Перейти до вмісту

Життя з нетрадиційною оріентацією

Повідомлень в темі: 226

#181 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 25.11.2008 – 22:20

Перегляд дописуВ мене новий нік =) (25.11.2008 20:22) писав:

Отож,пані Сенсоріко,теоретично можна сказати,що у вас високий інтелект)
Я сама це прекрасно знаю.

Перегляд дописуВ мене новий нік =) (25.11.2008 20:22) писав:

Але так сука бісить коли ці виродки починають казати що вони такі як і всі і качати свої права...ппц! :rolleyes:
а от особливими їх робить саме таке до них відношення. Ви ж самі їх виділяєте з суспільства. Тому змиріться з тими що вони для вас особливі.
  • 0

#182 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6889 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:штори

Відправлено 25.11.2008 – 22:34

Цитата

"…Британський Королівський військово-морський флот довго опирався навалі геїв. Високопоставлені начальники раз за разом заминали скандали з гомосексуальними відносинами на бойових кораблях. Скандал на авіаносці "Ігл", "справа Бермудських островів", скандали в походах у Південно-Східній Азії серйозно насторожували. Сивочолі британські адмірали неодноразово підкреслювали, що геї не тільки становлять небезпеку для обороноздатності держави, військової дисципліни, але і є легким здобутком для агентів іноземних розвідок. Однак до кінця 70-х років адміралів заспокоїли: у Великобританії офіційно узаконили гомосексуалізм, а в січні 2000 року після запеклої кампанії, проведеної активістами правозахисних організацій була знята заборона на службу гомосексуалістів у збройних силах…"
От вам і все НАТО. Техніка сама не воює. А на яку страшенну "небезпеку ззаду" наражаються українські вояки на спільних навчаннях з натівцями. Український вояк ! Achtung, defloration! У співпраці з союзниками гав не лови! Під час атаки на арабських терористів прикривай свій тил! Може в міністерстві оборони подумали б над новими бронежилетами, трохи довшими ззаду. І назва є гарна - бронежилет "Цнота-1".

:rolleyes:
оригінал тут
  • 0

#183 Re:z

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 584 повідомлень
  • Місто:К И Ї В

Відправлено 26.11.2008 – 01:01

Перегляд дописуSensssorika (25.11.2008 22:20) писав:

а от особливими їх робить саме таке до них відношення. Ви ж самі їх виділяєте з суспільства. Тому змиріться з тими що вони для вас особливі.
Ну ясєн пєнь,що вони виділяються!Голубе воно й залишиться голубим виділяй його чи ні...Одне діло коли вони собі тихенько один одного натягують,інше-коли кричать з піною у рота про якісь там права та прагнуть поставити їх на один рівень з нормальними людьми..
  • 0

#184 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 26.11.2008 – 02:34

Що нам дасть визнання чи невизнання геїв нормальними?
  • 0

#185 aAa(against all authority)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 351 повідомлень
  • Місто:гуртожиток

Відправлено 26.11.2008 – 12:25

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (26.11.2008 02:34) писав:

хороше питання.
це нам дасть можливість правильно і адекватно ставитись до гомосексуалістів.
  • 0

#186 aAa(against all authority)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 351 повідомлень

Відправлено 02.12.2008 – 15:53

після прочитання певних матеріалів,слід визнати,що гомосексуалізм -- явище природнє,тобто таке,що зустрічається хоч і рідко,зате регулярно в різних, не звязаних між собою культурах,частинах землі і т.д. Стверджувати,що всі вони жертви поганого суспільного впливу нелогічно,тобто вони такими часто саме народжуються,а не стають...

Тому мої слова щодо неприродності явища визнаю неправильними !
Мої слова про те,що все що є природнім є і нормальним, теж визнаю помилковими !

наразі моя думка така: гомосексуалізм хоч і явище природнє,втім,вважаю його патологією, такою собою помилочкою природи,тому що це суперечить принципу двостатевості людини !
  • 0

#187 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 02.12.2008 – 15:56

От ви тут всі триндите про життя з нетрадиційною орієнтацією..а ви попробуйте прожити життя традиційною орієнтацією серед купи довбо**ів нетрадиційної орієнтації. Ото проблемка!
Блискавиця: +10 % за пунктом правил 2.2.2.
  • 0

#188 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 02.12.2008 – 21:11

Перегляд дописуКиря (2.12.2008 16:56) писав:

От ви тут всі триндите про життя з нетрадиційною орієнтацією..а ви попробуйте прожити життя традиційною орієнтацією серед купи довбо**ів нетрадиційної орієнтації. Ото проблемка!
Ото точно! Стає страшно до людей спиною повертатися... :rolleyes:
  • 0

#189 Bublik

Генеральний писар

• Користувачі
  • 597 повідомлень

Відправлено 02.12.2008 – 23:41

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (26.11.2008 03:34) писав:

Що нам дасть?

З часом держава визнає їхні шлюби дійсними, ще з плином часу вони захочуть усиновлювати дітей...
Зараз вже в деяких країнах вони домагаються й церковного шлюбу.

Перевернуть світ з ніг на голову, от що нам це дасть. :rolleyes:

Повідомлення відредагував B.U.B.L.I.K: 02.12.2008 – 23:43

• 0

#190 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 03.12.2008 – 00:25

Блискавиця: флуд видалено.
  • 0

#191 aAa(against all authority)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 351 повідомлень

Відправлено 03.12.2008 – 13:07

Так-от, 1. розмноження -- один з основних принципів(якщо не основний) життя всіх живих організмів на нашій планеті. 2. Всі пари,які не здатні розмножуватися, вважаю хворими, з певними патологіями. 3. Всіх,хто заперечує другий пункт вважаю ... в даному питанні.

пара гомосексуалістів,як і лесбіянок не здатна до розмноження,тому див. пункт 2
Якщо вони це не вважають патологією, а нетрадиційністю -- див. пункт 3.

Повідомлення відредагував aAa(against all authority): 03.12.2008 – 13:23

• 0

#192 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 03.12.2008 – 13:17

ІМХО
Коли виникає перенаселення регіону, включаються обмежувальні механізми прирои.
Зокрема:
1. Зменшення народжуваності
коли не доходить:
2. Епідемії
коли не доходить:
3. психічні й фізіологічні відхилення (ось тут «вони» і з’являються)
коли не доходить:
4. Війни
  • 0

#193 Bublik

Генеральний писар

• Користувачі
  • 597 повідомлень

Відправлено 03.12.2008 – 15:51

Перегляд дописуaAa(against all authority) (3.12.2008 14:07) писав:

Так-от, 1. розмноження -- один з основних принципів(якщо не основний) життя всіх живих організмів на нашій планеті. 2. Всі пари,які не здатні розмножуватися, вважаю хворими, з певними патологіями. 3. Всіх,хто заперечує другий пункт вважаю ... в даному питанні.

пара гомосексуалістів,як і лесбіянок не здатна до розмноження,тому див. пункт 2
Якщо вони це не вважають патологією, а нетрадиційністю -- див. пункт 3.
З чого ви взяли , що пара лесбіянок не може розмножуватись?

Якщо на то пішло, то жінкам взагалі мужики не потрібні - зараз вже є купа банків сперми, не кажучи про то , що за одну еякуляцію мужик, теоретично, ,може бути батьком 2 мільйонів дітей!
  • 0

#194 aAa(against all authority)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 351 повідомлень

Відправлено 03.12.2008 – 16:45

Перегляд дописуB.U.B.L.I.K (3.12.2008 15:51) писав:

З чого ви взяли , що пара лесбіянок не може розмножуватись?
а що, ПАРА лесбіянок може розмножуватися ??!! не знав. вибачте мені,будь ласка, мою тупість :rolleyes:

Цитата

Якщо на то пішло, то жінкам взагалі мужики не потрібні - зараз вже є купа банків сперми, не кажучи про то , що за одну еякуляцію мужик, теоретично, ,може бути батьком 2 мільйонів дітей!
ну просто капєц ! не знаходжу слів.
я мав на увазі,що пара,яка САМОСТІЙНО, без чиєсь підтримки/допомоги не може розмножуватися -- хвора/ненормальна/і т.д. Невже це було не ясно ??!!
  • 0

#195 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 03.12.2008 – 17:43

ПриРОДа сама вирішить, коли ПОРА!!! Ф торпку всіХ збоченців... І без варіантів!!!
  • 0

#196 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 03.12.2008 – 17:43

Перегляд дописуaAa(against all authority) (3.12.2008 16:45) писав:

я мав на увазі,що пара,яка САМОСТІЙНО, без чиєсь підтримки/допомоги не може розмножуватися -- хвора/ненормальна/і т.д. Невже це було не ясно ??!!
Думай шо кажеш, "цензура" ти.В мене двоюрідний брат з жінкою виховують дитину з дитбудинка. Кожен окремо,і брат ,і його жінка можуть мати дітей,але разом у них там якась біологічна несумісність. таке буває раз на скількісь там мільйонів,але буває.І це не хвороба і не ненормальність.
  • 0

#197 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • 569 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 11.12.2008 – 13:42

Перегляд допису~new~ (24.11.2008 22:46) писав:

вважаю, ті, хто засуджують геїв і лезбійок, або якісь обмежені, зутуркані, консервативно-совкові люди. або самі мають схильність до одностатевості, але - ви шоооо, суспільство каже, то кака, начить, і я так казатиму - заперечують і намагаються цією агресією вбити в собі ті зародки "нєнармальнасті".
як я вже казала, маю багато друзів геїв - таких людей ще пошукати треба. вони набагато відкритіші і добріші до людей, ніж рєальні гетеросексуали. вони думають про свого партнера, про його почуття, а не лише плекають свій статевий орган. вони ставляться з іронією до гонів на них. це їх вибір. чого ж вас воно так турбує? 0о
Засуджувати і чинити якісь дії, що заважають людям із не традиційною орієнтацією жити нормальним житям - це зовсім різні речі. Заважати людині жити так, як їй подобається ніхто не має права (хоча в даному випадку йде мова про хворобу, яка спричинена генетичними чи глибокими психічними змінами), але хизуватися тут немає чим. І чому відразу гетеросексуали лише плекають свій статевий орган? Наскільки мені відомо, таке поняття, як "зрада" досить часто фігурує у середовищі гомосексуалів, навіть були випадки вбивства лезбіянкою своєї партнерки на ґрунті ревнощів. Що є у гетеросексуалів, те є і у їх антиподів. Відкритість і доброта пояснюються у геїв пониженим рівнем тестостерону і домінуванням жіночого начала над чоловічим у їх свідомості. Давайте не будем говорити про доброту активних лезбіянок, які навіть зовнішнім виглядом досить рідко нагадують жінок. Це їхня біда - не вони вибрали такий шлях, так сталося внаслідок певних процесів. Я категорично засуджую тих, хто займається цькуванням таких людей, але і вважати це чимось "модним", "просунутим" - це просто глупість. Поважати можна вибір людини, але це не їх вибір, це їх хрест. А вони самі до цього ставляться нормально, бо у них нема іншої альтернативи - вони або повинні змиритися або боротися безрезультатно з цим.
  • 0

#198 Фата Моргана

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 42 повідомлень
  • Місто:живу всюди потрошки)

Відправлено 10.01.2009 – 20:42

МЕні от прикольно живеться..і я відношуся до цього цілком нормально...мені все рівно хто що про мене думає...)не комплексуйте!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • 0

#199 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 10.01.2009 – 20:49

Перегляд дописуФата Моргана (10.01.2009 20:42) писав:

МЕні от прикольно живеться..і я відношуся до цього цілком нормально...мені все рівно хто що про мене думає...)не комплексуйте!!!!!!!!!!!!!!!!!!
аби тобі було добре
  • 0

#200 Фата Моргана

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 42 повідомлень
  • Місто:живу всюди потрошки)

Відправлено 10.01.2009 – 21:38

Дякую)
  • 0