Перейти до вмісту

Чорна магія

Повідомлень в темі: 29

Опитування: Чорна магія. (17 користувачів проголосувало)

Ваші думки.

1. Свідомий вибір. (11 голосів [64.71%])

Процент голосів: 64.71%

2. Вибір через не знання відповідальності. (6 голосів [35.29%])

Процент голосів: 35.29%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#21 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6385 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Палацу

Відправлено 01.09.2008 – 22:51

Перегляд дописуТемний ангел (25.08.2008 12:03) писав:

Даного питання торкалися у багатьох темах, але окремо воно висвітлено не було. Я б хотів, щоб у даній темі форумчани висловили свій погляд на те, що прийнято називати "чорною магією". Самі щаблі посвячення у "білу" і "чорну магію" досить схожі. Лише, на мою думку, "чорний" маг намагається усіма можливими способами задовольнити свої егоїстичні, сьогочасні, матеріальні потреби за рахунок інших людей, намагається здобути реалізаційну владу, а не йти до "просвітлення". Розумію, що все, написане мною вище є дуже поверхневим, але хочу знати думку користувачів форуму, можливо комусь колись доводилося стикатися з таким явищем, можливо хтось постраждав від дій "чорного" мага, чи його рідні, а найцікавіше було б знати причини, чому люди обирають такий шлях і можливі наслідки такого вибору. Одним словом, про все пишіть в цю тему.

Все вище написане тобою є лише витвором твоєї уяви. Це ж стосується заголовку і опитування.
Ти розбираєшся в магії? Ти багато про неї знаєш? Ні, не те, що триндять бабки у під’їзді та церкві. Ти щось (про що склав в голові певний суб’єктивний образ) обізвав магією, а потім придумав класифікацію та її реалізацію.
  • 0

#22 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 569 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 02.09.2008 – 07:54

Перегляд дописуБілий Дракон (1.09.2008 23:51) писав:

Все вище написане тобою є лише витвором твоєї уяви. Це ж стосується заголовку і опитування.
Ти розбираєшся в магії? Ти багато про неї знаєш? Ні, не те, що триндять бабки у під’їзді та церкві. Ти щось (про що склав в голові певний суб’єктивний образ) обізвав магією, а потім придумав класифікацію та її реалізацію.
Ти робиш забагато висновків, я розумію, тобі комфортно так говорити, бо дана тема не вписується в твою структуру світобудови, яку ти склав для себе, використовуючи набутий досвід і поняття. Тільки не треба гворити, що цю тему я створив на основі розповідей бабок біля під'їзду, чи пояснень священиків і пояснювати тобі звідки в мене склалися такі уявлення я не збираюся, бо ти все - одно скажеш, що це "брєд". А що до чорної магії, то можеш і в Олеськи спитати, заглянути в її тему про чаклунство -_-

Повідомлення відредагував Темний ангел: 02.09.2008 – 08:06

• 0

#23 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 02.09.2008 – 08:06

Неуцтво і в африці неуцтво.

Християнська віра, чому люди свідомо йдуть на "компроміс із совістю".
а) Свідомий вибір.
б) Вибір через не знання відповідальності.
  • 0

#24 Mafiozi

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 30 повідомлень
  • Місто:м.Рівне

Відправлено 05.09.2008 – 20:05

Я гадаю, що люди хочуть мати більше влади. а цю владу вони прагнуть отимати через різні секти і чорні магію. Ще один фактор- цікавість людини до нового. Багато людей цим займаються з цікавості. Третій фактор - це відчуження, самотність. Отже, мій вердикт-свідомий вибір.
  • 0

#25 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • 569 повідомлень

Відправлено 09.09.2008 – 08:25

Перегляд дописуMafiozi (5.09.2008 21:05) писав:

Я гадаю, що люди хочуть мати більше влади. а цю владу вони прагнуть отимати через різні секти і чорні магію. Ще один фактор- цікавість людини до нового. Багато людей цим займаються з цікавості. Третій фактор - це відчуження, самотність. Отже, мій вердикт-свідомий вибір.
Ще варто сказати, що люди цю владу хочуть здобути дуже легким шляхом, на їхню думку. А що до сект, то там хіба керівники мають владу, а всі решта є зазомбованими рабами. І досить цікавим є твердження про самотність. Дісно, людина, будучи відштовхнута суспільством, хоче цьому суспільству помститися, хоча б окремим його членам. Цьому досить часто часто сприяє позиція певних служителів церкви, які, коли людина вчинила помилку, не намагаються її підтримати, дати зрозуміти, що вона не одна, а кажуть про пекло і т. д. От людина і думає, сприймаючи дану інформацію за істину, що їй уже нема чого втрачати...
  • 0

#26 isenvalda

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 58 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 05.12.2008 – 02:10

А якщо людині ДІЙСНО немає чого втрачати?... то,можливо, магія - остання надія на те, щоб відчути себе хоч якось сильною?...

Магія, справжня і всесильна. не діятиме у руках різних бабок чи тіток. котрі порчу наводять чи ті ж вроки знімають...магія - це значно вище. Це і є сама природа, а ось як неї почнуть розпоряджатися люди...
Та й навіть усім відомий поділ на чорну і білу магію - досить суб'єктивний. Якщо звільнити людину від хвороби, то для когось це буде спасінням і найвищим добром, а інші осудять і скажуть,що людина - дурна і пихата та не можна нічого змінювати у плині світової історії, ні найменшої деталі.
  • 0

#27 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • 573 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 05.12.2008 – 22:19

Темні маги обрали інший вектор розвитку за яким і прагнуть досягти досконалості. Ну, а те, що вони за свої лихі діяння будуть покарані не зовсім правда. На певному етапі свого магічного розвитку вони досягають можливості скидати кармічні удари на безневинних.
Як казала одна моя знайома - "без них би було не цікаво" . Дія породжує протидію і штовхає до розвитку, у всякому випадку мені доводилось стикатись з серйозною для мене дією і це мобілізовувало в мені дивовижні внутрішні резерви.
  • 0

#28 isenvalda

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 58 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 05.12.2008 – 22:50

Дуже цікаво, а які саме?
  • 0

#29 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • 573 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 05.12.2008 – 23:04

То особисте :prapor3: , не для форуму.
  • 0

#30 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • 569 повідомлень

Відправлено 11.12.2008 – 11:11

Перегляд дописуisenvalda (5.12.2008 02:10) писав:

А якщо людині ДІЙСНО немає чого втрачати?... то,можливо, магія - остання надія на те, щоб відчути себе хоч якось сильною?...
Втрачати завжди є що. Просто людина може цього не помічати. Завжди потрібно за все платити... Я не беруся говорити на рахунок того, чи можна "скинути" відповідальність, бо не маю по цьому фактично ніякої інформації, лише слухи, але не думаю, що так легко перервати причинно - наслідковий зв'язок.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних