Перейти до вмісту

Надзвичайні здібності

Повідомлень в темі: 119

Опитування: У вас є надзвичайні здібності, особливості? (81 користувачів проголосувало)

У вас є надзвичайні здібності, особливості?

1. Я взагалі-супермен! (14 голосів [17.07%])

Процент голосів: 17.07%

2. Так, є! (30 голосів [36.59%])

Процент голосів: 36.59%

3. Я типова людина (11 голосів [13.41%])

Процент голосів: 13.41%

4. Незнаю (22 голосів [26.83%])

Процент голосів: 26.83%

5. Мені всерівно. (5 голосів [6.10%])

Процент голосів: 6.10%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#81 домовик

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 209 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 21.03.2011 – 19:30

Перегляд дописуRambo (19.11.2010 02:29) писав:

Я вважаю що як що людина насправді має якісь дивні можливості, то вона ніколи не подасть заявку на ту премію. Тому що ніколи не захоче світитися.

великі рожеві слони на літаючих тарілках теж існують, просто не хочуть світитися
  • 0

#82 Gwen

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 19 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 07.09.2011 – 11:03

Перегляд дописуОлеська (18.11.2010 17:51) писав:

Він на вістані по фотографії розповів про мої хвороби. Потім ще одну форумчанку продіагностував теж по фото. Цікаво насправді.

Щоб розповісти про хвороби людини по фото, екстрасенсом бути не треба. :rolleyes: Можливо він ще щось вміє робити про що ти не згадала. Але діагностика обличчя і виявлення хворіб - це не екстрасенсорні здібності.
  • 0

#83 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2259 повідомлень

Відправлено 07.09.2011 – 11:05

Перегляд дописуGwen (7.09.2011 12:03) писав:

Щоб розповісти про хвороби людини по фото, екстрасенсом бути не треба. :rolleyes: Можливо він ще щось вміє робити про що ти не згадала. Але діагностика обличчя і виявлення хворіб - це не екстрасенсорні здібності.
Але чогось наші лікарі навіть по аналізах діагностику нормально провести не можуть))
  • 0

#84 Gwen

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 19 повідомлень

Відправлено 07.09.2011 – 11:10

Перегляд дописуNameless One (7.09.2011 12:05) писав:

Але чогось наші лікарі навіть по аналізах діагностику нормально провести не можуть))

Ну це тому що вони такі лікарі "хороші". Кожна хвороба, яка може бути в людини дає свій слід на обличчі, чи то на інших частинах тіла. Кажу ж екстрасенсом бути не треба. Просто, треба добре знати людський організм.
  • 0

#85 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 441 повідомлень

Відправлено 07.09.2011 – 11:30

Перегляд дописуGwen (7.09.2011 12:10) писав:

Ну це тому що вони такі лікарі "хороші". Кожна хвороба, яка може бути в людини дає свій слід на обличчі, чи то на інших частинах тіла. Кажу ж екстрасенсом бути не треба. Просто, треба добре знати людський організм.

Ні, хвороби не залишають слідів на обличчі, ні на інших частинах тіла. Так, можна за кольором шкіри визначити, що людина має проблеми, скажімо, з серцем або ще чимось, існують спеціальні аналізи, це все так, але мова йде про здібність всіх людей бачити фантомні образи внутрішніх органів та визначати їх стан. Ці здібності у декого розвиваються природнім шляхом, хтось має спадковий дар "бачити", а хтось цілеспрямовано розвиває його в себе. Цікаво те, що лікарі не можуть визначити причину цих хвороб, лише констатують їх наявність та медикаментозне лікування. А що робити у випадку наявності у когось кармічної хвороби, яка переслідує когось з покоління в покоління? Лікарі це не лікують і ніколи не зможуть.
  • 0

#86 Gwen

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 19 повідомлень

Відправлено 07.09.2011 – 11:46

Перегляд дописуОнук Велеса (7.09.2011 12:30) писав:

Ні, хвороби не залишають слідів на обличчі, ні на інших частинах тіла. Так, можна за кольором шкіри визначити, що людина має проблеми, скажімо, з серцем або ще чимось, існують спеціальні аналізи, це все так, але мова йде про здібність всіх людей бачити фантомні образи внутрішніх органів та визначати їх стан. Ці здібності у декого розвиваються природнім шляхом, хтось має спадковий дар "бачити", а хтось цілеспрямовано розвиває його в себе. Цікаво те, що лікарі не можуть визначити причину цих хвороб, лише констатують їх наявність та медикаментозне лікування. А що робити у випадку наявності у когось кармічної хвороби, яка переслідує когось з покоління в покоління? Лікарі це не лікують і ніколи не зможуть.

Хвороби залишають сліди ззовні. Не заперечую екстрасенсів, і їхній дар бачити фантоми і т.д і т.п. Ішла мова про те що хтось визначив хвороби по фото, кажу що по обличчі можна багато чого сказати про стан здоров'я людини, екстрасенсом бути не треба. Ну можливо якби це було щось таке чого ніякий інший лікар не міг виявити, то так, якби він ще й розповів про родичів конкретно чим вони хворіли і щось там передавалось, то це вже зовсім інша розмова. Тоді він екстрасенс.
  • 0

#87 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • 441 повідомлень

Відправлено 07.09.2011 – 11:51

Перегляд дописуGwen (7.09.2011 12:46) писав:

Хвороби залишають сліди ззовні. Не заперечую екстрасенсів, і їхній дар бачити фантоми і т.д і т.п. Ішла мова про те що хтось визначив хвороби по фото, кажу що по обличчі можна багато чого сказати про стан здоров'я людини, екстрасенсом бути не треба. Ну можливо якби це було щось таке чого ніякий інший лікар не міг виявити, то так, якби він ще й розповів про родичів конкретно чим вони хворіли і щось там передавалось, то це вже зовсім інша розмова. Тоді він екстрасенс.

Екстрасенсів взагалі не існує. Є люди з вищим рівнем свідомості або можливостями в порівнянні з іншими людьми. Кожна людина може і повинна напрацьовувати в собі ці можливості, тільки так можна позбавитись невігластва в цій сфері.
  • 0

#88 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 07.09.2011 – 11:57

Перегляд дописуОнук Велеса (7.09.2011 12:51) писав:

Екстрасенсів взагалі не існує. Є люди з вищим рівнем свідомості або можливостями в порівнянні з іншими людьми. Кожна людина може і повинна напрацьовувати в собі ці можливості, тільки так можна позбавитись невігластва в цій сфері.
Не повинна кожна людина напрацьовувати в собі ці здібності. Її ніхто до цього не жене, і ніхто не повинен гнати людину до цього. Людина може не вірити взагалі в паранормальні явища і вищі сили і має на це право. Все це людина може робити добровільно, от тільки не знати, куди це приведе людину. І не можна казати, якщо людину розвиток вищого рівня свідомості взагалі не цікавить, що це є невіглас.
  • 0

#89 Gwen

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 19 повідомлень

Відправлено 07.09.2011 – 12:09

Перегляд дописуОнук Велеса (7.09.2011 11:51) писав:

Ти не правий. Є люди які народжуються з певними вищими чуттями ( і не кожен їх хоче приймати). Ті що хочуть надбати в собі ті якості, не завжди приводять до добра, можна сказати що в основному до добра не приводять. Погоджуюсь із Друже Бобер ніхто нічого не повинен.
  • 0

#90 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • 441 повідомлень

Відправлено 07.09.2011 – 12:50

Перегляд дописуGwen (7.09.2011 13:09) писав:

Ти не правий. Є люди які народжуються з певними вищими чуттями ( і не кожен їх хоче приймати). Ті що хочуть надбати в собі ті якості, не завжди приводять до добра, можна сказати що в основному до добра не приводять. Погоджуюсь із Друже Бобер ніхто нічого не повинен.

Це питання набагато складніше за просто якісь вищі чуття. Позиція на кшталт "ніхто нічого не повинен" має право на існування, звичайно. І вона чудово існує в 95% людей на планеті, яким не потрібен ні духовний розвиток, ні підвищення рівня свідомості. Ці люди усвідомлюють лише фізичну складову їхнього життя, і для них має сенс тільки те, що вони можуть помацати руками та купити або продати. Всі чули про те, що людина користується 3-5% здібностей свого мозку, навіть в цій гілці ця інформація десь проскакувала. Але це не зовсім відповідає дійсності. Справа в тім, що тільки 3-5% нейронів мозку людини працюють на її свідомість, решта 95% є просто заблокованою. Мозок людини складається з 14 мільярдів нейронів, і пересічна людина просто фізично не має змоги використовувати решту нейронів для своєї життєдіяльності. Під час духовного розвитку людини та підвищенні рівня свідомості, цей барєр зникає і людина отримує доступ до енергетичних та інформаційних полів вищих вібрацій. Чим більше буде людей з високим рівнем духовного та енергетичного розвитку, тим гармонійнішим і сильнішим буде суспільство.
  • 0

#91 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень
  • Місто:Софія

Відправлено 07.09.2011 – 13:20

Перегляд дописуОлеська (18.11.2010 13:00) писав:

Так що це таке, ці надприродні явища, якими спокон-віків цікавляться люди? Дар від вищої сили, чи використання людських можливостей наповну?

Це не надприродні явища, а цілком природні! Тільки природа їх трохи незвична, трохи інша за оточуючу нас природу. Це природа психіки, яка не є такою ж як природа каменя. От і все...
  • 0

#92 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 07.09.2011 – 17:35

Перегляд дописуОнук Велеса (7.09.2011 13:50) писав:

Чим більше буде людей з високим рівнем духовного та енергетичного розвитку, тим гармонійнішим і сильнішим буде суспільство.
Дозволю собі з цим не погодитися. Рівень духовного розвитку? Якого духовного? Чи не може духовність бути різною, абсолютно різною? От наведу таку анологію: людина уже дійшла до того, що володіє такою енергією, що може землю розірвати (наприклад за допомогою атомної зброї). А якщо ця енергія (зброя) буде запущена, що тоді буде?
От і якщо буде великий духовний розвиток, а духовність є різною, то просто буде потужніша війна духовностей, от і все. Слова духовний розвиток для мене нічого не означають, бо вони не є конкретними, не розумію, що має на увазі автор під духовністю, під духовним розвитком. Що це за духовність? Я духовності бачу різноманітними, часом цілком відмінні, а навіть протилежні одна одній.

Ще допишу, що духовність використовується в філософії, етиці, релігії, навіть психології на позначення різних понять. Тож, що таке духовний розвиток? Який це має бути розвиток, якої духовності, щоби підвищив екстрасенсорні здібності? А чи воно нам потрібно?
Я наприклад сприймаю слово духовність як похідне від слова "дух", тобто можна собі уявити, що дух перейняв якусь особу, завоював або завойовує її. Отже постає питаня - який це дух? Конкретніше, яким духом має перейматися людина для свого розвитку і для розвитку суспільства в цілому для його гармонійного розвитку і блага?
  • 0

#93 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень
  • Місто:Софія

Відправлено 07.09.2011 – 18:23

Перегляд дописуДруже Бобер (7.09.2011 18:35) писав:

Я наприклад сприймаю слово духовність як похідне від слова "дух", тобто можна собі уявити, що дух перейняв якусь особу, завоював або завойовує її. Отже постає питаня - який це дух? Конкретніше, яким духом має перейматися людина для свого розвитку і для розвитку суспільства в цілому для його гармонійного розвитку і блага?

Для розвитку суспільства в основі його є влада насильства чи засади добровільности? Якщо суспільні стосунки грунтуються на насильстві влади над людьми, то ніякого гармонійного розвитку не буде. Відтак необхіден дух ненасильства. Я екстрасенс чи ні?
  • 0

#94 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • 441 повідомлень

Відправлено 08.09.2011 – 09:07

Перегляд дописуДруже Бобер (7.09.2011 18:35) писав:

Дозволю собі з цим не погодитися. Рівень духовного розвитку? Якого духовного? Чи не може духовність бути різною, абсолютно різною? От наведу таку анологію: людина уже дійшла до того, що володіє такою енергією, що може землю розірвати (наприклад за допомогою атомної зброї). А якщо ця енергія (зброя) буде запущена, що тоді буде?
От і якщо буде великий духовний розвиток, а духовність є різною, то просто буде потужніша війна духовностей, от і все. Слова духовний розвиток для мене нічого не означають, бо вони не є конкретними, не розумію, що має на увазі автор під духовністю, під духовним розвитком. Що це за духовність? Я духовності бачу різноманітними, часом цілком відмінні, а навіть протилежні одна одній.

Ще допишу, що духовність використовується в філософії, етиці, релігії, навіть психології на позначення різних понять. Тож, що таке духовний розвиток? Який це має бути розвиток, якої духовності, щоби підвищив екстрасенсорні здібності? А чи воно нам потрібно?

Існує цілком точне визначення духовного розвитку, або духовності - це прийняття, усвідомлення та виконання законів Всесвіту. На якомусь етапі поняття "духовність" та "свідомість" стають синонімами, оскільки чим вищий рівень людської свідомості, тобто розуміння того, для чого людина приходить в цей світ, яка його функція і т.д., тим вища духовність у людини. А рівень технічного прогресу не має жодного стосунку до духовності.
"Екстрасенсорні" здібності є лише побічним продуктом духовного розвитку. Якщо людина використовує, скажімо, спадкові свої здібності на шкоду іншим, вона напрацьовує собі негативну карму, але це вже трішки інша розмова.
Щоб вже зовсім прояснити з цим ситуацію, наведу приклад. В дохристиянській Русі існували 40 Вищих Сил, які відповідали за моральні якості людини, наприклад чесність, порядність, та інші. Кожен з цих Богів мав дату та час свого вшанування і люди, славлячи цих Богів, підсилювали ці свої якості. Жодна людина тоді не могла отримати якісь інші знання чи посвяти, якщо вона не очистилась та не наповнилась енергіями моральності та гармонії.
  • 0

#95 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 08.09.2011 – 09:40

Перегляд дописуОнук Велеса (8.09.2011 10:07) писав:

Існує цілком точне визначення духовного розвитку, або духовності - це прийняття, усвідомлення та виконання законів

Перегляд дописуОнук Велеса (8.09.2011 10:07) писав:

Всесвіту... А рівень технічного прогресу не має жодного стосунку до духовності....
Пишу це повідомлення не для того, щоби повністю нівелювати думку дописувача, а просто донести частково своє бачення написаного. Виходить отже в дечому парадокс. Адже технічний прогрес не можливий без прийняття законів Всесвіту, ба більше, він на них і базується. Щодо екстрасенсорних здібностей, от припустимо на якомусь етапі розвитку паранормальні явища, екстрасенсорні здібності тощо можна буде виміряти, виявити, пояснити за допомогою технічних досягнень. Та й уже можна про такі факти десь почути, чи почитати. Усе має якійсь пояснення, але ми своїм обмеженим людським розумом не можемо їх пояснити. І питання чи варто. Скільки років ми збираємося жити на землі, а що далі? Достеменно ми не знаємо. Це ми можемо прийняти тільки з вірою, не важливо з якою, правдивою, чи ні, і так собі в уяві будувати реальність.
І ще про закони Всесвіту. Людські можливості обмежені, а Всесвіт безмежний. Нам постійно буде що пізнавати і пізнавати, але ми своїм обмеженим розумом ніколи не зможемо усе це пізнати, навіть невеличку частинку невеличкої частинки усього цього. Мудро зауважив Сократ, що стало крилатою фразою: я знаю, що я нічого не знаю.
  • 0

#96 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • 441 повідомлень

Відправлено 08.09.2011 – 09:49

Перегляд дописуДруже Бобер (8.09.2011 10:40) писав:

Пишу це повідомлення не для того, щоби повністю нівелювати думку дописувача, а просто донести частково своє бачення написаного. Виходить отже в дечому парадокс. Адже технічний прогрес не можливий без прийняття законів Всесвіту, ба більше, він на них і базується. Щодо екстрасенсорних здібностей, от припустимо на якомусь етапі розвитку паранормальні явища, екстрасенсорні здібності тощо можна буде виміряти, виявити, пояснити за допомогою технічних досягнень. Та й уже можна про такі факти десь почути, чи почитати. Усе має якійсь пояснення, але ми своїм обмеженим людським розумом не можемо їх пояснити. І питання чи варто. Скільки років ми збираємося жити на землі, а що далі? Достеменно ми не знаємо. Це ми можемо прийняти тільки з вірою, не важливо з якою, правдивою, чи ні, і так собі в уяві будувати реальність.
І ще про закони Всесвіту. Людські можливості обмежені, а Всесвіт безмежний. Нам постійно буде що пізнавати і пізнавати, але ми своїм обмеженим розумом ніколи не зможемо усе це пізнати, навіть невеличку частинку невеличкої частинки усього цього. Мудро зауважив Сократ, що стало крилатою фразою: я знаю, що я нічого не знаю.

Ви говорите про фізичні закони Всесвіту, а я про енергетичні. Навіть не так, Ви говорите про фізичні закони Землі, а я про енергетичні закони Всесвіту. Звичайно, за такого підходу вести дискусію буде рівнозначно тому, що Ви говоритимете, що стіл дерев"яний, а я - що він квадратний.
  • 0

#97 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 08.09.2011 – 10:07

Перегляд дописуОнук Велеса (8.09.2011 10:49) писав:

Ви говорите про фізичні закони Всесвіту, а я про енергетичні. Навіть не так, Ви говорите про фізичні закони Землі, а я про енергетичні закони Всесвіту. Звичайно, за такого підходу вести дискусію буде рівнозначно тому, що Ви говоритимете, що стіл дерев"яний, а я - що він квадратний.
Одне залишається відкритим питання, ну вже вибачайте за прямолінійність: Що це таке "енергетика". Для мене це питання є чисто фізичним. Є кінетична, є потенціальна енергія. Кінетична ніби уже в русі, а потенціальна - це так би мовити певний запас енергії (далеко не точне визначення, але це так спрощено). А що тут таке? Духовна енергія, якщо так можна висловитися?
  • 0

#98 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень

Відправлено 08.09.2011 – 10:28

Перегляд дописуОнук Велеса (8.09.2011 10:49) писав:

теорія це добре, давайте приклади, реальне надбання.
  • 0

#99 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • 441 повідомлень

Відправлено 08.09.2011 – 10:37

Перегляд дописуДруже Бобер (8.09.2011 11:07) писав:

Одне залишається відкритим питання, ну вже вибачайте за прямолінійність: Що це таке "енергетика". Для мене це питання є чисто фізичним. Є кінетична, є потенціальна енергія. Кінетична ніби уже в русі, а потенціальна - це так би мовити певний запас енергії (далеко не точне визначення, але це так спрощено). А що тут таке? Духовна енергія, якщо так можна висловитися?

Питання насправді чудове, але воно далеко від чисто фізичного. Я не зможу розкласти це поняття на атоми, щоб Ви зрозуміли її фізичну природу. Більш того, боюсь, що я навіть притомно не зможу пояснити, що це таке, використовуючи фізичний понятійний апарат. Її часто описують як певну субстанцію, "прану", життєву силу, яка існує скрізь. Чим вищий розвиток людини, тим з енергіями вищих вібрацій вона може працювати. Я не знаю, відомо Вам чи ні, але людина крім біологічного тіла має ще 6 енергетичних: ефірне, астральне, ментальне, каузальне (причинне), душу та дух. Очищення та відкриття цих тіл дозволяє людині поєднатись з енергіями вищих вібрацій, які в свою чергу, наповнюють ці енергетичні тіла. Тому розуміння та відчуття, що таке є енергія можливе тільки через розвиток цих тіл, а не через книжкові визначення.
  • 0

#100 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 08.09.2011 – 10:57

Перегляд дописуОнук Велеса (8.09.2011 11:37) писав:

Питання насправді чудове, але воно далеко від чисто фізичного. Я не зможу розкласти це поняття на атоми, щоб Ви зрозуміли її фізичну природу. Більш того, боюсь, що я навіть притомно не зможу пояснити, що це таке, використовуючи фізичний понятійний апарат. Її часто описують як певну субстанцію, "прану", життєву силу, яка існує скрізь. Чим вищий розвиток людини, тим з енергіями вищих вібрацій вона може працювати. Я не знаю, відомо Вам чи ні, але людина крім біологічного тіла має ще 6 енергетичних: ефірне, астральне, ментальне, каузальне (причинне), душу та дух. Очищення та відкриття цих тіл дозволяє людині поєднатись з енергіями вищих вібрацій, які в свою чергу, наповнюють ці енергетичні тіла. Тому розуміння та відчуття, що таке є енергія можливе тільки через розвиток цих тіл, а не через книжкові визначення.
Про природу і склад, скажемо так, людини є і інші теорії, щоправда дуже подібні. Та менше з тим. Як на мене, то ці енергії, життєві сили, чи як ми би їх не називали, є матеріальними. Та ми не можемо пояснити, що таке матерія до кінця, на жаль. І чи це доцільно? Головне вміти скористуватися благами на свою користь, свою радість і свою потребу, так користуватися, щоби бути щасливими і зробити щасливими інших. Я бачу в цьому сенс життя, можливо і не основний.
Тепер знову до енергії. Якщо енергетична сила рухає матеріальні речі, впливає на них, то це ще раз тільки говорить, що вони є матеріальними. Та про природу матерії вже інша розмова.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних