Перейти до вмісту

Надзвичайні здібності

Повідомлень в темі: 119

Опитування: У вас є надзвичайні здібності, особливості? (81 користувачів проголосувало)

У вас є надзвичайні здібності, особливості?

1. Я взагалі-супермен! (14 голосів [17.07%])

Процент голосів: 17.07%

2. Так, є! (30 голосів [36.59%])

Процент голосів: 36.59%

3. Я типова людина (11 голосів [13.41%])

Процент голосів: 13.41%

4. Незнаю (22 голосів [26.83%])

Процент голосів: 26.83%

5. Мені всерівно. (5 голосів [6.10%])

Процент голосів: 6.10%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#21 ukrainer

Бандерівець

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 673 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Вінниця

Відправлено 03.04.2006 – 16:52

так, до речі, муркати я вже навчився :wub:
  • 0

#22 Your Bunny Wrote

онотолэ сто карманов.

• Користувачі
  • 765 повідомлень

Відправлено 03.04.2006 – 17:25

М@ша (1.04.2006 16:22) писав:

Порадь, як саме треба жити, щоб їх розкрити?

Перегляд допису

ну на мою думку потрібно себе реалізувати у всьому, що є на світі, і може в якійсь галузі можуть проявитися якісь так би мовити "підсвідомі здібності" :wub:
  • 0

#23 ЛиЛёК

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 97 повідомлень
  • Місто:Одеса

Відправлено 03.04.2006 – 17:34

Напевно в кожноi людини iснують задатки надзвичайних здiбностей,але не кожна людина це помiчае в собi i розкривае.А в деяких людей вони з*являються пiсля страшних трагедiй.Наприклад,якщо людина в аварiю потрапила,пролежала в комi,а потiм стала помiчати це.Ось як :wub:
  • 0

#24 Your Bunny Wrote

онотолэ сто карманов.

• Користувачі
  • 765 повідомлень

Відправлено 03.04.2006 – 17:41

ЛиЛёК (3.04.2006 17:34) писав:

Напевно в кожноi людини iснують задатки надзвичайних здiбностей,але не кожна людина це помiчае в собi i розкривае.А в деяких людей вони з*являються пiсля страшних трагедiй.Наприклад,якщо людина в аварiю потрапила,пролежала в комi,а потiм стала помiчати це.Ось як  :wub:

Перегляд допису

впринципі ти маєш рацію :8:
  • 0

#25 М@ша

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 93 повідомлень
  • Місто:м. Одеса

Відправлено 03.04.2006 – 18:53

ЛиЛёК (3.04.2006 18:34) писав:

Напевно в кожноi людини iснують задатки надзвичайних здiбностей,але не кожна людина це помiчае в собi i розкривае.А в деяких людей вони з*являються пiсля страшних трагедiй.Наприклад,якщо людина в аварiю потрапила,пролежала в комi,а потiм стала помiчати це.Ось як  :wub:

Перегляд допису

Зрозуміло, потраплю у аварію. :) :8: . А серйозно кажучи я і з тобою і з dark-moon згодна!
  • 0

#26 ЛиЛёК

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 97 повідомлень
  • Місто:Одеса

Відправлено 06.04.2006 – 16:25

Та я не кажу тобi в аварiю потрапляти :yes: Я просто програму дивилась i там саме так сказали :)
  • 0

#27 Style)r

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 329 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 08.04.2006 – 21:36

Не можу стверджувати, що таких можливостей не існує, оскільки не бачив :yes: Аналогічно, що існують :)
  • 0

#28 Пляма

спонтанна...

• Користувачі
  • 738 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:|LemberG|

Відправлено 09.04.2006 – 12:01

Щодо надзвичайних здібностей і їх існування можна говорити аналогічно як і про існування білої/чорної магії, темних/вищих сил, чортиків/ангелів і т.д....
  • 0

#29 Liet

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 57 повідомлень

Відправлено 09.04.2006 – 14:39

Мені все рівно. Може щось у мені і є, може воно і проявляється. Але така вже я людина, що не звертаю на дива уваги.
  • 0

#30 iskra

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 191 повідомлень

Відправлено 10.04.2006 – 23:06

Оскільки можливості мозку людини і досі не вивчені стовідсотково - доведеться визнати, що таки є якісь можливості, які поки що пояснити важко. а тому їх сприймають як щось надзвичайне. В принципі, хто може довести що левітація, транспортація і деякі інші можливості казкових героїв неможливі в житті. Просто ми ще не знаємо, як це зробити і не вміємо користуватися цим. Оскільки кожна людина надзвичайна, і тут вже я можу заприсягнутися.
  • 0

#31 ukrainer

Бандерівець

• Користувачі
  • 673 повідомлень

Відправлено 11.04.2006 – 11:04

Цілком підтримую сказане Іскрою :yes: ключ до вміння - знання (інформація)
  • 0

#32 Санька Колосок

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 376 повідомлень

Відправлено 14.04.2006 – 19:53

Коли ти любиш якусь людини, ти відчуваєш що з нею коїться, вгадуєш почуття і тому подібне. Чому?
Тому, що ти так її любиш і переймаєшся за неї, що пускаєш в хід свою "силу".
  • 0

#33 ukrainer

Бандерівець

• Користувачі
  • 673 повідомлень

Відправлено 08.06.2006 – 17:05

щодо аварій, то врезультаті коми, втрати зору, переживання нейрошоку (блискавка, больові шоки...) мозок переживає переод "відпочинку", він якби "частково атрофовується" (термін більш типовий до м'язів), врезультаті незадіяні у повсякденному житті елементи мозку проявляють "потенційно вищу силу дії" ніж за звичайних умов, тому й проявляються так звані надзвичайні здібності... кажучи просто - потрібно захотіти, сконцентруватися, повірити, і зробити що бажаєш так як хочеш :rolleyes:
Спробуйте, і у вас обов'язково вийде!

П.С. Тільки не сумнівайтеся у собі.
  • 0

#34 Bobua

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 400 повідомлень
  • Місто:Бровари

Відправлено 03.06.2008 – 12:43

Перегляд дописуA.Chip (30.03.2006 10:13) писав:

у мене в дитинстві була річ яку я до цих пір не можу зрозуміти: я вгадував думки інших людей, дослівно міг їх викладати...правда з часом це пройшло, зараз можу лише в знайомих і то загальну суть думок
якщо думки були такі: а чого ж воно реве :rolleyes: то це просто
а якщо Ви вгадували: завтра спробую винести плутонієвий штифт з сусідньої лабораторії то Ви вже мали би працювати з немовлячого віку в спецслужбах <_<
  • 0

#35 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1458 повідомлень

Відправлено 03.06.2008 – 17:33

Сама можу лікувати своєю енергією близьких мені людей. Тому і вірю в біоенергетику, оскільки відчула власне біополе. І в енергетичний вампіризм вірю.
Все в світі взаємопов"язано, одна енегрія перетворюється в іншу і цей потік нескінченний. Магія, заклинання, вроки і прокльони - все існує. Людина навіть може не усвідомлювати, що своїми діями може завдати значної шкоди як собі так і тій на кого спрямоване це все. Скільки зараз книжок по практичній магії виписують в книжкових клубах!!! Як і кожне знання, його можна використати в двох протилежних цілях.
Багато молодих дівчат пробують зробити любовні привороти, а це може довести об"єкт їхнього захоплення до смерті.
Висновок тут один: не варто зачіпати ту сторону знань, яка мало вивчена. І тим більше спрямовувати її на шкоду комусь іншому. Закон відвороту в магії : "Зло -повертається потрійним злом" :rolleyes:
  • 0

#36 Красунечка

Генеральний писар

• Користувачі
  • 663 повідомлень

Відправлено 03.06.2008 – 21:30

а от я не знаю чи моя здібність є надзвичайною... 1/3 мої снів рано чи пізно збувається... коли я почала це розуміти, я почала записувати сни... і от в один день, всі події, які були на листочку повторилися в реальному житті... як думаєте, це збіг?? <_<
  • 0

#37 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2584 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 03.06.2008 – 22:20

Красунечка*****^^^, не збіг, є таке. Але шо погано чи добре, шо ті ж хто передбачають сни навіть не можуть подумати шо то з ними саме станеться! Я знаю в реалі такі випадки... Доречі сни які тобі здаються дурницею - записуй, колись може станеш відомою!
  • 0

#38 Mypk@

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень
  • Місто:Чернігів-city:)

Відправлено 03.06.2008 – 23:26

от у мене те ж саме....але збуваються лише ті сни,які здаються нісенітницею...таке важко пояснити,але таке стається регулярно...коли мені сниться людина,яку я кілька років не бачила,а тут я її бачу на наступний день...я не думаю,що то якісь супермегагіперздібності,проте я впевнилась,що сни збуваються...а у надзвичайні сили вірю,бо доведення того,що їх нема не бачила...

Повідомлення відредагував Mypk@: 03.06.2008 – 23:27

• 0

#39 Красунечка

Генеральний писар

• Користувачі
  • 663 повідомлень

Відправлено 04.06.2008 – 14:28

я почала записувати свої сни 2 роки тому(принаймні ті що пам'ятала, і коли не забувала їх записувати)от мені тоді приснилося що я прощаюся із своїм однокласником, прощаюся так, ніби востаннє його бачу... через тиждень сталося чого ніхто не очікував... <_< :rolleyes: :brovy: я більше його не побачу.... принаймні в цьому житті...
  • 0

#40 Аничка

Генеральний писар

• Користувачі
  • 512 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 04.06.2008 – 18:04

Перегляд дописуMypk@ (4.06.2008 00:26) писав:

от у мене те ж саме....але збуваються лише ті сни,які здаються нісенітницею...таке важко пояснити,але таке стається регулярно...коли мені сниться людина,яку я кілька років не бачила,а тут я її бачу на наступний день...я не думаю,що то якісь супермегагіперздібності,проте я впевнилась,що сни збуваються...а у надзвичайні сили вірю,бо доведення того,що їх нема не бачила...

Дзєвчьонгі, почитайте Шрі Ауробіндо "Подорож у свідоміть", і ше вуйка Фройда "Тлумачення сновидінь" можна.
Там - відповіді на усі ваші питання, і не тільки :rolleyes:

ПН: Обережно з управлінням снами <_<
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних