Перейти до вмісту

Надзвичайні здібності

Повідомлень в темі: 119

Опитування: У вас є надзвичайні здібності, особливості? (81 користувачів проголосувало)

У вас є надзвичайні здібності, особливості?

1. Я взагалі-супермен! (14 голосів [17.07%])

Процент голосів: 17.07%

2. Так, є! (30 голосів [36.59%])

Процент голосів: 36.59%

3. Я типова людина (11 голосів [13.41%])

Процент голосів: 13.41%

4. Незнаю (22 голосів [26.83%])

Процент голосів: 26.83%

5. Мені всерівно. (5 голосів [6.10%])

Процент голосів: 6.10%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#61 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5187 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 18.11.2010 – 12:42

Важко сказати..людський мозок все таки задіюється заледве наполовину....Та й продовжує людство еволюціонувати..
Але в такі речі я вірю.
  • 0

#62 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 18.11.2010 – 12:50

Є кілька шкіл, де розвивають шосте чуття. Цікаво було б почитати.
  • 0

#63 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 18.11.2010 – 16:00

а хто той форумчанин екстрасенс, який пішов?
давайте його гукнемо і він, можливо, почує і повернеться, щоб просвітити нас
  • 0

#64 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 18.11.2010 – 16:31

Перегляд дописучорно-біла (18.11.2010 16:00) писав:

а хто той форумчанин екстрасенс, який пішов?
давайте його гукнемо і він, можливо, почує і повернеться, щоб просвітити нас
Не думаю, що він повернеться. Ось уже два роки буде, як його на форумі нема.
  • 0

#65 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 18.11.2010 – 16:39

а в чому проявляються його екстрасенсорні здібності?
  • 0

#66 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 18.11.2010 – 16:51

Він на вістані по фотографії розповів про мої хвороби. Потім ще одну форумчанку продіагностував теж по фото. Цікаво насправді.

Я давно цікавлюсь такими явищами. Тому знайома не з одним екстрасенсом. Одна моя знайома - і в лікарню не треба йти - діагност просто суперовий.
  • 0

#67 степовик

Профі

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 372 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:степу

Відправлено 19.11.2010 – 00:51

Людина - це дивовижне явище у Всесвіті. У людини є дуже багато дивовижних можливостей. Просто від народження вони у більшості людей ніби заблоковані, але все одно іноді часткову дію цих властивостей ці люди відчувають під час сну. Такі сни як правило дуже реалістичні, вони хвилюють цих людей, змушують над чимось замислитися, іноді лякають. Саме ці дивні сни і відчуття часто змушують людей бігати до ворожок і цим користуються шахрайки. Іноді ці сни збуваються. Ну і звісно є багато людей які народжуються цілковито без будь-яких дивовижних можливостей, цих можливостей у них немає навіть у заблокованому вигляді. Саме тому ці люди нічого подібного не відчувають ні в реалі, ні під час сну, і саме такі люди не розуміють, що це взагалі таке.
Науці відомо що мозок людини використовується лише частково, і цього цілком вистачає щоб народжувалися геніальні письменники, музиканти, вчені тощо. Науковцям вистачило цієї частини мозку щоб створити могутню цивілізацію на Землі. Наші літальні апарати вже досягли Марсу. Отже як бачимо можливості цієї частки мозку людини неймовірно величезні і це лише менша частка мозку. Тоді можна прикинути які додаткові величезні і неймовірні можливості заховано в тій більшій частці мозку людини, яка є заблокованою...
Іноді народжуються люди у яких є дивні можливості. Навряд чи в них розблоковано весь мозок, скоріше просто активована лише трохи більша частина мозку ніж у інших. І виявляється цього вже достатньо для певних дивних можливостей людини. Це ніби природа трохи при відкрила завісу, щоб натякнути людям про те які можливості заховані в тій заблокованій частині мозку. Якось я спілкувався з людиною яка могла безпомилково сказати в якій руці у тебе заховано металевий предмет, навіть як що він дуже маленький, навіть як що це голка. Цікаво що коли я спитав цю людину про те як вона це робить, вона знизала плечима і сказала що коли дивиться на руки і водить своєю рукою над моїми руками то їй просто ніби здається що предмет в цій руці. Цікаво що це "ніби здається" ніколи не було помилковим. Я 10 разів попросив вгадати в якій руці голка. Я навіть з кімнати виходив ховав голку і потім заходив і питав. Жодної неправильної відповіді не було. Уявіть собі 10 із 10 - це фантастика!!!
Цікаво що людина під впливом гіпнозу схоже може частково розкривати в собі ті можливості які в ній приховано, але лише на деякий час. Читав про цікавий експеримент. Людей заводили в кімнату на 10 секунд. Там було розкидано багато різних речей. Потім виводили з кімнати і попросили назвати що вони запам'ятала і де воно лежить. Люди змогли назвати 4-7 речей і їхнє місце розташування. Потім спитали в них те саме під дією гіпнозу. Люди називали до 30 речей! Один навіть запам'ятав рядок з газети яка лежала на столі в кутку кімнати. Зір у людини був звичайний як у всіх, відстань до газети була більше 3 метрів, той рядок був написаний не великим шрифтом яким пишуть заголовки, а маленьким таким яким пишуть статті в газеті...
Людина - це дивовижне створіння, цей експеримент доводить що ці заблоковані можливості можна розблокувати хоча б частково. Можливо тоді людина змогла б отримати відповідь на одвічні запитання. Навіщо людина живе? Чи є інший світ в який людина ніби переходить після смерті? (я наприклад вважаю що є) Чи існують паралельні світи? І ще є ціла низка запитань. Якщо читати книги древніх індійських або китайських філософів то цікаво що вони всі сходяться на думці що багато відповідей на подібні запитання заховані в нас самих. Що ми ніби як мікрокосмос, ніби як закодована книга яку потрібно навчитися читати...

Повідомлення відредагував Rambo: 19.11.2010 – 01:00

• 0

#68 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень
  • Місто:Дубно -> Нетішин -> Київ -> New York

Відправлено 19.11.2010 – 00:56

я особисто не зустрічав таких людей, тому не можу вірити в таке.
  • 0

#69 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 19.11.2010 – 01:24

Уміня дурити людей - це навик який розвивається роками напружених тренувань.
А дурість - то дар божий :happytwo:

Фонд Джеймса Ренді

про самого Джеймса Ренді

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 19.11.2010 – 01:27

• 0

#70 степовик

Профі

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 372 повідомлень

Відправлено 19.11.2010 – 02:29

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (19.11.2010 01:24) писав:

Уміня дурити людей - це навик який розвивається роками напружених тренувань.
А дурість - то дар божий :happytwo:

Фонд Джеймса Ренді

про самого Джеймса Ренді
І правильно він робить що розкриває всіх отих шахраїв.
Я вважаю що як що людина насправді має якісь дивні можливості, то вона ніколи не подасть заявку на ту премію. Тому що ніколи не захоче світитися. По-перше тому що всім зрозуміло що як тільки така людина засвітиться то вона одразу стане піддослідним кроликом світової наукової спільноти. Кому це потрібно? По-друге. Такі люди мають іншу систему цінностей. Вони інакше сприймають цей світ. Можливо як би у нас було трохи більше розуму ми б їх зрозуміли. Їх не цікавлять ні мільйони ні слава. Це лише шахраї летять на ту премію як мухи на мед пробують сили свої, а раптом вдасться обдурити. І ці люди нічого нікому доводити не хочуть, їм це непотрібно. В давнину в Китаї та Індії люди що насправді володіли надлюдськими здібностями взагалі уходили в гори і продовжували там свій шлях вдосконалення. Я читав що таких людей тодішні володарі Індії і Китаю намагалися запросити до себе на службу щоб вони були радником чи щось на зразок цього. Обіцяли їм владу і золоті гори, маєтки і землі. Ті люди все одно відмовлялися.
  • 0

#71 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 19.11.2010 – 09:50

Перегляд дописуRambo (19.11.2010 00:51) писав:

Науці відомо що мозок людини використовується лише частково, і цього цілком вистачає щоб народжувалися геніальні письменники, музиканти, вчені тощо. Науковцям вистачило цієї частини мозку щоб створити могутню цивілізацію на Землі. Наші літальні апарати вже досягли Марсу. Отже як бачимо можливості цієї частки мозку людини неймовірно величезні і це лише менша частка мозку. Тоді можна прикинути які додаткові величезні і неймовірні можливості заховано в тій більшій частці мозку людини, яка є заблокованою...
Йа проведу аналогію. Комп'ютер використовує менше 5% об'єму свого процесора для обчислень. Звісно, деякі люди, які вперше прочитають даний факт це викличе думку: а що буде коли комп'ютери використовуватимуть хоча б 25% об'єму свого процесора для обчислень? У них, напевно, з'явиться інтелект та вони вийдуть з-під контролю людини? А йа відповім що буде в даному випадку: комп'ютер перегріється і не працюватиме. Також у нього всередину буде дуже складний доступ і неможливо поміняти якусь поламану деталь. Врешті, зменшиться потенційна кількість можливостей вводу-виводу інформації. Або буде погана та незручна будова. До чого це я? А це я до того, що, може, людина і використовує 5% свого мозку, але я вважаю це цілком фізіологічно обґрунтованим. А байки про те, що піднімемо надої в 3 рази збільшись використовувана частина головного мозку - і людство захопить всесвіт - дурістю. Бо компенсаторний механізЬм.
  • 0

#72 степовик

Профі

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 372 повідомлень

Відправлено 19.11.2010 – 20:11

Перегляд дописуГетьман (19.11.2010 09:50) писав:

Йа проведу аналогію. Комп'ютер використовує менше 5% об'єму свого процесора для обчислень. Звісно, деякі люди, які вперше прочитають даний факт це викличе думку: а що буде коли комп'ютери використовуватимуть хоча б 25% об'єму свого процесора для обчислень? У них, напевно, з'явиться інтелект та вони вийдуть з-під контролю людини? А йа відповім що буде в даному випадку: комп'ютер перегріється і не працюватиме. Також у нього всередину буде дуже складний доступ і неможливо поміняти якусь поламану деталь. Врешті, зменшиться потенційна кількість можливостей вводу-виводу інформації. Або буде погана та незручна будова. До чого це я? А це я до того, що, може, людина і використовує 5% свого мозку, але я вважаю це цілком фізіологічно обґрунтованим. А байки про те, що піднімемо надої в 3 рази збільшись використовувана частина головного мозку - і людство захопить всесвіт - дурістю. Бо компенсаторний механізЬм.
В цілому аналогія цікава, але не враховано один дуже цікавий момент. Про комп'ютери людина знає все, бо це вона створила комп'ютер, тому в комп'ютері дуже легко передбачити подібний розвиток подій. А от хто створив людину і взагалі Всесвіт - невідомо, але точно не людина. Тому так просто передбачити, що закладено в невикористаній частині мозку неможливо, і звісно ми не знаємо як це правильно активувати і які можуть виникати чи не виникати ускладнення при цьому. Це все одно що порівнювати принцип дії трактора в полі і наприклад принцип дії фантастичного космічного корабля інопланетян, який може переміщуватися не лише у космосі, але і в паралельних світах, і мандрувати в часі. Ну і що хтось ризикне припустити, видати версію за яким принципом може працювати такий корабель?.. Навряд-чи.
Це все загадки, аналогій яких серед людської техніки не існує. Відомо, що навіть одні й ті самі закони фізики в різних середовищах діють не однаково. Ми - люди ще надто мало знаємо про час, простір, енергію, інформацію і як це пов'язане з людиною, і те як це все між собою взаємодіє. Одне можна сказати сьогодні точно, що мозок людини, а також те як мозок людини взаємодіє з Всесвітом і всесвітніми енергіями - це велика загадка і я би тут не поспішав з висновками.
  • 0

#73 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 19.11.2010 – 22:53

Перегляд дописуRambo (19.11.2010 02:29) писав:

Я вважаю що як що людина насправді має якісь дивні можливості, то вона ніколи не подасть заявку на ту премію. Тому що ніколи не захоче світитися. По-перше тому що всім зрозуміло що як тільки така людина засвітиться то вона одразу стане піддослідним кроликом світової наукової спільноти.
Що тут поганого? Буде гроші заробляти шалені за участь у передових наукових розробках.
Чи ти по собі це уявляєш як у фільмах. Сидить чувак у карцері з пстромленими в голову дротиками?

Цитата

Кому це потрібно? По-друге. Такі люди мають іншу систему цінностей. Вони інакше сприймають цей світ. Їх не цікавлять ні мільйони ні слава.
Якщо вони инакше сприймають цей світ, то чому ти, той який сприймає його так як усі розписушся за них? А може навпаки вони тільки про гроші й славу думають? Тобі то звідки знати? Ти ж як усі. З ними не спілкувався.

От я помітив що противсіхство це дефект мислення, який тягне за собою инші логічнів розлади. Віра в екстрасенсів, жахання від ГМО і щеплень. Коротше біда не приходить одна. :happytwo:

Цитата

Можливо як би у нас було трохи більше розуму ми б їх зрозуміли.
Якби у вас було більше розуму ви б мене зрозуміли. :lol:

Цитата

Це лише шахраї летять на ту премію як мухи на мед пробують сили свої, а раптом вдасться обдурити.
Ну я ще розумію можна розжитися і без приза в 1 мільйон, якщо вмієш читати думки чи рухати предмети.

Але чому б це людина яка вміє шукати воду лозою, людина яка вміє вгадумавти знаки зодіаку, або людина яка вміє визначати характер по почерку не схотіла виграти мільйон?

Ну де ще заробиш в сучасному світі на пошуку місця для колодязя? В селі з бабок чи шо?
От чомусь і там нема справжніх екстрасексів.

До речі для всяких прихильників чупукабри і прочої галіматьї, які зараз ударилися в загальну моду структурованої води і говорять зі склянкою води. Ренді прпонував японцеві, який цей феномен типу винайшов і французові сліпий експеримент і винагороду в 1 млн ?.
Якщо вони зможуть вгадати по фотці кристалів над якою водою що промовляли. Хто не в курсі ці шахраї казали що від слів вода змінює структуру і коли кажеш над нею гітлер чи москалі, то кристалики стають страшні. А коли кажеш щось хороше, то вони красиві. Ясно що ті шахраї відмовилися, бо якщо не знатимуть що в якій склянці налито, то не зможуть підбирати з міль’ярду кишталиків вигідну фотку.

Між иншим чуваки і славу і гроші шукають. Друкують свої псевдонаукові видання в газетах, хтось із них має фірму по виготовленню такої води.

Цитата

І ці люди нічого нікому доводити не хочуть, їм це непотрібно.
Зажди, так тоді виходить що вони як бог, доказу якого не існує. Бо тільки но про них хтось дізнається, вони стають по твоїй же формулі шахраями. Адже тільки шахраї шукають розголосу про свої здібності.

Цитата

Обіцяли їм владу і золоті гори, маєтки і землі. Ті люди все одно відмовлялися.
Ну правильно, бо сільських бабок ще можна дурити чудесами. А як не виправдаєш державне замовлення китайської народної партії то одразу секірбашка буде.

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 19.11.2010 – 22:56

• 0

#74 степовик

Профі

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 372 повідомлень

Відправлено 20.11.2010 – 01:09

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (19.11.2010 22:53) писав:

Що тут поганого? Буде гроші заробляти шалені за участь у передових наукових розробках.
Чи ти по собі це уявляєш як у фільмах. Сидить чувак у карцері з пстромленими в голову дротиками?

Якщо вони инакше сприймають цей світ, то чому ти, той який сприймає його так як усі розписушся за них? А може навпаки вони тільки про гроші й славу думають? Тобі то звідки знати? Ти ж як усі. З ними не спілкувався.

От я помітив що противсіхство це дефект мислення, який тягне за собою инші логічнів розлади. Віра в екстрасенсів, жахання від ГМО і щеплень. Коротше біда не приходить одна. :happytwo:

Якби у вас було більше розуму ви б мене зрозуміли. :lol:

Ну я ще розумію можна розжитися і без приза в 1 мільйон, якщо вмієш читати думки чи рухати предмети.

Але чому б це людина яка вміє шукати воду лозою, людина яка вміє вгадумавти знаки зодіаку, або людина яка вміє визначати характер по почерку не схотіла виграти мільйон?

Ну де ще заробиш в сучасному світі на пошуку місця для колодязя? В селі з бабок чи шо?
От чомусь і там нема справжніх екстрасексів.

До речі для всяких прихильників чупукабри і прочої галіматьї, які зараз ударилися в загальну моду структурованої води і говорять зі склянкою води. Ренді прпонував японцеві, який цей феномен типу винайшов і французові сліпий експеримент і винагороду в 1 млн €.
Якщо вони зможуть вгадати по фотці кристалів над якою водою що промовляли. Хто не в курсі ці шахраї казали що від слів вода змінює структуру і коли кажеш над нею гітлер чи москалі, то кристалики стають страшні. А коли кажеш щось хороше, то вони красиві. Ясно що ті шахраї відмовилися, бо якщо не знатимуть що в якій склянці налито, то не зможуть підбирати з міль’ярду кишталиків вигідну фотку.

Між иншим чуваки і славу і гроші шукають. Друкують свої псевдонаукові видання в газетах, хтось із них має фірму по виготовленню такої води.

Зажди, так тоді виходить що вони як бог, доказу якого не існує. Бо тільки но про них хтось дізнається, вони стають по твоїй же формулі шахраями. Адже тільки шахраї шукають розголосу про свої здібності.

Ну правильно, бо сільських бабок ще можна дурити чудесами. А як не виправдаєш державне замовлення китайської народної партії то одразу секірбашка буде.

Ну і звісно є багато людей які народжуються цілковито без будь-яких дивовижних можливостей, цих можливостей у них немає навіть у заблокованому вигляді. Саме тому ці люди нічого подібного не відчувають ні в реалі, ні під час сну, і саме такі люди не розуміють, що це взагалі таке.
Нічого проти таких людей не маю. Просто смішно коли людина не розуміє щось, але надуває щоки і пафосно намагається всім щось продемонструвати.гг

Повідомлення відредагував Rambo: 20.11.2010 – 01:19

• 0

#75 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 20.11.2010 – 01:35

Перегляд дописуОлеська (18.11.2010 12:00) писав:

Жаль, з форуму пішов один форумчанин, який є екстрасенсом. Він мабуть розказав би більше.

Так що це таке, ці надприродні явища, якими спокон-віків цікавляться люди? Дар від вищої сили, чи використання людських можливостей наповну?
локшина для лохів. (змій, підтверди! :happytwo:)
  • 0

#76 степовик

Профі

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 372 повідомлень

Відправлено 20.11.2010 – 03:13

Перегляд дописуkavalera (20.11.2010 01:35) писав:

Ну і звісно є багато людей які народжуються цілковито без будь-яких дивовижних можливостей, цих можливостей у них немає навіть у заблокованому вигляді. Саме тому ці люди нічого подібного не відчувають ні в реалі, ні під час сну, і саме такі люди не розуміють, що це взагалі таке.

Перегляд дописуRambo (20.11.2010 01:09) писав:

Нічого проти таких людей не маю. Просто смішно коли людина не розуміє щось, але надуває щоки і пафосно намагається всім щось продемонструвати.гг

В давнину люди з надлюдськими можливостями були не лише в Індії та Китаї вони є розповіді про те що вони були і в Україні. Ось тут можна почитати хто такі були козаки-характерники.
А ще глибше в давнину в Україні були волхви. Я не вірю тим хто зараз відкрито заявляє, що вони волхви, є зараз такі люди. Але впевнений що нащадки справжніх прадавніх волхвів і характерників є, просто якраз справжні себе ніколи не афішують з міркувань про які я писав вище. Але іноді декому з людей доводиться бачити їх в дії, звісно це рідкість і тому хто бачив це, мало хто потім вірить, тому і відомо про це все як ніби про легенди.
  • 0

#77 Вадя Ротор

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 531 повідомлень
  • Місто:КИЇВ, Криве Озеро

Відправлено 20.11.2010 – 08:55

Перегляд дописуkavalera (20.11.2010 02:35) писав:

змія більше з нами нема :lol:

А в мене десь була вдома книжка про телепатію - типу як цьому навчитись... (ось шукаю-шукаю, де вона...) і там усе дуже логічно, послідовно та реально написано. От знайду і напишу автора і назву, щоб усі бажаючі могли знайти в Інеті почитати.
  • 0

#78 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 20.11.2010 – 09:15

:happytwo: Не вірю я у це все. І не тому що "поки не побачу на власні очі - не повірю", а тому що просто не вірю хоч і бачила так званих "телепатів".
Тут скоріше все на "самовнушенії" працює ніж справді на якихось потойбічних космічних силах. Те ж саме можу сказати і про екстрасенсів а телекінез і поготів. Не знаю звідки в мені така скептичність але я ніколи не вірила ні у якісь магії чорно-білі, ні в ці усі сили.. Є там якась енергія - ок, най собі буде. Але те що нею може керувати пересічна людина - так-так,а потім звірятко загортає шоколад у фольгу.

+ щодня бачити в газеті фото баби Соломії яка відведе порчу, наведе порчу, наробить всякої фігні завдяки своїм екстрасенсорним дарам...Та я ліпше в лікарню звернусь, якщо що. Ніж тратити гроші на безсовісних шарлатанок/ів
  • 0

#79 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 20.11.2010 – 10:06

я - лікую, яснобачу, телепатірую, можу піднімати руки без помічі рук (!)
заведу, відведу, переведу, напишу, засекречу, замучу. транслітом не писати, забаню. Вадім Тівікінез, не грузін.

i 

Олеська: Порушення правил п.2.5.

Повідомлення відредагував Олеська: 20.11.2010 – 11:54

• 0

#80 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 04.01.2011 – 14:37

Перегляд дописуГетьман (19.11.2010 09:50) писав:

а тепер розкажи навіщо ІТ-індустрія випускає пристрої з все більшою швидкодією?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних