←  Історія

Теревені

»

День Державного Прапора України

 світлина змій 23.08.2010

Вітаю всіх з Днем Державного Прапора України!!!
Зображення
Відповісти

 світлина Ластiвочка 24.08.2010

У Тернополі розгорнули стяг-рекордсмен.

Цитата

Це полотно - 9,5 км завдовжки та 75 см завширшки, - розповідає підприємець Євген Філь, який безкоштовно пошив стяг-рекордсмен. Більше двох тисяч юнаків і дівчат - ровесників Незалежності України - розгорнули 22 серпня навколо Ставу найбільший в державі жовто-блакитний стяг. Це полотно - 9,5 км завдовжки та 75 см завширшки, - розповідає підприємець Євген Філь, який безкоштовно пошив стяг-рекордсмен. Працювали над ним десятеро майстрів протягом десяти днів. Важить стяг-рекордсмен 368 кг.
-

Детальніше тут
Відповісти

 світлина Panikovskiy 27.06.2011

Ну а маразм міцнішає. У Компартії хочуть зробити державними козацький стяг і православний хрест.

Цитата

Комуністи пообіцяли почати збір підписів за проведення референдуму, на який планують винести питання про повну заміну нинішньої державної символіки, повідомляє "Коммерсантъ".
Зокрема, народний депутат від КПУ Олександр Голуб зазначив, що представники Компартії вимагатимуть прийняття нової редакції закону "Про державний прапор України".
"Ми будемо не тільки наполягати на згадці червоних прапорів у Конституції, а й почнемо збір підписів для проведення референдуму, на якому піднімемо питання про зміну державної символіки, оскільки нинішній прапор і тризуб є символами, які націоналісти скомпрометували", - вважає нардеп.
На думку Голуба, істинною символікою України повинні бути малиновий прапор козацтва і православний хрест.

Ну з цих перефарбованих чуваків так і пре кривавий колір, видно вже, що жовто блакитна фарба за двадцять років достатньо облізла з них. При теперішній окупаційній владі, вони вже занадто обнагліли і почали занадто сильно гавкати. І цікаво, яке відношення вони мають до козацтва і до православних хрестів з своєю ідеологією. Ну а ідеологія і цілі в їхні відомі, відсутність на картах країни України, українців та їхньої історії.
Відповісти