Перейти до вмісту

Життя з нетрадиційною оріентацією

Повідомлень в темі: 226

#121 Re:z

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 584 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:К И Ї В

Відправлено 08.09.2008 – 23:29

Перегляд дописуKatod (8.09.2008 23:19) писав:

давай згадаємо древню грецію, що там було з цим ділом, в розквіт думки і всього такого, любов до жінки було досить низьким і тілесним, а от любов до юнака це вєщь:)
Так,дійсно забув про др Грецію.Тут,як кажуть,мене підловили.
Чесно кажучи,набридло вже щось доказувати.Я бачу,що ця теорія працює,тут імхо
  • 0

#122 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 09.09.2008 – 01:17

а от в мене цікаве запитання до всіх, і саме до автора теми(хоча судячи з того скільки дописів і де він їх написав від нього відповіді я не отримаю)

а хто їнає, геї ононюють? чи займаються маструбацією, думаю, це полегшило б їм життя
  • 0

#123 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 09.09.2008 – 09:39

Перегляд дописуKatod (9.09.2008 01:17) писав:

а хто їнає, геї ононюють? чи займаються маструбацією, думаю, це полегшило б їм життя
А тобі не хочеться жінки після того, коли мастурбуєш? От даш відповідь - дізнаєшся й про геїв.... Мастурбація - додатковий варіянт кайфу, а тіло, то є тіло.. Та шо пояснювати, ніби сам не знаєш :)
  • 0

#124 Єжік_UA

Генеральний писар

• Користувачі
  • 749 повідомлень

Відправлено 16.09.2008 – 20:40

взагалі то слово "гей" спочатку означало «безтурботний», «веселий», «яскравий, театральний». Проте в сучасній англійській мові це слово зазвичай використовується як іменник або прикметник, що позначає одностатеву сексуальну орієнтацію — гомосексуальність.
Кожна людина сама вибирає шлях у своєму житті, і який він є ніхто не має права осуджувати. Але як говорить статистика, з ким хлопець або дівчина перший раз займеться сексом тієї орієнтації вона і буде, бо їй це сподобається...
  • 0

#125 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 17.09.2008 – 08:10

Перегляд дописуHalka (6.09.2008 21:11) писав:

Скажіть чесно: якби ваш син прийшов до вас, і сказав:"Мамо, мені подобаються хлопчики", невже ви б з цим змирились, і сказали: "Молодець, синку!"?
Анекдот в тему:

Цитата

Приходить син до вуйка й каже:
- Батьку - благословіть бо я хочу женитися.
- І на кому ж синку?
- На Миколі........
- Тю!!! Та ти що дурний - він же москаль...............

• 0

#126 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 17.09.2008 – 14:02

Перегляд дописуAndrey2008 (28.08.2008 16:20) писав:

............Дайте мені відповідь.......чому ми не можемо жити як всі?
А хто тобі заважає?)ну нетрадиційнв в тебе орієнтація,то й що? Я - бісексуалка,на життя не скаржуся) Взагалі таке питання може поставити будь-яка людина.Неформали,наприклад,які не сприймаються суспільством.Або людина з якимось розумовими чи фізичними вадами. Повір,їм набагато важче ніж тобі)

жах..просто жах....не можна ставитися зневажливо до людини,тільки якщо вона не ТРАДИЦІЙНОЇ орієнтації. Адже це все одно людина. Щодо демографічної ситуації: панове,а ви подивіться скільки от таких НОРМАЛЬНИХ роблять аборти(в кращому випадку),а в гіршому- залишають дітей в дитбудинках,багато випадків,коли матері вбивали своїх дітей,скільки неблагополучних сімей,де ті діти потім змушені жебракувати,або тікати з дому...це по-вашому нормально? Зате у них з орієнтацією усе гаразд: їхні діло наплодити,а що потім?....) не бачу нічого поганого,щоб якась одностатева пара взяла на вихованя дитину з дитбудинку і виховувала її.Це буде осознаний вибір) Особисто я свою дитину буду любити,поважати і допомагати яку б орієнтацію вона не мала б. Аби тільки вона була щасливою і ЛЮДИНОЮ)
  • 0

#127 CCCP

Генеральний писар

• Користувачі
  • 611 повідомлень
  • Місто:тут, не далеко

Відправлено 07.10.2008 – 22:22

Перегляд дописуAndrey2008 (28.08.2008 16:20) писав:

............Дайте мені відповідь.......чому ми не можемо жити як всі?

в середнєвіччя це називалось "мужеложство" (росіською) і за такі витівки свята інквізиція людей зжигали на кострах!
Але ж ми живимо в ХХІ столітті де процвітає демократія, отже живи собі і не звертай на себе увагу, тоді і тебе чипати ніхто не буде!

<_<
  • 0

#128 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 07.10.2008 – 22:42

Перегляд дописуCCCP (7.10.2008 23:22) писав:

в середнєвіччя це називалось "мужеложство" (росіською) і за такі витівки свята інквізиція людей зжигали на кострах!
а в часи до нашої ери, за таке оди писали, хвалебні пісні співали, прославляли... отож і зараз до того йдуть...
  • 0

#129 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ-&gt;НТУУ &quot;КПІ&quot;

Відправлено 07.10.2008 – 22:53

Цитата

Я - бісексуалка,на життя не скаржуся)
Одна справа бісексуалка, а інша -- ПІДОР. То є дуже гидко, відразливо... драт и когось в зад, бісексуалки так не роблять.

Повідомлення відредагував FT232BM: 07.10.2008 – 22:54

• 0

#130 CCCP

Генеральний писар

• Користувачі
  • 611 повідомлень
  • Місто:тут, не далеко

Відправлено 08.10.2008 – 00:06

Перегляд дописуDarkLordVillis (7.10.2008 23:42) писав:

а в часи до нашої ери, за таке оди писали, хвалебні пісні співали, прославляли... отож і зараз до того йдуть...

все нове - добре забуте старе!

<_<
  • 0

#131 -=Негідник®=-

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 29 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 08.10.2008 – 08:55

Пілять! ПІдОр - це не просто бридко, це ненормально!! Раз бачив катрину (посеред Майдану Незалежності), є..ть, обригатись можна! <_<
А взагалі, чим більше тих виродків, тим більше дівчат нормальним хлопцям залишиться!! :unsure:))
  • 0

#132 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 08.10.2008 – 09:10

Перегляд дописуFT232BM (7.10.2008 23:53) писав:

драти когось в зад, бісексуалки так не роблять.
<_<
проржалася, дякую
звісно, бісексуали-чоловіки зовсім нікого, як ти висловився, не "деруть в зад"))) вони займаються сексом повітряно-крапельним шляхом))
  • 0

#133 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 08.10.2008 – 11:26

Одна справа бісексуалка, а інша -- ПІДОР. То є дуже гидко, відразливо... драт и когось в зад, бісексуалки так не роблять.
В мене є декілька знайомих геїв. То їх подушка збуджує більше ніж я. ))) Кожному своє. Аби іншим шкоди не було))
  • 0

#134 Sagittarius

Генеральний писар

• Користувачі
  • 682 повідомлень
  • Місто:-під верітки

Відправлено 14.10.2008 – 13:41

Та краще вже мати дочку єфрейтора, ніж сина п*****са.
Я от чекаю, коли вже з вас хтось народить... мені цікаво шО!
  • 0

#135 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 14.10.2008 – 14:33

Якось на роботі хлопці пожартували, аби подарувати їм піддон горілки. Кажу у відповідь, що коли вийду заміж за Абрамовича, то подарую хоч три. На що один з хлопців видав:"Та я і сам би за нього вийшов би..." Ми почали приколюватись, а він в серйоз. І це людина, яка має жінку. дитину...
Мораль сєй басні такова: питання іноді не в моральності чи фізіології, а тому наскільки тобі потрібні гроші. :prapor3:
  • 0

#136 Invictus

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 320 повідомлень
  • Місто:зиготи

Відправлено 14.10.2008 – 15:09

ІМХО - Гомосексуалізм - майже невиліковне захворювання, що іноді виникає на грунті вроджених (людина і тварини) та викликаних соціально-життєвими (тільки людина) факторами фізичних та психологічних дефектів.
Таких людей я не вважаю за людей зі значними розумовими відхиленнями. Проте, на мою думку, їм не варто казати, що "геєм бути нормально", бо це не є правдою.
Це так само "нормально" як бути людиною із синдромом Дауна чи вроджений ідіотією.
Аби вони так не виказували своєї "нетрадиційної орієнтації" (взагалі-то, психічної ненормальності), я б відносився до них нормально. А так дещо недолюблюю.

Повідомлення відредагував Invictus: 14.10.2008 – 15:13

• 0

#137 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 24.10.2008 – 11:11

Перегляд дописуMAXIM_UA (16.09.2008 21:40) писав:

взагалі то слово "гей" спочатку означало «безтурботний», «веселий», «яскравий, театральний». Проте в сучасній англійській мові це слово зазвичай використовується як іменник або прикметник, що позначає одностатеву сексуальну орієнтацію — гомосексуальність.
Кожна людина сама вибирає шлях у своєму житті, і який він є ніхто не має права осуджувати. Але як говорить статистика, з ким хлопець або дівчина перший раз займеться сексом тієї орієнтації вона і буде, бо їй це сподобається...
Пізнавально.)
Щодо першого разу, то це трохи гониво, - так, бісексуалом людина може стати, але щоби змінити орієнтацію... не думаю.

Перегляд дописуDarkLordVillis (7.10.2008 23:42) писав:

Ти про Сафо?) Ну, лесбійство якось ще сприймається, а от голубизна...

а інша -- ПІДОР. То є дуже гидко, відразливо... драт и когось в зад, бісексуалки так не роблять.
:rolleyes: Прикол.) Мається на увазі фалоімітаторами?)

Перегляд допису-=Негідник®=- (8.10.2008 09:55) писав:

А взагалі, чим більше тих виродків, тим більше дівчат нормальним хлопцям залишиться!! :rolleyes:))
Але, якщо взяти до уваги те, що зараз в Україні на вісім чоловіків припадає десять жінок, а ще відкинути геїв-імпотентів-інвалідів-уродів-і-теде, то картина зовсім невесела стає...

Перегляд дописуInvictus (14.10.2008 16:09) писав:

ІМХО - Гомосексуалізм - майже невиліковне захворювання, що іноді виникає на грунті вроджених (людина і тварини) та викликаних соціально-життєвими (тільки людина) факторами фізичних та психологічних дефектів.
Таких людей я не вважаю за людей зі значними розумовими відхиленнями. Проте, на мою думку, їм не варто казати, що "геєм бути нормально", бо це не є правдою.
Це так само "нормально" як бути людиною із синдромом Дауна чи вроджений ідіотією.
Аби вони так не виказували своєї "нетрадиційної орієнтації" (взагалі-то, психічної ненормальності), я б відносився до них нормально. А так дещо недолюблюю.
Погоджуюсь. І уродство можна оспівувати, але уродством воно все одно залишиться.
  • 0

#138 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • 569 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 24.10.2008 – 11:33

Перегляд дописуРена (17.09.2008 15:02) писав:

А хто тобі заважає?)ну нетрадиційнв в тебе орієнтація,то й що? Я - бісексуалка,на життя не скаржуся) Взагалі таке питання може поставити будь-яка людина.Неформали,наприклад,які не сприймаються суспільством.Або людина з якимось розумовими чи фізичними вадами. Повір,їм набагато важче ніж тобі)

жах..просто жах....не можна ставитися зневажливо до людини,тільки якщо вона не ТРАДИЦІЙНОЇ орієнтації. Адже це все одно людина. Щодо демографічної ситуації: панове,а ви подивіться скільки от таких НОРМАЛЬНИХ роблять аборти(в кращому випадку),а в гіршому- залишають дітей в дитбудинках,багато випадків,коли матері вбивали своїх дітей,скільки неблагополучних сімей,де ті діти потім змушені жебракувати,або тікати з дому...це по-вашому нормально? Зате у них з орієнтацією усе гаразд: їхні діло наплодити,а що потім?....) не бачу нічого поганого,щоб якась одностатева пара взяла на вихованя дитину з дитбудинку і виховувала її.Це буде осознаний вибір) Особисто я свою дитину буду любити,поважати і допомагати яку б орієнтацію вона не мала б. Аби тільки вона була щасливою і ЛЮДИНОЮ)
Ну, питання бісексуалізму у жінок, то це швидше з проблем психології. Це не генетична вада. Це трохи інше, ніж гомосексуалізм у чоловіків. Потяг жінки до жінки є притаманний практично кожній з жінок. Жінка є більш емоційно витонченою, ніж чоловік і вона усвідомлює красу іншої жінки, та і краще, ніж чоловік, може зрозуміти її потреби і, скажімо так, зони насолоди :rolleyes: Просто у когось з жінок це виражено краще, а у когось це приховано, та і виховання має тут свій вплив. Ну є ж у дівчат там всілякі поцілунки при зустрічі, тримання за руку. Легше вмовити двох нормальних дівчат, у яких не було думки про бісексуалізм, поцілуватися по - французьки, ніж запропонувати таке двом нормальним чоловікам :rolleyes:Та і бісексуалізм, зрештою, не веде до виродження роду, до зменшення кількості нащадків. От коли жінка є лезбіянкою, то це вже відхилення, таке саме, як і у чоловіків при гомосексуалізмі. Жінка стає бісексуалкою, коли хоче цього, вона може відмовитися від такого роду стосунків. Геєм чоловік ставати не хоче, це генетичні зрушення, від таких стосунків він відмовитися не зможе.
  • 0

#139 Unker

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 23 повідомлень

Відправлено 24.10.2008 – 15:55

якшо маєш голову на плечах то треба в такому випадку виїжжати на захід, шоб не страждати.. хоча хз, може у нас не буде те саме шо у росії і зміниться на краще (толерантніше) відношення
і взагалі шо за дурна мода придумувати ідеали... немає нормальних і ненормальних людей, є люди які зустрічаються частіше і є які зустрічаються рідше

Повідомлення відредагував Unker: 24.10.2008 – 15:58

• 0

#140 Sagittarius

Генеральний писар

• Користувачі
  • 682 повідомлень
  • Місто:-під верітки

Відправлено 24.11.2008 – 21:42

Цитата

Определение биологического вида гласит: "Вид - совокупность популяций
особей, способных к скрещиванию с образованием плодовитого потомства".
Отсюда следует, что пе)(расты к виду "хомо сапиенс" не относятся.
:rolleyes:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних