Перейти до вмісту

Життя з нетрадиційною оріентацією

Повідомлень в темі: 226

#41 Slavko

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 268 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Житомир

Відправлено 28.08.2008 – 21:44

Перегляд дописуЙа_ЯбЛуЧкО_XD (28.08.2008 21:49) писав:

Шо ви пристали до людини? Якщо у неї нетрадиційна орієнтація, так це її право,проти природи не попреш. І не осуджуйте так цих людей,вони такі, як ви , просто люблять собі подібних і все! Хіба вони винні? Поставте себе на їхнє місце, хіба би було хоч одному приємно, коли б вас так ображали і осуджували?! Звісно, ні. Так чому ви самі це робите?
ми просто даємо відповідь на конкретне питання: "чому ВОНИ не можуть жити як ВСІ?", він навіть у самому питанні вже сказав, що він не такий як всі. То в чому ж дилема??? хочеш жити як усі то будь як усі
  • 0

#42 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 29.08.2008 – 14:36

проти природи не попреш.
Так вони ж і поперли проти природи...

Хіба вони винні?
А хто ж винен? Вони самі обрали цей щлях...

Поставте себе на їхнє місце...
НЄ! НЄ! НЄ! Як тільки я стану на місце когось з них мені в дупу засунуть... НЄ!!! :happy1: <_< :prapor3:
  • 0

#43 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 29.08.2008 – 15:41

флуд видалено
  • 0

#44 Infanta

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Рівне/Rivne/Rowne

Відправлено 29.08.2008 – 18:33

Мені просто смішно таке читати. Пане Мігелю, ОРІЄНТАЦІЮ НЕ ОБИРАЮТЬ!!!Такими - створює природа, почитайте хоч якісь дослідження перед тим як робити такі голослівні заяви. Людина може наступати собі на горло і намагатися бути "як усі" і звідти купа скалічених доль, величезний процент самогубств серед молоді (та й не тільки) яка усвідомала свою гомосексуальність, але наштовхнулися на звіриний спротив деяких представників суспільства. Ви обирали свою орієнтацію? Отож бо, що ні. І геєм при всьому бажанні/небажання гетеросексуал не стане. Так само гомосексуал не може стати гетеро, це ж очевидні речі, і просто смішно таке навіть пояснювати. І, взагалі, людина зайшла створила тему мабуть в надії почути щось розумне. І тут на тобі, тема відразу стала дуже рейтинговою, ніби більшість відчуває просто задоволення від того, щоб обов*якзово написати якусь каку ще й не раз. А потім будуть казати, що геї створюють навколо цього ажіотаж. Ажіотаж створюють якраз різні гомофоби.

Повідомлення відредагував Azazelle: 29.08.2008 – 18:35

• 0

#45 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 29.08.2008 – 20:42

Перегляд дописуAzazelle (29.08.2008 19:33) писав:

І геєм при всьому бажанні/небажання гетеросексуал не стане. Так само гомосексуал не може стати гетеро, це ж очевидні речі
Як це, є ж такі гетеросексуали які стають геями, і геї час від часу стають натуралами... цього начебто також доводити не треба.

Перегляд дописуAzazelle (29.08.2008 19:33) писав:

Ажіотаж створюють якраз різні гомофоби.
Якщо префікс "фоб" походить від слова "фобія", яке в свою чергу означає боязнь, то я 100% негомофоб, бо геїв я не боюся (чого їх боятися?).
Мені особисто побарабану, якщо гомосексуалісти тихенько собі трахаються, але якщо хтось з них "пояснюватиме свою філософію" мені чи моїй дитині, чи комусь з мого оточення - травмую!
На рахунок досліджень - читав, я не базую своїх поглядів на пустому місці.
ПеС. "ОРІЄНТАЦІЮ НЕ ОБЕРАЮТЬ" - то напевно на зоні хлопці дуже хочуть щоб їх опустили, вони ж в душі геї, просто ламаються... ?
  • 0

#46 Infanta

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень

Відправлено 29.08.2008 – 20:56

Цитата

Як це, є ж такі гетеросексуали які стають геями, і геї час від часу стають натуралами... цього начебто також доводити не треба.
Такі "гетеро" і "геї" - це або бісексуали, або якраз люди які старалися "бути як усі" але не вийшло.

Цитата

Якщо префікс "фоб" походить від слова "фобія", яке в свою чергу означає боязнь, то я 100% негомофоб, бо геїв я не боюся (чого їх боятися?).
Мені особисто побарабану, якщо гомосексуалісти тихенько собі трахаються, але якщо хтось з них "пояснюватиме свою філософію" мені чи моїй дитині, чи комусь з мого оточення - травмую!
На рахунок досліджень - читав, я не базую своїх поглядів на пустому місці.
ПеС. "ОРІЄНТАЦІЮ НЕ ОБЕРАЮТЬ" - то напевно на зоні хлопці дуже хочуть щоб їх опустили, вони ж в душі геї, просто ламаються... ?
А якщо твоя дитина виявиться "не такою"? А від цього ніхто не застрахований. Травмуєш? До чого тут зона і хлопці на зоні, якийсь зовсім не доречний приклад ні в тин, ні в ворота.
  • 0

#47 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 29.08.2008 – 21:05

Свою дитину до психолога водитиму, і виховуватиму так, щоб вона не була "не такою".
Приклад про зону має на меті показати що хтось свою орієнтацію обирає, а хтось - ні.
Якщо чоловік розлучився з дружиною, і трахається з іншим чоловіком, то він не бісексуал, а гей. Це різні речі, прохання не плутати.
  • 0

#48 Infanta

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень

Відправлено 29.08.2008 – 21:19

Цитата

Свою дитину до психолога водитиму, і виховуватиму так, щоб вона не була "не такою".
Угу, а ніхто і не виховує своїх дітей щоб вони були "не такими" і багато батьків кидаються водити своїх дітей до психолонгів і психіатрів, але от незадача орієнтація не лікується, а от скалічити дитину можна.

Цитата

Приклад про зону має на меті показати що хтось свою орієнтацію обирає, а хтось - ні.
І в чому суть того прикладу? я щось не розумію. Де там вибір? Якщо тебе зґвалтує чоловік, то значить що ти став геєм? ОРІЄНТАЦІЮ - НЕ ОБИРАЮТЬ! Це давно доведено, і не треба винаходити велосипед.

Цитата

Якщо чоловік розлучився з дружиною, і трахається з іншим чоловіком, то він не бісексуал, а гей. Це різні речі, прохання не плутати.
Мда...З*ясуй для почтаку, що таке, взагалі, ОРІЄНТАЦІЯ, БІСЕКСУАЛЬНІСТЬ і тоді пиши). Бісексуал - людина яка здатна відчувати психо-фізіологічний потяг до осіб обох статей, і не обов*язково одночасно. В наведеному тобою прикладі, усе залежить від обставин. Якщо він одружився з жінкою, лише скажімо через тиск батьків чи соціуму при цьому будучи геєм - це одне. Якщо ж він здатен відчувати потяг як до чоловіків так і до жінок - значить він бі, хай він 100 раз спить з ким завгодно. Для того, щоб бути бі, зовсім не обов*язково спати зі всіма підряд.

Повідомлення відредагував Azazelle: 29.08.2008 – 21:22

• 0

#49 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 29.08.2008 – 21:34

Бісексуальність - це орієнтація http://ru.wikipedia....ki/Бисексуализм

Перегляд дописуAzazelle (29.08.2008 22:19) писав:

Якщо тебе зґвалтує чоловік, то значить що ти став геєм?
Якщо двоє людей однієї статі займаються сексом, то це називається гомосексуалізм http://ru.wikipedia..../Гомосексуализм
Хіба шо пані не вважає згвалтування статевим актом (сексом)...
  • 0

#50 Infanta

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень

Відправлено 29.08.2008 – 21:35

Цитата

Бісексуальність - це орієнтація http://ru.wikipedia....ki/Бисексуализм
пффффф...........А В ЦЬОМУ ЩО ХТОСЬ СУМНІВАЄТЬСЯ???)))) Я мала на увазі орієнтацію загалом, і бісексуальність як її різновид))) Отож бо й воно, що це орієнтація, тому той чоловік - бі, до чого я й вела)
  • 0

#51 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 29.08.2008 – 21:38

Перегляд дописуAzazelle (29.08.2008 22:19) писав:

Якщо ж він здатен відчувати потяг як до чоловіків так і до жінок - значить він бі, хай він 100 раз спить з ким завгодно. Для того, щоб бути бі, зовсім не обов*язково спати зі всіма підряд.
Якщо людина відчуває статевий потяг до осіб обидвох статей - то людина бісексуал.
Якщо людина відчуває статевий потяг до особи своєї статі - то людина гомосексуал. (не залежно від того ким була раніше)
  • 0

#52 Infanta

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень

Відправлено 29.08.2008 – 21:45

Цитата

Якщо людина відчуває статевий потяг до осіб обидвох статей - то людина бісексуал.
Якщо людина відчуває статевий потяг до особи своєї статі - то людина гомосексуал. (не залежно від того ким була раніше)
Правильно, так і є. Так я це і намагался пояснити))) Проте, уточню. Якщо особа (бі) в даний момент відчуває потяг до особи своє статі (закохана), це не значить, що згодом вона не зможе відчути знову потяг до особи протилежної статі, тобто потенційно вона лишається бі.

Повідомлення відредагував Azazelle: 29.08.2008 – 21:48

• 0

#53 fdskjfsdkj

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 216 повідомлень

Відправлено 29.08.2008 – 21:58

Яке ваше діло хто, кого, як і де любить? Та більшість отих "гоміків" у тисячі разів кращі за половину людей навколо. Угу, це не зовсім правильно. Але. Вони особисто вам щось зробили? Зліться на них, коли вони підпалять вашу домівку чи зроблять щось вашим рідним. І далеко не всі геї фарбують нігті рожевим кольором, підмальовують очі та слухають Брітні. Проти лесбіянок теж нічого не маю. Мені значно бридкіше дивитися на фото дєвачєк, які перецілувалися зі всіма своїми подругами і, звичайно ж, фото в інет теж не забули викласти.
  • 0

#54 Shchuzyb

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 25 повідомлень

Відправлено 29.08.2008 – 22:22

Azazelle - тільки з вами згоджуюсь)))

А Голубими... в мене таке ставлення, до мене не лізьте з "цим" - дружити можна без проблем, а щось більше... оххх як буду бити))) Таке вже було :rolleyes:

З Лезбіанками... дійсно якись феномен - я за >_> Але ліпше до душі "Ві".

Edit:

Почну з того (після того як прочитав всю тему) що бути "не таким як всі" в житті в мене було.

В дитинстві носив окуляри, я чуть не осліп - щось при родах в мами не то було.... потім аварія, під машину попав... і лікарі відмовлялися лікувати мене бо невилікували би... так прямо мамі в очі і казали. Ми робили все що можна і не можна було (вираз такий просто) від знахарів до професорів - виправили. За весь цей час я носив.. ВЕЛИЧЕЗНІ окуляри (і зараз в нормальних окулярах вже це пишу, але вживаю тільки для тел./компютера/книжки/науки ітд). І Боже як з мене в дитинстві "прікалувались"... очкарик... очкарик ітд. Одним словом я був не такий як всі, за це що я нетакий як всі... чому мене Бог так не любить... за що я це заслужив - такі питання линали в головці малої дитини що дня і ночі. Я бився часто, хтось не так глянув - сказав... я людину ти просто фізично ламав, за психологічну біль яку мені робили. І це би мабуть довело мене до чогось поганого та жахливого, вчасно і я змінився і зір справився. Я став взагалі іншим - змінився в протилежну сторону повністю, і від цього всім довкола мене і мені стало ліпше жити. Я зрозумів одне... за то що людина "інша" не така як "майн стрім" - не означає що людина ця, не є людиною. Навіщо ненавидіти її? А дійсно.. постав себе на її/його місце... ОРІЄНТАЦІЮ не вибирають -> а як би ти так не вибираючи, родився геєм? Мабуть інші цитати би зараз "співав")))) Хіба я винен був що з дитинства (від першої секунди життя) в мене зір почав падати, так що до 5ти років... якби не медецина я би осліп! Тому людей "інших" які не обирають собі свої мінуси (нарахунок зору так, гомосексуальності я не згоджений - для них це не мінус) а які ним даються з народження, ми дійсно можем винити?

PS. "Свою дитину до психолога водитиму, і виховуватиму так, щоб вона не була "не такою"."

Глянем з іншого боку - на ТУ САМУ ситуацію тільки "variables" в "задачці" поміняєм. А як та дитинка, яка в нічому не винна сама, є.... не гомосексуаліст - а тато, хоче щоб дитина була "так як всі" ака "нормальна" і водить до психіатра щоб пояснити, зробити, виховати.... педіка - що тоді з тою дитиною буде психілогічно? Пан часом не задумувався? Адже ОРІЄНТАЦІЮ змінити неможливо!

Повідомлення відредагував Shchuzyb: 29.08.2008 – 22:45

• 0

#55 Духовна необмеженість

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 449 повідомлень
  • Місто:Ukraine(I'm back)

Відправлено 30.08.2008 – 09:42

як казазала Ранєвська, страшна та країна, де людина не може вільно розпорядитися своєю дупою
  • 0

#56 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 30.08.2008 – 11:33

думаю проблема найбільша в тому, що всі люди досить поверхневі, не всі, але досить пересічна більшість
спершу терба акцентувати увагу на тому, що саме нас робить людьми, не приматами, а саме гомо сапієнс, можливо навіть гомо габілес, якщо хтось цурається вміння думати
це до того, що людина вміє абстрактно мислити, і для того щоб зробити висноки нетреба використовувати занадто багато непотрібних передумов, просто почати з того що всі ми мислимо, і з цього виходити, а ярлики, всі на робочий стіл(:rolleyes:), тобто, нестандартна орієнтація існує як генетичне явище, тобто, таке буває, бувають крім того такі відхилення, які можна інтерпритувати як психічні хвороби, але вони в дітей не проявляются

ну і на завершення казки, всеатки в теми є деякі моменти едуже веселі, наприклад, те що існує деяка популярність в таких орієнтацій, вона викликана тим, що часто богема таким страждає, з одного боку все праивильно, геї мають творчі задатки, бо в них однаково сильно розвинені і лобні долі, і мозолевидне тіло, так що вони в виграші перед іншими, але з іншого боку, та сама богема дуже схильна до емпатії, і легко може перейматися чужими "проблемами" і старждати тим же, от енма щоб сантехнік любив еелкрика, чи навпаки, або майстер на заводі любив героя праці, заслуженого слесаря україни шостого розряду, який любив його навзаєм, і в них був отакий от службовий роман:)
  • 0

#57 fdskjfsdkj

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 216 повідомлень

Відправлено 30.08.2008 – 22:23

Перегляд дописуKatod (30.08.2008 12:33) писав:

...геї мають творчі задатки, бо в них однаково сильно розвинені і лобні долі, і мозолевидне тіло, так що вони в виграші перед іншими...
Вперше таке чую. Не всі ж геї так схожі на жінок. Хоча це все лише доводить, що вони більш працездатні, але ж не творчі.
  • 0

#58 Nana

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 751 повідомлень
  • Місто:Dnipropetrovsk

Відправлено 30.08.2008 – 23:42

Що б ви там не казали, а на мою думку, такого поняття як "нетрадиційна орієнтація" не існує. Хоч ці люди і доказують, що вони такими народилися і були все своє життя, я вважаю, це психологічна хвороба, яку треба лікувати. Як відомо, цю хворобу можна вилікувати за декілька сеансів у психолога. Просто ці люди не розуміють свого призначення, як фанатики, вбили собі щось у голову. Які причини того, що дівчата стають лесбіянками? Образив хлопець, зробив боляче... Або просто невпевнені у своїй зовнішності дівчата вирішують спробувати жіночого кохання. Спробували - сподобалось. Але хіба ж вони такими народилися? Маячня це все. Поганий вплив суспільства, телебачення, пошуки чогось нового - ось це і приводить до тієї хвороби.

А чому вони не можуть жити як всі? Тому що спочатку їм потрібно стати як всі і не тримати цю дурість в голові.
Чоловік створений для жінки, а жінка для чоловіка, іншого просто бути не може. І хай вони там клянуться, що це їхня природа чи що там, їм пряма дорога до психолога. Але і засуджувати таких людей не потрібно, особливо ображати, як це робиться в даній темі.
  • 0

#59 Шошо

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 201 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 31.08.2008 – 10:35

Перегляд дописуAndrey2008 (28.08.2008 16:20) писав:

............Дайте мені відповідь.......чому ми не можемо жити як всі?

Бо, ви, не такі як всі. І жити так як всі, вам,у найближчий час не прийдеться, бо противників такого у нашій державі дуже багато...

Особисто я відношу себе до нейтральної сторони, бо мені подобаються дівчата, а те що роблять інші мене не хвилює зовсім :rolleyes:
  • 0

#60 Файний нік

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 189 повідомлень

Відправлено 31.08.2008 – 22:04

Цитата

Що б ви там не казали, а на мою думку, такого поняття як "нетрадиційна орієнтація" не існує. Хоч ці люди і доказують, що вони такими народилися і були все своє життя, я вважаю, це психологічна хвороба, яку треба лікувати. (і далі за текстом)

Що б ви там не казали, а на мою думку, такого поняття як "інший колір шкіри" не існує. Хоч ці люди і доказують, що вони такими народилися і були все своє життя, я вважаю, це хвороба, яку треба лікувати. Кілька сеансів у пластичного хірурга - і все в нормі.(І тому подібна маячня)

До слова, поняття "психологічна хвороба" - бздура))))
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних