Перейти до вмісту

Життя з нетрадиційною оріентацією

Повідомлень в темі: 226

#101 Файний нік

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 189 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 07.09.2008 – 08:59

Цитата

Скажіть чесно: якби ваш син прийшов до вас, і сказав:"Мамо, мені подобаються хлопчики", невже ви б з цим змирились, і сказали: "Молодець, синку!"? Думаю, що ні.
Важко сказати...Але це у будь-якому випадку було би краще, ніж якби син сказав:"Прікінь, ми карочі щас валасатава атмудохалі- палюбому ж п**ар, карочі, ваще"...

Повідомлення відредагував Файний нік: 07.09.2008 – 09:00

• 0

#102 aAa(against all authority)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 351 повідомлень
  • Місто:гуртожиток

Відправлено 07.09.2008 – 10:33

Перегляд дописуФайний нік (7.09.2008 09:59) писав:

Важко сказати...Але це у будь-якому випадку було би краще, ніж якби син сказав:"Прікінь, ми карочі щас валасатава атмудохалі- палюбому ж п**ар, карочі, ваще"...
О !
коли це тебе особисто не стосувалося, то ти кричав,що все нормально і вони(геї) такі ж,як і всі !!
А як тільки приставив собі,що це може бути з твоїм сином,то вже зразу "важко сказати"... дивного нічого не бачиш?

Пес. ну звичайно,що вже краще гей,ніж цілковитий дегенерат...тут заперечень немає)
  • 0

#103 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 07.09.2008 – 11:25

тема називається ЖИТТЯ, а хіба це життя? тьфу...існування
  • 0

#104 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень
  • Місто:ілюзії

Відправлено 07.09.2008 – 15:01

Перегляд дописуAndrey2008 (28.08.2008 16:20) писав:

............Дайте мені відповідь.......чому ми не можемо жити як всі?
бо ви самі нехочете жити як всі
  • 0

#105 Файний нік

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 189 повідомлень

Відправлено 07.09.2008 – 15:46

aAa(againstВ allВ authority), ні, не бачу. Покажеш дивне?

Звичайно, я б не казав:"Молодець, синку!", як то написано вище, та цукерку б не дав (хіба що за чесність та відвертість у спілкуванні з батьками). Але - як знову ж таки писали вище - до психіятра його б не повів би та з сокирою по вулиці не ганявся б, щоби зарубати такого паскуду...

Хоча... З приводу психіятрів (а правильніше - психологів) - то, може, і повів би. Все залежало б від того, в якому віці це сталося б. Бо іноді дітки всякого собі понавигадують - що вони начебто не такі, як усі, що вони гомо, емо та інше - а потім через надуману проблему мучаються... Отут спеціяліст необхіден.
  • 0

#106 DarkSun

тут написана якась тупа фігня

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 752 повідомлень
  • Місто:Мукачево

Відправлено 07.09.2008 – 16:45

Перегляд дописуHalka (6.09.2008 21:11) писав:

Скажіть чесно: якби ваш син прийшов до вас, і сказав:"Мамо, мені подобаються хлопчики", невже ви б з цим змирились, і сказали: "Молодець, синку!"? Думаю, що ні. Мені здається, що їхні права захищають або вони самі, або ті хто ніколи з ними не стикався в реальномі житті. Може як люди гомофоби і не погані, але сам факт, що зі мною спілкується гей - мене від нього відштовхує.
А що, треба вести до психіатра? Морально давити?
Це скоріш приведе до психічних захворювань у дитини.

Перегляд дописуЛастiвочка (7.09.2008 12:25) писав:

тема називається ЖИТТЯ, а хіба це життя? тьфу...існування
Так теж не можна казати.
Людина із-за нетрадиційної орієнтації перестає бути людиною?

Такі люди були у всі часи.
Хай будуть собі маленькою групкою у суспільстві, яка нікого не займає. Головне, щоб це не пропогандувалося, щоб не ставало "модним".

До речі, на скільки я знаю, більша частина геїв не є жіноподібними, з певними манерами, як прийнято вважати.
В більшій частині вони ззовні не відрізняються від решти людей.
  • 0

#107 aAa(against all authority)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 351 повідомлень
  • Місто:гуртожиток

Відправлено 07.09.2008 – 16:50

Перегляд дописуФайний нік (7.09.2008 16:46) писав:

aAa(againstВ allВ authority), ні, не бачу. Покажеш дивне?
)).Як що б це було для тебе дійсно цілком нормальним(ойййй,вибач,що вжив таке негарне слово...хоча думаю ти мене зрозумів) ),то в тебе повинна була б настати(чи, можливо,навпаки--не настати ніякої реакції...адже це ж природньо...він такий,як всі...в цьому немає нічого понаного(ой,знов таке негарне слово...ну ти мене,думаю, зрозумів)... жодної реакції) цілком спокійна,врівноважена,навіть дещо рівнодушна реакція...Але ж ти кажеш "важко сказати" !!!! Тобто ти сам не впевнений у своїй реакції... так ніби не впевнений у своєму ставленні до них(геїв) Ось в цьому незрозумілість і навіть суперечність !

Пес 1. надіюсь вас не затруднює велика кількість дужок в моєму пості

Пес 2.Та,по-моєму,тут і ніхто не пропонував бігати за ними з сокирою))

Пес 3.Це,мабуть,найважливіша річ в цьому пості...Як я помітив,всі апологети(захисники) геїв займають дуже хитру позицію...вони переважно не намагаються довести природність цього явища,а лиш відбивають атаки своїх опонентів...Відбивають,чесно кажучи, зовсім не безуспішно...хоча,як на мене, це не зовсім їхня заслуга...це вони роблять завдяки достатньо слабкій науковій дослідженості цього явища,і тому в противників гомосексуалізму просто немає твердих наукових доказів проти них... але варто лиш заставити їх доводити,а не відбиватися, свою правоту,як тут же виявиться,що вони ще безсиліші за своїх противників у доказах і обгрунтуваннях...нмсд
  • 0

#108 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 08.09.2008 – 10:06

Перегляд дописуDarkSun (7.09.2008 17:45) писав:

Хай будуть собі маленькою групкою у суспільстві, яка нікого не займає. Головне, щоб це не пропогандувалося, щоб не ставало "модним".
Підтримую... Бо коли це явище постійно на очах, то, наприклад, хлопчики можуть собі подумати6 Ото там дядя такий весь кольоровий по телевізору співає... В Блискітках і в гламурі... Має купу бабла... І хтось-там любить його пісні.... І я таким хочу бути...
  • 0

#109 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 08.09.2008 – 14:38

якщо порозвішувати на світлофорах штучні фалоси й вагіни то років через 20 серед людей буде модна світлофороорієнтація, гг

Перегляд дописуaAa(against all authority) (7.09.2008 17:50) писав:

Як я помітив,всі апологети(захисники) геїв займають дуже хитру позицію...вони переважно не намагаються довести природність цього явища,а лиш відбивають атаки своїх опонентів...Відбивають,чесно кажучи, зовсім не безуспішно...хоча,як на мене, це не зовсім їхня заслуга...це вони роблять завдяки достатньо слабкій науковій дослідженості цього явища,і тому в противників гомосексуалізму просто немає твердих наукових доказів проти них...
що це за научний камунізм, який докази "проти людей" клепає
  • 0

#110 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень

Відправлено 08.09.2008 – 15:18

лесбіянки та геї - це досить природньо... бо природу вже дістали ці гетеро-, які плодяться, як кролики... ще трохи - і чистого повітря буде бракувати, голод гулятиме...
  • 0

#111 lorelei

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 226 повідомлень
  • Місто:Калуш ->Львів

Відправлено 08.09.2008 – 15:26

Цитата

лесбіянки та геї - це досить природньо... бо природу вже дістали ці гетеро-, які плодяться, як кролики... ще трохи - і чистого повітря буде бракувати, голод гулятиме...
Точно... приріст населення в Україні 100%, і як це я не помітила, мабуть всім треба забути про гетеро- стосунки, а то буде перенаселення планети...

Пан Власюк мабуть належить до сексуальної меншини?
  • 0

#112 Еней

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 366 повідомлень
  • Місто:Рогатин

Відправлено 08.09.2008 – 15:37

Надворі 2008 р.,тоді чому люди і надалі користуються застарілими стереотипами типу:"Вони інакші і це не нормально"?Потрібно визнати,що в наш час такі заявки неприпустимі,оскільки це не толерантно.
  • 0

#113 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень

Відправлено 08.09.2008 – 15:41

Перегляд дописуlorelei (8.09.2008 16:26) писав:

Точно... приріст населення в Україні 100%, і як це я не помітила, мабуть всім треба забути про гетеро- стосунки, а то буде перенаселення планети...

Пан Власюк мабуть належить до сексуальної меншини?

1) не всім треба забути про гетеростосунки, але й нав'язувати комусь думку про "неприродність" - це нерозумно...
2) а навіщо Вам, lorelei, приросту населення? Вам при такій кількості нудно? чи можете усім гідну роботу запропонувати, на рівні передових світових країн? от розплодиться жеброта - та й буде торбами битися!..
3) я гетеросексуал, але співчуваю різним меншинам... це якась біда зі мною - мене в сексуальному плані цікавлять тільки дівчата, хоч навколо скільки прекрасних хлопців...

Повідомлення відредагував Власюк: 08.09.2008 – 15:42

• 0

#114 lorelei

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 226 повідомлень
  • Місто:Калуш ->Львів

Відправлено 08.09.2008 – 16:01

Цитата

1) не всім треба забути про гетеростосунки, але й нав'язувати комусь думку про "неприродність" - це нерозумно...
2) а навіщо Вам, lorelei, приросту населення? Вам при такій кількості нудно? чи можете усім гідну роботу запропонувати, на рівні передових світових країн? от розплодиться жеброта - та й буде торбами битися!..
3) я гетеросексуал, але співчуваю різним меншинам... це якась біда зі мною - мене в сексуальному плані цікавлять тільки дівчата, хоч навколо скільки прекрасних хлопців...
Приріст населення для того, щоб підтримувати життя на землі, а то ми всі вимремо (сорі за офтоп)

Я Вас не розумію, таке враження, що ви гетеросексуал, але вас це не влаштовує, хотіли б бути іншим, чому? Тільки, щоб бути не таким як всі? Можете пояснити хід своїх думок?
  • 0

#115 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень

Відправлено 08.09.2008 – 16:05

Перегляд дописуВласюк (8.09.2008 16:41) писав:

от розплодиться жеброта - та й буде торбами битися!..
ну, я б так різко не висловлювалась.. Як хтось мудрий сказав: від суми і тюрми.....

Он-топ. При чому тут приріст населення? Навіть якщо народжуваність скотиться нижче плінтуса, всеодно будуть і геї і лесбіянки...
  • 0

#116 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень

Відправлено 08.09.2008 – 16:34

2 lorerei
всі не вимруть, не переживайте...
в мене є дитина... та й Ви не проти...
:)
  • 0

#117 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 08.09.2008 – 18:07

лупила б їх...ой лупила б...
  • 0

#118 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 08.09.2008 – 18:16

Перегляд дописуЛастiвочка (8.09.2008 19:07) писав:

лупила б їх...ой лупила б...
да, дєтка, ісчо
  • 0

#119 Re:z

Генеральний писар

• Користувачі
  • 584 повідомлень
  • Місто:К И Ї В

Відправлено 08.09.2008 – 18:31

Перегляд дописуDraWeR (8.09.2008 16:37) писав:

Надворі 2008 р.,тоді чому люди і надалі користуються застарілими стереотипами типу:"Вони інакші і це не нормально"?Потрібно визнати,що в наш час такі заявки неприпустимі,оскільки це не толерантно.

Гомосєкаси існували усі часи,від початку існування людства.У стародавні часи це явище сприймалося як хвороба душі і таких людей просто напросто вбивали.Взяти до прикладу хоча б Інквізицію..
Але у сучасному світі це явище знайшло захист за спинами таких великих слів як демократія,права людини і усілякі свободи.Хоча по суті ці сиситеми права були створені цукровими хлопчиками та залізними дівчатками для таких самих як і вони :)
  • 0

#120 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 08.09.2008 – 22:19

кожен раз захожу на цю тему і тихеньку радуюсь, місце сутички моралістів і гуманістів:)

В мене новий нік =), давай згадаємо древню грецію, що там було з цим ділом, в розквіт думки і всього такого, любов до жінки було досить низьким і тілесним, а от любов до юнака це вєщь:lol:

а за часів інквізиції всіх спалювали, хто не так думає, чи ще щось робить
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних