Перейти до вмісту

ЧЕРНОВЕЦЬКИЙ - мер Києва

Повідомлень в темі: 406

#321 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6385 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Палацу

Відправлено 20.02.2009 – 20:21

Перегляд дописуSensssorika (20.02.2009 20:06) писав:

Подруга сьоДні по хіт-фм чула: Черновецький збирається наплодити по Києву автозаправок свого імені, зібрати всіх весільних фотографів в одну організацію "Дві обручки" і ввести налог на холостяків :happytwo:
Останній пункт підтримую :8:
  • 0

#322 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 20.02.2009 – 20:56

Перегляд дописуБілий Дракон (20.02.2009 20:21) писав:

Останній пункт підтримую :happy1:
Щоб як в радянські часи? "налог на яйца" ? :8:
Категорично проти.Мені штамп у паспорті не завважає,але....якщо протягом року після одруження мені обовязково доведеться завагітніти.... :happytwo:
  • 0

#323 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 20.02.2009 – 22:25

Нагадує сіньора Помідора з "Чіполіно":
- З тих пір як я ввів податок на повітря ви почали менше дишать!!!!!!!!!!
  • 0

#324 Крапля

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 93 повідомлень

Відправлено 21.02.2009 – 14:18

А чого, я боюся, що все найкраще ще попереду - на те саме повітря :happytwo: Якщо його не "попустять" :8:
  • 0

#325 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 21.02.2009 – 14:29

Перегляд дописуКрапля (21.02.2009 14:18) писав:

А чого, я боюся, що все найкраще ще попереду - на те саме повітря :happytwo: Якщо його не "попустять" :8:
Податки треба знімати з тих, хто це повітря регулярно псує.)
  • 0

#326 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 21.02.2009 – 14:32

Київ центр Галактіки, і всьо тут!
Наш мер кермує! гг
  • 0

#327 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 21.02.2009 – 15:01

Піндос...... Льоніни скачко-дрички вже по трьом каналам траеслюють........ крім ТРК Київ (що логічно) ще ТЕТ та Інтер+ в національний ефір то шурує....
  • 0

#328 Дядько Панас

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 90 повідомлень

Відправлено 21.02.2009 – 15:48

Коли вже і по ВВС покажуть :happytwo:
  • 0

#329 katinfo

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 5 повідомлень

Відправлено 21.02.2009 – 19:39

Нещодавно Леонід Черновецький випустив свій диск. Схоже, сам Черновецький вважає, що витіснить своїми піснями зі сцени всіх українських зірок: http://pravda-odna.com/politic/ua/593/

Повідомлення відредагував katinfo: 21.02.2009 – 19:40

• 0

#330 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 23.02.2009 – 01:25

Перегляд дописуДядько Панас (21.02.2009 15:48) писав:

Коли вже і по ВВС покажуть <_<
По national GEO покажуть скоро, у фільмі про космос!
  • 0

#331 кришко

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 10 повідомлень

Відправлено 23.02.2009 – 19:48

Свіжачок від Льоні-мера, щось подібне до космічного лохотрону:http://kiev.pravda.com.ua/publications/49a2a519466d0/
  • 0

#332 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 23.02.2009 – 19:52

Захоплююся цим співаком. Йому би на Євробачення. Складається враження, що політична платформа була збудовала Льоньою, аби засвітитися, як народний артист України
  • 0

#333 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 23.02.2009 – 19:53

я от підрахувала, то якби всі небайдужі кияни і типу кияни скинулися б хто скільки може, то можна було б найняти кіллера.
хто візьметься за організацію?
  • 0

#334 Dana

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 475 повідомлень

Відправлено 23.02.2009 – 20:10

а ось і сам кліп http://video.bigmir.net/show/89145/
  • 0

#335 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 23.02.2009 – 20:23

А де можна купити ліцензійне відео і аудіо? Хочу підтримати виконавця.
  • 0

#336 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 26.02.2009 – 16:33

"Комісія Ради не збирається ініціювати перевибори Черновецького"© http://ua.proua.com/.../26/130539.html
  • 0

#337 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 26.02.2009 – 16:52

А нашо, він їх може з потрохом купити як захоче, по зілу гречки і все чікі пікі, і можна далі традувати людей своїм аццким шансоном.

Перегляд допису_saljama_ (23.02.2009 19:52) писав:

Захоплююся цим співаком. Йому би на Євробачення. Складається враження, що політична платформа була збудовала Льоньою, аби засвітитися, як народний артист України
Ти розкрила його хитрий план!)
  • 0

#338 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 26.02.2009 – 17:35

Звісно, я би міг сказати — «До чорта вибори», «Мера на палю». Але я не скажу, бо це протизаконно. :)
  • 0

#339 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 05.03.2009 – 12:11

Перегляд дописуКиря (23.02.2009 20:23) писав:

А де можна купити ліцензійне відео і аудіо? Хочу підтримати виконавця.
"Компанія «Містерія звуку Україна» випустила диск пісень у виконанні мера Києва Леоніда Черновецького. Про це повідомило інформоване джерело, передають «Українські новини».
За словами джерела, 4 березня компанія «MOON Records», яка є ексклюзивним дистриб’ютором диску, почала поширювати його по торгових мережах.
Вартість диска Черновецького під назвою «Від мера, з любов’ю!», за словами джерела, у продажу складатиме 25-30 гривень залежно від націнки торгової точки.
...
За даними «MOON Records», на диску у виконанні Черновецького записані пісні Михайла Боярського «Все пройдет», Ігоря Корнелюка «Дожди», В’ячеслава Добриніна «Не сыпь мне соль на рану», Михайла Шуфутинського «Соло», Каті Лель «Долетай», В’ячеслава Бикова «Любимая моя», Таїсії Повалій «Губы твои алые», Стаса Михайлова «Свечи», а також народні пісні - «Эх, дороги», «Пара гнедых»."
© http://ua.proua.com/.../05/085126.html
  • 0

#340 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 05.03.2009 – 12:20

Нарада у президента щодо ситуації в Києві, яке, як передбачалося, повинна була мати серйозні наслідки для Черновецького, пройшло без нього і закінчилося нічим. Замість мера прийшли заступники: Голубченко і Довгий. Обидва виглядали напруженими, кинувши на ходу: «Мер хворий». «Групу підтримки» мера в особі трьох глав районів, що представляють Блок Черновецького - Подільського, Дніпровського та Деснянського - не пустили на нараду. А ось «антимерські» голови районів були в СП за годину до початку. Нагадаємо, двоє з них піднімали питання про висловлення недовіри Черновецькому шляхом проведення міського референдуму.

Нарада проходила чотири години. Президент був в ударі. Він називав Черновецького «автором прожектів, які обурюють суспільство». «Жоден бюджет не скорочується в 2 рази!" Сказав і про те, що борги по зарплаті погашені за рахунок коштів січня, а це серйозні ризики невиплати по зарплатах і в подальшому. У січні в Києві реальна зарплата впала на 24%, а заборгованість по зарплаті зросла в 2,2 рази.

У результаті президент дав 10 днів київської влади для розробки антикризових заходів. А Генпрокуратурі - 20 днів для перевірки фактів незаконних дій київської влади, про які говорили учасники наради - голови районів і представники прокуратури і міліції. Довгий та Голубченко після наради сказали, що залишилися задоволені. А один з ініціаторів наради у президента і референдуму про недовіру до мера серед киян Віктор Пилипишин (голова Шевченківської райради) розповів, що питання про недовіру до мера навіть не піднімалося.

- Чи буде Черновецький відсторонений від посади - зараз залежить від президента. Але піднімати питання про перевибори київської влади зараз не час. Ми виступаємо за конструктивну співпрацю.

Що далі - а нічого. Ніхто Черновецького усувати не буде.

- Всі «наради» у президента готуються під якийсь указ, - розповіло джерело в СП, яке брало участь у підготовці наради. - Укази за підсумками цієї наради будуть подібні тим, що вже були - «рекомендувати знизити» (тарифи. - Ред.), «Перевірити розпорядження» і т.д. Тобто ніякої конкретики і жодних наслідків.

У президента немає повноважень ані усувати місцеву владу, ані скасовувати її рішення. Усунути мера можна тільки якщо порушити проти нього кримінальну справу. І президенту про це відомо. Підстави для цього є в достатній мірі - при підготовці матеріалів тільки з земельних питань ми зіткнулися з рішеннями, масштаб порушень в яких - понад 1 тис. га землі. Але навряд чи президент на це піде.

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних