Перейти до вмісту

ЧЕРНОВЕЦЬКИЙ - мер Києва

Повідомлень в темі: 406

#341 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 05.03.2009 – 12:59

Перегляд допису-=VJ=- (5.03.2009 12:20) писав:

У президента немає повноважень ані усувати місцеву владу, ані скасовувати її рішення. Усунути мера можна тільки якщо порушити проти нього кримінальну справу. І президенту про це відомо. Підстави для цього є в достатній мірі - при підготовці матеріалів тільки з земельних питань ми зіткнулися з рішеннями, масштаб порушень в яких - понад 1 тис. га землі. Але навряд чи президент на це піде.
О, то тепер Президент починає провадження кримінальної справи. Не знав.
Тобто коли СБ України проводить слідство в Нафтогазі - це Президент рейдерствує /хоча він там ніяким боком/, а коли він же не усуває злочинним шляхом обраного народом посадовця - Президент поганий, бо не порушує закон.
  • 0

#342 Гість_Жваник_*

• Гості

Відправлено 05.03.2009 – 13:03

Ще коли на перевиборах мера Києва переміг Черновецький, я подумав, ой, що ж буде...
Черновецький зробив велику помилку, коли зробив в'їзд на кладовище платним. Ну навіщо?! Це ж неповага яка до людей... Ще багато чого на робив, але це...
Він, хоч виглядає дурнем, та свого добивається - вибори, купівля ФК "Арсенал" за 1 грн. Чого ж такі всі консерватори, не хочуть робити кардинальних кроків. Незадовільняє уряд - голосуйте ж за інші партії, мер не подобається, чого ж за нього голосує більшість киян? Я вважаю, що треба змінити виборчу систему. Розділіти на виборчи регіони Україну, і один регіон обирає 1 депутата ВР, і обраний депутат має відстоювати інтереси та потреби цього регіону, регулярно проводити зустрічи з мешканцями цього регіону, впливати на розвиток регіону та якщо що відповідати за наслідки своїх дій перед людьми, яких представляє в ВР.
А щодо пана Черновецького, то ганьба йому за скоєні вчинки. Мені як людині, яка зараз живе в Києві, боляче дивитися, як з наших політиків ржуть. Я хочу, щоб країною керували гідні люди, а не "прибульці"...
  • 0

#343 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 05.03.2009 – 13:07

Перегляд дописуЖваник (5.03.2009 13:03) писав:

Я вважаю, що треба змінити виборчу систему. Розділіти на виборчи регіони Україну, і один регіон обирає 1 депутата ВР, і обраний депутат має відстоювати інтереси та потреби цього регіону, регулярно проводити зустрічи з мешканцями цього регіону, впливати на розвиток регіону та якщо що відповідати за наслідки своїх дій перед людьми, яких представляє в ВР.
Це називається мажоритарна система, і ми від неї відмовилися на користь пропорційної.
  • 0

#344 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 05.03.2009 – 13:52

Перегляд дописуzav (5.03.2009 12:59) писав:

О, то тепер Президент починає провадження кримінальної справи. Не знав.

Пан zav живе в сферичній Україні у вакуумі. Відповідно не дивно, що пан zav багато чого не знає. Зокрема чому кишенькова прокуратура Президента четвертий рік поспіль не може розкрити "псевдоотруєння" президента і не звертає уваги на злочинне розкрадання земель столиці, закриваючи такі справи, щойно вони доходять до неї.
  • 0

#345 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 05.03.2009 – 14:00

або по темі, або по + 10 %. Шановні, ви б вже зустрілись б якось і поспілкувались про свої "зливи", "з"їхав" і так далі.
  • 0

#346 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 976 повідомлень
  • Місто:Галичина

Відправлено 10.03.2009 – 12:26

Богуслав.Oleh-, сприймаю Ваш допис як фтоп. видалив всмітник
  • 0

#347 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 26.03.2009 – 13:50

Цитата

* * *
Виступає Черновецький:
– Балога неправильно інформує Президента про мене. Ще раз заявляю, я не з Альфи Центаври, а з сузір'я Козерога.

• 0

#348 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • 976 повідомлень

Відправлено 27.03.2009 – 13:57

Черновецький мені подобається, класний він мужик. його топлять, топлять, а він не тоне. це політик зовсім інакшого рівня ніж оте все інше. і ніхто з ним нічого зробити не може, бо на нього звичні способи тиску не діють, він непередбачливий, ніхто незнає що від нього чекати далі і як він відреагує на наступний випад. незважаючи на тиск на нього, мужик спокійний як чобіт, він з них просто знущається, типу як тореро з бика. позитивний дядько, я ним захоплююсь.
  • 0

#349 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 27.03.2009 – 14:02

Перегляд дописуБогуслав (27.03.2009 13:57) писав:

Черновецький мені подобається, класний він мужик. його топлять, топлять, а він не тоне. це політик зовсім інакшого рівня ніж оте все інше. і ніхто з ним нічого зробити не може, бо на нього звичні способи тиску не діють, він непередбачливий, ніхто незнає що від нього чекати далі і як він відреагує на наступний випад. незважаючи на тиск на нього, мужик спокійний як чобіт, він з них просто знущається, типу як тореро з бика. позитивний дядько, я ним захоплююсь.
то на наступних виборах в президенти проголосуєш за якогось клоуна, який потім бюджет країни будем заповнювати коштами з іподрому, продажами дитячих малюнків на шкільних аукціонах та call-центру з питань домашніх тварин. Я побачу що ти потім на це скажеш
  • 0

#350 Panikovskiy

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 238 повідомлень
  • Місто:Іберійський пів-острів

Відправлено 27.03.2009 – 14:14

він непередбачливий, ніхто незнає що від нього чекати далі і як він відреагує на наступний випад.
Та він сам не знає, що від нього чекати далі і як він відреагує на наступний випад. В мене таке враження, що в нього дійсно з головою щось недобре. Можливо він геній? Вони всі ж трішки того.
  • 0

#351 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень

Відправлено 27.03.2009 – 14:26

Перегляд дописуБогуслав (27.03.2009 14:57) писав:

його топлять, топлять, а він не тоне.
Знаєш що не тоне? Отож бо....
Йолки-палки, знайшов чим захоплюватись... теж мені, політичний діяч... Як чобіт спокійний.... Та бо немудре..
  • 0

#352 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 27.03.2009 – 14:38

Перегляд дописуВакуОлька (27.03.2009 15:26) писав:

Знаєш що не тоне? Отож бо....
Йолки-палки, знайшов чим захоплюватись... теж мені, політичний діяч... Як чобіт спокійний.... Та бо немудре..
Про "не тоне" те саме хотіла сказати...

Зрештою, що тому "політичному діячеві"? у нього бабло все вирішує - можна не турбуватися...
  • 0

#353 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • 976 повідомлень

Відправлено 27.03.2009 – 14:47

Перегляд дописуMarcos (27.03.2009 14:02) писав:

то на наступних виборах в президенти проголосуєш за якогось клоуна, який потім бюджет країни будем заповнювати коштами з іподрому, продажами дитячих малюнків на шкільних аукціонах та call-центру з питань домашніх тварин. Я побачу що ти потім на це скажеш

на виборах голосуватиму однозначно проти всіх, не в цьому справа. на політичній вершині йде війна і Черновецький виграє її один проти всіх. мабуть він таки геній і нам недано його зрозуміти. всі скиглять, скаржаться, зляться, а йому як солов’ю. ющенко мающи шаленну підтримку розісрав свій рейтинг, черновецький будучи "малорейтинговим" є популярнішим за невдаху "батька нації". що не кажіть а він симпатяга.
  • 0

#354 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень

Відправлено 27.03.2009 – 14:53

Перегляд дописуБогуслав (27.03.2009 15:47) писав:

на виборах голосуватиму однозначно проти всіх, не в цьому справа. на політичній вершині йде війна і Черновецький виграє її один проти всіх. мабуть він таки геній і нам недано його зрозуміти. всі скиглять, скаржаться, зляться, а йому як солов’ю. ющенко мающи шаленну підтримку розісрав свій рейтинг, черновецький будучи "малорейтинговим" є популярнішим за невдаху "батька нації". що не кажіть а він симпатяга.
Ха-ха... Поживи в Києві і вмить розчаруєшся в сьому "симпатязі" і з"явиться дике бажання потриматись йому за горло... зубами..
  • 0

#355 Zuzik

наглий, самоувєрєнний хам!

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 27.03.2009 – 15:09

Я теж захоплююся його здатності брехати і не червоніти... однак в чому тут позитив?

Перегляд дописуБогуслав (27.03.2009 14:47) писав:

в чому симпотичність то?

З.І. Є думка що скоро таки Льоня спливе десь в кімнатку з мякими стінами... а гроші акумульовані будуть використані кимось менш симпатичним... і на всі запитання - "а де?" - "як де - вон льоня все вкрав"... і кінці в воду :lol:
А з божевільного що візьмеш...
  • 0

#356 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • 976 повідомлень

Відправлено 27.03.2009 – 15:45

Перегляд дописуВакуОлька (27.03.2009 14:53) писав:

Ха-ха... Поживи в Києві і вмить розчаруєшся в сьому "симпатязі" і з"явиться дике бажання потриматись йому за горло... зубами..

маєм ту владу на яку заслуговуєм, наша влада це наше відображення в дзеркалі.

себе загризти не хочете? :lol:  
  • 0

#357 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень

Відправлено 27.03.2009 – 15:48

Перегляд дописуБогуслав (27.03.2009 16:45) писав:

маєм ту владу на яку заслуговуєм, наша влада це наше відображення в дзеркалі.

себе загризти не хочете? :lol:  
бажання таке іноді з"являється, але з інших причин...

Мдя.... Це що. вся країна в нас з Альфи Центаври чи сузір"я козерога? якби були такі ж, як він не нарікали б, а розуміли..
  • 0

#358 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • 976 повідомлень

Відправлено 27.03.2009 – 15:56

Перегляд дописуZuzik (27.03.2009 15:09) писав:

Я теж захоплююся його здатності брехати і не червоніти... однак в чому тут позитив?

ця здатність притаманна всьому українському політикуму. в чому позитив? самі мені скажіть, раз ми обираємо щоразу тих самих брехунів значить бачимо цей позитив.

Цитата

З.І. Є думка що скоро таки Льоня спливе десь в кімнатку з мякими стінами... а гроші акумульовані будуть використані кимось менш симпатичним... і на всі запитання - "а де?" - "як де - вон льоня все вкрав"... і кінці в воду :lol:
А з божевільного що візьмеш...

повірте Льоня значно менш божевільний ніж ми з вами)

Перегляд дописуВакуОлька (27.03.2009 15:48) писав:

бажання таке іноді з"являється, але з інших причин...

Мдя.... Це що. вся країна в нас з Альфи Центаври чи сузір"я козерога? якби були такі ж, як він не нарікали б, а розуміли..

звичайно країна з Альфа Центаври, а може й з ще глибших глибин. бо як тоді пояснити постійне наступання на граблі і хронічне небажання думати? хіба що це такий вид національного садомазохізму.

важко нам на цій планеті. добре хоч Льоня нас розуміє, земляк все-таки  :lol:
  • 0

#359 Zuzik

наглий, самоувєрєнний хам!

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 27.03.2009 – 16:03

Перегляд дописуБогуслав (27.03.2009 15:56) писав:

ця здатність притаманна всьому українському політикуму. в чому позитив? самі мені скажіть, раз ми обираємо щоразу тих самих брехунів значить бачимо цей позитив.
Це ВИ вказали про позитив... Ваші слова "позитивний дядько"?

Перегляд дописуБогуслав (27.03.2009 15:56) писав:

повірте Льоня значно менш божевільний ніж ми з вами)
Ви б перечитали допис перед тим, як заперечувати те - про що і не писалося... Те що Льоня не адекватно себе веде видно по його заявці "Я четко формулирую свои мысли"... Те як він це сформулював все прояснило...
І не треба тут видавати хитробожість крадія за доведення його адекватності...
  • 0

#360 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • 976 повідомлень

Відправлено 27.03.2009 – 20:45

Перегляд дописуZuzik (27.03.2009 16:03) писав:

Це ВИ вказали про позитив... Ваші слова "позитивний дядько"?
позитивний, тому що викликає в мене позитивні почуття, я насолоджуюсь його оригінальними спічами)))
черновецький зе бест, сподіваюсь сьогодні на свободі слова він знову мочитиме)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних