартості товару.

600 баксів зарплати з одного м"якого куточка? Вельми, вельми... Здається мені час змінювати професію.

Можливо. Але то не є "майже все". Четверта частина таки йде в "готовому" вигляді.

З тої неописаної чверті частина йде дрібними відсотками сировини, які мені ліньки розписувати, все інше - заготовками та напівфабрикатами. Готової продукції - 10-15%. Наразі ми звичайнісінький сировинний придаток.

Можливо, але цей мізер, за Вашими розрахунками, рівняється до експорту деревини. І це лише наша компанія. Ви забуваєте, що горілку (якщо брати цю сферу виробництва) експортують й інші компанії і не менше. Якщо ще їх додати?..

Це не я забуваю, це Ви мене дурнем вважаєте. 8 мільйонів дал - це об"єм всього експорту горілки в 2007 році, було добряче падіння через проблеми з Росією - до 20% порівняно з минулим роком, а до Росії експортується згідно статистики близько 80% експортної горілки.
  • 0

#44 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 08.09.2008 – 11:37

Перегляд дописуOlex (6.09.2008 13:48) писав:

У нас же море такого, нові потяги, джип "Вепр", нові КрАЗ'и на перегонах Париє-Даккар(хоча вони й не відбулися, але машину зібрали),
1. І де той ВЕПР ? Серійне виробництво є ?
2. Те що зібрали, неозначає що воно б той Дакар весь проїхало.
  • 0

#45 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 08.09.2008 – 11:51

Перегляд дописуOlex (6.09.2008 13:48) писав:

А чому не можна пишатися? Гарний автобус, середнього класу. Там двигун Ісузу, а все інше наше. Це наш автобус - все що наше, добре чи погане - то наше, так само як і "Запорожець" з "Волинянкою". Пишемо про все те що збирають, проектують українські руки та мізки. У нас же море такого, нові потяги, джип "Вепр", нові КрАЗ'и на перегонах Париє-Даккар(хоча вони й не відбулися, але машину зібрали), нові львівські автобуси, подукція київського Авіанту, Харківського танкового, зброярські досягнення...новинки кондитерів Києва, Харкова, Львова....чи у нас мало чого нового та гарного. Панове не розводьте пустомельні дискусії, пишемо по суті.
Ой, до речі, ще кілька років тому в ТСН побачила "Вепра". Я ним захворіла. ХОЧУ!!!
  • 0

#46 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 14.09.2008 – 13:20

Перегляд дописуMarcos (8.09.2008 12:37) писав:

1. І де той ВЕПР ? Серійне виробництво є ?
2. Те що зібрали, неозначає що воно б той Дакар весь проїхало.
Маркосе, я розумію, що "обдристати" легше все і всіх на Україні, але тему я створив для того аби ми тут викладали новинки українського виробника, прототипи, серійні моделі, товари...вийшла нова цукерка у Львові - сюди опис, враження, фото. Побачив хтось новий Ланос - сюди його!
Доречі про новий Ланос-ось кілька фото
Зображення
Зображення
Деталі тут
Це вже власне авто, називатися буде Lanos-M.
Тепер про "Вепр": стаття
Кілька фото:ЗображенняЗображення
Якщо хтось має багато трафіку або безліміт - раджу закачайте це відео про "Вепр".
Кадри з відео:
Зображення
Зображення

Українськи пістолет "Хортиця-125-01",особиста, багатофункціональна, короткоствольна нарізна зброя захисту та нападу. "Хортиця" представляє собою зброю для ближнього бою і розрахована на віддаль стрільди до 50 м.

ТАКТИКО - ТЕХНіЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Хортиця - 125-01
Калібр, мм 9
патрон 9 х 18 ПМ
швидкість кулі, м/с 335
Маса 0,77
Довжина, мм 190
Ємкість магазину (набої) 8
Зображення

Українські кортики
Зображення

Повідомлення відредагував Olex: 14.09.2008 – 13:04

• 0

#47 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 14.09.2008 – 14:18

Перегляд дописуOlex (14.09.2008 14:20) писав:

Маркосе, я розумію, що "обдристати" легше все і всіх на Україні, але тему я створив для того аби ми тут викладали новинки українського виробника

Тоді й треба викладати новинки українського виробника. Ланос - це схрещений Опель чортзна якої давнини та корпус від Деу.
Вепр - це радянський ГАЗ-66, тільки в новому корпусі.
Де тут український виробник?
  • 0

#48 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 14.09.2008 – 14:36

Перегляд допису-=VJ=- (14.09.2008 15:18) писав:

Тоді й треба викладати новинки українського виробника. Ланос - це схрещений Опель чортзна якої давнини та корпус від Деу.
Вепр - це радянський ГАЗ-66, тільки в новому корпусі.
Де тут український виробник?
Ну не набридло оце вам отакі демагогівські роздуми? Чиї руки збирають - українські, інженери зхрещують - українські. Якщо нема що тут написати - краще взагалі не писати.
Про Вепр - скачай фільм про цей джип...із ГАЗ-66 взято для модифікації Вепр-М тільки кабіну, і то тимчасово, для моделі Вепр-К(джип на фото вище) взяли за базу ходову БТР-70 та БРДМ(боевая разведовательно-дозорная машина - бойова розвідувально-спостережна машина, себто машина розвідників), фото нижче БРДМ-2, виробництва КБ ім. Морозова, м. Харків, Україна
Зображення

Повідомлення відредагував Olex: 14.09.2008 – 14:43

• 0

#49 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 14.09.2008 – 15:40

Перегляд дописуOlex (14.09.2008 15:36) писав:

Ну не набридло оце вам отакі демагогівські роздуми?

Люблю конкретику - українське, значить українське.
Я навіть більшість молока не вважаю за українське, бо його російські концерни "бодяжать" з аргентинського порошку. Але цех розміщено в Україні - то що, я вже маю вважати його українським? Дитину, яку народить китаянка від негра в київському пологовому будинку теж треба вважати українцем?

Про Вепр - скачай фільм про цей джип...

По-перше - я його бачив ще кілька років тому.
По-друге - цитую відгук з того ж ресурсу:

"Більша частина відеоматеріалу знята нашою знімальною групою в один час для передвиборних цілей...Ясно, що гроші заплочені, тоді ще політика була - шоу робили хороше. Але мама моя дорога. Більшого запорожця я в своєму житті не бачив. Там в кіно ціну говорили в яку він обійшовся? 80000 євро. А говорили, що він хаммер з коробкою автомат не зміг перетягнути тому що зчеплення порвалося? А говорили як він перегрівався на болоті кожні 15 хвилин і доводилося 30 хвилин чекати? Тоді як тридверний геленваген 80 року випуску нарізував навколо нього круги? А говорили як він гордо приїхав на ралі рейд, і потім його всі по черзі витягали з узбіч? А як москвич його на кільцевій трасі обігнав? А салон показували? Килими персидські, пластик китайський? А як на барханах він колісними арками сідав на пісок? І як цей пластик на ходу обривали щоб їхати можна було?
У мене склалося таке враження, що у всій команді тямущим був тільки дизайнер.
"

Хочеться пишатись? Вперед. Там навіть двигун не наш, а IVECO - тільки гайки наші поскручували.
Їйбо краще б вже тоді "Дозор" згадали харківський - там хоч все наше бюро розробляло, наскільки я знаю.
Втім і він нікому не потрібен - замовлень нема. Підозрюю, що всеодно занадто дорого виходить в співвідношенні ціна/якість.

ГАЗ-66 взято
для моделі Вепр-К взяли за базу ходову БТР-70 та БРДМ

Взято, взяли. А своє там що? Навіть пику йому зроблено наче скопійовану з SY Action.
  • 0

#50 CCCP

Генеральний писар

• Користувачі
  • 611 повідомлень
  • Місто:тут, не далеко

Відправлено 14.09.2008 – 16:06

Проголосував за Алкоголь! :D
на рахунок майже усіх інших галузей маю негативне ставлення у плані якості, особливо про автобудування, навіть ті автівки котрі лише збирають на україні з використанням оригінальних запчастин і ті паскудної якості - недокручені болти, не належним чином під*енані проводи, паскудна зварка та інше в тому ж дусі, авже ш не всі єкземпляри але на привеликий жаль більшість з них! :ggggg:
  • 0

#51 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 14.09.2008 – 16:19

Перегляд допису-=VJ=- (14.09.2008 16:40) писав:

Люблю конкретику - українське, значить українське.
Я навіть більшість молока не вважаю за українське, бо його російські концерни "бодяжать" з аргентинського порошку. Але цех розміщено в Україні - то що, я вже маю вважати його українським? Дитину, яку народить китаянка від негра в київському пологовому будинку теж треба вважати українцем?

По-перше - я його бачив ще кілька років тому.
По-друге - цитую відгук з того ж ресурсу:

"Більша частина відеоматеріалу знята нашою знімальною групою в один час для передвиборних цілей...Ясно, що гроші заплочені, тоді ще політика була - шоу робили хороше. Але мама моя дорога. Більшого запорожця я в своєму житті не бачив. Там в кіно ціну говорили в яку він обійшовся? 80000 євро. А говорили, що він хаммер з коробкою автомат не зміг перетягнути тому що зчеплення порвалося? А говорили як він перегрівався на болоті кожні 15 хвилин і доводилося 30 хвилин чекати? Тоді як тридверний геленваген 80 року випуску нарізував навколо нього круги? А говорили як він гордо приїхав на ралі рейд, і потім його всі по черзі витягали з узбіч? А як москвич його на кільцевій трасі обігнав? А салон показували? Килими персидські, пластик китайський? А як на барханах він колісними арками сідав на пісок? І як цей пластик на ходу обривали щоб їхати можна було?
У мене склалося таке враження, що у всій команді тямущим був тільки дизайнер.
"

Хочеться пишатись? Вперед. Там навіть двигун не наш, а IVECO - тільки гайки наші поскручували.
Їйбо краще б вже тоді "Дозор" згадали харківський - там хоч все наше бюро розробляло, наскільки я знаю.
Втім і він нікому не потрібен - замовлень нема. Підозрюю, що всеодно занадто дорого виходить в співвідношенні ціна/якість.

Взято, взяли. А своє там що? Навіть пику йому зроблено наче скопійовану з SY Action.
Правильно кажеш - політика, тому можна припускати, що цьому ж чуваку й заплатили за негатив.
Все починається з малого.
Повторю ще раз - немає про що писати не пишіть, не треба гидити тему, "тіпа мнє то не падобаєтся...."

Повідомлення відредагував Olex: 14.09.2008 – 16:20

• 0

#52 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 14.09.2008 – 16:43

Перегляд дописуOlex (14.09.2008 15:20) писав:

Маркосе, я розумію, що "обдристати" легше все і всіх на Україні, але тему я створив для того аби ми тут викладали новинки українського виробника, прототипи, серійні моделі, товари...вийшла нова цукерка у Львові - сюди опис, враження, фото. Побачив хтось новий Ланос - сюди його!
ви б краще не теми створювали а почитали про етикет спілкування на форумі....

Перед тим як пишатися, ви кращі оцініть об"єктивно що є до чого. Ви поставили о цей ВЕПР в один рад з потягами, доречі не потяги, а локомотиви!
Так складають в нас серійно ДС 3, ДЕ 1...ну про якість там окрема розмова, але чого сюди тулити ВЕПР? Один екземпляр створили і це вже є гордістю ? Он два мужика в донецькій області з запорожців лімузину роблять і що ? Це є гордість?От коли ця "тачка" стане на серійне виробництво тоді давайте будемо про неї говорити, а так, яка тут гордість. Це навпаки пишаємось всякою фігнею, бо нічого кращого ніж Таврія , наш власний легковий автопром не зробив.

Перегляд дописуOlex (14.09.2008 18:19) писав:

Повторю ще раз - немає про що писати не пишіть, не треба гидити тему, "тіпа мнє то не падобаєтся...."
то для вас повторюємо....якщо немає чим пишатися - краще не суйте позорощие всяке.
  • 0

#53 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 14.09.2008 – 16:52

Перегляд дописуMarcos (14.09.2008 17:43) писав:

ви б краще не теми створювали а почитали про етикет спілкування на форумі....

Перед тим як пишатися, ви кращі оцініть об"єктивно що є до чого. Ви поставили о цей ВЕПР в один рад з потягами, доречі не потяги, а локомотиви!
Так складають в нас серійно ДС 3, ДЕ 1...ну про якість там окрема розмова, але чого сюди тулити ВЕПР? Один екземпляр створили і це вже є гордістю ? Он два мужика в донецькій області з запорожців лімузину роблять і що ? Це є гордість?От коли ця "тачка" стане на серійне виробництво тоді давайте будемо про неї говорити, а так, яка тут гордість. Це навпаки пишаємось всякою фігнею, бо нічого кращого ніж Таврія , наш власний легковий автопром не зробив.

то для вас повторюємо....якщо немає чим пишатися - краще не суйте позорощие всяке.
А ну звичайно, краще кричати на все горло - у нас все лайно, ми нічого не вміємо. Де ти побачив "позорище"?
  • 0

#54 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 14.09.2008 – 17:25

В наш час глобалізації майже неможливо знайти якийсь складний вироб, що зроблено виключно в одній країні, з місцевих комплектуючих.
А якщо такі вироби є, то це є свідченням низької інтеграції країни в міжнародне співробітництво, кооперацію виробництва.
І пишатися тут зовсім нічому.
Це моє твердження не стосується простих виробів, які не потребують великої кількості деталей не пов'язаних між собою технологією виробництва.
Але така продукція у нормальних людей ніякої гордості ніколи не викликала. Наприклад, чим тут пишатися, якщо в Україні виготовляють молотки або лопати?
Пишатися треба не продукцією, а технологіями. Тобто мозгами. Є такі технології?
А якщо нема, то що зробила Україна, щоб вони з'являлися в майбутньому?
Лише та країна має в подальшому шанс на розвиток і благополуччя, а не плентання в хвості цивілізації, яка стимулює у себе розвиток науки і впровадження нових, обов'язково природозберігаючих технологій.
Цього у нас не спостерігається. Зовсім. Тому і нема чим пишатися... Нажаль... :D

Повідомлення відредагував Sotnik: 14.09.2008 – 17:28

• 0

#55 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 14.09.2008 – 17:53

Перегляд дописуOlex (14.09.2008 18:52) писав:

А ну звичайно, краще кричати на все горло - у нас все лайно, ми нічого не вміємо. Де ти побачив "позорище"?
де ти побачив, що я кричав " у нас все лайно" ?
ви шановний дали статтю яким роком про Вепра..2005, зараз який 2008 ? Ти ще двадцять років будеш пишатися одним екземпляром ? О це і є позорище...
  • 0

#56 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 14.09.2008 – 17:58

По всіх пунктах, крім ракетобудування ми дуже відсталі. Більшість того, що ми маємо це спадок СРСР. Я реально бачу, як ми наближаємося до країн третього світу.
  • 0

#57 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 14.09.2008 – 18:33

Перегляд дописуMarcos (14.09.2008 18:53) писав:

де ти побачив, що я кричав " у нас все лайно" ?
ви шановний дали статтю яким роком про Вепра..2005, зараз який 2008 ? Ти ще двадцять років будеш пишатися одним екземпляром ? О це і є позорище...
Нехай шановний пан співрозмовник приведе кращий приклад.
  • 0

#58 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 14.09.2008 – 18:38

Перегляд дописуOlex (14.09.2008 20:33) писав:

Нехай шановний пан співрозмовник приведе кращий приклад.
Я привів такий приклад, який я вважав за потрібне. Якщо ви не можете щось на це сказати і відповісти на моє питання, то це вже ваші проблеми, а не мої
  • 0

#59 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 14.09.2008 – 18:51

Перегляд дописуMarcos (14.09.2008 19:38) писав:

Я привів такий приклад, який я вважав за потрібне. Якщо ви не можете щось на це сказати і відповісти на моє питання, то це вже ваші проблеми, а не мої
Якось ви плавно спливаєте на особисте...Про запитання - так, якщо тре то й 40-к, бо це українське. Американці коли свого Хаммера вигадали? Росіяни коли Калаш зібрали перший? Досі ж пишаються. О...на це ви певно із легкою "ухмилкою" подумаєте - так вони ж усерійне виробництво їх запустили....так але скільки часу минулоіз 47 року коли почав тримати "калаш" кожен совковий солдат? Тому рано ще ставити хрест на джипі. Інша справа, що владі нашій нажаль не до того зараз, тому і катаються наша армія та спецпідрозділи на УАЗіках.
Проблема у нас одна - "патріоти".
Повторю ще раз - тему створював для того, аби ми обговорювали новинки українського виробництва - хочеться поспілкуватися на тему "У нас усьо хрєново дєлают" - вперед створюйте окрему тему.
  • 0

#60 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 14.09.2008 – 19:03

Перегляд дописуOlex (14.09.2008 20:51) писав:

Якось ви плавно спливаєте на особисте...Про запитання - так, якщо тре то й 40-к, бо це українське. Американці коли свого Хаммера вигадали? Росіяни коли Калаш зібрали перший? Досі ж пишаються. О...на це ви певно із легкою "ухмилкою" подумаєте - так вони ж усерійне виробництво їх запустили....так але скільки часу минулоіз 47 року коли почав тримати "калаш" кожен совковий солдат? Тому рано ще ставити хрест на джипі. Інша справа, що владі нашій нажаль не до того зараз, тому і катаються наша армія та спецпідрозділи на УАЗіках.
Проблема у нас одна - "патріоти".
Повторю ще раз - тему створював для того, аби ми обговорювали новинки українського виробництва - хочеться поспілкуватися на тему "У нас усьо хрєново дєлают" - вперед створюйте окрему тему.
ще раз повторюю питання " Вепер є в серійному виробництві ?" про що тоді мова ?
Добре що ви патріот і виставляєте фото кінжалів, які безперечено є досягнення українського виробнитцва.
Ви взагалі читаєте що я пишу...ще раз повторюю питання " Покажіть мені мій же допис, де я написав що в нас всьо хреново делают?" .

Перегляд дописуOlex (14.09.2008 20:51) писав:

о це називається " сліпий патріотизм". Дійсно, давайте всім будемо пишатися, все будемо хвалити, а критикувати своє не можна...шо ж це ми патріоти і критикуємо своє. Ну так якщо ви такі патріоти, то користуйтесь виключно українськими товарами. Слабо ?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних