Перейти до вмісту

ЧЕРНОВЕЦЬКИЙ - мер Києва

Повідомлень в темі: 406

#221 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2306 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 03.02.2009 – 13:09

Столичну підземку заполонили хлопці в трусах

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Цитата

Зниження тарифів на проїзд у громадському транспорті Києва викликало обурення у жителів столиці.
Власне, не сама вартість жетона викликала негативні емоції, а окозамилювання від міської влади.
Прикриваючись "великим ділом на благо киян", мер Києва Леонід Черновецький підписав розпорядження про зниження тарифів на проїзд. Однак при зменшенні ціни на жетон, у кілька разів зросла вартість проїзних.
Зокрема, річний проїзний на метро коштує 910 гривень, а на чотири види транспорту - усі 1990 гривень.
Обурені кияни зайшли до підземки в одних трусах. Жителі столиці ходили у метро, скандуючи "Продай штани - купи жетон".
Дійсно при "знижених" тарифах охочим придбати річний проїзний на метро доведеться попрощатися чи не з усією зарплатою. Що вже говорити про квиток на чотири види транспорту.

• 0

#222 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 03.02.2009 – 13:29

тепер такі черги біля кас в метро через цю решту, яку потрібна віддати пасажирам. На Либідській взааглі люди як в консеврній банці.
  • 0

#223 bendera.UA

• Користувачі
  • 2306 повідомлень

Відправлено 03.02.2009 – 13:46

я вчора вечеров метро поїхав на свою голову.......... За жетоном черга на вокзальній була аж на вулицю. Автомати по продажу не працювали крім 2 - і ті міняли лише 10 грн..... Хто хтів 1-2 жетона придбати мусили по 30-40 хв в черзі вистояти. Особисто я віддав 2 грн. якомусь хлопцеві, що 10-ку розміняв, так що зниження тарифу не відчув)))
А з приводу проїзних, то дійсно повна ж.....
При зниженні вартості проїзду (до економічно обґрунтованого рівня - так говорили в Антимонопольному комітеті) до 1,7 гривні річний проїзний на метро коштує 910 гривень. Тож тепер одна поїздка у річному проїзному коштує 1,25 гривні (з розрахунку 2 поїздки в день).
Вартість річного проїзного на метро + 1 вид наземного транспорту (автобус, тролейбус, трамвай) коштує 1430 гривень (раніше було 575 гривень).
Вартість річного проїзного на чотири види транспорту становить 1990 гривень (раніше було 799 гривень).
Вартість річного проїзного квитка для учнів денної форми навчання на метро становить 228 гривень, на метро + 1 вид наземного транспорту 358 гривень, на чотири види транспорту 498 гривень.
Як відомо, раніше річні проїзні для студентів коштували на метро - 183 гривні, на два види транспорту, один з яких метро - 288 гривень, на чотири види транспорту (метро, трамвай, тролейбус, автобус) - 400 гривень.
При тому нові безконтактні проїзні (в т.ч. річні) припаскуднійшої якості. бАмАжкА-бАмАжкАй........... якщо його не ламінувати і не лілєять як парт-квиток в радянські часи, він лед місяць прослужить, що вже говорити про річний. За такі гроші хочаб пластикові зробили як колись.
  • 0

#224 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 03.02.2009 – 13:59

Перегляд дописуbendera.UA (3.02.2009 13:46) писав:

При тому нові безконтактні проїзні (в т.ч. річні) припаскуднійшої якості. бАмАжкА-бАмАжкАй........... якщо його не ламінувати і не лілєять як парт-квиток в радянські часи, він лед місяць прослужить, що вже говорити про річний. За такі гроші хочаб пластикові зробили як колись.
кака бамажка? картка пластикова. навіть краща за міцністю за колишні проїздні. але за неї ще 7,50 здирають.
сама купую квартальні. місячні не вигідні, на рік вперед своє життя я не розплановую ніколи. жетончики не для мене.
відчуваю цього любителя бабусь скоро розіпнуть.
  • 0

#225 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 03.02.2009 – 14:17

Цитата

Право Народа выше права государства!

ПРАВО НАРОДА

Уважаемейший Леонид Михайлович!!!!

С искренностью сообщаю Вам, что я и мои соратники, братья и сестры, начинаем инициировать установку монумента Вам лично в городе Киеве.

Более того, в наших планах на ближайшее будущее — полномасштабная программа “Черновецкого в каждый дом!”, уже изготавливаются формы для производства сотен тысяч маленьких серебрянных бюстиков Вас.

Этой высокой чести Вы удостоены за то, что первым в Украине нашли и начали внедрять действенный способ борьбы с коммунистическим электоратом, с этими, не побоюсь этого слова рудиментами КОММУНИЗМА.

Призвав бабушек “стучать” Вы легко выявите всю агентурную сеть КГБ-НКВД, этих апологетов коммунизма, и с помощью программы “Тихий Дом” выселите их с нашего города, возьмете под полный контроль избирательные участки с коммунистическим и социалистическим электоратом.

С теми же, кто окопался слишком сильно, вопрос будет решен с помощью платных медицинских услуг — этого предвестника страховой медицины, ввести которую так и не смогли врачи-вредители, эта врачебная мафия. Вы

Гениальны!!!

Мы проведем Всеукраинский конкурс работ лучших скульпторов, заслуженых и просто талантливых творцов, и с помощью Ваших искренних стронников утвердим лучший монумент Вам.

Прошу Вашей моральной поддержки, так как всем нам придется пройти нелегкий путь, прежде чем наша идея станет реальностью.

Мы полны решимости сломать много бюрократических и ментальных барьеров, побороть непонимание и скрытую вражду к Вам у несознательной части населения и некоторых политиков, мы придем к нашей цели, и если надо, сделаем все возможное что бы именно Вы стали Премьер-Министром Украины.

С глубочайшим уважением и искренним почтением,

координатор БФ “Право Народа”

Михаил Притула

• 0

#226 bendera.UA

• Користувачі
  • 2306 повідомлень

Відправлено 03.02.2009 – 15:15

З минулого тижня кияни та гості столиці "насолоджуються" ще одним ноу-хау міського голови - платною медициною в лікувальних закладах столиці. Тепер, прийшовши в дорослу чи дитячу поліклініку, ви не зможете здати жодного аналізу чи отримати довідки, якщо не заплатите в касу лікарні певну суму.
Але не варто апелювати до 49 статті Конституції і наполягати, що у державних і комунальних закладах охорони здоров'я медична допомога надається безоплатно. Бо ви маєте справу з Черновецьким, не дарма ж він заявляє, що гарний юрист - він і його "молода команда" придумали чудову правову "шпаринку", яка дозволяє спокійно і на законних підставах збирати гроші у медичних закладах столиці.

Таким самим питанням можуть задаватися не лише в Києві, тому даю невеличке роз’яснення (інколи те що готуєш по роботі може зандобитися і теревенчанам))) ):

Відповідно до Переліку платних послуг, які надаватись в державних закладах охорони здоров'я, затвердженого Постановою КМУ від 17.09.1996 р. N 1138, деякі види послуг в цих закладах може надаєтьсь на платній основі (стомотологічні, косметичні, тощо). Саме існування платних послуг не є порушенням права на безкоштовну медицину при умові, якщо будуть дотримані всі вимоги стосовно процедури отримання та реалізації цих послуг.
Відповідно до спільного Наказу Міністерства охорони здоров'я України та Міністерства фінансів України від 18.12.1997 року N 358/273 "Про затвердження Порядку надання платних послуг у державних закладах, установах охорони здоров'я незалежно від підпорядкування та одержання добровільної компенсації від хворих", заклади охорони здоров'я зобов'язані забезпечити громадян доступною, безплатною та достовірною інформацією щодо порядку надання платних послуг. Ця інформація повинна включати відомості про перелік платних послуг, порядок їх оплати та пільги для окремих категорій громадян. В усіх інших випадках медична допомого має бути безкоштовною. В разі, якщо цим переліком не передбачено надання зазначених Вами послуг (або не відповідною є вартість) – вимоги лікаря є безпідставними.
Крім того, відповідно п. 4.2 вищезгаданого Порядку, оплата за послуги та внесення добровільної компенсації (не обов’язковий, добровільний платіж) проводяться безпосередньо в касу закладу охорони здоров'я, або у відділення банку у встановленому порядку. Оплата медичних послуг готівкою безпосередньо лікарю без надання відповідних підтверджуючих документів (які потім можуть бути використані як підстава для відшкодування заподіяної здоров’ю шкоди) є неприпустимою.
Таким чином Ви маєте право звернутися до:
- Головного лікаря закладу з вимогою надати інформацією щодо переліку та порядку надання платних послуг;
- У разі порушення законних прав і інтересів громадян у галузі охорони здоров'я відповідні державні, громадські або інші органи, підприємства, установи та організації, їх посадові особи і громадяни зобов'язані вжити заходів щодо поновлення порушених прав, захисту законних інтересів та відшкодування заподіяної шкоди.
- Судовий захист права на охорону здоров'я здійснюється у порядку, встановленому законодавством.

27 жовтня 2008 року начальник головного управління охорони здоров'я та медичного забезпечення пані Качурова видала наказ № 418 Про Тимчасову інструкцію про порядок надання та обліку добровільних (благодійних) пожертв в закладах (установах) охорони здоров'я підпорядкованих головному управлінню охорони здоров'я та медичного забезпечення. Згідно з цим документом і виключно на виконання Закону України "Про благодійництво та благодійні операції" та з метою забезпечення надходжень в лікувальні заклади благодійних внесків пацієнтам під час огляду чи проходження процедур пропонується написати заяву на ім'я Головного лікаря установи та добровільно внести до каси лікарні певну суму коштів. Варто пам'ятати, внесення коштів "добровільно" - це значить добровільно. Якщо ви платити не хочете або ж не можете, ви маєте повне право цього не робити. І наполягати на своїх правах. Конституції та статті 49 в якій сказано "у державних і комунальних закладах охорони здоров'я медична допомога надається безоплатно" крім випадків наведених вище.
Якщо вас примушуватимуть це робити - варто скаржитися до міністерства охорони здоров'я, прокуратури або ж до суду. Чим більше звернень - тим менше бажання буде виникати вимагати грошей від людей.

Перегляд дописуЗимова Дівчина (3.02.2009 13:59) писав:

кака бамажка? картка пластикова. навіть краща за міцністю за колишні проїздні. але за неї ще 7,50 здирають.
сама купую квартальні. місячні не вигідні, на рік вперед своє життя я не розплановую ніколи. жетончики не для мене.
відчуваю цього любителя бабусь скоро розіпнуть.
Я квартального в руках не тримав, а от місячний і річний тіко бачив... У дружини місячний проїзний за два тижні носіння в сумці на ги_ги перетворився....... що правда в неї в сумці бардак, як і у більшості жінок)))))
  • 0

#227 bendera.UA

• Користувачі
  • 2306 повідомлень

Відправлено 03.02.2009 – 15:55

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 65/2009
Про скасування рішень голови Київської міської державної адміністрації
щодо підвищення тарифів на комунальні послуги

• 0

#228 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 03.02.2009 – 16:05

Перегляд дописуbendera.UA (3.02.2009 15:15) писав:

З минулого тижня кияни та гості столиці "насолоджуються" ще одним ноу-хау міського голови - платною медициною в лікувальних закладах столиці. Тепер, прийшовши в дорослу чи дитячу поліклініку, ви не зможете здати жодного аналізу чи отримати довідки, якщо не заплатите в касу лікарні певну суму.
так. моя поліклінніка відзначилась чи ненайпершою :rolleyes:

Перегляд дописуbendera.UA (3.02.2009 15:15) писав:

Я квартального в руках не тримав, а от місячний і річний тіко бачив... У дружини місячний проїзний за два тижні носіння в сумці на ги_ги перетворився....... що правда в неї в сумці бардак, як і у більшості жінок)))))
такий самий як квартальний. дебела така картка, еге!
  • 0

#229 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 03.02.2009 – 16:09

Перегляд дописуЗимова Дівчина (3.02.2009 13:59) писав:

на рік вперед своє життя я не розплановую ніколи. жетончики не для мене.
і дуже шкода шо не плануєте)) в мене проїздник на рік за 360 гривень. ну просто краса тепер )
  • 0

#230 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 03.02.2009 – 17:33

Перегляд дописуMarcos (3.02.2009 16:09) писав:

і дуже шкода шо не плануєте)) в мене проїздник на рік за 360 гривень. ну просто краса тепер )
а раптом мені воно більше не треба буде через півроку.
стабільності нема в країні. а біля дому купа офісів))) або закинуть офіс кудись в ж… куди метро не ходить.
  • 0

#231 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 03.02.2009 – 20:06

Перегляд дописуЗимова Дівчина (3.02.2009 17:33) писав:

а раптом мені воно більше не треба буде через півроку.
Воно ж за півроку окупиться!
А потім можна ще загнати за ціною квартального!
  • 0

#232 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 03.02.2009 – 21:47

Перегляд дописуzav (3.02.2009 20:06) писав:

Воно ж за півроку окупиться!
А потім можна ще загнати за ціною квартального!
та ви пане спікулянТ!
часом не на пана мера працюєте? ґа?
  • 0

#233 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 03.02.2009 – 22:03

Перегляд дописуbendera.UA (3.02.2009 15:55) писав:

До дупи ті укази.
Тарифи юрособам та на транспорт теж відміняли - і хоч би хни.
  • 0

#234 Гуцул

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 792 повідомлень

Відправлено 03.02.2009 – 22:09

Тему треба було назвати Космос-мер Києва!Черновецький 2 слова до купи зкласти неможе і у всіх інтерв"ю і засіданнях згадує про " своїх любіміх бабушек")
  • 0

#235 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 04.02.2009 – 00:08

Перегляд допису~Гуцул~ (3.02.2009 22:09) писав:

Тему треба було назвати Космос-мер Києва!Черновецький 2 слова до купи зкласти неможе

Ще коли Черновецький вперше сказав, що збирається балотуватися, я одразу згадав одну книжку. Час довів, що в ній багато чого правильно написано.

Герман говорив:
- Темну конячку звуть Грегорі Аммас Стілсон, сорок три роки, колишній комівояжер при біблійному суспільстві "Американський праведний шлях", колишній маляр, а також продавець дощу в Оклахомі, де він виріс.
- Продавець дощу, - повторив Джонні розгублено.
- О, це один з цвяхів його передвиборчої програми, - зауважив Роджер. - Якщо ми його оберемо, у нас з дощем не буде жодних проблем.
Джордж Герман продовжував:
- Політична платформа Стілсона, скажемо прямо, відрізняється ...свіжістю.
Джон Денвер закінчив пісню криком, який натовп радісно підхопив. І тут заговорив Стілсон, голос його гримів, посилений потужними динаміками.
Цей чоловік знав, як опанувати аудиторією. Його голос змусив Джонні пересмикнути плечима. Було в ньому щось владне, що бере за горло, щось закличне. Оратор бризкає слиною.
- Що ми будемо робити у Вашингтоні? На біса він нам, Вашингтон? - вирував Стілсон. - Яка, ви запитаєте, у нас платформа? Наша платформа -
це п'ять гасел, друзі мої, п'ять бойових гасел! Які питаєте? А я вам скажу! Перший: ВИКИНЕМО УСІХ БРЕХУНІВ!
Рев схвалення пронісся над натовпом. Хтось пригорщами кидав в повітря конфеті, кто-то закричав: "ГІП-ГІП, уррраааа!" Стілсон подався вперед.
- А хочете знати, друзі мої, навіщо я надів каску? Я вам відповім. Коли ви пошлете мене до Вашінгтону, я їх усіх протараню в цій касці! Я
піду на них ось так!
На подив Джонні, Стілсон схилив по-бичачи голову і взявся бодати трибуну, видаючи при цьому пронизливий войовничий клич. Роджер Чатсворт просто-таки обмяк в кріслі, зайшовшись в нападі реготу. Натовп шаленів. Стілсон знову випростався у весь зріст, зняв з голови каску і кинув її в натовп. Навколо неї одразу почалася бійка.
- Друге гасло! - дерся Стілсон в мікрофон. - Ми викинемо з будь-якого уряду, від короля до пішака, хто грається в ліжку з різними дівчатками! У них є законні дружини. Ми не дозволимо їм брати платників податків за вим'я.
- Що він сказав? - Спросил Джонні, здивовано кліпаючи.
- Це ще квіточки, - відповів Роджер. Він смахнул сльози і знову зайшов в нападі сміху.
- Третє гасло! - Ревів Стілсон. - Ми запустимо всі ці вихлопні гази в космос! Зберемо їх у пластикові пакети, в шкіряні мішки! І запулимо
їх на Марс, на Юпітер, на кільця Сатурна! У нас буде чисте повітря, у нас буде чиста вода, і все це у нас буде через півроку!

(с)Стівен Кінг "Мертва зона".
  • 0

#236 bendera.UA

• Користувачі
  • 2306 повідомлень

Відправлено 04.02.2009 – 15:53

:) Як Леонід Михайлович свого міхалича купав))))

Зображення

«...я спортсмен, имею прекрасную физическую форму,
веду здоровый образ жизни, в частности, каждый день обливаюсь холодной водой.
И это я делаю ради своих дорогих бабушек и дедушек!».

(с) Льоньчик

більше фото тут)))
  • 0

#237 Blad

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 55 повідомлень

Відправлено 05.02.2009 – 15:26

До яких пір мерів, президентів і т.п. будуть обирати маразматичні бабусі і дідусі? До дупи ту демократію, треба "навчатись чужого" у сусідів.
  • 0

#238 bendera.UA

• Користувачі
  • 2306 повідомлень

Відправлено 05.02.2009 – 16:17

Во во - треба забрати конституційне право голосу у осіб старших 50 років і надати його дітям.... так хоч на виборах цукерки будуть давати :)
  • 0

#239 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 05.02.2009 – 16:49

Цитата

ьогодні мер Києва Леонід Черновецький заявив про свій намір брати участь в якості жокея в перегонах, які відбудуться на Київському іподромі на проспекті Глушкова 7 лютого.

"Я сьогодні буду о 6 годині вечора проводити на іподромі репетицію, я сам буду брати участь в забігу і мої заступники. Це цікаво", розповів він.

Черновецький зазначив, що він, як людина немолода, але спортивна, вибере собі для участі в перегонах спокійного коня, адже, на його думку, киянам потрібен живий, здоровий і усміхнений мер.

Він також повідомив, що про проведення на Київському іподромі скачок 7 лютого дізналися 24 млн. українців завдяки отриманим на їхні телефони SMS-повідомленням.

Цим людям пропонують зробити за допомогою SMS "ставку на удачу" і переглянути прямий ефір з іподрому, який транслюватиме комунальна телекомпанія Київ 7 лютого з 12:00.

У SMS-повідомленні також зазначено, що учасник SMS-вікторини, угадайте переможця, отримає приз у розмірі 100 тис доларів від Черновецького.

На думку мера, перегони стануть чудовим і феєричним шоу.

При цьому він підкреслив, що як і раніше, вважає азартні ігри, до яких відносяться і скачки, не богоугодною справою, хоча розводити коней і собак, за його словами, - це благородно.

Мер додав, що сам робити ставки на скачки не буде, але, за його підрахунками, міськбюджет зможе отримати 10 млн гривень, якщо хоча б 10 мільйонів українців, які отримали відповідне SMS-повідомлення, зроблять ставки по 1 гривні.

Нагадаємо, що наприкінці січня цього року Леонід Черновецький заявляв, що іподром почне працювати в понеділок, 2 лютого.
http://ua.korrespond.../ukraine/733221

це просто треба будь повним дебілом щоб таке організувати, але якщо б він організував акцію "Заплати меру 100 грн і дай йому під зад", я б точно прийняв участь, та думаю і бюджет він такої акції він добряче наповнив би.

флуд видалено
  • 0

#240 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 05.02.2009 – 17:31

нє, чесно незнаю як 5-ти мільйонне місто терпить його. В мя біля 300 тис населення, але якби такі комедії витворялись, мера би винесли ногами вперед!
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних