Перейти до вмісту

ЧЕРНОВЕЦЬКИЙ - мер Києва

Повідомлень в темі: 406

#241 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 05.02.2009 – 18:50

Перегляд дописуbamik (5.02.2009 17:31) писав:

нє, чесно незнаю як 5-ти мільйонне місто терпить його. В мя біля 300 тис населення, але якби такі комедії витворялись, мера би винесли ногами вперед!
А хто проти нього голосував? Більшість вибори пропустила повз увагу, ібо набридло. Та й загалом Черновеький особисто мало кому допік. А що дурник, то ще не біда - на то є заступники, радники тощо.
  • 0

#242 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 06.02.2009 – 19:30

То вже шось!!! Киівським лікарям "рекомендовано" подивитися на Черновецького на коні :) :) :happy1:
  • 0

#243 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 06.02.2009 – 19:38

«Я сам братиму участь у забігу, і мої заступники. Це цікаво. Щоправда мені, як людині не молодій, але ще не немолодій, дякувати Богу, спортсмен, у минулому комсомолець, як годиться, партійна людина була. Я сам братиму участь. Я виберу спокійнішого коня, бо киянам потрібний живий, здоровий, усміхнений мер. Я вас всіх запрошую»

«У суботу ми проведемо перші вдалі перегони. Я не думаю, що це богоугодна справа, але це така справа. Є елітні коні, там собаки, до речі, бігатимуть – це друзі людей, тому їх треба підтримувати, благородно їх розводити»

«Тому це на підтримку тварин, яких я люблю, і населення Києва»

:) :) :happy1: :happy1:
  • 0

#244 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 09.02.2009 – 11:05

"Розрекламовані за допомогою розсилки СМС скачки на Київському іподромі закінчилися скандалом. Гравцям-переможцям, які ставили на забіги від 100 грн. (мінімальна ставка - ред.), вистоявши чергу в касу, видали виграш максимум по 25 грн. без повернення ставки. Загальна сума ставок, як говорять в КМДА, склала мільйон гривень, пише «Сегодня».
Касири пояснили такі ставки «низькими коефіцієнтами». Але, пише видання, люди, які ставили на іподромі ще за часів СРСР, говорять, що такого бути не може. «Сама система тоталізатора передбачає, що гравці, у разі виграшу, як мінімум свої ставки одержують назад. Іподром забирає 30% від ставок. Колись був безпрецедентний випадок, коли всі ставили на фаворита і одержали лише 70% від поставленої суми - але в нашому випадку це було б хоч би 70 грн.», - розповідає Микола Щеглов, який за свою сотню одержав 7 грн."© http://ua.proua.com/.../09/084552.html
  • 0

#245 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 09.02.2009 – 15:26

На іподромі не був (хоча і хтів піти, полбачити що ж там такого зробили нового), але спостерігав по ТРК......
Мда...... розрекламованого "як багато мер зробив для відродження традицій київського еподрому" ніц не побачив. Починаючи з сцени для нагородження і виступів з звичайних будівельних лісів (навіть не нормальний подіум) і закінчуючи біговими доріжками (а то найголовніше - коні після 2-го ж заїзду по коліно в баггнюці рисачили) все було провоняно дешевим лохотроном - за найменші вкладення-максимальний зиск на людських пороках.....
zav - СеМеСес голосування теж дорогого вартувало - мінімальна ставка - 1 грн., вартість СМС-5 грн. (здається), виграє той в кого спрацює найбільше ставок більше за 100 грн. ..... елементарні підрахунки 100*5=нефіговій сумі))))
  • 0

#246 кусти

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 291 повідомлень
  • Місто:Київ - Хмельницький

Відправлено 09.02.2009 – 15:48

позор столиці. Головне що перед "якимись" виборами знову піар технології можуть людям очі замилити.. :pardon:
  • 0

#247 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 543 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 09.02.2009 – 17:23

Черновецький - це дуже вдало зроблена передвиборна кампанія! Він взяв напрямок на самі незахищені верстви населення - пенсіонерів, середній клас населення. На скільки я знаю він давав благочинні обіди, доплачував кошти додатково до пенсії з власних коштів. Таким чином він і став мером. Чому пенсіонери повинні голосувати за когось іншого, якщо цей потік допомоги закінчиться з приходом до влади іншої людини. Інша сторона те, що він на мою думку належить до якоїсь секти зі своїми специфічними поглядами на життя. Мені не подобається його політика. Хоча я не живу в Києві. Дивні в нього кроки. Платний в'їзд в столицю, на кладовище, тоталізатор... Та і його любов до "бабушек", а потім прохання їх підпрацьовувати шпигунами.... Маразм!
  • 0

#248 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 09.02.2009 – 17:54

Перегляд дописуМалюсінька квіточка (9.02.2009 17:23) писав:

Чому пенсіонери повинні голосувати за когось іншого, якщо цей потік допомоги закінчиться з приходом до влади іншої людини.

Цей "потік допомоги" тече не з кишені мера, а з кишень їх дітей і онуків. Могли б головою хоча б про це подумати.
  • 0

#249 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • 543 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 10.02.2009 – 09:24

Перегляд допису-=VJ=- (9.02.2009 17:54) писав:

Цей "потік допомоги" тече не з кишені мера, а з кишень їх дітей і онуків. Могли б головою хоча б про це подумати.

Але тоді вони цього не розуміли. І мені здається, що не розуміють і зараз!
  • 0

#250 Гуцул

Генеральний писар

• Користувачі
  • 792 повідомлень

Відправлено 13.02.2009 – 17:53

Космос смалить і співає)) записав кліп про Києв)
  • 0

#251 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 13.02.2009 – 19:51

Перегляд допису~Гуцул~ (13.02.2009 17:53) писав:

мать єго за ногу
пісня блатнякова, шансончік міський.
відеоряд - бомжі, наркомани і бабусі.
таке враження, що Київ - помийка, всьо плохо, ми скоро всі помремо!...

ЗІ
тільки я помітила в його голосі нотки Мішкі Круга?
  • 0

#252 Гуцул

Генеральний писар

• Користувачі
  • 792 повідомлень

Відправлено 14.02.2009 – 09:35

http://www.chernovetskiy.com.ua Ось його сторінка :)
  • 0

#253 dark

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 281 повідомлень

Відправлено 14.02.2009 – 10:20

Перегляд допису~Гуцул~ (13.02.2009 17:53) писав:

Вчора по новинах показували його перші кроки на стезі поп-звізди(виступ в живу перед бабусями!!!!)
  • 0

#254 Гуцул

Генеральний писар

• Користувачі
  • 792 повідомлень

Відправлено 14.02.2009 – 10:24

Перегляд дописуdark (14.02.2009 10:20) писав:

Вчора по новинах показували його перші кроки на стезі поп-звізди(виступ в живу перед бабусями!!!!)
Фабрика Космосу))) :)
  • 0

#255 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 16.02.2009 – 13:22

Нові грошові знаки by Leonid
Зображення
  • 0

#256 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 16.02.2009 – 15:08

Перегляд дописуNomad (16.02.2009 13:22) писав:

Нові грошові знаки by Leonid
Сміфно........але... щойно спілкувався з працівниками київського метрополітену.

Люди на грані того, щоб розпочати страйк і от в чому суть питання......

Зображення
За словами Черновецького "лише приватизація спасе метрополітен від краху" (на сьогодні то є комунальне підприємство підпорядковане КМА - тобто Льоні)....... що по суті нонсенс, бо в світі не має прикладів приватного метрополітену..... але для цього його треба підвести до банкрутства... В очевид саме для виконання цього "спецзавдання" нинішній начальник КП "Київський метрополітен" підготував проект наказу "Про першочергові заходи щодо запобігання наслідків фінансової кризи" яким зокрема передбачається:
"в звязку з підняттям тарифу в 3,4 а не 4 рази..............
- провести скорочення персоналу метрополітену на 20%;
- при звільненні працівників за власним бажанням та за природною плинність кадрів звільнені посади скорочувати, з розподілом обов’язків серед працюючих працівників;
- скоротити з/п на 25%;
перевести персонал на режим скороченого робочого дня і тижня (при тому графік роботи метрополітену змінено не має бути);
- призупинити виплату доплати за суміщення посад (пряме порушення КЗпП);
- призупинити виплату компенсації за невикористані відпустки (пряме порушення КЗпП);
- відмінити пільги та соц.гарантії по колективному договору (пряме порушення КЗпП, ЗУ "Про колдоговори", ЗУ "Про профспілки").

Наказ ще не підписано офіційно (не має і не буде погодження профспілки), але тенденція очевидна........
хтось (здогадатись не важко хто саме) хоче прихватизірувать метрополітен і тоді вже ніхто не завадить встановлювати тарифи одноособово..............

Прикро тільки, що в цій безсоромній грі заручниками стають звичайні люди - як пасажири, так і працівники метрополітену......
  • 0

#257 Йа_ЯбЛуЧкО_XD

Генеральний писар

• Користувачі
  • 649 повідомлень
  • Місто:if.ua

Відправлено 16.02.2009 – 15:17

а ви не думаи,що він може бути шизофреніком?схоже на те
  • 0

#258 Гуцул

Генеральний писар

• Користувачі
  • 792 повідомлень

Відправлено 16.02.2009 – 15:24

Зображення

Зображення

Зображення

:cool2:

Повідомлення відредагував ~Гуцул~: 16.02.2009 – 15:27

• 0

#259 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 16.02.2009 – 15:26

Перегляд дописуЙа_ЯбЛуЧкО_XD (16.02.2009 15:17) писав:

а ви не думаи,що він може бути шизофреніком?схоже на те

симптоми деякі проявляються, але у нас і не такі державою керували, не те шо Києвом одним
  • 0

#260 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 16.02.2009 – 16:04

Скоро ліфти приватизують.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1