Перейти до вмісту

S.T.A.L.K.E.R: Чисте небо

Повідомлень в темі: 34

#21 Demigod

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 25 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 19.09.2008 – 23:15

грав. дограв до янтаря і зніс нах. здоров'я дорожче.

заперла стаття про сталкера на ag.ru. сміявсі)
  • 0

#22 CAESAR

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 265 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 20.09.2008 – 09:25

Цитата

Опа.. перепрошую. Ось опис з офсайту
а чого ти взяв що події у рад.союзі?????
  • 0

#23 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 20.09.2008 – 10:23

Гра зроблена для росіян. Можливо саме завдяки видацеві, але українське звідти все повибирали.
Тож нема чим гордитися.
  • 0

#24 Ufoman

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 164 повідомлень
  • Місто:Нововолинськ

Відправлено 03.10.2008 – 18:44

Гра як на мене трохи цікава. До речі ще ніколи не вилітала. Багів не замічав.
  • 0

#25 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 03.10.2008 – 21:16

Перегляд дописуCAESAR (30.08.2008 12:57) писав:

ті хто грав, як взагалі гра??? сюжет, насиченість і т.д.???

У мене обидві частини в колекційних релізах. Я взагалі не розумію людей, які крадуть гроші у українськиї компаній.

"Чисте небо" однозначно не можна сприймати, як "Сталкер-2" - це офіційний адд-он від розробника, і не більше. Через це сюжет тут дещо куценький, карта на 80% з першої частини, більшість героїв ті самі. Хоча фінал могли б реалізувати хоч трішки вибагливіше.
Перше, що записую в негативи - неймовірна кількість глюків. Через них мені довелось проходити гру чотири рази, кожного разу з новим патчем.
Друге - та сама невибагливість сюжету і особливо фіналу. Ну геть не старались. Проходження надзвичайно лінійне, на другий раз не тягне геть.
Третє - перероблений інтерфейс. Він відверто незручний, і тому вже кілька раз модернізувався патчами. Навіщо було чіпати те, що чудово працювало? Особливо дратує КПК,
І останнє - відсутність української озвучки. Компанія, яка минулого разу кричала про патріотизм, черговий раз начхала на внутрішній ринок.

В усьому іншому - непогано, особливо для фанатів. Мене колекційний набір потішив більше, аніж варіант оригінальної частини.

В цілому моя оцінка 3+

Перегляд дописуБілий Дракон (20.09.2008 11:23) писав:

Гра зроблена для росіян. Можливо саме завдяки видацеві, але українське звідти все повибирали.
Тож нема чим гордитися.

Там українське все. Окрім мови, яка для першої частини вийшла через півроку після виходу окремим патчем.
Нічого не поробиш - російськомовний ринок більший. І, як я бачу, там більше народу купило іграшку, а не скачало з інету з кряком. То які можуть бути претензії?

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 03.10.2008 – 21:15

• 0

#26 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 03.10.2008 – 23:45

Перегляд допису-=VJ=- (3.10.2008 22:16) писав:

... То які можуть бути претензії?
Рублі. То що, гроші? Чи прикольно пачками папірці тягати? Звідки там рублі? В прикордонних РФських областях гривня більш ходова, бо у нас товари дешевші, що не скажиш про рубля.

І гру я не купив, бо вона не наша. А прописка мене не цікавить. Добра частина популярних ігор частково створюється у нас. Від цього вони українськими не стають.

Повідомлення відредагував Білий Дракон: 03.10.2008 – 23:47

• 0

#27 Bublik

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 597 повідомлень

Відправлено 04.10.2008 – 00:03

Сам не бавлюсь, проте поставив колезі на комп.На Вісті з ДіректІксом 10 йде на "ура" навіть ліпше ніж на ХР , маю на увазі ФПС. Графіка красиво зроблена - любо дивитись .
  • 0

#28 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 04.10.2008 – 08:46

Перегляд дописуБілий Дракон (4.10.2008 00:45) писав:

Рублі. То що, гроші? Чи прикольно пачками папірці тягати?

Які папірці? Ти там хоч раз гроші бачив, в руках тримав? Це безготівкова валюта, яка передається через КПК і в ньому залишається.

Звідки там рублі?

Читати історію треба.

І гру я не купив, бо вона не наша.

Ну-ну...
  • 0

#29 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 04.10.2008 – 09:12

Перегляд допису-=VJ=- (4.10.2008 09:46) писав:

Які папірці? Ти там хоч раз гроші бачив, в руках тримав? Це безготівкова валюта, яка передається через КПК і в ньому залишається.

Читати історію треба.

Ну-ну...
Усе я там читав. Там РУБЛІ. Бо це медом по вухах росіян. А на їх форумі банять, коли про це питаєш. Там навіть за українську мову банять.
  • 0

#30 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 04.10.2008 – 09:35

Перегляд дописуБілий Дракон (4.10.2008 10:12) писав:

Бо це медом по вухах росіян. А на їх форумі банять, коли про це питаєш. Там навіть за українську мову банять.

Я бачив там повідомлення українською, і вони там спокійно лежали.
В усьому іншому - компанія орієнтується на російський ринок, і я їх чудово розумію, бізнес має в першу чергу орієнтуватись на прибуток. А у нас - "Козаки" були україномовними і жодна падлюка їх не купила. То що далі, компанії від великого патріотизму збанкрутувати?

Ще раз нагадаю - у нас в конкурсах навіть блоги російськомовні виграють, бо росіян більше і вони не складають собі за проблему зайти і тицьнути свій голос в конкурсі. Заробляв би я цим гроші, то теж би вже перевів свій сайт на російську. Бо для українців робити сенсу нема - вони можуть тільки скиглити, що їх не поважають, але підняти свою дупу і проголосувати або тим паче вийняти з кишені гроші і заплатити за щось - то понад їхні сили.

То хто нам винен в цьому, як не ми самі, га?
  • 0

#31 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 04.10.2008 – 10:43

Народ, після установки патча 1.5.04 і кряка під нього гра не запускається. Пише що не може відкрити доступ до якогось там файлу. Ніхто з таким не стикався?
  • 0

#32 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 04.10.2008 – 11:23

Перегляд допису-=VJ=- (4.10.2008 10:35) писав:

Я бачив там повідомлення українською, і вони там спокійно лежали.
В усьому іншому - компанія орієнтується на російський ринок, і я їх чудово розумію, бізнес має в першу чергу орієнтуватись на прибуток. А у нас - "Козаки" були україномовними і жодна падлюка їх не купила. То що далі, компанії від великого патріотизму збанкрутувати?

Ще раз нагадаю - у нас в конкурсах навіть блоги російськомовні виграють, бо росіян більше і вони не складають собі за проблему зайти і тицьнути свій голос в конкурсі. Заробляв би я цим гроші, то теж би вже перевів свій сайт на російську. Бо для українців робити сенсу нема - вони можуть тільки скиглити, що їх не поважають, але підняти свою дупу і проголосувати або тим паче вийняти з кишені гроші і заплатити за щось - то понад їхні сили.

То хто нам винен в цьому, як не ми самі, га?
Тоді і не називай ті проєкти українськими.
Козаків однаково купували як у нас так і в РФ.
Багато людей чекало українського сталкера, щоб купити. Але повноцінного не дочекалися, та й награлися у скачаного російського.
І в перші пів року (коли я відвідував їх сайт) там було правило щодо мов. Українською дозволялося писати лише в одній темі, в інших бан. Такого немає навіть на сайтах РФських розробників.
  • 0

#33 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 19.10.2009 – 19:52

Я настільки відбився від ігор, що навіть пропустив вельми специфічну дату

Цитата

Сегодня, 2 октября 2009 года, на территории стран СНГ состоялся официальный релиз проекта "S.T.A.L.K.E.R.:Зов Припяти".

Действие игры продолжают историю начавшуюся еще в далёком 2012 году, после уничтожения "О-Сознания" . Получив сведения об этом, правительство решает развернуть масштабную военную операцию под кодовым названием "Фарватер" для получения контроля над ЧАЭС,но несмотря на тщательную подготовку, операция терпит фиаско. Для сбора информации о причинах провала Служба безопасности Украины направляет своего агента в центр Зоны. Дальнейшие события зависят только от игрока.

Вас ждут новые локации, монстры и герои, обновленная A-life система и интерфейс,а также возможность продолжить игру после завершения основной миссии. Всё это и много другого вы сможете найти в Зоне, окунувшиcь с головой в атмосферу S.T.A.L.K.E.R.

Поздравляем всех с этим знаменательным событием и благодарим за веру и поддержку во время разработки игры!

Зона ждёт тебя, сталкер!

Ого, хто вже грав, що скажете?
  • 0

#34 EvolutionAndrew

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 46 повідомлень
  • Місто:Chernowitz

Відправлено 19.10.2009 – 20:46

Я брав ліцуху і все норм . Тіко при проходженні гри був один баг і все . Вцілому гра цікава , но гемплей якись говнячий .

Оцінка : 3,2 из 5,0

Повідомлення відредагував EvolutionAndrew: 19.10.2009 – 20:48

• 0

#35 Ярий

Старійшина

• Користувачі
  • 1734 повідомлень

Відправлено 19.10.2009 – 21:34

Перегляд дописуbamik (19.10.2009 20:52) писав:

Я настільки відбився від ігор, що навіть пропустив вельми специфічну дату

Ого, хто вже грав, що скажете?

Пройшов давно його уже отже

плюси:
1) Гру можна грати без багів без- патчів
2) Графіка оптимізована
3) Фотореалістична зона
4) На базах з"явились лікарі() і люди яким можна замовляти товар ( на Скадовську правда тільки і цим займається всім знайомий сталкер Шусрий, якого рятували в шедові на першій місіїї і який був провідником на базі Чистого Неба в клір скай, то для тих хто забув)ж
5) гра не закінчується фінальною місієюю а продовжується

мінуси
1) сюжет дуже скупий (8 сюжетних місій)
2) мало перестрілок
3) все з побічними місіями проходиться за тиждень, а потім хз що робить в сталкері і не хочеться ше раз проходити, от наприклад клір скай та шедов я сотні раз проходив і з кожним разом цікавіше..

Загалом гра розрахована на квести...

З.І. український клір скай давно вже є, з виходои 10 патчу зробили і українську озвучку
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua