Перейти до вмісту

ЧЕРНОВЕЦЬКИЙ - мер Києва

Повідомлень в темі: 406

#201 maybe*

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 89 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:українське місто Київ

Відправлено 07.07.2007 – 17:44

Черновецький дивна людина..
місце йому,цьому "великому реформатору" точно не там..а наприклад на "Свбоді слова " у Шустера)

Повідомлення відредагував maybe*: 07.07.2007 – 17:45

• 0

#202 bamik

салоїд

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 27.01.2009 – 19:14

Льоня смалить))

Вхід на кладовища Києва став платним

Голова Київської міської державної адміністрації, Київський міський голова Леонід Черновецький підписав розпорядження, відповідно до якого у Києві введено платний вхід на міські кладовища.

Про це сьогодні журналістам повідомив заступник голови КМДА Віталій Журавський, коментуючи інформацію про дзвінки від киян, які заявляють, що від них вимагали грошей за вхід на кладовище.
http://ua.korrespond.../ukraine/723459

Наступний крок - це певно турнікети по всьому Києву))
  • 0

#203 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 27.01.2009 – 21:13

Перегляд дописуbamik (27.01.2009 19:14) писав:

Це - http://bo-dun.livejo....com/40212.html - далеко не все!
Є ще ось це: http://bo-dun.livejo....com/40700.html
  • 0

#204 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 28.01.2009 – 09:34

Перегляд дописуbamik (27.01.2009 19:14) писав:

Льоня смалить))

Вже уточнили - лише в"їзд.
  • 0

#205 Горік

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 88 повідомлень

Відправлено 29.01.2009 – 10:34

Перегляд допису-=VJ=- (28.01.2009 09:34) писав:

Вже уточнили - лише в"їзд.
А яка ціна буде? Так як на кладовища заїзджають найчастіше катафалки то на похоронприйдеться тратити більше грошей
  • 0

#206 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 29.01.2009 – 10:59

Перегляд дописуГорік (29.01.2009 11:34) писав:

А яка ціна буде? Так як на кладовища заїзджають найчастіше катафалки то на похоронприйдеться тратити більше грошей
зараз на київських кладовищах ціни просто нереальні, тому сотня туди чи сюди ( чи скільки там) не так вже й важливо. Хоча відверто кажучи це гоніво, але ж треба Льоні наповнювати чимось бюджет щоб піклуватись про київських бабусь.
Але ж і хитрожопий Черновецький, гарну собі статегію вибрав, самий наївний електорат почав обробляти(пенсіонерів), хоча він і до цього не був до нього "байдужий".
  • 0

#207 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 29.01.2009 – 11:08

Перегляд дописуГорік (29.01.2009 10:34) писав:

Чим більше тобі років, тим дорожче.
  • 0

#208 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 29.01.2009 – 15:29

Перегляд дописуMarcos (29.01.2009 10:59) писав:

Але ж і хитрожопий Черновецький, гарну собі статегію вибрав, самий наївний електорат почав обробляти(пенсіонерів), хоча він і до цього не був до нього "байдужий".
Цей електорат не тільки найнаївніший, якому легше задурити мізки, це ще й і найдешевший електорат, бо його можна задешево купити буквально за гречку чи копійчаний проїзд; але найгірше, що цей електорат є ще й начисельнішим, бо наразі молодим здібним людям не дають вижити в Україні. Вони тікають закордон, або не стоврюють сімей і не народжують дітей. Таким чином бабусь та дідусів у нас вже значно більше, ніж дорослого населення, яке може голосувати. Отака халепа. І всіх влаштовує, аж поки не зрозуміють, що працювати вже нікому.
  • 0

#209 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 31.01.2009 – 23:16

Щось цікаво - мені на під"їзд вже вивісили нові тарифи, підвищені в 5 раз, а тут досі ніхто ні слова. Та й взагалі ніхто чомусь надто не переймається цим питанням - невже всі вирішили тупо забити і не платити? :angry1:
  • 0

#210 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 31.01.2009 – 23:19

Перегляд допису-=VJ=- (31.01.2009 23:16) писав:

Щось цікаво - мені на під"їзд вже вивісили нові тарифи, підвищені в 5 раз, а тут досі ніхто ні слова. Та й взагалі ніхто чомусь надто не переймається цим питанням - невже всі вирішили тупо забити і не платити? :angry1:
Менти на нього вже давно забили й ігнорують ті постанови. Ми теж.
  • 0

#211 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 01.02.2009 – 00:12

Ага, цей дядько усіх дістав. Крім ментів, скоро його комунальщики перестануть слухатись. А після недавніх заяв і бабки, цей тип сказав, що буде зовати їх за свій рахунок)).
  • 0

#212 milochka

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 706 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Кузнецовськ

Відправлено 01.02.2009 – 00:21

Яким би він не був але всерівно ж він отримує від основної кількості населення столиці всої голоси на виборах
  • 0

#213 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 01.02.2009 – 00:57

Перегляд дописуLoNeLy RoMaNtiC gIrl (1.02.2009 00:21) писав:

Яким би він не був але всерівно ж він отримує від основної кількості населення столиці всої голоси на виборах

основної активної кількості населення
  • 0

#214 D1m{@}

Писар

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 429 повідомлень

Відправлено 02.02.2009 – 10:11

Перегляд дописуКозак (29.03.2006 16:02) писав:

ЧЕРНОВЕЦЬКИЙ - мер Києва
Висловлюйте свої думки

Я не прописаний в Києві і не живу там. Але мер ваш мені не подобається. Це не мар - це клоун! А коли виступає в нього обличчя красне буває. Таке враження, що він випив чарку горілки перед виступом. І взагалі, таких людей потрібно подалі тримати від влади.
  • 0

#215 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 02.02.2009 – 12:55

Черновецкий закликав
енсіонерів "здавати" своїх сусідів

Зображення

"Я особенно хотел бы обратиться к моим любимым бабушкам: не считайте, что это стукачество. Это правильно и это патриотично. В советское время – это было плохо, а за границей – это правильно. Поэтому говорите, дайте информацию, кто у вас в доме, в районе, кто у вас сдает квартиру. Дайте мне фамилию собственника и его телефон. Я ему направлю письмо и обещаю каждому, кто добровольно сейчас заплатит всего лишь 15% в киевский бюджет, то есть моим любимым бабушкам – я того огражу от прессинга со стороны налоговой, потому что иначе неуплата налогов – это тюрьма"
  • 0

#216 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 02.02.2009 – 13:50

Перегляд допису-=VJ=- (31.01.2009 23:16) писав:

Щось цікаво - мені на під"їзд вже вивісили нові тарифи, підвищені в 5 раз, а тут досі ніхто ні слова. Та й взагалі ніхто чомусь надто не переймається цим питанням - невже всі вирішили тупо забити і не платити? :rolleyes:
Наразі відомо лише це: http://ua.proua.com/.../02/082658.html
"Київська міська державна адміністрація підвищила тарифи на опалювання, холодну, гарячу воду і водовідведення для населення на 48,1-109,5% з 1 лютого, при цьому зберігши на попередньому рівні дані тарифи для малозабезпечених верств населення."©

Перегляд дописуbendera.UA (2.02.2009 12:55) писав:

"кто добровольно сейчас заплатит всего лишь 15% в киевский бюджет, то есть моим любимым бабушкам – я того огражу от прессинга со стороны налоговой, потому что иначе неуплата налогов – это тюрьма"©
Якщо я не помиляюся, то податок на доходи фізичних осіб є місцевим, тому загалом слова "сплатіь його в київський бюджет" мають сенс.
  • 0

#217 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 02.02.2009 – 15:36

Перегляд дописуzav (2.02.2009 13:50) писав:

Якщо я не помиляюся, то податок на доходи фізичних осіб є місцевим, тому загалом слова "сплатіь його в київський бюджет" мають сенс.
Цілком слушно. Але я зауважував на іншому. Черновецький знає до кого і з чим звертатися. Ці "кАмсАмолки" і так сидять біля парадний і торочать і про політику і про сусідів, а тут така відмашка............. та з "фсєм нашім задоволенням" ці бабці почнуть обтивати телефони мерії і "сігналізіровать" на падлюк сусідів. При тому не здивуюсь якщо крім інфи про нелегалів-орендаторів попутно буде в деталях розписано хто з ким спить))))) Маладчага аДнАка мер - вміло використовує свій "любимый" елєкторат))))
  • 0

#218 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 02.02.2009 – 15:57

Перегляд дописуbendera.UA (2.02.2009 15:36) писав:

Цілком слушно. Але я зауважував на іншому. Черновецький знає до кого і з чим звертатися. Ці "кАмсАмолки" і так сидять біля парадний і торочать і про політику і про сусідів, а тут така відмашка............. та з "фсєм нашім задоволенням" ці бабці почнуть обтивати телефони мерії і "сігналізіровать" на падлюк сусідів. При тому не здивуюсь якщо крім інфи про нелегалів-орендаторів попутно буде в деталях розписано хто з ким спить))))) Маладчага аДнАка мер - вміло використовує свій "любимый" елєкторат))))
Ну, не знаю... у телевізорі все частіше миготять бабці з нецензурними словами на адресу мера.
p.s. Ваащє "любімайа бабушко мЭра"© - ето да, ето клуто.
  • 0

#219 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 02.02.2009 – 18:30

Таки добре,шо я НЕ у Києві живу)))
А з платним входом на цвинтра- це він дарма. В нас,наприклда, на цвинтарі в основному тільки готи ходять.ну і я. так ми ж хоча прибираємо там. А щоб в нас платним зробили...)))
  • 0

#220 D1m{@}

Писар

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 429 повідомлень

Відправлено 02.02.2009 – 20:11

Цитата

платним зробили...)))

Скоро вже зроблять щоб платили за повітря... ) яким дишете.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних