Перейти до вмісту

Зроблено в Україні|Made in Ukraine

Повідомлень в темі: 70

Опитування: Made in Ukraine (36 користувачів проголосувало)

Ставлення до українських продуктів, який український продукт(галузь промисловості) Вам подобається найбільше:

1. Продукти харчування (26 голосів [23.01%])

Процент голосів: 23.01%

2. Одяг та взуття (6 голосів [5.31%])

Процент голосів: 5.31%

3. Побутові товари та електроніка (1 голосів [0.88%])

Процент голосів: 0.88%

4. Медикаменти (6 голосів [5.31%])

5. Транспортні засоби (2 голосів [1.77%])

Процент голосів: 1.77%

6. Військова техніка (10 голосів [8.85%])

Процент голосів: 8.85%

7. Авіація (5 голосів [4.42%])

Процент голосів: 4.42%

8. Кораблебудування (1 голосів [0.88%])

9. Важке машинобудування (1 голосів [0.88%])

10. Ракетно-космічна галузь (8 голосів [7.08%])

Процент голосів: 7.08%

11. Будівельна галузь (3 голосів [2.65%])

Процент голосів: 2.65%

12. Побутова хімія (1 голосів [0.88%])

13. Алкоголь (16 голосів [14.16%])

Процент голосів: 14.16%

14. Тютюн (2 голосів [1.77%])

Процент голосів: 1.77%

15. Ядерна промисловість (3 голосів [2.65%])

Процент голосів: 2.65%

16. Комп'ютерні програми та ігри (6 голосів [5.31%])

17. Поліграфія та книгодрукування (9 голосів [7.96%])

Процент голосів: 7.96%

18. Виробництво меблів (5 голосів [4.42%])

Процент голосів: 4.42%

19. Гівничо-видобувальна промисловість (1 голосів [0.88%])

20. Нафто-газова промисловість (1 голосів [0.88%])

Голосувати Гості не можуть голосувати

#21 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6889 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:штори

Відправлено 05.09.2008 – 14:33

Перегляд допису-=VJ=- (5.09.2008 15:29) писав:

А якщо брати штампований "ширпотрєб"...То краще його не брати.
ага, бойкот китайській продукції)))
  • 0

#22 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 05.09.2008 – 14:41

На жаль майстри зараз рідкість, тому ручна робота стала дуже дорого коштувати для усіх бажаючих.

Де це дорого? Хібащо в Києві. За 200-300 гривень не проблема придбати сорочку ручної вишивки.
  • 0

#23 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 05.09.2008 – 14:43

Перегляд дописуbamik (5.09.2008 15:41) писав:

Де це дорого? Хібащо в Києві. За 200-300 гривень не проблема придбати сорочку ручної вишивки.

Саме в Києві. Хоча у Львові ціни були ті сами. Особисто у мене нема ані часу, ані можливості їздити десь по селах і купувати там дешевше. А тут я на себе дешевше за 700 грн не знаходив нічого.
  • 0

#24 :-)

Пам'яті Помаранчевої Каски

• Користувачі
  • 1199 повідомлень
  • Місто:витверезника

Відправлено 05.09.2008 – 15:10

На жаль майстри зараз рідкість, тому ручна робота стала дуже дорого коштувати для усіх бажаючих.
Оце блін наша така натура - хочеться всього і подешевше. І ще щоб якісне було. Але ж недарма все поділяють за сортами.
Та за вищий сорт треба платити більше.
Безкоштовного якісного сиру не буває. Хоча повністю безкоштовний (але НЕякісний) трапляється. :happytwo:
Так маємо певні вироби. Якість їх незадовільна. Так чому ж не покращувати її якість (написати наприклад скаргу чи побажання виробнику щодо якості чи конструктивного виконання певного виробу - підприємство на якому я працюю активно застосовувало таку методику)?
Нє, нафіга нам витрачати свій час та гроші - ми купимо польський, чи німецький, чи російський товар. Так і швидше і мороки менше. А потім гниємо - "У нас всі вироби - лайно, наші ніфіга робити не вміють!!!"
А хоч хтось приклався для покращення їхньої якості? Хтось пішов вчитися/працювати інженером? Щоб самому спроектувати такий виріб, який би задовільняв хоча б українського споживача. Щоб будучи керівником певного відділу відівчити підлеглих від халтурного ставлення до своїх обов'язків. Щоб не підганяли певні показники під "нормальні". Щоб деталі монтувалися визначеною кількістю болтів і за певною технологією.

Мало хто... :ggggg:

Українське - найкраще!!! Але якщо найкращим його зробимо МИ! :angry12:
  • 0

#25 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 905 повідомлень

Відправлено 05.09.2008 – 15:26

Теревляни, невже ніхто не чув та не бачив укр автобуси, вантажівки, джипи, кораблі, літаки, автівки, вогнепальну зброю....давайте фото та описи у студію.
  • 0

#26 Re:z

Генеральний писар

• Користувачі
  • 584 повідомлень
  • Місто:К И Ї В

Відправлено 05.09.2008 – 15:28

Перегляд допису-=VJ=- (5.09.2008 14:00) писав:

Хто кращий? Ота суміш субпродуктів у вигляді перемелених хрящів та кишок і свинячого жиру? Не смішіть мене.
Я перепробував усі паштети, які є в супермаркеті - жодного гідного уваги нема.
Якщо вам не подобається,не означає що й всім.Про смаки не сперечаються,як кажуть.Мені наприклад дуже смакують паштети фірми Оніс

Перегляд допису=MAVKA= (5.09.2008 15:31) писав:

З впевненістю тобі кажу - що так. Я жила в Данії і в Англії. В Данії ціни на продукти харчування в 10 разів вищі за наші. Але молоко там натуральне (виготовлене все на єдиному в країні заводі "Арла") і ковбасних виробів невеликий асортимент (все-таки європейці полюбляють вирізки), але вся ковбаса якісна.
якщо це насправді так,то беру свої слова назад. :angry12:
Тоді,мабуть,дійсно проблемою українського ринку,точніше підприємництва,є відсутність пропозиції товарів вищого гатунку,того ж нерозбавленого молока,овочів без ГМО і тд..

Перегляд допису-=VJ=- (5.09.2008 15:43) писав:

Саме в Києві. Хоча у Львові ціни були ті сами. Особисто у мене нема ані часу, ані можливості їздити десь по селах і купувати там дешевше. А тут я на себе дешевше за 700 грн не знаходив нічого.
Мабуть,ви погано шукали.Нещодавно був на Андрійвському,бачив сорочки ручної роботи в середньму по 450-500грн :happytwo:Сам хотів придбати,але грошей,на жаль,не вистачило(
  • 0

#27 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 05.09.2008 – 15:35

Перегляд дописуВ мене новий нік =) (5.09.2008 16:28) писав:

Якщо вам не подобається,не означає що й всім.Про смаки не сперечаються,як кажуть.Мені наприклад дуже смакують паштети фірми Оніс

А ми не про смаки - ми про якість. Вам може подобатись що завгодно, але воно не сертифіковане, на відміну від параметрів якості.

Мабуть,ви погано шукали.Нещодавно був на Андрійвському,бачив сорочки ручної роботи в середньму по 450-500грн :happytwo:Сам хотів придбати,але грошей,на жаль,не вистачило(

У мене розміри трішки не ті, щоб на мене такі маленькі налазили.

Перегляд дописуЗелений молоток (5.09.2008 16:10) писав:

Оце блін наша така натура - хочеться всього і подешевше. І ще щоб якісне було.

Так всього - покриття всього ринку. У нас же наразі заповнено дві ніші - до +-200 гривень звичайні сорочки з машинною "набивкою", від +-700 - ручна робота з дуже великим "покриттям" площі сорочки. Середня ніша не зайнята, бо там діє той же принцип, що й в будівельників, та й взагалі у більшості українців - я краще зроблю одне подорожче, продам за триста баксів і буде мені щастя, навіщо мені робити "економ-клас". От у нас і нема економ-класу ані в житлі, ані у вишиванках. Виключення, звісно є, але маси...
  • 0

#28 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 05.09.2008 – 15:37

Голосував за ядерну промисловість. Дуже вона у нас ефективна!
Один Чорнобиль - і Союзу нема!
А ґамериканці якісь "Першинги" та "Томагавки" клепали, як божевільні...
Чорнобилі треба було клепати!
Якби ще один десь в Росії, то і хведерації не було б...
  • 0

#29 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 05.09.2008 – 15:40

Перегляд дописуOlex (5.09.2008 16:26) писав:

Теревляни, невже ніхто не чув та не бачив укр автобуси, вантажівки, джипи, кораблі, літаки, автівки, вогнепальну зброю....давайте фото та описи у студію.
Автобус "Богдан" підійде?

Зображення

Але щоб він повністю виготовлявся в Україні...годі й сподіватись )
  • 0

#30 =MAVKA=

Я в серці маю те, що не вмирає...

• Користувачі
  • 1153 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:м. Київ

Відправлено 05.09.2008 – 15:44

Оце звір: :prapor3:

Зображення
  • 0

#31 Re:z

Генеральний писар

• Користувачі
  • 584 повідомлень
  • Місто:К И Ї В

Відправлено 05.09.2008 – 15:53

Перегляд допису-=VJ=- (5.09.2008 16:35) писав:

А ми не про смаки - ми про якість. Вам може подобатись що завгодно, але воно не сертифіковане, на відміну від параметрів якості.
Ви експертом з паштетів працюєте,що їх всі так об*єктивно оцінюєте?

Перегляд допису-=VJ=- (5.09.2008 16:35) писав:

У мене розміри трішки не ті, щоб на мене такі маленькі налазили.
А ви знаєте мій розмір що стверджуєте?ПС сорі за оффтоп
  • 0

#32 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 05.09.2008 – 15:58

Перегляд дописуСварус (5.09.2008 16:40) писав:

Автобус "Богдан" підійде?

Зображення

фтопку цей автобус. нашов чим хвалитись
  • 0

#33 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 05.09.2008 – 17:06

Перегляд дописуВ мене новий нік =) (5.09.2008 16:53) писав:

Ви експертом з паштетів працюєте,що їх всі так об*єктивно оцінюєте?

Я знаю, що в ньому має бути і в якій пропорції. У нас же давно на це забили.

Перегляд дописуВ мене новий нік =) (5.09.2008 16:53) писав:

А ви знаєте мій розмір що стверджуєте?ПС сорі за оффтоп

Я знаю ціни на Андріївському - свого розміру за таку ціну там не знаходив.
  • 0

#34 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 06.09.2008 – 00:06

Перегляд допису-=VJ=- (5.09.2008 15:00) писав:

З чим? З "Тільки якщо робити під замовлення і за шалену ціну"? А це не одне й те ж саме?
Ні, зовсім не одне і теж. Меблі продаються різної ціни відповідно до матеріалу, Ви самі казали. Звісно, меблі з хорошої деревини коштують дорожче. Але ті "шалені ціни" - в залежності від магазину, де Ви купуєте їх. Та ж сама річ може коштувати в різних магазинах по-різному. А хочете на замовлення, то ще дешевше обходиться.

Цитата

Ви самі собі суперечите. За кордон йде якісніша продукція для якої треба понести набагато більше затрат, аніж для вітчизняного "середнячка" - відповідно рівень прибутків вийде приблизно однаковий, а по факту вдома ще й більший, оскільки за кордон треба продавати зі своєю специфікою - митом, міжнародними сертифікатами, платити розповсюджувачам і таке інше.
Якісна продукція не несе більших затрат. Хіба більшої старанності. Візьму той продукт, в якому я компетентна, - горілка. Затрати на виготовлення на Україну і на експорт абсолютно однакові. Потрібно лише зробити якісніший аналіз лабораторії перед розливом. Для цього вистачить одного лаборанта - того, що дозволяє розливати той чи інший чан горілки. Всього-навсього уважність. Вода так само очищується, спирт той самий, добавки ті ж самі...

Цитата

Саме тому майже весь український експорт - це експорт сировини, а не готових продуктів.
Уявляю, як би виглядала та ж сама горілка на експорт в сировинному вигляді :ggggg:

Перегляд дописуbamik (5.09.2008 15:19) писав:

Товариство забуло згадати про горілку.
Ми нею півсвіту залили)), ніби не жаліються на якість, хлебчуть як воду і Хортицю і Немирів і ін.
Респект, Баміку! Про горілку ніззя забувати.)

Перегляд допису=MAVKA= (5.09.2008 15:31) писав:

В Британії трошки інша ситуація. Ціни складаються в залежності від якості. Немає грошей - купуй продукти з ГМО (але на етикетці крупним шрифтом про це написано), якщо є гроші - купуй натуральні продукти (ціна на них вища, але данську не перевищує).
Те ж і нас чекає, надіюсь. Надіюсь на те, що врешті зобов"язе Міністерство здоров"я виробників ставити помітку на продукції "ГМО"

Перегляд дописуSergiy_K (5.09.2008 15:33) писав:

ага, бойкот китайській продукції)))
В точку! Забули за "вітчизняного" китайського виробника :ggggg:

Перегляд дописуЗелений молоток (5.09.2008 16:10) писав:

Оце блін наша така натура - хочеться всього і подешевше. І ще щоб якісне було. Але ж недарма все поділяють за сортами.
Та за вищий сорт треба платити більше.
Безкоштовного якісного сиру не буває. Хоча повністю безкоштовний (але НЕякісний) трапляється. :prapor3:
Так маємо певні вироби. Якість їх незадовільна. Так чому ж не покращувати її якість (написати наприклад скаргу чи побажання виробнику щодо якості чи конструктивного виконання певного виробу - підприємство на якому я працюю активно застосовувало таку методику)?
Нє, нафіга нам витрачати свій час та гроші - ми купимо польський, чи німецький, чи російський товар. Так і швидше і мороки менше. А потім гниємо - "У нас всі вироби - лайно, наші ніфіга робити не вміють!!!"
А хоч хтось приклався для покращення їхньої якості? Хтось пішов вчитися/працювати інженером? Щоб самому спроектувати такий виріб, який би задовільняв хоча б українського споживача. Щоб будучи керівником певного відділу відівчити підлеглих від халтурного ставлення до своїх обов'язків. Щоб не підганяли певні показники під "нормальні". Щоб деталі монтувалися визначеною кількістю болтів і за певною технологією.

Мало хто... B)

Українське - найкраще!!! Але якщо найкращим його зробимо МИ! :(
Повністю погоджуюсь! Молодець, Молоток! :)

Мені теж ті паштети смакують.) Особливо в поході.)
  • 0

#35 Санька Колосок

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 376 повідомлень

Відправлено 06.09.2008 – 00:17

Перегляд допису=MAVKA= (5.09.2008 14:31) писав:

З впевненістю тобі кажу - що так. Я жила в Данії і в Англії. В Данії ціни на продукти харчування в 10 разів вищі за наші. Але молоко там натуральне (виготовлене все на єдиному в країні заводі "Арла") і ковбасних виробів невеликий асортимент (все-таки європейці полюбляють вирізки), але вся ковбаса якісна.
В Британії трошки інша ситуація. Ціни складаються в залежності від якості. Немає грошей - купуй продукти з ГМО (але на етикетці крупним шрифтом про це написано), якщо є гроші - купуй натуральні продукти (ціна на них вища, але данську не перевищує).
Колись прочитала на упаковці сметани у нас в Дніпропетровську - що продукт виготовлений з рослинних жирів. ТО про яку якість може йти далі мова? І де гарантія, що сметана інших українських виробників виготовлена з молочних вершків?
Хочеш нормальну здорову їжу? Тоді вирости сам)
Дуже багато халтури, всі хочуть побільше грошей, і забувають про якість...
Програма знак якості знайшла йогурт, в якому недотримані гігієнічні норми!
  • 0

#36 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 06.09.2008 – 01:28

Перегляд дописуЗелений молоток (5.09.2008 17:10) писав:

Якщо закордонний товар дешевше і якісніше то чому б не купити ? Чому я маю переплачувати за український товар, якщо я можу купити дешевший закордонний ? Замість совкових лампочок заводу Іскра ( Львів) в мене стоять лампочку Sony з гарантією на рік. Чому я маю пілкуватися про українського виробника ?) ВИРОБНИК ПОВИНЕН ПІЛКУВАТИСЯ ПРО МЕНЕ, щоб я прийшов в магазин і сказав хочу львівську ІСКРУ!

Цитата

А хоч хтось приклався для покращення їхньої якості? Хтось пішов вчитися/працювати інженером? Щоб самому спроектувати такий виріб, який би задовільняв хоча б українського споживача.

Знову таки..а чому це мене повинна хвилювати якість українських продуктів ? Є завод, є керівництво..є плани. Якщо ЗАВОД не зацікавлений у виробництві НОРМАЛЬНОЇ продукції, то чому це повинно хвилювати мене.
Ви працюєте на заводі ? ви вивчились на інженера? Ну то робіть свою справу....
  • 0

#37 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 06.09.2008 – 02:06

Перегляд дописуОлеська (6.09.2008 01:06) писав:

Ні, зовсім не одне і теж. Меблі продаються різної ціни відповідно до матеріалу, Ви самі казали. Звісно, меблі з хорошої деревини коштують дорожче. Але ті "шалені ціни" - в залежності від магазину, де Ви купуєте їх. Та ж сама річ може коштувати в різних магазинах по-різному. А хочете на замовлення, то ще дешевше обходиться.

lorelei - "в нас виготовляють прекрасні сучасні меблі"
Я - "Тільки якщо робити під замовлення і за шалену ціну"
Ви - "Не погоджуюсь. Наші українські меблі є досить високої якості. Все залежно від ціни"

То я ще раз запитую - з чим Ви не згодні? З тим, що високої якості у нас меблі тільки під замовлення та за велику ціну? А що, є нормальний вибір на зразок закордонних гігамаркетів IKEA? Я собі стола висотою 85 досі знайти не можу - тільки під замовлення робити мені особисто, це називається нормальний вибір? То з чим конкретно Ви не погодились?

І ще - Україна наполовину вкрита лісами, наша деревина йде на експорт (до слова про сировину). Чому в українських магазинах не можна придбати ліжко з натуральної деревини, а не ДСП та йому подібних, дешевше за 600-700 доларів, а то й 1000? Це у нас робота стільки коштує?

Якісна продукція не несе більших затрат. Хіба більшої старанності. Візьму той продукт, в якому я компетентна, - горілка. Затрати на виготовлення на Україну і на експорт абсолютно однакові. Потрібно лише зробити якісніший аналіз лабораторії перед розливом. Для цього вистачить одного лаборанта - того, що дозволяє розливати той чи інший чан горілки. Всього-навсього уважність. Вода так само очищується, спирт той самий, добавки ті ж самі...

"якісну продукцію ми випускаємо лише для експорту...Спробували би ви ту горілку, що йде закордон..." - Ваші слова? То може визначтеся вже?

Уявляю, як би виглядала та ж сама горілка на експорт в сировинному вигляді :prapor3:

Ви слово "майже" навмисне не помітили?
Знаєте, скільки долей відсотка займають горілчані вироби в товарній структурі експорту України?
  • 0

#38 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 06.09.2008 – 08:15

Перегляд допису-=VJ=- (6.09.2008 04:06) писав:

А що, є нормальний вибір на зразок закордонних гігамаркетів IKEA? Я собі стола висотою 85 досі знайти не можу - тільки під замовлення робити мені особисто, це називається нормальний вибір? То з чим конкретно Ви не погодились?

І ще - Україна наполовину вкрита лісами, наша деревина йде на експорт (до слова про сировину). Чому в українських магазинах не можна придбати ліжко з натуральної деревини, а не ДСП та йому подібних, дешевше за 600-700 доларів, а то й 1000? Це у нас робота стільки коштує?
Ви помиляєтесь, лише 14 % території України вкрита лісами
Гіпермаркети IKEA не меблеві, це звичайні торгові центри, за допомогою який корпорація IKEA деверсифікую бізнес. А от щодо меблів IKEA то так, деше меблі тому що продають в розібраному вигляді і покупець має їх сам збирати дома.
  • 0

#39 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 06.09.2008 – 09:47

Перегляд допису-=VJ=- (6.09.2008 03:06) писав:

lorelei - "в нас виготовляють прекрасні сучасні меблі"
Я - "Тільки якщо робити під замовлення і за шалену ціну"
Ви - "Не погоджуюсь. Наші українські меблі є досить високої якості. Все залежно від ціни"

То я ще раз запитую - з чим Ви не згодні? З тим, що високої якості у нас меблі тільки під замовлення та за велику ціну? А що, є нормальний вибір на зразок закордонних гігамаркетів IKEA? Я собі стола висотою 85 досі знайти не можу - тільки під замовлення робити мені особисто, це називається нормальний вибір? То з чим конкретно Ви не погодились?
"якісну продукцію ми випускаємо лише для експорту...Спробували би ви ту горілку, що йде закордон..." - Ваші слова? То може визначтеся вже?
Саме з цим я не згідна:

Цитата

Тільки якщо робити під замовлення і за шалену ціну. Все інше - штамповка з ДСП, а 90% тих, хто "торгує меблями" - продають комплекти, які нам гонять з Польщі.
Розібрати по словах? "Тільки якщо робити під замовлення" - у нас навіть в Вінниці є магазини з чудовими меблями. Зокрема дивилась м"які куточки. Можна якісний куточок купити до 10 тис. "Шалена ціна"? Не думаю. І саме купити. Правда, якщо є бажання іншого кольору чи що, то можна і замовити. Бачила в одному з магазинів і дубовий куточок нашого виробництва. Коштував біля 30 тис. Але ж то дуб...
"Все інше - штамповка з ДСП" - перепрошую, а закордонні (ті ж самі польські) меблі - не штамповка з ДСП? При чому, якщо вже брати нашу штамповку і їх, то наша таки кращої якості. І де ті 90%-тові комплекти з Польщі? Може то Київ тим завалили, а у нас переважно йде Тернопіль, ЛЬвів, Вінниця...

Цитата

Уявляю лишень, якщо ліжка з якісної деревини почали би продавати по низькій ціні...
У "стільки" входить вартість деревини, доставки, обробки, виготовлення, податок і теде. Чи Ви про те забули?

Цитата

Знову ж таки, по словах.

Цитата

Проблема України, вірніше українців, в тому, що якісну продукцію ми випускаємо лише для експорту. Пояснення просте: ціна закордоном на наші товари набагато вища, ніж в себе на батьківщині. Знаю це з досвіду нашого виробництва. Спробували би ви ту горілку, що йде закордон...

Цитата

В чому саме суперечу сама собі? Йде лінія розливу. Для прикладу візьмемо зміну з 24-00 до 8-00. Начальник зміни має план щодо подальшого розливу. План передбачає розлив, для прикладу, горілки "Преміум" два чани на Україну і один чан на експорт. Купажисти "заколотили" горілку, віднесли на аналіз в лабораторію. Лаборант зробив аналіз і дав добро на розлив. Лаборант сонний, можливо і не досить досвічений (не завжди, бо і таке буває часто), горілку розлили на Україну, а вона, коли спробуєш, відгонить капітально спиртом (для прикладу), тобто десь щось не в такій пропорції дали. Зате експортний чан лаборант двічі перевірить, перелистає ще раз потрібну літературу (для прикладу) і подивиться, які пропорції мають бути витримані.
Завод не витрачає більше коштів на виготовлення продукції на експорт, зате в разі неуважності, може понести більші збитки (повернення продукції, втрата ринку торгівлі і теде). Так от, проблема України, вірніше українців, в тому, що ми не вміємо користуватись правами споживача. Мені попалась пляшка з мухою в середині. Я піду скандал робити магазину, що продав мені ту горілку? Та ні, не люблю скандалів і розборок. А треба.

Цитата

Ви слово "майже" навмисне не помітили?
Знаєте, скільки долей відсотка займають горілчані вироби в товарній структурі експорту України?
Ви знаєте всю товарну структуру експорту України? Просвітіть, будь ласка, щоби можна було подивитись, який відсоток того "майже весь" експорту йде в сировинному вигляді.
До речі, кажучи про долю відсотку горілчаних виробів, що йдуть на експорт, Ви, мабуть, виключаєте з країн, куди експортується горілка, Росію.)
  • 0

#40 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 06.09.2008 – 10:15

Перегляд дописуОлеська (6.09.2008 10:47) писав:

І де ті 90%-тові комплекти з Польщі?

В салонах Києва.

У "стільки" входить вартість деревини, доставки, обробки, виготовлення, податок і теде. Чи Ви про те забули?

Можете розписати повідсотково?

Ви знаєте всю товарну структуру експорту України?
Просвітіть, будь ласка, щоби можна було подивитись, який відсоток того "майже весь" експорту йде в сировинному вигляді.

А Ви не знаєте, як знайти сайт Міністерства економіки? :prapor3:

Цитую з різних звітів там
експорт товарів у січні-листопаді 2007 р. зріс на 27,9 % до 44,4 млрд. дол. США
У експорті товарів значна частка належить сировинній продукції, зокрема: чорні та кольорові метали - 45%, мінеральні продукти – 9,6 %, хімічні речовини – 10 %, сировина рослинного походження – 3,7 %, жири та олії тваринного або рослинного походження – 3,3 %, деревина – 1,7 %, живі тварини; сировина тваринного походження – 1,5 %. (бл. 75 %)

Щодо горілчаного ринку, то мені, чесно кажучи, трохи ліньки вже шукати точні цифри, якщо захочете - виправите.

Ціну беремо звідси: "2005 рік компанія Nemiroff закінчила з чистим прибутком 25,5 млн гривень, реалізувавши 8,474 млн декалітрів алкоголю на 397,192 млн доларів США, у тому числі експорт склав 5,045 млн декалітрів."

Виходить щось близько 50 доларів за декалітр

Об"єм експорту горілки в 2007 році становив трішки більше 8 мільйонів дал. Накидаємо ціну удвічі, хай вже - інфляція, закордон, додаткові витрати: 8 000 000 * 100 = 800 млн доларів. З загальної суми експорту таким чином це 1,8% (якщо ціну не подвоювати - навіть до відсотка не дотягує). Так чи інак - просто мізер.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних