Перейти до вмісту

Життя з нетрадиційною оріентацією

Повідомлень в темі: 226

#61 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1846 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 31.08.2008 – 23:48

Перегляд дописуФайний нік (31.08.2008 23:04) писав:

Що б ви там не казали, а на мою думку, такого поняття як "інший колір шкіри" не існує. Хоч ці люди і доказують, що вони такими народилися і були все своє життя, я вважаю, це хвороба, яку треба лікувати. Кілька сеансів у пластичного хірурга - і все в нормі.(І тому подібна маячня)
нема людей з білим животом і чорною спиною.. чи навпаки.. є або чорні люди, або білі :rolleyes:
  • 0

#62 Файний нік

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 189 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 01.09.2008 – 08:02

Evol, є - я в Криму на пляжах бачив)))

Всіх матьорих гомофобів треба лікувати. Я навіть метод знаю)))
Виселяти їх на якийсь час (головне - їм не казати, на який саме) в яке-небудь маленьке містечко чи село, а за ними "супроводом" розпускати чутку, що вони - гомосексуалісти. І потім слідкувати за їхнім "обживанням" на новому місці...
  • 0

#63 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 569 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 01.09.2008 – 09:40

Перегляд дописуAndrey2008 (28.08.2008 16:20) писав:

............Дайте мені відповідь.......чому ми не можемо жити як всі?
Варто сказати, що до відсутності толерантності по відношенню до сексуальних меншин спричинили в багато чому ті ж меншини. Останнім часом спостерігаєть афішування такого життя і визнання його "модності" (не сприймаю термін "мода" взагалі), показові паради і виступи, тепер таким ледве не гордяться. Так, це хвороба, яка закладається ще генетично, але вони люди, такі, як і всі ми і заслуговують на людське ставлення, серед них багато видатних людей, вигуки типу "бий гома" свідчать лише про культуру певних людей. Звичайно, якщо представники сексуальних меншин починають чіплятися до когось, чи казати, які вони просунуті, то такі речі слід присікати, бо все - таки, молоде покоління не повинно ставити такі речі собі за приклад для наслідування і калічити свою психіку тим, що їм не є притаманним. Автору теми можу порадити жодним чином не афішувати свою орієнтацію, натягнути мпаску гетеросексуала, а про певні речі говорити лише в колі своїх знайомих, які теж мають таку хворобу. Якщо будеш поводитися по - іншому, то суспільство може повестится дуже жорстко, адже воно діє не лише з міркувань "правильності орієнтації", але і з міркувань захисту від виродження - бо гомосексуалізм веде до зменшення природного приросту.

Повідомлення відредагував Темний ангел: 01.09.2008 – 09:41

• 0

#64 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 01.09.2008 – 11:28

Якщо не трендіти на кожному куті, що ти гей, то цілком можна жити, як усі... не бачу проблеми.
Єдине, що б я не дозволила сім"ям гомосексуалістів, так це всиновлювати дітей. Вироджуєтеся - вироджуйтесь на здоров"я. :)

PS:

Перегляд дописударинка (29.08.2008 22:58) писав:

Та більшість отих "гоміків" у тисячі разів кращі за половину людей навколо.
:rolleyes: Взагалі-то, такі ж самі....
  • 0

#65 fdskjfsdkj

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 216 повідомлень

Відправлено 01.09.2008 – 11:45

Перегляд дописуreyneke (1.09.2008 12:28) писав:

:rolleyes: Взагалі-то, такі ж самі....
Аргументуйте.

Повідомлення відредагував даринка: 01.09.2008 – 11:46

• 0

#66 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 01.09.2008 – 12:12

Перегляд дописударинка (1.09.2008 12:45) писав:

Аргументуйте.

Після вас, пані. :rolleyes:
  • 0

#67 fdskjfsdkj

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 216 повідомлень

Відправлено 01.09.2008 – 12:20

Перегляд дописуreyneke (1.09.2008 13:12) писав:

Після вас, пані. :rolleyes:
Це називається переводити стрілки.
  • 0

#68 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 01.09.2008 – 12:56

Перегляд дописударинка (1.09.2008 13:20) писав:

Це називається переводити стрілки.
:rolleyes: А в вас є аргументи, чи ви просто рветеся захищати скривджених?
Чому ви вважаєте (як ви виразилися) гоміків кращими за половину людства? Чи ви думаєте, що то особливість психології гомосексуалізму не дає їм красти, гвалтувати, вбивати. Та, хочаб, палити, пити, матюкатися... М?
  • 0

#69 ЛяльКА=)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 356 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 01.09.2008 – 12:57

мо я і здвинута...але як на мене гомосексуалізм не хвороба....це вибір кожного з ким і як спати...і якщо вже встає на чоловічу попу то з цим мало шо поробиш...
по темі: жити як всі?! а чому б і ні, закони які там захищають від звільнення і т.д. т.п. існують...ідіотів всюди вдосталь...так може і складно коли тебе не сприймають...але життя взагалі складна штука, і місце під сонцем просто так не отримаєш=)
  • 0

#70 fdskjfsdkj

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 216 повідомлень

Відправлено 01.09.2008 – 14:48

Перегляд дописуreyneke (1.09.2008 13:56) писав:

:rolleyes: А в вас є аргументи, чи ви просто рветеся захищати скривджених?
Чому ви вважаєте (як ви виразилися) гоміків кращими за половину людства? Чи ви думаєте, що то особливість психології гомосексуалізму не дає їм красти, гвалтувати, вбивати. Та, хочаб, палити, пити, матюкатися... М?
Або я не дуже чітко написала, або Ви неправильно зрозуміли. Людство тут ні до чого. Я говорила про тих, хто пише тут образи та безглузді речі. Ну не подобається, так не подобається. Ніхто ж не змушує з голубими дітей разом хрестити) Гвалтувати? Кого? Чоловіків?=) Знала двох гомосексуальістів. Один був схиблений на одязі, модних зачісках і те де, але людиною був досить спокійною. А інший - дуже розумний, дуже цікавий, симпатичний та ще й оригінальний. Інколи навіть шкода, що таким подобаються чоловіки.
  • 0

#71 Re:z

Генеральний писар

• Користувачі
  • 584 повідомлень
  • Місто:К И Ї В

Відправлено 01.09.2008 – 16:31

Перегляд дописуФайний нік (1.09.2008 09:02) писав:

Всіх матьорих гомофобів треба лікувати. Я навіть метод знаю)))
Виселяти їх на якийсь час (головне - їм не казати, на який саме) в яке-небудь маленьке містечко чи село, а за ними "супроводом" розпускати чутку, що вони - гомосексуалісти. І потім слідкувати за їхнім "обживанням" на новому місці...
Це усіх гомо треба виселити поадлі від нормальних людей -_-
Всі ці соплі про те,що вони нормальні люди розпустили самі п**си..але приховані.І взагалі що таке гомосексуаліст???Десь рік назад прочитав декілька книжок на цю тему.Так от..Пан Клімов дає визначення дає таке визначення:гомосексуаліст-це людина,яка рік,два,п*ять,н-років займалася статевими стосунками із представниками своєї статі,або хоч раз мріяла про це,"но вплоть до оргазма"...Ця хвороба вродженною,носить психічний характер і не може бути вилікувана
І потім,хтось на початку даної теми писав про тварин і гомосексуалізм.Як це б не звучало,але у тварин содомія зустрічається рівно на стільки менше,на скільки вони тупіші за людей.Тобто,існує цікава статистика,що чим розумніша людина,тим більша вірогідність,що вона є педиком чи лесбіянкою...І левова доля людей,які нами керують(депутати,можновладці і тд),є гомосексалістами.Знаю,що на перший погляд це може здатися ну дуууже тупо,але це так.І взагалі ця тема про гомосексуалізм,його зв*язок з владою і тд є дуже і дуже обширною.Рекомендую почитати роман Г.П Клімова "Князь мира сего" щоб дізнатися більше
  • 0

#72 aAa(against all authority)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 351 повідомлень
  • Місто:гуртожиток

Відправлено 01.09.2008 – 16:51

кілька думок з приводу статті,на яку були посилання і гомосесуалізму взагалі...

ну,по-перше, головним аргументом,як я розумію, в тій статті є те, що в 500 видах тварин документально зафіксовані гомосексуальні стосунки(якщо це правда звичайно ж)
ну добре,нехай...а ви знаєте скільки всього видів тварин в світі?? за вікіпедією більше 1 300 000 !! неважким підрахунком легко переконатися,що на кожний вид,де може зустрічатися гомосексуалізм, випадає аж 3000 де такого немає взагалі...вже один цей факт підриває "природність" цього явища.Ну якщо не підриває,то,як мінімум, робить його дуже сумнівним...
по-друге, дуже цікавими та багатими на аналіз є слова, в яких описуються фотографії виставки,в яких описуються гомосексуалізм тварин.Цитую:"На фотографиях можно увидеть одного самца-жирафа, взбирающегося на другого, или человекообразную обезьяну, поощряющую своих собратьев по полу на занятие любовью, или двух самцов-китов, трущихся друг о друга." Ви не помітили,що тут немає жодної фотографії,яка б "напряму" свідчила про гомосексуалізм тварин?????? немає жодних слів де було б сказано:"а тут одностатеві білочки(наприклад) трахаються один з одним"
кити,бачте, терлися один об одного... -_- риби,наприлад,часто можуть тертися один об одного заради очистки власного тіла від,наприлад, паразитів чи водоростей...
мавпочка теж могла просто намагатися сподобатися зграї...як вони вирішили,що вона це робила з сексуальною метою??? А Взагалі без самих фотографій ця стаття нічого не варта !!!! так що вона не аргумент !!!
єдиним хорошим аргументом в статті є згадка про мавп бонобо...їх я ще спеціально проштудіюю і напишу свій висновок.ги-ги

а взагалі без статевого акту доведення гомосексуальності якихось тваринок я не приймаю !! до того в таких випадках обовязкові дані про тривалість стосунків(якщо це,наприклад, було одноразово,то дуже сумнівно,що в нього постійний потяг до протилежної статі),умови існування тощо.для можливості покраще проаналізувати !

по-третє,хтось там писав,що в зоопарках навіть можна зустріти гомосексуальних мавпочок.Ну що ж,а тобі відомо,що в екстремальних чи хоча б нестандартних умовах тварини(і люди в тому числі) поводяться зовсім не так як в звичайних умовах.Тварини,наприклад,в зоорпарку майже не розмножуються...але це не означає,що і в природі вони майже не розмножуються.Тому навіть якщо вони там таким займаються,то це не означає,що в на волі вони теж цим займатися !!!
  • 0

#73 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 01.09.2008 – 17:02

Перегляд дописударинка (1.09.2008 15:48) писав:

Гвалтувати? Кого? Чоловіків?=)
Та хоч би й чоловіків. Або чоловіків-геїв, не хочете?
Ще є підлітки і діти...

В мене теж є знайомі гомосексуалісти.-_- (От написала, і сиджу, думаю про вашу фразу, стосовно хрещення дітей з голубими.)) Так от, один з них мені особисто сказав, щоб зняла рожеві окуляри, бо все це не так красіво-романтічно, як виглядає зі сторони. Що є і немиті підстаркуваті дядечки, і волохаті здоровані, як у хфільмах, і огидні пітні товстуни. І просто тупі люди. І насильство, і жорстокість, і збочення... А не самі тендітні хлопчики-красунчики. коротше, як всюди. так і в геїв.
Та й слиною вони вміють бризкати не гірше за не геїв. Це не від орієнтації залежить.)
  • 0

#74 aAa(against all authority)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 351 повідомлень
  • Місто:гуртожиток

Відправлено 01.09.2008 – 17:06

Пес. І взагалі не бачу принципової різниці між гомосексуалізмом і ,наприлад, такою генетичною хворобою,якою хворіють люди-карлики...
і ті і ті психологічно ніби нормальні,і ті ті не можуть мати дітей,і ті і ті були ще з прадавніх часів...Яка різниця?? -_-
Тільки одні визнають себе дещо хворими,а другі кричать про свою "нормальність"...ну а вважати свою недугу за нормальність(чи то пак "нетрадиційність") я вважаю дибільністю !!

Пес 2 Взагалі-то я не гомофоб !!!ги-ги)) серйозно.Я нічого не маю проти гомосексуалістів,тому що зневажати інвалідів(на мою думку,вони саме ними і є) якось цинічно...
Я просто терпіти не можу думки,яка стверджує що це є нормальним явищем !!! відчуваєте різницю? Тобто,якщо голубий скаже,що це не є нормальним,то я буду до нього ставитися,як і до решти людей.навіть поважатиму його за це)) І взагалі на місці там депутата чи президента визнав би їх на державному рівні хворими...дав би їм третю групу інвалідності))) це серйозно... мали б право на безкоштовний проїзд в громадському транспорті))и-ги,безкоштовний візит до психилога і т.д
  • 0

#75 Re:z

Генеральний писар

• Користувачі
  • 584 повідомлень
  • Місто:К И Ї В

Відправлено 01.09.2008 – 17:21

Перегляд дописуaAa(against all authority) (1.09.2008 18:06) писав:

Тільки одні визнають себе дещо хворими,а другі кричать про свою "нормальність"...ну а вважати свою недугу за нормальність(чи то пак "нетрадиційність") я вважаю дибільністю !!
Знову приведу факт.Статистика свідчить,що 98% пацієнтів психлікарень вважають себе повністю нормальними людьми.От вам і паралель

Я майже повністю розділяю думку аАа.Вони не є нормальними,але вони люди.Перш за все.Якщо вони не заважають жити іншим,якщо з соціальної точки зору вони є корисними для суспільства,то нехай собі живуть...але під контролем держави
  • 0

#76 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 01.09.2008 – 19:32

Перегляд дописуВ мене новий нік =) (1.09.2008 18:21) писав:

Якщо вони не заважають жити іншим,якщо з соціальної точки зору вони є корисними для суспільства,то нехай собі живуть...але під контролем держави
Яка з них користь для суспільства? Демографію країни вони все рівно не покращать, а по-моєму то і є основна мета існування людини.
  • 0

#77 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 02.09.2008 – 13:25

Перегляд дописуHalka (1.09.2008 20:32) писав:

Яка з них користь для суспільства?
Вони ж так само, як і ми з вами, сплачують податки. Що дає змогу платити пенсії песіонерам, степендії студентам. Фінансувати якісь соціальні програми...

Перегляд дописуHalka (1.09.2008 20:32) писав:

Демографію країни вони все рівно не покращать, а по-моєму то і є основна мета існування людини.
Ну якщо так думати, то від гетеросексуальної пари, в якої всього 1 дитина, теж нема користі для суспільства. Демографію країни вони все рівно не покращать. -_-
  • 0

#78 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень

Відправлено 02.09.2008 – 16:07

Чому не покращать демографію - вони після себе хоч когось залишать, а гомосексуалісти - відійдуть, ніби й не було.
Та й не так їх багато - думаю держава без їхніх податків не збідніє!
  • 0

#79 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 02.09.2008 – 16:47

Перегляд дописуHalka (2.09.2008 17:07) писав:

Чому не покращать демографію - вони після себе хоч когось залишать, а гомосексуалісти - відійдуть, ніби й не було.
І що це змінить? Люди вимруть трохи пізніше? А яка принципова різниця?

А безплідні теж відійдуть, ніби й не було. Їх ви теж вважаєте некорисними для суспільства?
  • 0

#80 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень

Відправлено 02.09.2008 – 16:51

Перегляд дописуreyneke (2.09.2008 17:47) писав:

І що це змінить? Люди вимруть трохи пізніше? А яка принципова різниця?

А безплідні теж відійдуть, ніби й не було. Їх ви теж вважаєте некорисними для суспільства?
Всі колись відійдуть - тут головне щось після себе залишити. А безплідні можуть усиновити дитину, і вона ростиме в нормальному середовищі, а не в сім'ї з двох однакових батьків.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних