Перейти до вмісту

Життя з нетрадиційною оріентацією

Повідомлень в темі: 226

#21 aAa(against all authority)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 351 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:гуртожиток

Відправлено 28.08.2008 – 16:50

2 Azazelle
дай посилання на ознайомчі матеріали щодо теми гомосексуалізму...зараз розберемся з ними...тільки на обгрунтовані і бодай напівнаукові,а не на якумось там сумнівну виставку...
  • 0

#22 Infanta

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Рівне/Rivne/Rowne

Відправлено 28.08.2008 – 16:50

Цитата

так створюються малі гейчики))) ggggg.gif ggggg.gif ggggg.gif

Давно доведено, що в сім*ях з де батьки нетрадиційної орієнтації, діти виростають цілком традиційним. Ось нещодавно завершився черговий науковий експеримент який підтвердив то.

Посилання? ОК. Для початку це: http://moshkow.rspu.ryazan.ru/cgi-bin/koi/...O/KON/blove.txt
Потім ще додам.

Повідомлення відредагував Azazelle: 28.08.2008 – 16:53

• 0

#23 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 28.08.2008 – 16:55

Перегляд дописуAzazelle (28.08.2008 17:43) писав:

Пане, Ви мене явно не дооцінюєте))) Я прекрасно це все знаю, і знаю, що там пише. А ще я знаю, як багато текстів в Біблію не ввійшло, і що душу в жінки визнали на якомусь із Соборів аж з перевагою в один чи два голоси. І як насправді там багато політики. А ще там пише "не суди і не судимий будеш") Чи не так?
Судити це приймати ріщення базуючись на суперечливих аргументах, а в біблії нема суперечливих аргументів на рахунок гомосексуалізму - всі однозначні. Якби ви прекрасно знали біблію, то таких речей би не писали.

Або просто знаходять жінку яка погоджується бути мамою їхньої дитини.
Лишній доказ того, що без особи протилежної статі такі люди приречені на вимирання. Природній добір...
  • 0

#24 Файний нік

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 189 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 28.08.2008 – 17:00

Miguel, ти, може, не повіриш, але - всі люди без осіб протилежної статі приречені на вимирання. Природній добір...)))

А ще - прикинь, якби Біблію гей писав (або хоча б відредагував коли-небудь у дрімучому Середньовіччі)? На що б тоді гомофобчики посилалися?

Повідомлення відредагував Файний нік: 28.08.2008 – 17:02

• 0

#25 Infanta

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень

Відправлено 28.08.2008 – 17:03

Цитата

Судити це приймати ріщення базуючись на суперечливих аргументах, а в біблії нема суперечливих аргументів на рахунок гомосексуалізму - всі однозначні. Якби ви прекрасно знали біблію, то таких речей би не писали.
Пане, те, що я знаю Біблію, абсолютно не значить те, що я погоджуюсь з тим, що там написано)))Але давайте не будемо переходити на особистості. Судити - це взагалі когось осуджувати. Як там сказано, що спочатку колоду треба в своєму оці помітити, а не скалку в оці ближнього свого. Доречі, онанізм, дошлюбний секс і подружня зрада в Бібілї засуджуються не менш суворо) Але чомусь ажіотаж викликає саме гомосексуалізм.)

Цитата

Лишній доказ того, що без особи протилежної статі такі люди приречені на вимирання. Природній добір...
:prapor3:
На вимирання ми всі приречені))
  • 0

#26 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 28.08.2008 – 17:06

Miguel, ти, може, не повіриш, але - всі люди без осіб протилежної статі приречені на вимирання. Природній добір...)))

Отже, робіть відповідні висновки. :prapor3:

Перегляд дописуФайний нік (28.08.2008 18:00) писав:

А ще - прикинь, якби Біблію гей писав (або хоча б відредагував коли-небудь у дрімучому Середньовіччі)? На що б тоді гомофобчики посилалися?
А тепер подумайте чому це не так.

Повідомлення відредагував Miguel: 28.08.2008 – 17:05

• 0

#27 Мурзілка

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 321 повідомлень
  • Місто:Дім там де він

Відправлено 28.08.2008 – 17:10

Навіщо так категорично відноситись до людей з нетрадиційною орієнтацією??? Дівчата, та кращих друзів знайти просто неможливо. Якщо чоловік гей, то в ньому поєднується психологія і чоловіка і жінки, це унікальні люди, а суспільство їх засуджує. За що???? За те що вони не такі??? Це власне лише їх власна, особиста справа, а не справа суспільства і засуджувати їх нема за що взагалі, це те саме що засудити когось за те що в нього очі різного кольору...
  • 0

#28 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 28.08.2008 – 17:13

Перегляд дописуAzazelle (28.08.2008 18:03) писав:

Пане, те, що я знаю Біблію, абсолютно не значить те, що я погоджуюсь з тим, що там написано)))Але давайте не будемо переходити на особистості. Судити - це взагалі когось осуджувати. Як там сказано, що спочатку колоду треба в своєму оці помітити, а не скалку в оці ближнього свого. Доречі, онанізм, дошлюбний секс і подружня зрада в Бібілї засуджуються не менш суворо) Але чомусь ажіотаж викликає саме гомосексуалізм.)
Осуджувати і судити - різні речі.
Я скалки в оці длижнього не шукав, ближній сам її на показ виставив.
Ці речі засуджуються, створіть тему "Ононізм - це добре" і я писатиму критикуючі пости туди.

Перегляд дописуAzazelle (28.08.2008 18:03) писав:

На вимирання ми всі приречені))

:ggggg: + :prapor3: = <_< :happy1: :cool1:
:) + :kozak: = :beer:

Я відповідаю на питання:

Перегляд дописуAndrey2008 (28.08.2008 16:20) писав:

чому ми не можемо жити як всі?
Все мною написане - моя, особиста, думка!

Повідомлення відредагував Miguel: 28.08.2008 – 17:14

• 0

#29 Аничка

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 512 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 28.08.2008 – 17:21

Перегляд дописуMiguel (28.08.2008 17:36) писав:

А Ви НОВИЙ заповіт почитайте, і получите відповідь на ті питання (Євреї не визнають новий заповіт, але в них є Талмуди в яких теж є відповіді на ці питання).

Miguel' ю, а ти талмуда читав? Якщо можна, повідом товариство, що там про голубих пише...

Тільки не пропускай ті місця в талмуді, де пише про дозволені наруги над гоями (не геями :prapor3: )
  • 0

#30 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 28.08.2008 – 17:25

Перегляд дописуАничка (28.08.2008 18:21) писав:

Miguel' ю, а ти талмуда читав? Якщо можна, повідом товариство, що там про голубих пише...

Тільки не пропускай ті місця в талмуді, де пише про дозволені наруги над гоями (не геями :prapor3: )
Талмудів є декілька. Так - читав, цитувати - не буду, набридло вже, самі почитайте. А про наруги над геями і в Біблії написано (це якщо Вам цікаво).
  • 0

#31 Аничка

Генеральний писар

• Користувачі
  • 512 повідомлень

Відправлено 28.08.2008 – 17:28

...А ще я знаю, як багато текстів в Біблію не ввійшло, і що душу в жінки визнали на якомусь із Соборів аж з перевагою в один чи два голоси. І як насправді там багато політики. А ще там пише "не суди і не судимий будеш") ...

... мабуть, більше все-таки економіки. Безперечно, пов'язаної з політикою (захоплення нових територій) і вирізування місцевих.
Тут доречно згадати: "не суди і не судимий будеш" <_<

Стосовно геїв - та хто їм заважає собі тихенько трахатися і нікому не парити мізки. Хоча, якщо звільняють з роботи за то, шо ти - гей - то зовсім неприємно. Тоді вступаєш до партії чи місцевої організації геїв і працюєш там - які проблеми. Там теж роботи вистачає. І гнітити ніхто не буде :prapor3:
  • 0

#32 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 28.08.2008 – 17:31

Перегляд дописуАничка (28.08.2008 18:28) писав:

Тоді вступаєш до партії чи місцевої організації геїв і працюєш там - які проблеми. Там теж роботи вистачає. І гнітити ніхто не буде :prapor3:
тоді фраза: "керівництво мене любить" набуває іншого підтексту...
  • 0

#33 Аничка

Генеральний писар

• Користувачі
  • 512 повідомлень

Відправлено 28.08.2008 – 17:33

Перегляд дописуМурзілка (28.08.2008 18:10) писав:

Навіщо так категорично відноситись до людей з нетрадиційною орієнтацією??? Дівчата, та кращих друзів знайти просто неможливо. Якщо чоловік гей, то в ньому поєднується психологія і чоловіка і жінки, це унікальні люди...

Супер! Гарна думка. Я б хотіла мати кількох друзів-геїв! Тоді б мій чоловік менше ревнував :prapor3:

До речі - чому геїв більше серед митців і практично нема серед шахтарів та металургів ? Хто шо скаже?
  • 0

#34 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 28.08.2008 – 17:34

Перегляд дописуАничка (28.08.2008 18:31) писав:

Супер! Гарна думка. Я б хотіла мати кількох друзів-геїв! Тоді б мій чоловік менше ревнував :prapor3:
Але напевно почала б ревнувати ти... <_<

Перегляд дописуАничка (28.08.2008 18:33) писав:

До речі - чому геїв більше серед митців і практично нема серед шахтарів та металургів ? Хто шо скаже?
"В хокей іграют настоящіє мущіни..." :happy1: :cool1: :ggggg:

Повідомлення відредагував Miguel: 28.08.2008 – 17:35

• 0

#35 Файний нік

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 189 повідомлень

Відправлено 28.08.2008 – 17:34

Аничка, +1
Найчастіше в геїв та лесбійок виникають проблеми через те, що вони "спочатки гомосексуалісти, а вже потім - просто люди".
Тобто, якщо я можу сказати "я українець, киянин, студент, гетеросексуал", то у деяких геїв на першому місці стоїть "я гей", а потім все інше.
  • 0

#36 Infanta

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень

Відправлено 28.08.2008 – 17:42

Цитата

Мені здається, що це пов*язано з тим, що в сфері мистецтва геї можуть вільно виразити свою орієнтацію, тобто знову ж таки більше не геїв, а відкритих геїв)) Чомусь при згадці про металургів згадалася Наша Раша де є перший в Росії ферзеровщик-гей)))
  • 0

#37 Файний нік

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 189 повідомлень

Відправлено 28.08.2008 – 17:55

Цитата

Я скажу. Це не так - насправді, це серед шахтарів та металургів практично немає геїв)))
Так само і з митцями.
Просто кожному своє - я от, наприклад, не знаю жодного ямайського лижника чи бобслеїста))))
  • 0

#38 Аничка

Генеральний писар

• Користувачі
  • 512 повідомлень

Відправлено 28.08.2008 – 18:07

Чудова стаття про гоміків!!! http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%93%D0%BE%...%81%D1%82%D1%8C

Особливо сподобалося:

Цитата

На протяжении XX века в ходе общего распространения либеральных ценностей широко распространилась и концептуализация гомосексуального влечения как свойства личности (скорее всего, врождённого), не требующего ни медицинского, ни юридического вмешательства.
ой, доведе цей лібералізм до ручки все людство, чує моя ж...

а осьо - класна ілюстрація сприйняття суспільством (певною його частиною з Расєї) тези: "Гомосексуалізм - нормальне явище"
http://www.lovehate.ru/opinions/73092 :prapor3:

і наостанок - гаспадзін Ар'э Барац з 7-го каналу нам розповість про "Трєцій пол" http://www.7kanal.co...cle.php3?id=885

Цитата

В общем ряду самого разного рода запрещенных сексуальных связей невольно выделяется гомосексуализм. Выделяется же он прежде всего тем, что сами гомосексуалисты себя среди всех этих нарушителей выделяют. У гомосексуалистов, как мы хорошо знаем, “собственная гордость”.

Ось як їх визначити:

Прикріплені файли

• Прикріплений файл  Naturaly.jpg   83.72К   18 Кількість завантажень:

Повідомлення відредагував Аничка: 28.08.2008 – 18:23

• 0

#39 Slavko

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 268 повідомлень
  • Місто:Житомир

Відправлено 28.08.2008 – 18:27

Перегляд дописуAndrey2008 (28.08.2008 16:20) писав:

............Дайте мені відповідь.......чому ми не можемо жити як всі?
бо ви не такі як всі, були б такі як всі то і жили б як всі, а так ви п*дараси, от і живіть як п*дараси
  • 0

#40 Йа_ЯбЛуЧкО_XD

Генеральний писар

• Користувачі
  • 649 повідомлень
  • Місто:if.ua

Відправлено 28.08.2008 – 20:49

Шо ви пристали до людини? Якщо у неї нетрадиційна орієнтація, так це її право,проти природи не попреш. І не осуджуйте так цих людей,вони такі, як ви , просто люблять собі подібних і все! Хіба вони винні? Поставте себе на їхнє місце, хіба би було хоч одному приємно, коли б вас так ображали і осуджували?! Звісно, ні. Так чому ви самі це робите?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних