Перейти до вмісту

Євробачення 2009

Повідомлень в темі: 379

#101 Kris

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 27 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 24.01.2009 – 12:59

Цього року мала нагоду поспілкуватися з сербами і коли зайшла мова про Євробачення, то хлопці пригадали Ані Лорак і грекиню. Ну, Лорак, я , звісно, памятаю, все таки представниця України...а от представницю Греції ніяк не могла згадати...Зрештою, пошукала в неті і знайшла...Така сама дівчинка в коротесенькій суконочці, крутила дупцьою і співала дзвінким голосочком нехитру пісеньку. До чого я, власне, веду. Хлопці теж голосуватимуть за гарні личка і інші частини тіли протилежної статі...Так само як дівки за Білана і йому подібних. Тому Україні, як на мене, треба відправити когось типу Козловсього або цієї Нікіти. Якщо націлюватися лише на перемогу. А що? Воно зате покатить! Можна піти іншим шляхом і відправити якогось справді цікавого і самобутнього виконавця,(яких я серед списку не помітила, хоч визнаю, що більшу частину імен не знаю...) але швидше за все він не переможе. Тут пан або пропав. Руслана отримала перемогу, а як буде з іншими...то вже ніхто не може передбачити...

Повідомлення відредагував Kris: 24.01.2009 – 13:03

• 0

#102 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6385 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Палацу

Відправлено 24.01.2009 – 13:05

Ващі прогнози щодо п’ятнацятки фіналістів? :lol:

Перегляд дописуKris (24.01.2009 12:59) писав:

Цього року мала нагоду поспілкуватися з сербами і коли зайшла мова про Євробачення, то хлопці пригадали Ані Лорак і грекиню. Ну, Лорак, я , звісно, памятаю, все таки представниця України...а от представницю Греції ніяк не могла згадати...Зрештою, пошукала в неті і знайшла...Така сама дівчинка в коротесенькій суконочці, крутила дупцьою і співала дзвінким голосочком нехитру пісеньку. До чого я, власне, веду. Хлопці теж голосуватимуть за гарні личка і інші частини тіли протилежної статі...Так само як дівки за Білана і йому подібних. Тому Україні, як на мене, треба відправити когось типу Козловсього або цієї Нікіти. Якщо націлюватися лише на перемогу. А що? Воно зате покатить! Можна піти іншим шляхом і відправити якогось справді цікавого і самобутнього виконавця,(яких я серед списку не помітила, хоч визнаю, що більшу частину імен не знаю...) але швидше за все він не переможе. Тут пан або пропав. Руслана отримала перемогу, а як буде з іншими...то вже ніхто не може передбачити...
Відкрию тобі велику таємницю. Голосування на самому Евробаченні є виключно політичним. ;)
  • 0

#103 Горік

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 88 повідомлень

Відправлено 27.01.2009 – 15:15

Перегляд дописуKris (24.01.2009 12:59) писав:

А э ще варіант: послати"Пающіє труси" з їхніми високоінтелектуальними піснями. Хоч поржем з тих європейців і покажем своє відношення до цього конкурсу. А взагалі я вважаю що переможе Білорусь або Молдова. Є шанси в Німеччини.
  • 0

#104 Archie

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 146 повідомлень
  • Місто:Астрал

Відправлено 01.02.2009 – 19:54

Зараз шумлять, що буде Нікіта. Даша Астафьєва - наше всьо))))
  • 0

#105 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 01.02.2009 – 21:06

Перегляд дописуArchie (1.02.2009 19:54) писав:

Зараз шумлять, що буде Нікіта. Даша Астафьєва - наше всьо))))
На попередній сторінці усі учасники.
  • 0

#106 Archie

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 146 повідомлень

Відправлено 06.02.2009 – 22:49

Перегляд дописуБілий Дракон (1.02.2009 21:06) писав:

На попередній сторінці усі учасники.
Дякую, посміявся трохи :) Годо - наше фсьо. Реально ніхто не має великих шансів. Хіба що Нікіта чи Лобода наймуть західних варягів, і ті поставлять їм якісне шоу.
  • 0

#107 Шошо

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 201 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 07.02.2009 – 15:43

Хочу шоб на ЄБ 2009 поїхали Пающіє Труси :)
Личка звичайно не сильно, але ж хто на них дивиться коли вони починають трясти диньками?)+і назва групи прикольна..гг)

Треба до речі, цього разу поголосувати за поляків :) Бо вони нам кожного року хорошу оцінку ставлять..а ми їм 4-5 :happy1:

Повідомлення відредагував Смачно: 07.02.2009 – 15:40

• 0

#108 milochka

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 706 повідомлень
  • Місто:Кузнецовськ

Відправлено 07.02.2009 – 19:12

за які такі заслуги в конкурс поставили голівуд і помаду ????
  • 0

#109 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 07.02.2009 – 19:55

Перегляд дописуLoNeLy RoMaNtiC gIrl (7.02.2009 19:12) писав:

за які такі заслуги в конкурс поставили голівуд і помаду ????
Головна заслуга — подання заявки на конкурс :).
  • 0

#110 milochka

Генеральний писар

• Користувачі
  • 706 повідомлень
  • Місто:Кузнецовськ

Відправлено 07.02.2009 – 22:20

Перегляд дописуБілий Дракон (7.02.2009 20:55) писав:

Головна заслуга — подання заявки на конкурс :).

ну це максимальна заслуга з їхньої сторони і даже не з їхньої а продюсера Нікітіна
  • 0

#111 kitty_bon

Генеральний писар

• Користувачі
  • 625 повідомлень
  • Місто:Кривий Ріг

Відправлено 07.02.2009 – 23:57

Перегляд дописуСмачно (7.02.2009 15:43) писав:

Хочу шоб на ЄБ 2009 поїхали Пающіє Труси :)

ЄБ 2009 як влучно сказано)))))))))
  • 0

#112 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 08.02.2009 – 21:17

Сьогодні відбувся півфінальний концерт Національного відбору Євробачення-2009
30 учасників робили все можливе, щоб запам’ятатися журі і потрапити до фіналу відбору. Адже, головна нагорода – це право представляти Україну на Міжнародному Пісенному Конкурсі Євробачення – 2009.
До дня півфінального концерту список з 31 одного виконавця, який оприлюднювався раніше, зазнав певних змін. Олег Скрипка та NIKOLE відмовилися продовжувати боротьбу у Національному відборі. Журі Першого Національного передбачило такий варіант розвитку подій, тому було додано троє резервних виконавців. Замінили виконавців, які відмовилися брати участь ті, хто не потрапив до тридцятки лідерів, але за якістю виконання та музичного матеріалу були зовсім поряд. Ними стали гурт «Табу» та Ірина Повзун.

Після жеребкування, виконавці виступали в такій послідовності:

1. Tori Joy

2. Гурт «Гарячий шоколад»

3. «Solomia»

4. Брянцева Тетяна

5. МАЙЯ

6. Андрій Князь

7. «Закльопки»

8. Назар Савко

9. Гурт «Nazad шляху немає»

10. Анастасія Приходько

11. Наталія Волкова

12. Зоряна Скірко

13. «4 Kings»

14. GALA (Єременко Галина)

15. Світлана Лобода

16. Інна Олійник

17. «Kishe»

18. «ANA»

19. Романюта Едуард

20. Вєста Камєнєва

21. Гурт «Інший день»

22. Гурт «NikitA»

23. «BAGIRA»

24. Олександр Панайотов

25. Денис Барканов

26. Іра Пойзон

27. Маня

28. Дует «TABU»

29. Андріана

30. «GODO»

31. Lenara (Ленара Османова)

Результати закритого голосування журі Національного відбору незабаром Ви побачите на офіційному сайті Першого Національного.

Вся офіційна інформація, яка стосується голосування журі на Національному відбору Євробачення-2009 є ексклюзивною і належить Першому Національному.

Прес-служба Першого Національного

Цитата

Національний відбір на участь у конкурсі «Євробачення-2009» - справа для професіоналів
Наприкінці цього тижня стануть відомі імена тридцяти виконавців, які потрапили до півфіналу Національного відбору на «Євробачення-2009»
Наразі триває обробка 58 заявок отриманих Національною телекомпанією України. У п’ятницю 23 січня 2009 р. шість виконавців офіційно відмовилися від участі у Національному відборі та відкликали свої заявки, а саме: Василь Бондарчук, гурт «HOLLYWOOD», гурт «неАнгели», гурт «Авіатор», гурт «А.Р.М.І.Я.», гурт «ПО-МА-ДА». Як зазначив перший віце-президент НТКУ Роман Недзельський: «Ми не можемо коментувати рішення виконавців. Мабуть, вони мали об’єктивні причини і лише вони можуть прокоментувати свої рішення. Участь у Національному відборі на «Євробачення» вимагає від виконавців високо професіоналізму та неабиякої творчої майстерності. Напевне, ті, хто забрав свої заявки, відчули, що не впораються з поставленими задачами».

Прес-служба Першого Національного намагалася взяти коментар у продюсера виконавців Юрія Нікітіна, але за два дні жодної відповіді не отримала.

Наразі триває робота журі над відбором 30 учасників для участі у півфіналі Національного відбору «Євробачення-2009».

Прес-служба Першого Національного

Поздоровляю з черговим купленим відбором :)
  • 0

#113 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 08.02.2009 – 21:21

А я б відправив вінницький гурт "ТІК" - при наймі їх соліст гармонійно б виглядав поруч з минулорічною переможницею))))
  • 0

#114 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 08.02.2009 – 21:32

Перегляд дописуbendera.UA (8.02.2009 21:21) писав:

А я б відправив вінницький гурт "ТІК" - при наймі їх соліст гармонійно б виглядав поруч з минулорічною переможницею))))
Конкурс куплений. Вони гнобили всіх, хто виступав краще за Лободу. Особливо дісталося російському гурту (здається Багіра, але точно не скажу). Вони виступили на голову краще за всіх, але їх принизили, образили, а після виступу Понамарьов шукав зайвий бек-вокал на їхній фонограмі :)
Це огидно.

Співробітник із мого телеканалу взяв участь у конкурсі зі своїм гуртом. Грали важкий рок, волали в мікрофони та корчилися у конвульсіях на підлозі :)
Хлопці відірвалися. Цікаво, як вмовили керівництво дозволити такий неформат? Мабуть вони одні з резервних учасників конкурсу.
  • 0

#115 Panikovskiy

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 238 повідомлень
  • Місто:Іберійський пів-острів

Відправлено 09.02.2009 – 09:41

А про STELSI чомусь ніхто незгадує, вони теж класно заспівали. Могли б для ЄБ гарну пісеньку створити.
  • 0

#116 katinfo

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 5 повідомлень

Відправлено 21.02.2009 – 20:50

Перегляд дописуАтеїст (8.09.2008 13:14) писав:

А тому що багато сільських хлопців/дівчат, приїхавши в місто, "пачінают па-гарадскому гаваріть". Мовного обмеження на ЄБ нема - можна співати будь-якою мовою. Однак переважна більшість виконавців вважають, що матимуть більше шансів на успіх, співаючи на "усім зрозумілій мові" :happytwo: От і вийшло, що з українських артистів найбільше патріотизму в мовному питанні проявила Вєрка Сердючка, котру ми звикли вважати уособленням мовного АНТИпатріотизму. В її пісні принаймі звучала фраза "Україна - це круто! Україна - це кльово!" Не густо, м'яко кажучи, та інші й на таке не спромоглися...

Кажуть, під час одного з виступів у Львові, охорона, що забезпечує безпеку глядачів та артистів покинула зал: хлопці образились на пародію на міліціонера-хабарника. Може, саме тому декотрі українці зневажливо відгукуються про Андрія Данилко: «Він принижує гідність українця»? Втім, патріотизму не бракує в талановитого актора http://pravda-odna.com/fate/people/575/
  • 0

#117 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 22.02.2009 – 13:41

Романюта- це той маленький хлопчик,що колись із Поплавським якусь передачу вів? :ggggg:
де вони таких претендентів набрали...я й половини з них не знаю <_<
«Kishe» і «4 Kings» я терпіти не можу,хто їх взагалі слухає. Ну Лободу хоч подивитися можна і її "Yes, I wanna be by your side" в мене в голові вже більше тижня крутиться,нічо так трек))
«NikitA» англійською як я китайською...Але зважаючи на Сердючку,то вони молодці <_<
Бачила якийсь чи відбір чи конкурс, виступала Приходько- не треба було їй так далеко мікрофона тримати,півпісні сфальшивила.
А от Наталія Волкова мені сподобалась. Вона щось там про зливу співала чи щось таке)))
Хто від Росії буде вже відомо?
  • 0

#118 Archie

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 146 повідомлень

Відправлено 22.02.2009 – 18:44

Блін, палево, а не півфінал. Хоча вибирати нема з кого. Хай вже хтось із біологічок - Нікітка чи Лободінушка - їде
  • 0

#119 Ласочка:)

Сова всія Теревень

• Користувачі
  • 1002 повідомлень
  • Місто:Славне місто Утопія

Відправлено 22.02.2009 – 18:57

Перегляд дописуSensssorika (22.02.2009 14:41) писав:

Хто від Росії буде вже відомо?

Білан<_<
  • 0

#120 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 22.02.2009 – 19:13

Перегляд дописуЛасочка:) (22.02.2009 17:57) писав:

Білан<_<
<_< краще вже хай Алла Борисівна зажигає)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних