Перейти до вмісту

ЧЕРНОВЕЦЬКИЙ - мер Києва

Повідомлень в темі: 406

#301 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 20.02.2009 – 11:51

Погоджуюсь, що технічні команди голосами дітей - то трохи не те, але наявність реклами з дітками чи просто роликів - було б непогано. Хоча і тут є свої заковирки: може людина не любить дітей, або своїх має спиногризів вдома купу і може хіба в дорозі розслабитись від них.)
  • 0

#302 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 20.02.2009 – 13:34

Цитата

Ви належите до молодого покоління, якщо для вас "космонавт Гречко" – це мер Києва Черновецький...
:ggggg:
  • 0

#303 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 20.02.2009 – 13:54

Я просто поражаюся з жителів Києва, та й з Українців загалом. Жодна нація не вміє так терпіти як наша. Це явище зветься генетична память. Бо українці зпоконвіку в кабалі і терплять і терплять.
Та треба зібратися натовпом і затовкти того клоуна марсіанського і всі справи. І ніхто не спинить натовпу бо разом Ми сильніші...
  • 0

#304 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 776 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 20.02.2009 – 14:30

Вістки з "фронту":

"Сміх сміхом, а ось який діалог відбувся сьогодні по телефону між мною і ЖЕКом (одним із ЖЕКів м.Києва).

Телефоную в ЖЕК.
Питаю: а це правда, ви вже підрахували/описали кондиціонери?
- Так, двірники ходили перед фасадами і описували кондиціонери і антени.
- І скільки я платитиму і на якій підставі?
- Ми поки не знаємо, нам з КМДА прийшов наказ описати. Ми зробили і відправили списки.
- Знайте, я платити НЕ буду.
- Ну це питання не до нас. Ми тут при чому?"

Алілуйя, господи помилуй.
  • 0

#305 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 20.02.2009 – 14:41

Кияни, раджу не зволікати і діяти рішуче бо марсіанський мер з вас гуманоїдів зробить!
  • 0

#306 Йа)

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 120 повідомлень
  • Місто:Киїффф

Відправлено 20.02.2009 – 14:55

Цитата

... Также, по информации Комментариев, столичный мэр хочет создать КП под условным названием Два обручальных кольца, которое объединит всех фотографов и операторов, работающих на свадьбах. Их услуги будут обязательными для всех молодоженов по тарифам, установленным Киевсоветом.

Черновецкий хочет не только возобновить налог на холостяков, но и принудить их заплатить недоимку за последние три года.
В прейскуранте оригинальных и дорогих предложений в рамках деятельности свадебного КП - аренда городских автомобилей, которые остались после известного аукциона в автопарке КГГА, а также возможность сфотографироваться с мэром Черновецким. В стоимость этой услуги будет входить также подарочный диск шлягеров 80-х годов в исполнении Черновецкого...
(с)bigmir.net

я вже писав про його диск 2 сторінки тому... накаркав :ggggg:

Повідомлення відредагував Йа): 20.02.2009 – 14:55

• 0

#307 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 20.02.2009 – 15:13

Перегляд дописуВакуОлька (20.02.2009 10:39) писав:

Не наю, може то тільки мені не подобається варіант з дитячими голосами. Якось на ТБ обговорювалось це питання. І психологи говорили про те, що ідея є невдалою, хочаб з тому, що в Україні зараз підвищився рівень безпліддя (з різних причин) і оголошення зупинок дитячим голосом травмує психіку людей, які не можуть мати дітей... Так що цю ідею Черновецького, на мою думку, можна забути як невдалу..
А колі ті люди бачуть дітей на вулиці, то їх психіка не травмується? Може заборонему дітей?
  • 0

#308 Йа)

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 120 повідомлень
  • Місто:Киїффф

Відправлено 20.02.2009 – 15:33

Перегляд дописуБілий Дракон (20.02.2009 15:13) писав:

Може заборонему дітей?
Тссс... мож Черновецький читає Теревені :ggggg:
  • 0

#309 Крапля

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 93 повідомлень

Відправлено 20.02.2009 – 16:07

Якщо не читає - то слід було б!
Чого я повинна слухати його брЄд під різними соусами!?
А як вам це:

Цитата

Однак, окрім того, що у киян мер-співак, він ще й космонавт-льотчик у прямому значенні цього слова. Нещодавно він придбав собі вертоліт і тепер літає над киянами та любим містом. "Я вже літав на своєму новому вертольоті над Києвом. Чудово було! Київ з неба – дуже красиве місто". Але назвати модель своєї нової іграшки з моторчиком мер так і не зміг. Виявляється таким деталям він зовсім не звертає уваги. За словами Черновецького, ціна його персонального вертольоту - "найдорожча", а зроблено його в Італії. Та над своїми "улюбленими бабушками" та іншими жителями столиці Леонід Михайлович може літати не лише на італійській повітряній техніці. Адже мер столиці не втримався і купив собі невеличкий літачок. Цю "цяцьку" продали Черновецькому англійці і також за "багато" грошей. "Це невеликий літак. Точно не "Боїнг". Буду чартерні рейсі здійснювати у майбутньому", – розповів про свої далекоглядні плани градоначальник.
(Повністю стаття)
Чи це не знущання??? :ggggg:
  • 0

#310 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень

Відправлено 20.02.2009 – 17:01

Перегляд дописуБілий Дракон (20.02.2009 16:13) писав:

А колі ті люди бачуть дітей на вулиці, то їх психіка не травмується? Може заборонему дітей?
Хм... та при чому тут заборона дітей? І взагалі, до чого травма від споглядання дітей на вулиці? Це так, щоб суперечку зав"язати? У кожної людини є вибір дивитись чи не дивитись, милуватись чи злитись... А щодо метро. то це є НАПРАВЛЕНА дія.. Нікуди ти від того голосу не дінешся...
  • 0

#311 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 20.02.2009 – 17:21

Перегляд дописуВакуОлька (20.02.2009 17:01) писав:

Хм... та при чому тут заборона дітей? І взагалі, до чого травма від споглядання дітей на вулиці? Це так, щоб суперечку зав"язати? У кожної людини є вибір дивитись чи не дивитись, милуватись чи злитись... А щодо метро. то це є НАПРАВЛЕНА дія.. Нікуди ти від того голосу не дінешся...
Уявляю як люди всіляко відвертаються та зажмурюють очі, коли поряд дитина проходит :happytwo:
  • 0

#312 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень

Відправлено 20.02.2009 – 18:13

Перегляд дописуБілий Дракон (20.02.2009 18:21) писав:

Уявляю як люди всіляко відвертаються та зажмурюють очі, коли поряд дитина проходит :happytwo:
Дракоша, не чіпляйтесь до слів!
  • 0

#313 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 20.02.2009 – 18:16

Перегляд дописуВакуОлька (20.02.2009 18:13) писав:

Дракоша, не чіпляйтесь до слів!
А ти не став у довід те, що на людей погано діють діти чи їх елементи.
  • 0

#314 кришко

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 10 повідомлень

Відправлено 20.02.2009 – 18:20

Добре, тарілки з кондиціонерами ще ЖЕКи сяк-так обрахують, а як рахуватимуть салюти для накладання податків? По числу трахів, спалахів, чи може шмат неба в тимчасову аренду ? Це яку треба мати хвантазію...
  • 0

#315 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень

Відправлено 20.02.2009 – 18:23

Перегляд дописуБілий Дракон (20.02.2009 19:16) писав:

А ти не став у довід те, що на людей погано діють діти чи їх елементи.
Тьху ти, йолки палки... та не маю я на увазі, що діти погано впливають ... Не читай в моїх словах того. чого немає! Бо це не так. Просто для людей, які НЕ МОЖУТЬ мати дітей важко морально чути оцей щебіт... Знаю про це від реальних людей.. Та й не обов"язково, що тільки ті, хто не може мати дітей - дратуються. Он, пан Бандера ЮА підтвердив, що

Перегляд дописуbendera.UA (20.02.2009 12:37) писав:

коли ні з того ні з сього чую то пискляво-бадьоро-піонерське :8: "ОБЕРЕЖНО ДВЕРІ ЗАСИНЯЮТЬСЯ!!!!!!!!!!!!" через пару зупинок сам ладен під потяг кинутись :happytwo: а от ідея КП "Київметро.."
Кожного дістає своє.. Когось - те, що дітей нема, когось - що є, аж забагато і гризуть думки як то їх прогодувати...

Повідомлення відредагував ВакуОлька: 20.02.2009 – 18:24

• 0

#316 кришко

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 10 повідомлень

Відправлено 20.02.2009 – 18:24

А диски з піснями мера роздавати як протизаплідне, бо під такий спів і кури перестануть нестись, не те ,що ...
  • 0

#317 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 776 повідомлень

Відправлено 20.02.2009 – 18:36

Черновецький піщов на місяць у відпустку... біднятко, й не знає, що з виборних посад копають, не питаючи тями... :happytwo:

"Мер Києва Леонід Черновецький перебуватиме у відпустці із 19 лютого до 21 березня. Розпорядження про це, підписане самим Черновецьким 18 лютого, розміщено на офіційному сайті Київської міськадміністрації."За погодженням із Президентом України відбуваю у щорічну відпустку терміном на 30 календарних днів із 19 лютого до 21 березня 2009 року. На час моєї відпустки виконання обов'язків голови Київської міської держадміністрації покладаю на першого заступника голови Київської міськадміністрації Анатолія Голубченка", - йдеться у розпорядженні.

У документі також наголошено, що проекти розпоряджень Київської міськадміністрації на цей період в обов'язковому порядку повинні узгоджуватися із секретарем Київради Олесем Довгим.

Начальник управління інформаційного забезпечення - прес-секретар мера Києва Оксана Макаренко повідомила, що Черновецький пішов у відпустку у зв'язку із захворюванням.

"Є підозра на запалення легенів. Але Леонід Михайлович буде тримати руку на пульсі, його будуть інформувати про все, що відбувається у Києві", - наголосила вона."

Повідомлення відредагував Власюк: 20.02.2009 – 18:38

• 0

#318 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 20.02.2009 – 19:03

Перегляд дописуВакуОлька (20.02.2009 18:23) писав:

Тьху ти, йолки палки... та не маю я на увазі, що діти погано впливають ... Не читай в моїх словах того. чого немає! Бо це не так. Просто для людей, які НЕ МОЖУТЬ мати дітей важко морально чути оцей щебіт... Знаю про це від реальних людей.. Та й не обов"язково, що тільки ті, хто не може мати дітей - дратуються. Он, пан Бандера ЮА підтвердив, що
Кожного дістає своє.. Когось - те, що дітей нема, когось - що є, аж забагато і гризуть думки як то їх прогодувати...
А мене дратує голос дорослих людей. І що далі?
  • 0

#319 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 20.02.2009 – 20:06

Подруга сьоДні по хіт-фм чула: Черновецький збирається наплодити по Києву автозаправок свого імені, зібрати всіх весільних фотографів в одну організацію "Дві обручки" і ввести налог на холостяків :happytwo:
  • 0

#320 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень

Відправлено 20.02.2009 – 20:20

Перегляд дописуБілий Дракон (20.02.2009 20:03) писав:

А мене дратує голос дорослих людей. І що далі?
Я не дохтір.. Вібаште...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних