Перейти до вмісту

Євробачення 2009

Повідомлень в темі: 379

#21 Дарця_Борхес

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 796 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:дурки...

Відправлено 02.09.2008 – 12:13

Філю позвемо на допомогу? -_- :happy1: :)
  • 0

#22 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2314 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 02.09.2008 – 12:50

Перегляд дописуДарця_Борхес (2.09.2008 12:13) писав:

Філю позвемо на допомогу? -_- :happy1: :)
А куди ж без нього? Не запросимо - сам причепиться.
  • 0

#23 =MAVKA=

Я в серці маю те, що не вмирає...

• Користувачі
  • 1153 повідомлень
  • Місто:м. Київ

Відправлено 02.09.2008 – 12:53

Перегляд дописуHalka (2.09.2008 13:50) писав:

А куди ж без нього? Не запросимо - сам причепиться.

Халочко, але ж як продюсер Філя - талановитий. Ані Лорак виглядала досить непогано на конкурсі.
  • 0

#24 black sky

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 85 повідомлень
  • Місто:з файної Львівської обл.

Відправлено 02.09.2008 – 14:27

Якщо чесно то Лорак на Євробаченні виглядала досить не погано. АЛЕ Я СЛАВА БОГУ НЕ Є ПРИХИЛЬНЕЦЕЮ КІРКОРОВА ( ФУ ПоПСЯТИНА)
-_-
  • 0

#25 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 02.09.2008 – 16:09

Перегляд допису=MAVKA= (2.09.2008 13:53) писав:

Халочко, але ж як продюсер Філя - талановитий. Ані Лорак виглядала досить непогано на конкурсі.
Нічого не маю проти нього - просто чогось він до всього пхається, всюди скандали влаштовує, чи то може такий комерційний хід?
  • 0

#26 ...

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 188 повідомлень

Відправлено 06.09.2008 – 16:51

На мою думку, останні роки на Євробаченні більше голосують не за пісню, а за країну. От і виходить, хто кого перефлудить, Балканські країни, Скандинавія чи країни колишнього СРСР...
  • 0

#27 ромашечка91

Генеральний писар

• Користувачі
  • 504 повідомлень

Відправлено 06.09.2008 – 18:27

Перегляд дописуДарця_Борхес (1.09.2008 15:55) писав:

Сподіваюсь, це будуть НЕ Настя Каменських і Потап!!! :prapor3: Але хто?.........

A Ani Lorak ne moje poyihati znovu? (Vona prosto super i usim vona spodobalas'.)

Bilan je dva razi yihav. 

Hocha... hay pide hto hoche, v nastupnomu roci vi tochno ne peremojete, krasche dumayte kogo vidpraviti u 2010-omu roci :)
  • 0

#28 Атеїст

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:драстуй, рідне село!

Відправлено 07.09.2008 – 12:47

Перегляд допису=MAVKA= (2.09.2008 13:53) писав:

Мавко, Ані Лорак і поза конкурсом непогано виглядає, до красивої зовнішності вона має ще й дуже хороші вокальні дані, просто їх абсолютно непомітно з її гівняним репертуаром. І Філі як продюсеру, щоб подати Ані Лорак у привабливому вигляді, достатньо було керуватися принципом "не нашкодь". Його продюсерський талант ми бачили, коли на ЄБ облажався Пономарьов. Тільки не кажи, що Філя зробив із того якісь висновки, й це принесло плоди. на таке він патологічно не здатен.

А загалом начхати мені, хто туди поїде. Для мене цей конкурс більше не існує.
  • 0

#29 Дарця_Борхес

Генеральний писар

• Користувачі
  • 796 повідомлень

Відправлено 07.09.2008 – 13:45

Перегляд дописуАтеїст (7.09.2008 13:47) писав:

Мавко, Ані Лорак і поза конкурсом непогано виглядає, до красивої зовнішності вона має ще й дуже хороші вокальні дані, просто їх абсолютно непомітно з її гівняним репертуаром. І Філі як продюсеру, щоб подати Ані Лорак у привабливому вигляді, достатньо було керуватися принципом "не нашкодь". Його продюсерський талант ми бачили, коли на ЄБ облажався Пономарьов. Тільки не кажи, що Філя зробив із того якісь висновки, й це принесло плоди. на таке він патологічно не здатен.

А загалом начхати мені, хто туди поїде. Для мене цей конкурс більше не існує.

Знаєш, в наш час не достатньо мати дуже хороші вокальні дані. Філька все класно оформив і я впевнена, шо аби не він - фіг би Україна виступила б у фіналі.
  • 0

#30 макарена

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 194 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 07.09.2008 – 16:15

Перегляд дописуОлеська (2.09.2008 10:24) писав:

А яке відношення мають Потап і Настя до України?
Ага, у мене те саме питання...при чому тут Потап і Настя :prapor3: ...я ними ніколи не цікавилась, і була дуже здивована, коли в якомусь журналі прочитала, що вони з України...Нє, звиняйте, але мене ні їх "творчєства", ні вони самі "нє грєєт". :)

Повідомлення відредагував макарена: 07.09.2008 – 16:20

• 0

#31 Атеїст

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 07.09.2008 – 17:16

Перегляд дописуДарця_Борхес (7.09.2008 14:45) писав:

Знаєш, в наш час не достатньо мати дуже хороші вокальні дані.
Безумовно, цицьки теж кермують, особливо на ЄБ. Тільки в останні роки (не рахуючи "Ґринджолів") українські виконавці й без Філі показували результати, не далекі від Лорак. Тіна Кароль, якщо не помиляюся, була шостою, Сердючка - теж, як і Лорак, другою, Руслана - взагалі першою. Тобто Філя скорше не допоміг, а просто примазався до успіху.
  • 0

#32 Єжік_UA

Генеральний писар

• Користувачі
  • 749 повідомлень

Відправлено 07.09.2008 – 17:20

А я проти того, щоб вони їхали на Євробачення 2009 і представляли нашу чудову країну...
В україні є гарніші співаки ніж аони, які по праву заслуговоють на звання "представник України на Євробачення 2009"!! :prapor3:
  • 0

#33 lorelei

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 226 повідомлень
  • Місто:Калуш ->Львів

Відправлено 08.09.2008 – 11:28

Цитата

Ага, у мене те саме питання...при чому тут Потап і Настя ...я ними ніколи не цікавилась, і була дуже здивована, коли в якомусь журналі прочитала, що вони з України...Нє, звиняйте, але мене ні їх "творчєства", ні вони самі "нє грєєт".

Я звичайно не фанат і взагалі їх не слухаю, але Потап - дійсно українець, він колись був учасником гурту "Вхід у змінному взутті", співав українською досить непогану музику.
Взагалі, мені все-рівно, хто поїде на Євробачення, бо тут дійсно потрібно керуватись не якістю музики і вокальними даними, а шоу...
Якщо вибирати Козловського чи Потапа і НК, то краще останніх. Потап і НК про себе і Євробачення

Повідомлення відредагував lorelei: 08.09.2008 – 11:46

• 0

#34 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 08.09.2008 – 11:49

Перегляд дописуVitya (6.09.2008 17:51) писав:

На мою думку, останні роки на Євробаченні більше голосують не за пісню, а за країну. От і виходить, хто кого перефлудить, Балканські країни, Скандинавія чи країни колишнього СРСР...
Погоджуюсь. За країну. Те ж саме стосується і конкурсів краси тощо.

Цитата

Я звичайно не фанат і взагалі їх не слухаю, але Потап - дійсно українець, він колись був учасником гурту "Вхід у змінному взутті", співав українською досить непогану музику.
Можливо українець, можливо колись співав українською, але дуже сумніваюсь, що він далі співатиме українською. До речі, а чому на Євробаченні виконання пісень англійською?
  • 0

#35 Атеїст

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 08.09.2008 – 12:14

Перегляд дописуОлеська (8.09.2008 12:49) писав:

До речі, а чому на Євробаченні виконання пісень англійською?
А тому що багато сільських хлопців/дівчат, приїхавши в місто, "пачінают па-гарадскому гаваріть". Мовного обмеження на ЄБ нема - можна співати будь-якою мовою. Однак переважна більшість виконавців вважають, що матимуть більше шансів на успіх, співаючи на "усім зрозумілій мові" :) От і вийшло, що з українських артистів найбільше патріотизму в мовному питанні проявила Вєрка Сердючка, котру ми звикли вважати уособленням мовного АНТИпатріотизму. В її пісні принаймі звучала фраза "Україна - це круто! Україна - це кльово!" Не густо, м'яко кажучи, та інші й на таке не спромоглися...

Повідомлення відредагував Атеїст: 08.09.2008 – 12:15

• 0

#36 малеча

Генеральний писар

• Користувачі
  • 669 повідомлень
  • Місто:вершина самотності

Відправлено 08.09.2008 – 12:50

А мені чомусь здається що поїде Гайтана. Щось я чула, що вона теж собі потроху збиралася на 2008-ме, але місце було вже забите для Ані Лорак.
Взагалом не дуже переймаюся цим конкурсом, можна так сказати - мені все одно. Але найбільше сподобалася Руслана. Ані Лорак була такою шаблонною як і всі інші учасниці. Навіть у однієї було таке ж коротеньке срібне платячко, в якому було видно всі принади.. тут Ані Лорак виявилася шаблонною... і саме ця пісня мені не сподобалася. В неї є кращі пісні, хоча старіші.
  • 0

#37 Дарця_Борхес

Генеральний писар

• Користувачі
  • 796 повідомлень

Відправлено 08.09.2008 – 15:03

Перегляд дописуОлеська (8.09.2008 12:49) писав:

Погоджуюсь. За країну. Те ж саме стосується і конкурсів краси тощо.

Десь чула, шо планують змінити правила голосування....ну типу шоб сусіди один одному бали не кидали)

Перегляд дописуАтеїст (8.09.2008 13:14) писав:

А тому що багато сільських хлопців/дівчат, приїхавши в місто, "пачінают па-гарадскому гаваріть". Мовного обмеження на ЄБ нема - можна співати будь-якою мовою. Однак переважна більшість виконавців вважають, що матимуть більше шансів на успіх, співаючи на "усім зрозумілій мові" :) От і вийшло, що з українських артистів найбільше патріотизму в мовному питанні проявила Вєрка Сердючка, котру ми звикли вважати уособленням мовного АНТИпатріотизму. В її пісні принаймі звучала фраза "Україна - це круто! Україна - це кльово!" Не густо, м'яко кажучи, та інші й на таке не спромоглися...

Так, ця фраза особливо круто звучала з уст французів, які намагались її співати :) ;)
Взагалі мені більше подобається коли співають своїми мовами... :lol:
  • 0

#38 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 08.09.2008 – 20:20

Перегляд дописуАтеїст (8.09.2008 13:14) писав:

Ну да, якщо Сердючкою гордитись, то це все все... як моя сусідка каже: гамбєц!

Перегляд дописумалеча (8.09.2008 13:50) писав:

А мені чомусь здається що поїде Гайтана. Щось я чула, що вона теж собі потроху збиралася на 2008-ме, але місце було вже забите для Ані Лорак.
Взагалом не дуже переймаюся цим конкурсом, можна так сказати - мені все одно. Але найбільше сподобалася Руслана. Ані Лорак була такою шаблонною як і всі інші учасниці. Навіть у однієї було таке ж коротеньке срібне платячко, в якому було видно всі принади.. тут Ані Лорак виявилася шаблонною... і саме ця пісня мені не сподобалася. В неї є кращі пісні, хоча старіші.
Бліна, ну скільки можна попси? :lol:

Перегляд дописуДарця_Борхес (8.09.2008 16:03) писав:

Десь чула, шо планують змінити правила голосування....ну типу шоб сусіди один одному бали не кидали)
Навіть не знаю, чи змінить це щось...
  • 0

#39 Манюня

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 227 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 08.09.2008 – 20:49

На Євробаченні 2009 Україну буде представляти один з дівчачих укр гуртів. Не пам'ятаю точно хто, але точно по типу Віагри, чи Неангели.
  • 0

#40 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 08.09.2008 – 21:54

Бачив в живу різних кандидатів. Тому судив їх за поведінкою поза сцени і відношенню до оточуючих.
Неангели справели погане враження. А от найбільше сподобалася Женя Власова. Дуже приємне дівча.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних