Перейти до вмісту

Життя з нетрадиційною оріентацією

Повідомлень в темі: 226

#161 Sagittarius

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 682 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:-під верітки

Відправлено 25.11.2008 – 16:56

Перегляд допису-=VJ=- (25.11.2008 17:32) писав:

Саморегуляція природи з метою обмеження людської популяції.

"... *бошать всі вони як папа Карло на хімії в Черкасах. Лєсбіянки - усі на Соловках." ... (с)
  • 0

#162 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 25.11.2008 – 16:57

Перегляд дописуNomad (25.11.2008 16:55) писав:

Та помоєму всякі цунамі і льодовикові періоди по ефективніші будуть

То глобально, це на більш низькому рівні. А в цілому - все пов"язано однією метою.
  • 0

#163 bitter_end

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 389 повідомлень

Відправлено 25.11.2008 – 16:58

Цитата

То може Ви будете вважати "нормальними" такі сексуальні стосунки як зоофілія, некрофілія, педофілія... адже там також по особливому ніжно ставляться до "партнера"...

Може хтось так і вважає. Ну і нехай. А я - ні.

Цитата

А який в тебе критерій нормальності??? Я саме хочу показати,що він в тебе трохи не такий як треба...))

А який треба?

Коротше... мене просто не дивує і не зачіпає те, що серед людей є не такі, як усі. Хай собі живуть. Дійсно, хто більше за всіх гонить на них, мабуть, намагається сховати свої "негаразди".
  • 0

#164 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 25.11.2008 – 17:00

Перегляд допису-=VJ=- (25.11.2008 16:57) писав:

То глобально, це на більш низькому рівні. А в цілому - все пов"язано однією метою.
Знаєте, пора вже глобально з цим шось робити- бо страшно скоро буде дупою обернутися до когось на вулиці
  • 0

#165 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 25.11.2008 – 17:00

Перегляд дописуaAa(against all authority) (25.11.2008 16:29) писав:

Я вважаю,що критерієм нормальності має бути сексуальне життя тварин,через їхню НЕУПЕРЕДЖЕНІСТЬ,природність психіки,яка в людини вже трохи тойво. ги-ги !!! Як ти вважаєш,це хороший критерій?!

У тварин є не лише гомосексуальні стосунки та онанізм, а ще й некрофілія, гомофілія та ще безліч різних відхилень. Я вже про педофілію мовчу - у них це норма. Що з цим будемо робити?
  • 0

#166 aAa(against all authority)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 351 повідомлень
  • Місто:гуртожиток

Відправлено 25.11.2008 – 17:14

Перегляд дописуbitter_end (25.11.2008 16:58) писав:

А який треба?
Я вважаю,що критерієм нормальності має бути сексуальне життя тварин,через їхню НЕУПЕРЕДЖЕНІСТЬ,природність психіки,яка в людини вже трохи тойво. ги-ги !!!
Він же ж таки простий,зрозумілий і навіть я б назвав навіть логічний та очевидний !
Невже я не правий?!

Перегляд дописуbitter_end (25.11.2008 16:58) писав:

Коротше... мене просто не дивує і не зачіпає те, що серед людей є не такі, як усі. Хай собі живуть. Дійсно, хто більше за всіх гонить на них, мабуть, намагається сховати свої "негаразди".
Дійсно,нехай собі живуть !! Мене теж,що вони там собі роблять, не хвилює ! Я не намагаюсь їх якось дискримінувати!
Я намагаюсь дати обєктивну оцінку явищу.

П.С.До того ж, якщо тебе це не зачіпає тебе чи когось,то це ще не означає,що це нормально !(приклад--війна в Іраці.Це теж нормально,тому що тебе не зачіпає??!!!).

Перегляд допису-=VJ=- (25.11.2008 17:00) писав:

У тварин є не лише гомосексуальні стосунки та онанізм, а ще й некрофілія, гомофілія та ще безліч різних відхилень. Я вже про педофілію мовчу - у них це норма. Що з цим будемо робити?
Покажите обєктивні,обгрунтовані,ретельно відібрані докази -- Я ВИЗНАЮ,ЩО ЦЕ ПРИРОДНЬО,А ТОМУ НОРМАЛЬНО !!!!!
Я таких не знаю !

П.С.Навіть в такому випадку попередній критерій "нормальності" звичайно ж залишиться для мене незмінним.Думаю це зрозуміло...
  • 0

#167 bitter_end

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 389 повідомлень

Відправлено 25.11.2008 – 17:17

aAa(against all authority) а чо' ти вирішив, що війна в Іраку мене не зачіпає? Щей як зачіпає! Я проти тої війни, коли вже воюють незрозуміло навіщо і за що... але тема ж не про це.

Не порівнюй людей з тваринами! Чого ті всюди їх уподібнюєш? ...
  • 0

#168 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 25.11.2008 – 17:18

Перегляд дописуaAa(against all authority) (25.11.2008 17:14) писав:

Покажите обєктивні,обгрунтовані,ретельно відібрані докази -- Я ВИЗНАЮ,ЩО ЦЕ ПРИРОДНЬО,А ТОМУ НОРМАЛЬНО !!!!!
Я таких не знаю !

Погано вивчали зоологію. Але ще не пізно, можете почати хоч зараз. Рекомендую починати з інцесту - стандартне і абсолютно нормальне явище у всіх тварин.
  • 0

#169 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 25.11.2008 – 17:20

в питані голубих неварто шукати загального положення нормальності, кожна людина для себе сама вирішить сприймати це, чи ні, а всі передачі на ТБ про голубих так це якийсь дибільний піар гомосексуальних стосунків... :rolleyes:

Повідомлення відредагував Dynkan 113: 25.11.2008 – 17:25

• 0

#170 aAa(against all authority)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 351 повідомлень

Відправлено 25.11.2008 – 17:23

Перегляд дописуbitter_end (25.11.2008 17:17) писав:

Не порівнюй людей з тваринами! Чого ті всюди їх уподібнюєш? ...
В інкстинтивних,а отже і сексуальних,сферах -- ми однакові. Тому тут варто порівнювати ! в інших випадках -- мабуть ні !
  • 0

#171 bitter_end

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 389 повідомлень

Відправлено 25.11.2008 – 17:29

aAa(against all authority), я не згоден. Люди, на відміну від тваринок, не піддаються тупо інстинктам. Ми ДУМАЄМО завжди. І тут наші дороги з тваринами розходяться.. навіть, якщо ці інстинкти і, як ти сказав, сексуальні потяги в нас типу однакові, то в нас є мозок, такий, якого не мають тваринки.. всьо.
  • 0

#172 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 25.11.2008 – 17:32

Перегляд дописуaAa(against all authority) (25.11.2008 17:23) писав:

В інкстинтивних,а отже і сексуальних,сферах -- ми однакові.

Однакові з ким - з вівцею, чи тигром?
  • 0

#173 aAa(against all authority)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 351 повідомлень

Відправлено 25.11.2008 – 17:34

Перегляд допису-=VJ=- (25.11.2008 17:18) писав:

Погано вивчали зоологію. Але ще не пізно, можете почати хоч зараз. Рекомендую починати з інцесту - стандартне і абсолютно нормальне явище у всіх тварин.
Я вже казав,що людина в сексуальному плані -- дивна і навіть ХВОРА тварина !
Про педофілію, інцест чув. Тому їх збоченнями не вважаю.*хм... так,мабуть не вважаю...*
А от некрофілія,гомосексуалізм ... ну не чув я про постійні такі звязки і всьо !! Ви чули ?? Якщо так,де про них взнати?

Перегляд допису-=VJ=- (25.11.2008 17:32) писав:

Однакові з ким - з вівцею, чи тигром?
з приматами
  • 0

#174 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 25.11.2008 – 17:37

Перегляд дописуaAa(against all authority) (25.11.2008 17:23) писав:

В інкстинтивних,а отже і сексуальних,сферах -- ми однакові. Тому тут варто порівнювати ! в інших випадках -- мабуть ні !
Інстинкт.Морські льви. Самці б"ють малих дитинчат, і той хто виживе- буде жити.Бо він сильний.Слабким немає місця в цьому житті. Якшо в тебе народиться двійко дітей ти їх теж битимеш,щоб загартувати? :rolleyes:
  • 0

#175 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 25.11.2008 – 17:38

Перегляд дописуaAa(against all authority) (25.11.2008 17:34) писав:

А от некрофілія,гомосексуалізм ... ну не чув я про постійні такі звязки і всьо !! Ви чули ?? Якщо так,де про них взнати?
з приматами

Все там же

Перегляд дописуaAa(against all authority) (25.11.2008 17:34) писав:

з приматами

А чому при небезпеці мене не тягне інстинктивно залізти на дерево і кидатися у ворога лайном?
  • 0

#176 aAa(against all authority)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 351 повідомлень

Відправлено 25.11.2008 – 17:40

Перегляд дописуSensssorika (25.11.2008 17:37) писав:

Інстинкт.Морські льви. Самці б"ють малих дитинчат, і той хто виживе- буде жити.Бо він сильний.Слабким немає місця в цьому житті. Якшо в тебе народиться двійко дітей ти їх теж битимеш,щоб загартувати? :rolleyes:
вже написав--порівнювати з приматами

до того ж навіть з цим аргументом при бажанні можна сперечатися)) В Давній Греції, Спарті так і робили)) Але не продовжуймо про морських левів !
  • 0

#177 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 25.11.2008 – 17:46

Перегляд дописуaAa(against all authority) (25.11.2008 17:40) писав:

вже написав--порівнювати з приматами
Клас. Ніколи ще не зустрічала людину з регресивними нахилами. "бути людиною- достойно,але приматом- перспективно!" :rolleyes: Пане Дарвін, ви погано вчили зоологію))
  • 0

#178 aAa(against all authority)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 351 повідомлень

Відправлено 25.11.2008 – 18:01

так ... тут треба трохи подумати... напишу дещо пізніше...
а от що нам відомо про сексуальне життя(і зорема про оральний секс) в надревніших цивілізаціях ???
Було б хороші аргументи на чиюсь користь... Хтось може підказати де знайти ?? (тільки не треба про Древню Грецію і Спарту--я про них знаюі всерйоз не сприймаю.Чому -- довго писати.Іншим разом) Щось нам відомо з цього приводу про Єгиптян, інків,індіанців і т.д.??

Перегляд допису-=VJ=- (25.11.2008 17:38) писав:

А чому при небезпеці мене не тягне інстинктивно залізти на дерево і кидатися у ворога лайном?
Але ж суть то ж та сама,пане Vj ! Смисл один -- втекти від ворога,просто людина це робить біжучи,а мавпа -- залізаючи на дерево. :rolleyes:

Повідомлення відредагував aAa(against all authority): 25.11.2008 – 17:53

• 0

#179 aAa(against all authority)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 351 повідомлень

Відправлено 25.11.2008 – 18:51

*при відповіді на цей допис не звертайте увагу будь ласка на мої попередні:можливо вони не зовсім правильні і потребують коректування*

з тваринами і давніми цивілізаціями розберуся дещо пізніше,але ще дещо хочу сказати
Ну добре,припустимо, гомосексуалізм -- регулярне,хоч і рідкісне в природі явище.
Що тоді?
Вибачайте,але природа ж часто "помиляється" ! ги-ги
Регулярно,хоч і не часто трапляються випадки народження трохи не таких дітей,як усі.Наприклад, ліворукі, з маленьким хвостиком, багатососкові та багато інших проявів атавізму, з хворобою Дауна(та ще безліч генетичних хвороб) чи гомосексуалісти.
Так-от,суспільство деякі з них певним чином відносить до "нормальним",а деяких до "ненормальних".
Зрозуміло,що ліворуких ми відносимо до нормальних.Всі вияви атавізму,наприклад, та даунів суспільство відносить до ненормальних.
Питання:а до якої категорії ми повинні зараховувати гомосексулістів???
Я, висловлюючи свою субєктивну думку, скажу,що до "ненормальних". Тому що це суперечить принципу двостатевості людини.
  • 0

#180 Re:z

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 584 повідомлень
  • Місто:К И Ї В

Відправлено 25.11.2008 – 20:22

Деякими вченими вже досить давно доведено,що статеві вподобання та нахили людини прямопропорційно залежать від її показника інтелекта.І чим більший цей показник,тим більша вірогідність того,що людина хворіє на гомосексуалізм,чи інший статевий розлад:ту ж некрофілію,зоофілію і тд..А у тварин це зустрічається на стільки разів рідше,на скільки інтелект тварини менший за аналогічний людский показник.
Отож,пані Сенсоріко,теоретично можна сказати,що у вас високий інтелект)
Щодо мене,уже не раз писав,що мені реально пох** на їх.Нехай живуть як їм заманеться:хоч у вухо друг друга натягують... :happy1:
Але так сука бісить коли ці виродки починають казати що вони такі як і всі і качати свої права...ппц! :rolleyes:

Блискавиця: +10 % за пунктом правил 2.2.2.

Повідомлення відредагував Блискавиця: 03.12.2008 – 00:18

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних