Перейти до вмісту

Життя з нетрадиційною оріентацією

Повідомлень в темі: 226

#141 Файний нік

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 189 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 24.11.2008 – 22:15

Цитата

Определение биологического вида гласит: "Вид - совокупность популяций
особей, способных к скрещиванию с образованием плодовитого потомства".
Отсюда следует, что пе)(расты к виду "хомо сапиенс" не относятся.

А шо, вони не можуть розмножуватися? ;D
Можуть.
А якщо б там, у визначенні виду, було на писано не "способны к", а "весь час розмножуються, не знаючи контрацепції та перерв на каву" - тобі б так... Але й людей тоді фіґ туди зарахуєш)))
  • 0

#142 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 24.11.2008 – 22:19

Ше такого не чув, щоб два хлопа розмножилося приподнім шляхом... :rolleyes:
  • 0

#143 Файний нік

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 189 повідомлень

Відправлено 24.11.2008 – 22:26

Перегляд дописуMiguel (24.11.2008 22:19) писав:

Ше такого не чув, щоб два хлопа розмножилося приподнім шляхом... :rolleyes:

А легко. Жили-були собі два хлопи, а потім пішли по дівках та й на тому розмножилися))
А хто скаже, що я неправий - так ніде не сказано, що між собою вони мали розмножитися)))
Здатність та право на розмноження-то вони за собою зберігають.
  • 0

#144 ~new~

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 188 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 24.11.2008 – 22:46

вважаю, ті, хто засуджують геїв і лезбійок, або якісь обмежені, зутуркані, консервативно-совкові люди. або самі мають схильність до одностатевості, але - ви шоооо, суспільство каже, то кака, начить, і я так казатиму - заперечують і намагаються цією агресією вбити в собі ті зародки "нєнармальнасті".
як я вже казала, маю багато друзів геїв - таких людей ще пошукати треба. вони набагато відкритіші і добріші до людей, ніж рєальні гетеросексуали. вони думають про свого партнера, про його почуття, а не лише плекають свій статевий орган. вони ставляться з іронією до гонів на них. це їх вибір. чого ж вас воно так турбує? 0о
  • 0

#145 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 24.11.2008 – 23:18

Незалежно від того природно чи неприродно людина стала гомосексуалістом вона ним є. Вона не може себе змінити.
Думаю, багато змінили б себе якби могли. Родина і суспільна прийнятність це неабиякі переваги. Статевий потяг це найсильніша емоція, та й шкідливо придушувати природні емоції, рано чи пізно воно десь знайде вихід і нема гарантії що не в гіршому вигляді.

Гадаю що саме утискання геїв призводить до їхньої агресивної і розрекламованої поведінки такої як гейпаради, гейпам'ятники. Сила опору дорівнює силі спротиву.
Разом з тим ми не можемо прийняти таку орієнтацію як норму і схвалювати її, щоб не створювати мотив для формування нетрадиційної орієнтації.
Тому тут важливо втримати баланс, не схвалювати гомосексуалізм, але й не пригнічувати геїв настільки, щоб породжувати в них бажання боротися за свої права.
  • 0

#146 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 24.11.2008 – 23:24

А я вважаю, що якби вони цього насправді хотіли то змогли б себе змінити. Орієнтація, може бути спричинена якимось стресом пережитим в дитинстві (наприклад з хлопчика знущалась мама, відповідно десь підсвідомо в нього закладена відраза до всіх жінок), або якоюсь емоцією (хлопчик може стати кумиром якогось виконавця, і подумати що якщо один чоловік йому подобається, значить і всі). Люди можуть помінятися, бути геєм чи лесбіянкою - це не природно, а до природи можна завжди повернутися. Але ж їм легше плакатись як їх щемлять, і які вони нещасні, ще й на форумах піднімати теми: "Чому ми не можем жити як всі".
  • 0

#147 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 25.11.2008 – 00:02

Перегляд допису~new~ (24.11.2008 22:46) писав:

вважаю, ті, хто засуджують геїв і лезбійок, або якісь обмежені, зутуркані, консервативно-совкові люди. або самі мають схильність до одностатевості, але - ви шоооо, суспільство каже, то кака, начить, і я так казатиму - заперечують і намагаються цією агресією вбити в собі ті зародки "нєнармальнасті".
як я вже казала, маю багато друзів геїв - таких людей ще пошукати треба. вони набагато відкритіші і добріші до людей, ніж рєальні гетеросексуали. вони думають про свого партнера, про його почуття, а не лише плекають свій статевий орган. вони ставляться з іронією до гонів на них. це їх вибір. чого ж вас воно так турбує? 0о
Ооо так, ми всі працюємо на Систему, а по ночам лижемось з мужиками у ліфтах.
Навіщо примушувати чоловіків до гомосексуалізму?! Адже те, що ви зараз робите є пропагандою гомосексуалізму, типу гомосексуали добріші, кращі за гетеро.

Вот ано что Міхалич: гей я, свербіт ано все во мнє! Давай, давай, нахлобучівай!!!
  • 0

#148 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 25.11.2008 – 00:07

Галка, ти б могла змінити свою орієнтацію?
  • 0

#149 aAa(against all authority)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 351 повідомлень
  • Місто:гуртожиток

Відправлено 25.11.2008 – 00:52

ох як мені вже набридли оці "вільнодумці",які лиш вміють звинувачувати в затурканості і совковості своїх опонентів! грррр.Їхнє "вільнодумством",як на мене, -- це всього-на-вього некритичність розуму.Тому вони часто і виступають то за нетрадиційність/нормальність гомосексуалізму,то за легалізацію проституцію,то за легалізацію легких наркотиків і т.д.
А хтось з вас може визначити,що таке нормальне/природнє і довести що гомосексуалізм -- це нормально/природньо ??!! А то лиш вміють спростовувати думку іншодумців,а самі й слова "за" не можуть зліпити !!

А,і ще одне. Хто вважає,що -- нормально,бажаю вам хоча б трьох синочків-підарасиків і таких же ж дівчаток!Ви ж то не проти...
  • 0

#150 bitter_end

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 389 повідомлень

Відправлено 25.11.2008 – 02:39

Перегляд дописуaAa(against all authority) (25.11.2008 00:52) писав:

А хтось з вас може визначити,що таке нормальне/природнє і довести що гомосексуалізм -- це нормально/природньо ??!!

А хто встановлює рамки нормальності? Кожна людина для себе сама встановлює, що нормально, а що - ні. От для когось нормальне явище, свободи кохання, наприклад. Для когось це навпаки - ненормально. Так що не варто ставити так питання.

Я відношусь до тих людей, які вважають однополі стосунки нормальним явищем. Я вважаю це проявом свободи. Кожен ладен сам собі обирати життя.
  • 0

#151 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 25.11.2008 – 08:40

Перегляд дописуbitter_end (25.11.2008 02:39) писав:

А хто встановлює рамки нормальності? Кожна людина для себе сама встановлює, що нормально, а що - ні. От для когось нормальне явище, свободи кохання, наприклад. Для когось це навпаки - ненормально. Так що не варто ставити так питання.

Я відношусь до тих людей, які вважають однополі стосунки нормальним явищем. Я вважаю це проявом свободи. Кожен ладен сам собі обирати життя.

То може Ви будете вважати "нормальними" такі сексуальні стосунки як зоофілія, некрофілія, педофілія... адже там також по особливому ніжно ставляться до "партнера"...

Перегляд дописуФайний нік (24.11.2008 22:26) писав:

А легко. Жили-були собі два хлопи, а потім пішли по дівках та й на тому розмножилися))
А хто скаже, що я неправий - так ніде не сказано, що між собою вони мали розмножитися)))
Здатність та право на розмноження-то вони за собою зберігають.
Е нє, шановний! Якщо вони собі живуть двоє зі своєю орієнтацією, то хай собі двоє і розмножаються, а не по дівках ходять, бо ті їх походи - то ще один доказ про неприродність їхніх стосунків, оскільки вони не можуть зберегти свій вид такими стосунками.

І взагалі, в мене таке враження, що більшість захисників гомосексуалістів, які тут висловлюються, насправді теж розуміють, що це не правильно (так-так, саме "не правильно") але просто хочуть показати що в них вільні, незалежні погляди, і вони дорослі щоб висловити свою, відмінну від більшості, думку... :rolleyes:
Погоджуюсь з aAa(against all authority), Вам би синочків-педерастів, щоб у Вас внуків не було...

Повідомлення відредагував Miguel: 25.11.2008 – 08:41

• 0

#152 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 25.11.2008 – 14:05

а я взагалі не відношусь до людей
і я однополий, якщо мене брати конкретно
  • 0

#153 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 25.11.2008 – 15:39

Повністю підтримую.
  • 0

#154 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 25.11.2008 – 15:41

Блін, загадка природи- геї і лезбіянки фізіологічно не можуть приносити потомства, тоді якого біса їх стає все більше? :rolleyes:
  • 0

#155 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 25.11.2008 – 15:43

Перегляд дописуHalka (24.11.2008 23:24) писав:

бути геєм чи лесбіянкою - це не природно, а до природи можна завжди повернутися.
ти займаєшся анальним сексом,хоча це й вважається нетрадиційним сексом.Але ти проти нетрадиційного кохання. Логіка..бабська:rolleyes:

Перегляд дописуaAa(against all authority) (25.11.2008 00:52) писав:

А хтось з вас може визначити,що таке нормальне/природнє і довести що гомосексуалізм -- це нормально/природньо ??!! А то лиш вміють спростовувати думку іншодумців,а самі й слова "за" не можуть зліпити !!
Ти ж тут недавно порівнював людину з твариною. Так от,чому якшо кіт кота в ж..опу дере- це ж природа так..а коли чоловік чоловіка- це вже аномалія?:happy1:
  • 0

#156 aAa(against all authority)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 351 повідомлень

Відправлено 25.11.2008 – 16:16

Перегляд дописуSensssorika (25.11.2008 15:43) писав:

Ти ж тут недавно порівнював людину з твариною. Так от,чому якшо кіт кота в ж..опу дере- це ж природа так..а коли чоловік чоловіка- це вже аномалія?:rolleyes:
я згоден,що треба дивитися на тварин,коли ми оцінюємо будь-яке сексуальне явище.Добре !
По-перше,все ж таки бажано взяти якогось ближчого нам родича,а не кота...Я особисто не знаю і не чув такого,щоб кіт дер кота в жопу.Факти маєш?
Дальше, не хочу обговорювати різні одноразові випадки тварин,навіть якщо вони існують. це може трапитися через ДУЖЕ несприятливе для неї зовнішнє середовище і тому відбувається тимчасове відхилення.Пояснюю чому: в неприродних/несприятливих умовах(в зоопарках, в неволі чи навіть заперши тварину просто дома) не можна спостерігати за тваринами !! КАТЕГОРИЧНО !!!! Тому,якщо ви кажете,що якась там жирафа відпердолила іншу жирафу в зоопарку-- не приймається ! Пояснюю чому.В неприродніх умовах ОЧЕВИДНО йде зрушення в психіці і поведінці у всіх тварин і людей в тому числі.Хто не вірить -- згадайте нерідкі випадки канібалізм під час голодомору(людина взагалі цікаво повелася в несприятливих,неприродних умовах).Але ж ніхто не скаже,що людина -- канібал по своїй природі.

Тому ще раз повторюю,що поодинокі випадки(особливо в неприродніх для тварин умовах) -- не приймаються ! Не обєктивні вони !
  • 0

#157 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 25.11.2008 – 16:21

Перегляд дописуaAa(against all authority) (25.11.2008 16:16) писав:

я згоден,що треба дивитися на тварин,коли ми оцінюємо будь-яке сексуальне явище.Добре !
По-перше,все ж таки бажано взяти якогось ближчого нам родича,а не кота...Я особисто не знаю і не чув такого,щоб кіт дер кота в жопу.Факти маєш?
ти весною вмираєш чи що? вийди на вулицю.Особисто я не розрізняю по котячим жопам він то чи вона. Я кажу на фактах того,чого я бачила і знаю. Якшо я бачу що два сусідські коти...ну,нехай собі бавляться.
А ти кажеш шо то аномалія керуючись власними ємоціями,а не спостереженнями(чи ти котам хвости підіймаєш і перевіряш,блюститель ти порядку?)) )Це по-дитячому. :rolleyes:
  • 0

#158 aAa(against all authority)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 351 повідомлень

Відправлено 25.11.2008 – 16:29

А хто встановлює рамки нормальності? Кожна людина для себе сама встановлює, що нормально, а що - ні. От для когось нормальне явище, свободи кохання, наприклад. Для когось це навпаки - ненормально.
Цілком згоден :rolleyes:

Я відношусь до тих людей, які вважають однополі стосунки нормальним явищем.
А який в тебе критерій нормальності??? Я саме хочу показати,що він в тебе трохи не такий як треба...))
Я вважаю,що критерієм нормальності має бути сексуальне життя тварин,через їхню НЕУПЕРЕДЖЕНІСТЬ,природність психіки,яка в людини вже трохи тойво. ги-ги !!! Як ти вважаєш,це хороший критерій?! Ти згоден зі мною?? По-моєму,він просто ідеальний))
  • 0

#159 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 25.11.2008 – 16:32

Перегляд дописуNomad (25.11.2008 15:41) писав:

Блін, загадка природи- геї і лезбіянки фізіологічно не можуть приносити потомства, тоді якого біса їх стає все більше? :rolleyes:

Саморегуляція природи з метою обмеження людської популяції.
  • 0

#160 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 25.11.2008 – 16:55

Перегляд допису-=VJ=- (25.11.2008 16:32) писав:

Саморегуляція природи з метою обмеження людської популяції.
Та помоєму всякі цунамі і льодовикові періоди по ефективніші будуть
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних