Перейти до вмісту

ЧЕРНОВЕЦЬКИЙ - мер Києва

Повідомлень в темі: 406

#361 Ulrick Stahlbehr

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 365 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Звенигородка

Відправлено 27.03.2009 – 22:12

Краще б Черновецький в естраду пішов. Хоч кияни б не лякалися...
  • 0

#362 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1795 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 02.04.2009 – 15:11

Київська влада виселяє Український Гідрометцентр
http://meteo.com.ua/quickly/
  • 0

#363 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 02.04.2009 – 16:31

Перегляд дописуБогуслав (27.03.2009 15:47) писав:

на виборах голосуватиму однозначно проти всіх, не в цьому справа. на політичній вершині йде війна і Черновецький виграє її один проти всіх. мабуть він таки геній і нам недано його зрозуміти.
палюбасу, льоня буде адекватний бос нинішньої влади і може людям нарешті терпець увірвецця
  • 0

#364 СОМ 33

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 10 повідомлень
  • Місто:Португалії

Відправлено 02.04.2009 – 18:50

"ЧЕРНОВЕЦЬКИЙ - мер Києва" сміху та й годі з таким успіхом можна "шубу в труси заправляти".Він не мер а клоун!Вроди в бога вірить а заповіді не виконує. Недаром казали що він психично не здоровий :rolleyes: Смішно й грішно. Я думаю що Омельченко(не знаю чи добре написано?) був найкращим мером вон яку кралю з Київа зробив!
  • 0

#365 СОМ 33

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 10 повідомлень
  • Місто:Португалії

Відправлено 03.04.2009 – 00:52

Перегляд дописуСОМ 33 (2.04.2009 17:50) писав:

"ЧЕРНОВЕЦЬКИЙ - мер Києва" сміху та й годі з таким успіхом можна "шубу в труси заправляти".Він не мер а клоун!Вроди в бога вірить а заповіді не виконує. Недаром казали що він психично не здоровий :rolleyes: Смішно й грішно. Я думаю що Омельченко(не знаю чи добре написано?) був найкращим мером вон яку кралю з Київа зробив!

Прикріплені файли

• Прикріплений файл  133135.gif   29.87К   1 Кількість завантажень:

• 0

#366 CAESAR

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 265 повідомлень

Відправлено 22.04.2009 – 16:48

коли вже його замінимо :cool1: ??? хоч на когось ...

Повідомлення відредагував CAESAR: 22.04.2009 – 16:50

• 0

#367 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 22.04.2009 – 19:44

Перегляд дописуCAESAR (22.04.2009 17:48) писав:

коли вже його замінимо :cool1: ??? хоч на когось ...
Голосуйте за тЮльу - вона його зніме раніше, ніж за три роки.
  • 0

#368 Iron Man

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 80 повідомлень
  • Місто:Звенигородка

Відправлено 22.04.2009 – 20:20

Він балакать толком не вміє... Шось собі гугнявить під ніс... Про його вміння співати я вже мовчу))))))
  • 0

#369 begemot

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 277 повідомлень

Відправлено 24.04.2009 – 14:08

мудень повний черновецький.
нічого толкового для міста зроблено не було.
  • 0

#370 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 22.05.2009 – 18:35

Зображення

Британський журнал Mirror на своєму сайті розмістив статю про те, що педофілів тепер перевірятимуть на детекторі брехні, щоб уникнути майбутніх злочинів. Редактор довго не парився питанням пошуку фотографії і купив першу вподобані фотографію.
А фото виявився Леонід Черновецкий :)
Оскільки людина, ніби, випадкова - особу заретушували.
Зображення

Зображення

Статья лишилась в кеші Гуглі.
  • 0

#371 Ґвинтик

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 774 повідомлень
  • Місто:свій внутрішній світ...

Відправлено 25.05.2009 – 18:32

http://www.segodnya....w/14052546.html

«— Сейчас Леонид Михайлович опять собирается...

— Сейчас только начало Лени в политике, мой муж станет президентом. У меня был месседж от Бога — с Леней в Украину придет спасение.»

:rolleyes: :D ;)
  • 0

#372 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 28.05.2009 – 11:59

Цитата

Прокуратура города Киева предупредила намерение чиновников Киевского городского совета передать в залог имущество коммунального предприятия Киевский метрополитен.

Как сообщили в Киевской прокуратуре, в августе 2008 года Киевским городским советом было принято решения о передаче в залог банку 299 вагонов метрополитена стоимостью 300 млн грн для получения кредита в сумме 70 млн грн на пополнение оборотных средств предприятия.

Как отмечают в прокуратуре, киевские чиновники при принятии соответствующего решения проигнорировали требования действующего законодательства, которое запрещает залог имущества предприятий метрополитена. В прокуратуре считают, что решением Киевсовета была создана угроза выхода из коммунальной собственности города Киева имущества стратегически важного предприятия.

Прокуратурой города Киева на решение Киевской городской совет вынесен протест, который остановил выполнение данного решения.

Корреспондент.net

• 0

#373 begemot

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 277 повідомлень

Відправлено 31.05.2009 – 02:04

дурдом ин київ.
  • 0

#374 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 15.06.2009 – 08:38

Черновецький все ж пустив паром :gryzin:
  • 0

#375 Любимка

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 30 повідомлень

Відправлено 29.06.2009 – 10:55

одне добре-думки смішні висловлює. є над чим посміятись))) як мер-він гарний, різноманітні реформи проводить, але скільки землі він вкрав....))) ще ця його космічність та Сандей)))
  • 0

#376 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 19.08.2009 – 09:59

нове коло протистояння оновленим тарифам в столиці:

Цитата

Кличко просить прокуратуру порушити кримінальну справу проти Черновецького

Лідер однойменного блоку Віталій Кличко звернувся до прокуратури міста Києва з проханням порушити кримінальну справу проти Леоніда Черновецького, Анатолія Голубченка та Станіслава Каплуненка за незаконні дії щодо нарахування нових тарифів. Про це «proUA» повідомила прес-служба депутатської фракції Блоку Кличка у Київраді.
«Не отримавши гроші від людей за незаконними платіжками, влада не соромлячись вдається до відвертого шантажу з відключенням води у Києві. Правоохоронні органи мають належним чином відреагувати на перевищення повноважень посадовими особами столиці», - говориться у повідомленні.
У Кличка стверджують, що Черновецький, Голубченко та Каплуненко публічно відмовляються виконувати розпорядження Кабінету Міністрів України, вживають адміністративних заходів для примушення мешканців міста Києва виконувати призупинені розпорядження КМДА, у тому числі нараховують тарифи на житлово-комунальні послуги для киян за призупиненими розпорядженнями.
Вийти з цієї ситуації можна повернувши попередні розцінки на житлово-комунальні послуги і відшкодувавши з міського бюджету цю різницю, йдеться у повідомленні.
«Ніхто не говорить, що тариф не може корегуватися, але таке корегування має відбуватися виключно у рамках та у спосіб, передбачений законом», - заявили в Блоці Кличка.
Блок Кличка звертається до Президента України з проханням нарешті повернутись обличчям до столиця та сказати своє слово у цій ситуації. Тим більше, що сьогодні спливає місячний термін від введення у дію розпорядження Кабінету Міністрів України.
Нагадаємо, у серпні мешканці Києва одержали платіжні квитанції з підвищеними тарифами за ЖКП.
17 липня Кабмін припинив підвищення КМДА тарифів на житлово-комунальні послуги з 1 червня і запропонував Ющенку відмінити ці тарифи.

Станом на 18.08.2009 компанія «Київенерго», через брак газу відключила гарячу воду в Оболонському, Деснянському, Дарницькому, і частково – в Голосіївському, Подільському, Дніпровському районах Києва.
від себе можу додати, що окрім як шантаж назвати дії комунальників важко. в мене на парадному висять дві об’яви ЖКХ:
1. кратко передається такими словами - "люди добрі, як ваша ласка, ми в такій ж.... що велике прохання платити хоч по старих тарифах, тіко платити" (при цьому знаю точно, що навіть начальник жеку перекреслює і плотить по старим тарифам)....
2. звучить якось так - "в звязку з тим що ваш будинок заборгував аж 13 тисяч (агромадні гроші) у вашому парадному з 29 числа будуть вимкнені ліфти без повторного попередження..." і це при тому, що будинок 16-ти поверховий, сума боргу сміхотворна, а більшість мешканців є справними платниками.....

що стосується самих нових тарифів, то КМДА зробила велику дурницю вивісивши на своєму сайті так званий "паспорт будинку" де дається розшифровка нового тарифу (який складається з 26 складових)..... хто не полінується, може порахувати скільки то виходить з цілого будинку..... з моїх розрахунків то близько 95,5 тис. грн. на місяць з одного мого будинку (при тому тільки на один поточний ремонт має йти близько 28 тисяч).........
до складу ж тарифу включено:
(01) Прибирання сходових кліток (раз на місяць можливо то й робиться, коли були консьєржи на яких зкидувались загалом, то це робили вони, але ж то не ЖКХ);
(02) Прибирання прибудинкової території (питанб не має - робиться);
(03) Вивезення та утилізацiя відходів (без претензій);
(04) Прибирання підвалів та інше (не в курсі - не дивлячись, що відповідно до закону то спільна власність мешканців будинку і є місцями загального користування, доступ до них перекрито замками вже років з 15 і ніяким прибиранням там і не пахне);
(05) Обслуговування ліфтів (то окрема історія - в наші ліфти зайти страшно, а застряють через рвз);
(06) Обслуговування диспетчеризації (ну тіпа да - сидить якась глуховата бабця спілкування від якої навіює маразматичні думки про близкість суїциту);
(07) Обслуговування внутрішньобудинкових систем (дорікати не буду);
(08) Дератизація (на моїх тушканчиків не покушаються і то слава богу, але є така підозра, що то не через їх старання, а завдяки великій кількості бродячих кошаків);
(09) Дезінсекція (шо та я окрім запаху мочі на сходинниковій клітині, хлорки не відчуваю а ні на йоту);
(10) Обслуговування вентиляційних каналів (не знаю не лазив);
(12) Обслуговування електроплит (десь років зо три тому дійсно канфорки пенсіонерам міняли.... хто встиг заяву написати);
(13) Поточний ремонт (ага - щас - з моменту побудови ніц не робилось, в себе на поверсі самі з сусідами в складщину робили, на 1 поверсі біля ліфта всім парадним зкидувались);
(15) Ремонт дитячих майданчиків (рорів два як покрасили, на тому все - лавки розламані, качелі не робочі, плитка осипаласю);
(17) Поливання дворів (не робиться, при тому Жек то аргументує тим, що через те що більшість поставила лічильники і тепер вартість не розбивається на всіх мешканців в нього на те грошей не має.... про те що то складова тарифа який лягає на кожен м.кв. жилої площі він видно не в курсі);
(18) Підготовка до зимового періоду (сплачується круглий рік і в чому полягає мені не відомо);
(19) Вивезення снігу (без претензій, але наскільки мені відомо двірники самі доплачують з своєї кишені за це, а сума, що теж розбита на цілий рік, набігає чимала);
(20) Експлуатація номерних знаків (з 2х, на кожному торці будинку вже років з 18 весить лише 1...а на сусідньому будинку взагалі відсутні..... то в чому тут експлуатація);
(22) Освітлення місць загального користування (на моїй памяті жодного разу лампочку в коридорі, біля ліфту, на сходинах ЖЕК не міняв, хоча я для приколу пару раз дзвонив диспечерам... реакція - мене прийняли за придурковатого ідійота..... коротше - буде темно поки сам не вкрутиш.... а за новими тарифами з моєї квартири це - 15,51 грн. щомісяця, з будинку - 4 тис. 216 грн. ... цікава сума на лампочки.....);
(23) Електроенергія для ліфтів (це як раз те, що обіцяють вимкнути..... останній раз світло в малому ліфті не горіло 2 тижні....... коли грузовий ліфт стає (а це регулярне явище) - то його ремонт триває як мінімум тиждень-півтора);
(25) Обслуговування засобів обліку (ну тіпа приходять, перевіряють пломби - такі да, тут без питань);
(26) Інші витрати (дуже цікаво, що мається на увазі)........

з огляду на це все виникає питання - чого я маю ходити пішки на 16 поверх, якщо я справно плачу ком.послуги (половину з яких я просто не отримую) при тому навіть за новими тарифами.... та й ладусі я.... а як бути з батьком який після 2х інсультів........

коротше - не знаю, що там у Кличків вийде (хтілося б вірити, але сумніви беруть), але в разі якщо в мене 29 ліфти вирублять, я особисто об’являю чергову маленьку бюрократичну війну (досвіт вже є) своєму ЖЕД-203 та КМДА в цілому - чого і вам бажаю....

п.с. - прицьому порівнявши тариф свого будинку на околицях спального масиву лівого берега і будинку на "липках" в центрі печерська по вул. Інституцбкій, був "приємно" здивований різницею в 28%... не на мою користь звичайно)))
  • 0

#377 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 19.08.2009 – 10:21

Перегляд дописуbendera.UA (19.08.2009 10:59) писав:

(18) Підготовка до зимового періоду (сплачується круглий рік і в чому полягає мені не відомо);

Я об'явив бойкот нашому Теплокомуненерго! Сволочі йтак гріють напівпотужності, та щей цілий рік плату береть. Влітку нище, бо тіпа, щоб взимку навантаження сильне не було. А армію ледарів тра чимось годувати. 14 місяців не плачу за опалення. Ужо повідомлення приходило, що суд невдовзі буде :angry12: Я їм зрадістю віддам в рахунок заборгованості їхні батареї :ggggg:

П.С. І ваще, квартірко то приватна, нехай платять мені за оренду своїх батарей, або гуляти лісом тоді. Місьрада дозвіл на автономку заборонила. Хіба ерез хабар!
  • 0

#378 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 19.08.2009 – 11:21

Перегляд дописуbamik (19.08.2009 11:21) писав:

Я об'явив бойкот нашому Теплокомуненерго! Сволочі йтак гріють напівпотужності, та щей цілий рік плату береть.

В Києві веселіше :angry12:
Шість років тому їздив до Львова, то тоді у мене в Києві гаряча вода була постійно, а в місті Лева - по годинам вранці і увечері.
Поїхав недавно - в Києві ось вже тиждень води нема, і за останній рік вона зникала сукупно місяці на три-чотири, а у Львові постійно.
Мабуть час знову переїжджати :ggggg:
  • 0

#379 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 19.08.2009 – 11:54

Перегляд допису-=VJ=- (19.08.2009 12:21) писав:

В Києві веселіше :angry12:
Шість років тому їздив до Львова, то тоді у мене в Києві гаряча вода була постійно, а в місті Лева - по годинам вранці і увечері.
Поїхав недавно - в Києві ось вже тиждень води нема, і за останній рік вона зникала сукупно місяці на три-чотири, а у Львові постійно.
Мабуть час знову переїжджати :ggggg:

Більшість в місті вже поставили бойлери і мають спокій. Бо ті перебої в постачанні гарячої води до дітька))
  • 0

#380 Ганна панна

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 104 повідомлень

Відправлено 15.10.2009 – 00:28

Прошу звернути увагу і поширити:

К И Ї В С Ь К И Й Ч О Р Н О Б И Л Ь

Зображення

_http://monk.com.ua/article.php/kievskij-Chernobil-32-foto-video
  • 0