Перейти до вмісту

Євробачення 2009

Повідомлень в темі: 379

#361 Ласочка:)

Сова всія Теревень

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1002 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Славне місто Утопія

Відправлено 18.05.2009 – 12:47

це повністю українська кажеш? оО
  • 0

#362 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 18.05.2009 – 12:51

Повністю!! :D Півдня по нету шукала)) Тицяти внизу, де жовтим виділено.
  • 0

#363 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 18.05.2009 – 13:02

Перегляд дописуzav (18.05.2009 13:04) писав:

Казки зазвичай нечарівні, а чарівні вони лише іноді.

А приклади можна?
  • 0

#364 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1575 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 18.05.2009 – 13:10

Перегляд дописуБлискавиця (18.05.2009 12:40) писав:

Визначити хто подобається людям неможливо. Бо тоді треба пройтися по всій Землі з опитувальником :cool1:
Але і це не допоможе. Бо скільки людей - стільки і уподобань. А вони - ці уподобання - ще й мають дурну звичку змінюватися. Тож поки ми "до кінця Землі" з опитувальником пройдемо - на "початку Землі" вже вподобають когось іншого :D

Оскільки такий дорогий захід з року в рік проводять - значить, він комусь вигідний. І якось слабо віриться, що розміри цієї вигоди виражаються в позитивних емоціях або задоволенні від хороших пісень.
  • 0

#365 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 18.05.2009 – 13:30

Олександр Рибак написав ту пісню сам. Що він мав на увазі знає лише він. Олександр не є вродженим носієм англійської мови, тому й перекладати його у класичних варіантах, на мою думку, немає сенсу.

Блискавиця: Пропоную припинити сперечатися про чарівні казки. Або створити про це окрему тему.

До речі, українську версію пісні Приходько я завантажила також і у відео-файлі. Вона має бути тут: http://v24.lscache3.googlevideo.com/videop...7bc320e409bc6b7

А це пісня Рибака (відео) : http://media.win.onl...5/291/70298.flv
  • 0

#366 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 18.05.2009 – 18:33

Перегляд дописуБілий Дракон (18.05.2009 12:47) писав:

А це і є повернення. Тепер західні конкурсанти отримуватимуть більше голосів і матимуть більше шансів на перемогу.
Не бачу нічого поганого в тому, щоби гідно зацінити мистецтво, а не голосувати за принципом "свій до свого по своє"©, ґґґ.
  • 0

#367 Idearter

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 673 повідомлень

Відправлено 18.05.2009 – 19:44

незнаю чи хтось вже чув але офіційна заява Лободи є те що на наступний рік вона має намір знов взяти участь у Євробаченні.
  • 0

#368 Яскрава

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 134 повідомлень

Відправлено 18.05.2009 – 20:07

Де ж вона ше одну квартиру знайде до того?
Норвежський хлопчик хоч і милий, але чогось аж такого ні в пісні, ні в виконанні не було. Були достойніші переможці як на мене.
  • 0

#369 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 18.05.2009 – 20:08

Як співали "От вінта" - але це ще не все :D

6 марта 2009
— Настя, не удивляйся первому вопросу. Что для тебя… Украина?

— Это моя родина, моя страна. Я обожаю Киев. За полтора года в Москве мне было очень трудно привыкнуть к тамошним бешеным ритмам. Там все по-иному — и люди, и общение. Вот я и поняла: мне комфортнее в Киеве. Не скрою, у меня была возможность поехать на Евровидение от России. Мне предлагали.
©http://www.zn.kiev.ua/3000/3680/65531/

18 мая 2009
- Как вы считаете, почему Россия поставила Украине всего два балла?

- Не знаю, для меня это мало удивительно. На самом деле больше удивило другое: почему Украина дала всего 8 баллов мне? Я пела на украинском языке, пусть и за Россию. Знаете, мне действительно очень обидно, я не ожидала такого от своей страны, от Украины. Ведь на Украине у меня было столько проблем, но я все-таки приехала в Москву на “Евровидение”. И когда Украина поставила 8 баллов мне, человеку, который поет от Украины за Россию, который пытается, чтобы эти страны были едины. Наверное, теперь я точно поменяю свои взгляды, потому что Украина, моя родина, доказала: ее не интересуют свои артисты. Украина не вытягивает своих, а давит и только давит их. А ведь нужно делать наоборот - хоть как-то поддерживать своих. Поэтому теперь я действительно буду считать, что Россия - это моя родина, моя страна. И если от меня это будет зависеть, я постараюсь сделать все возможное, чтобы в дальнейшем Россия всегда была только первая.

©http://trud.ru/issue/article.php?id=200905180860004

Грандиозный скандал пытались "замять" организаторы "Евровидения" - они старались скрыть международный инцидент, связанный с российской участницей Анастасией Приходько. Как стало известно LIFE.RU, профессиональное жюри Украины, родной страны 22-летней певицы, поставило Насте ноль баллов. Украина молчать не намерена:
- Во-первых, я очень благодарен за двойку, которую Россия поставила нам, - говорит вице-президент Первого национального канала Украины Роман Недзельский. - Это очень по-партнерски и по-соседски!
- Первый национальный действительно не будет озвучивать ситуацию, что Россия самовольно поставила Приходько 8 балов, якобы от Украины?
- Мы только что отправили официальное письмо в EBU (Евразийский вещательный союз - прим.). Мы просим, чтобы нам объяснили, как так могло произойти. И жюри, и зрители на Украине проголосовали за Норвегию.
- А в нашем эфире получилось, что Украина проголосовала 8 балов за Приходько.
- Я не знаю, что у вас там, в России, получилось. Нам за 2 минуты до эфира сбросили с EBU эту невероятную цифру, и именно такую информацию мы должны были распространить. Нам пришлось озвучить ее в эфире. Честно скажу, мы были в шоке! Мы не контролировали смс-голосование и знали решение профессионального жюри. Мы не дали России никаких баллов. Есть фирма, которая занималась мониторингом всех голосований, она подсчитывала голоса и нам их сбросила. Если бы мы это делали сами, то тогда четко понимали бы, как идет процесс голосования. За 2 минуты до эфира нам сказали, что мы должны озвучить эту цифру - 8 - как голоса от Украины! Мы были, честно говоря, в шоке и не хотели этого делать. Идет обыкновенная манипуляция. Понятно, что Норвегия объективно победила, и тут нет вопросов. Но откуда у Приходько от Украины взялось 8 балов?!

©http://life.ru/news/92955/
  • 0

#370 Слобожанка

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 120 повідомлень
  • Місто:Луганщина

Відправлено 18.05.2009 – 20:18

Так чого можна було сподіватись від шоу???
Великі гроші з душком політики. Ото і весь конкурс.

Особисто мені не зрозуміло, що там поробляла Патрісія Каас. Це взагалі конкурс не для її майстерності та рівня.

А пісня МАМО українською набагато змістовніша, ніж російською. :D
  • 0

#371 Ласочка:)

Сова всія Теревень

• Користувачі
  • 1002 повідомлень
  • Місто:Славне місто Утопія

Відправлено 18.05.2009 – 20:33

Перегляд допису-=VJ=- (18.05.2009 21:08) писав:

Наверное, теперь я точно поменяю свои взгляды, потому что Украина, моя родина, доказала: ее не интересуют свои артисты. Украина не вытягивает своих, а давит и только давит их. А ведь нужно делать наоборот - хоть как-то поддерживать своих. Поэтому теперь я действительно буду считать, что Россия - это моя родина, моя страна. И если от меня это будет зависеть, я постараюсь сделать все возможное, чтобы в дальнейшем Россия всегда была только первая.[/i]
©http://trud.ru/issue/article.php?id=200905180860004

таке враження, що це у маленької дівчинки забрали морозиво)))) Якого милого її мають витягувати в Пісенному конкурсі, якщо те що є найголовніше - Пісня - не сподобалося? Дивна якась. ну хай поплаче собі:D
  • 0

#372 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 18.05.2009 – 20:38

Перегляд дописуЯскрава (18.05.2009 21:07) писав:

Де ж вона ше одну квартиру знайде до того?
Норвежський хлопчик хоч і милий, але чогось аж такого ні в пісні, ні в виконанні не було. Були достойніші переможці як на мене.
Ти віриш у байку про квартиру? :D
На фінал національного відбору саме і лише на її виступ зібралися продюсери. А казка про квартиру, то спосіб давити на глядачів.
  • 0

#373 Idearter

Генеральний писар

• Користувачі
  • 673 повідомлень

Відправлено 18.05.2009 – 21:18

Перегляд дописуБілий Дракон (18.05.2009 21:38) писав:

Ти віриш у байку про квартиру? :D
На фінал національного відбору саме і лише на її виступ зібралися продюсери. А казка про квартиру, то спосіб давити на глядачів.
отото, а ше було пущено слухи шо вона захрипла і співати їй буде дуже тяжко...
  • 0

#374 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1575 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 18.05.2009 – 21:57

Перегляд дописуManfred (18.05.2009 13:56) писав:

Можете мене закидати помідорами, але я отримав величезну насолоду і купу позитиву від перегляду фіналу Евробачення :D
Але, погодься, малоймовірно, що все це зорганізували виключно для твого чи мого задоволення)
  • 0

#375 Дарця_Борхес

Генеральний писар

• Користувачі
  • 796 повідомлень
  • Місто:дурки...

Відправлено 19.05.2009 – 00:38

Нашій Свєткі місце можна було дать трохи ближче до першого, та нехай....

А моєю улюбленицею була і є Боснія і Герцеговина!!! Це єдина пісня яку я завантажила. Не густо цього року....

До речі, ніяк не вдуплю ЩО знайшли в норвежцю і в його пісні?????!!!! :D
Я дочекатись не могла коли він злізе з тої сцени, а коли посміхався, то чомусь на сміх пробивало.....таке якесь....нещастя чи шо... :cool1:

Повідомлення відредагував Дарця_Борхес: 19.05.2009 – 00:48

• 0

#376 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4663 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 19.05.2009 – 01:14

ну чого? в Норвегії оригінальний номер - зі скрипкою - і пісня непогана.
Конкуренції взагалі нема ніякої.
За всю історію прикольнуло тіки Zdob si Zdub і то десяте місце було :D
  • 0

#377 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 19.05.2009 – 08:23

офф-топ видалено
  • 0

#378 Panikovskiy

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 238 повідомлень
  • Місто:Іберійський пів-острів

Відправлено 19.05.2009 – 09:05

Я завжди голосував за українських виконавців на євробаченні, маю таку змогу. Та цього року за ту губату потвору і не збирався. І не знаю що такого сильного в тій пісні переможця. Зате тішаться росіяни, бо переміг як вони казали :"бєларус, но все равно он же наш" коротше москаль москалем, білорусом і не пахне. А євробачення поставило Лободу на своє місце, тепер не буде бити себе в груди, що вона супер пупер.
  • 0

#379 Дарця_Борхес

Генеральний писар

• Користувачі
  • 796 повідомлень
  • Місто:дурки...

Відправлено 19.05.2009 – 10:04

Перегляд дописуManfred (19.05.2009 09:23) писав:

Кинь, блск., ланку на їх пісню, я теж хочу її звантажити!

ОСЬ, тримай))
  • 0

#380 Nana

Генеральний писар

• Користувачі
  • 751 повідомлень
  • Місто:Dnipropetrovsk

Відправлено 22.05.2009 – 22:42

Голосування на Євробаченні – то все фількіна грамота.
Останні 4 роки мені жоден переможець не сподобався, а цього року взагалі незрозуміло за що Олександру Рибаку всі по 12 балів валили? Чим він такий особливий? Як на мене, то він у загальній масі виконавців взагалі непомітний, побачиш, послухаєш – і забудеш. От коли Руслана перемогла, то відчутно було, а цей… Слабенький він для того, щоб посідати перше місце.
Приходько виступала гірше нікуди, я від неї кращого очікувала, а за Лободу хоч не соромно було, думала, задніх пасти буде і в фінал не попаде.
Більше всіх сподобались Вірменія та Ісландія. Ще можна додати Білорусь, Швецію, Албанію, Туреччину, Боснію та Герцеговину. Можна й Німеччину.

І взагалі нецікаво дивитися пісенний конкурс, коли незадовго до Євр бачення можна дізнатися хто переможець і хто на якому місці.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних