Перейти до вмісту

Надзвичайні здібності

Повідомлень в темі: 119

Опитування: У вас є надзвичайні здібності, особливості? (81 користувачів проголосувало)

У вас є надзвичайні здібності, особливості?

1. Я взагалі-супермен! (14 голосів [17.07%])

Процент голосів: 17.07%

2. Так, є! (30 голосів [36.59%])

Процент голосів: 36.59%

3. Я типова людина (11 голосів [13.41%])

Процент голосів: 13.41%

4. Незнаю (22 голосів [26.83%])

Процент голосів: 26.83%

5. Мені всерівно. (5 голосів [6.10%])

Процент голосів: 6.10%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#101 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 441 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 08.09.2011 – 11:11

Перегляд дописуДруже Бобер (8.09.2011 11:57) писав:

Про природу і склад, скажемо так, людини є і інші теорії, щоправда дуже подібні. Та менше з тим. Як на мене, то ці енергії, життєві сили, чи як ми би їх не називали, є матеріальними. Та ми не можемо пояснити, що таке матерія до кінця, на жаль. І чи це доцільно? Головне вміти скористуватися благами на свою користь, свою радість і свою потребу, так користуватися, щоби бути щасливими і зробити щасливими інших. Я бачу в цьому сенс життя, можливо і не основний.
Тепер знову до енергії. Якщо енергетична сила рухає матеріальні речі, впливає на них, то це ще раз тільки говорить, що вони є матеріальними. Та про природу матерії вже інша розмова.

Коли фізики відкрили кварки, вони побачили, що за певних умов вони можуть проявляти себе як хвиля, і як матерія, тобто енергія може проявляти себе, як у формі хвилі певної частоти вібрації, так і у формі частини молекули, з якої складається матерія в залежності від умов.
  • 0

#102 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5186 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 08.09.2011 – 11:20

Перегляд дописуОнук Велеса (8.09.2011 11:37) писав:

Питання насправді чудове, але воно далеко від чисто фізичного. Я не зможу розкласти це поняття на атоми, щоб Ви зрозуміли її фізичну природу. Більш того, боюсь, що я навіть притомно не зможу пояснити, що це таке, використовуючи фізичний понятійний апарат. Її часто описують як певну субстанцію, "прану", життєву силу, яка існує скрізь. Чим вищий розвиток людини, тим з енергіями вищих вібрацій вона може працювати. Я не знаю, відомо Вам чи ні, але людина крім біологічного тіла має ще 6 енергетичних: ефірне, астральне, ментальне, каузальне (причинне), душу та дух. Очищення та відкриття цих тіл дозволяє людині поєднатись з енергіями вищих вібрацій, які в свою чергу, наповнюють ці енергетичні тіла. Тому розуміння та відчуття, що таке є енергія можливе тільки через розвиток цих тіл, а не через книжкові визначення.
це за якою школою ти йдеш?
бо я знаю про 8 тіл - фізичне, ефірне, астральне, ментальне, будхі і три тіла самадхі.
  • 0

#103 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • 441 повідомлень

Відправлено 08.09.2011 – 11:26

Перегляд дописуKassandra (8.09.2011 12:20) писав:

це за якою школою ти йдеш?
бо я знаю про 8 тіл - фізичне, ефірне, астральне, ментальне, будхі і три тіла самадхі.

Це, власне, не школа, а структура людини. Вочевидь, будхі - це причинне тіло, два тіла самадхі - це душа та дух (що, в принципі, схоже), а третє тіло самадхі вочевидь напрацьовується людиною з високим рівнем розвитку. Точно знаю тільки те, що особисто я маю 7 тіл, можливо хтось має 8, сперечатись не буду.
  • 0

#104 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень
  • Місто:Софія

Відправлено 08.09.2011 – 13:08

Перегляд дописуОнук Велеса (8.09.2011 12:11) писав:

Коли фізики відкрили кварки, вони побачили, що за певних умов вони можуть проявляти себе як хвиля, і як матерія, тобто енергія може проявляти себе, як у формі хвилі певної частоти вібрації, так і у формі частини молекули, з якої складається матерія в залежності від умов.

Тут неточність: наведені твердження стосувались електронів, і кварки тоді ще не були відкриті. Хоч кварків вони теж стосуються.

Я вважаю, що наведений перелік людських тіл не є науковим. По-перше, структурними одиницями людського тіла є клітини, які є двох типів - звичайні та нейрони. Нейрони утворюють окрему підсистему, яка реалізує психічне життя людини. Відтак людина є не тільки живою істотою, а й психічною істотою. По-друге, людина відрізняється від інших тварин здатністю створювати, сприймати та відтворювати символи. Оце і є основа розуміння духовности...

Якщо ж говорити про фізику, то з точки зору фізики живе тіло складається не тільки з атомів чи молекул, а й з кулонівських пар, які утворюють конденсат. Про це я вже писав тут. Конденсат є фізичною субстанцією життя, і фізична єволюція живої істоти визначається еволюцією її конденсату. Ніяких інших "енергій" в фізиці немає!
  • 0

#105 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 08.09.2011 – 17:23

Перегляд дописуОнук Велеса (8.09.2011 12:11) писав:

Це все нормально і природно. І хвиля також матеріальна. І думка, і інформація, і поняття - усе це матеріальне. Просто набуває певної форми.
Та про незвичні явища, якими можемо управляти, розкажу на інших прикладах.
Перший приклад гомеопатичні ліки. природу лікувальної дії у них ніхто достеменно пояснити не може. От люди, які вірять і займаються біоенергетикою, розказують щось там про енергію, яку набуває вода, про тонкі тіла, на які вона впливає.
Уся фішка у тому, що у гомеопатичних ліках нічого немає, окрім дестильованої води або глюкози, проте вони діють. Чому? Чесно кажучи мені все одно, чому, головне, що вони діють і це повторюється при експериментах. Правда це явище не звичне.
На мою думку, ці ліки діють через пам΄ять води, яка пам΄ятає про речовину, яка була в ній розведена. Та незважаючи на те, яка там природа лікувальної дії гомеопатичних ліків. головне, що їхню силу можна використати для лікування, тобто отримати від них користь.

Другий приклад - структурована вода. Вода набуває оптимальної структури, коли до неї кажеш "дякую" або "я тебе люблю".))) Натомість найгірша структура у воді, до якої сказано - я тебе ненавиджу.
Оце уже зафіксовано приладами.
Отже думка, слово є матеріальними. А надзвичайні здібності також є матеріальними, але ми неспроможні зрозуміти їхню природу через свою неміч.
Я висловив свою думку щодо надзвичайних здібностей людей та не вважаю її абсолютно правильною.
  • 0

#106 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • 441 повідомлень

Відправлено 09.09.2011 – 09:24

Перегляд дописуДруже Бобер (8.09.2011 18:23) писав:

Це все нормально і природно. І хвиля також матеріальна. І думка, і інформація, і поняття - усе це матеріальне. Просто набуває певної форми.
Перший приклад гомеопатичні ліки. природу лікувальної дії у них ніхто достеменно пояснити не може. От люди, які вірять і займаються біоенергетикою, розказують щось там про енергію, яку набуває вода, про тонкі тіла, на які вона впливає.
Уся фішка у тому, що у гомеопатичних ліках нічого немає, окрім дестильованої води або глюкози, проте вони діють. Чому? Чесно кажучи мені все одно, чому, головне, що вони діють і це повторюється при експериментах. Правда це явище не звичне.
На мою думку, ці ліки діють через пам΄ять води, яка пам΄ятає про речовину, яка була в ній розведена. Та незважаючи на те, яка там природа лікувальної дії гомеопатичних ліків. головне, що їхню силу можна використати для лікування, тобто отримати від них користь.

Другий приклад - структурована вода. Вода набуває оптимальної структури, коли до неї кажеш "дякую" або "я тебе люблю".))) Натомість найгірша структура у воді, до якої сказано - я тебе ненавиджу.
Отже думка, слово є матеріальними. А надзвичайні здібності також є матеріальними, але ми неспроможні зрозуміти їхню природу через свою неміч.
Я висловив свою думку щодо надзвичайних здібностей людей та не вважаю її абсолютно правильною.

Все цілком слушно і правильно, особливо що стосується води. Але давайте порозмірковуємо ще далі. Людина на 70% складається з води, мозок - на 90%. Отже, коли хтось ввічливий та випромінює позитивні думки та слова, він сам себе доводить до "оптимальної структури" за вашою термінологією. Зворотнє відбувається при матюканні та зосередженні негативності в собі.
"Надзвичайні" здібності є матеріальними, це безсумнівно, але ми цілком спроможні зрозуміти їхню природу, для цього лише потрібно підвищувати рівень власної свідомості, про що я писав вище.
  • 0

#107 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 09.09.2011 – 12:06

Перегляд дописуОнук Велеса (9.09.2011 10:24) писав:

"Надзвичайні" здібності є матеріальними, це безсумнівно, але ми цілком спроможні зрозуміти їхню природу, для цього лише потрібно підвищувати рівень власної свідомості, про що я писав вище.

На мою думку, свідомости тут не вистачить. Для розуміння природи необхідно ще й розвивати наукові дослідження!
  • 0

#108 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • 441 повідомлень

Відправлено 09.09.2011 – 12:26

Перегляд дописуВасиль (9.09.2011 13:06) писав:

На мою думку, свідомости тут не вистачить. Для розуміння природи необхідно ще й розвивати наукові дослідження!

А хто ж вам заважає розвивати наукові дослідження? Розвивайте собі на здоров"я, тільки усвідомлюйте те, що на фізичному плані діють не тільки закони фізичної матерії, а й закони тонкої матерії, які "наукою" ніколи не брались до уваги.
  • 0

#109 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 09.09.2011 – 12:31

Перегляд дописуОнук Велеса (9.09.2011 13:26) писав:

А хто ж вам заважає розвивати наукові дослідження? Розвивайте собі на здоров"я, тільки усвідомлюйте те, що на фізичному плані діють не тільки закони фізичної матерії, а й закони тонкої матерії, які "наукою" ніколи не брались до уваги.

На фізичному плані діють лише фізичні закони, а тонка матерія - це вже метафізика, а не фізика!
  • 0

#110 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 09.09.2011 – 12:52

Це дуже слизьке твердження, яким можна маніпулювати. От що тут мається на увазі під свідомістю? І як її можна зміцнювати, підвищувати її рівень? Чи є якісь способи вищого пізнання не засновані на релігії, вірі або міфах, спеціальних обрядах та звичаях?

Повідомлення відредагував Друже Бобер: 09.09.2011 – 12:52

• 0

#111 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • 441 повідомлень

Відправлено 09.09.2011 – 14:28

Перегляд дописуВасиль (9.09.2011 13:31) писав:

На фізичному плані діють лише фізичні закони, а тонка матерія - це вже метафізика, а не фізика!

Саме тому так звані "науковці" і не в змозі пояснити, звідки під час роботи з хімічними елементами сукупна маса отриманої речовини іноді більша за сумарну масу початкових речовин.

Перегляд дописуДруже Бобер (9.09.2011 13:52) писав:

Це дуже слизьке твердження, яким можна маніпулювати. От що тут мається на увазі під свідомістю? І як її можна зміцнювати, підвищувати її рівень? Чи є якісь способи вищого пізнання не засновані на релігії, вірі або міфах, спеціальних обрядах та звичаях?

Цікаво, що в Українській мові існує 2 різних поняття, які збігаються в російській. "Потерять сознание" перекладається як "знепритомніти", тобто "притомність" - це, спрощено, здатність адекватно функціонувати в цьому фізичному світі. А "свідомість" включає в себе рівень розуміння як законів Всесвіту, так і законів Землі, яка є (цілком слушно, дякую) частиною Всесвіту.
Свідомістю людей маніпулюють, це безперечно. А щодо способів пізнання, можу лише говорити про той, який випробував на собі, і він базується на розумінні як тих енергій, які складають Всесвіт, так і тих, які притаманні тільки Україні.
  • 0

#112 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 09.09.2011 – 15:50

Перегляд дописуОнук Велеса (9.09.2011 15:28) писав:

Саме тому так звані "науковці" і не в змозі пояснити, звідки під час роботи з хімічними елементами сукупна маса отриманої речовини іноді більша за сумарну масу початкових речовин.

Я взагалі не розумію, про що Ви згадуєте. Ви або пишіть конкретно, або не зводьте наклепів на фізику. Якраз з хімічними реакціями великих проблем немає, щоб їх пояснити.
  • 0

#113 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • 2145 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 13.09.2011 – 08:00

Перегляд дописуОлеська (18.11.2010 13:00) писав:

Дар від вищої сили, чи використання людських можливостей наповну?
Чи їх просто не існує?

Перегляд дописуNameless One (7.09.2011 12:05) писав:

Але чогось наші лікарі навіть по аналізах діагностику нормально провести не можуть))
Мабуть тому що вони наші.
  • 0

#114 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1961 повідомлень

Відправлено 13.09.2011 – 09:41

..."Надзвичайні" здібності є матеріальними, це безсумнівно...
...пригадалась давня історія яку мені розказувала моя бабуся. Приходить до лікаря хвора. Черга велика. Медсестра починає з того що ставить в пах термометр. Хвора іде додому. Приходить через тиждень повернути те чарівне шкелко та на додачу корзину яєчок за гарне лікування...
  • 0

#115 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 13.09.2011 – 21:48

Перегляд дописуGwen (7.09.2011 12:03) писав:

Щоб розповісти про хвороби людини по фото, екстрасенсом бути не треба. :rolleyes: Можливо він ще щось вміє робити про що ти не згадала. Але діагностика обличчя і виявлення хворіб - це не екстрасенсорні здібності.
А з віддаленого фото, чи повернутого потилецею теж можна сказати не будучи екстрасенсом?
Діагнустувати хвороби можна і по волоссю, і по нігтям, та по всьому. Але то знання. А я кажу про відчуття.
  • 0

#116 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 13.09.2011 – 22:21

Перегляд дописуОлеська (13.09.2011 22:48) писав:

А з віддаленого фото, чи повернутого потилецею теж можна сказати не будучи екстрасенсом?
Діагнустувати хвороби можна і по волоссю, і по нігтям, та по всьому. Але то знання. А я кажу про відчуття.

Діагностика хвороб - це ще не все! Хвороби ще й лікувати треба. Крім того, навіть якщо хтось вказав на якусь хворобу, звідки випливає, що діагноз був вірним? Відтак без медицини тут не обійтись, як не крути.
  • 0

#117 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 14.09.2011 – 16:35

Перегляд дописуОлеська (18.11.2010 13:00) писав:

Жаль, з форуму пішов один форумчанин, який є екстрасенсом. Він мабуть розказав би більше.

Так що це таке, ці надприродні явища, якими спокон-віків цікавляться люди? Дар від вищої сили, чи використання людських можливостей наповну?
Я вернувся :rolleyes:

а тему можна в релігію, який в неї філософський контекст?
ніякого

або навіть в розділ "фільми і телебачення" бо є така штука як естрадна телепатія, а естрада, це якесь образотворче мистецтво

Перегляд дописуВасиль (9.09.2011 16:50) писав:

Я взагалі не розумію, про що Ви згадуєте. Ви або пишіть конкретно, або не зводьте наклепів на фізику. Якраз з хімічними реакціями великих проблем немає, щоб їх пояснити.
він про Закусь говорить, і забуває, що вона є :rolleyes:

Перегляд дописуДруже Бобер (8.09.2011 18:23) писав:

мені подобаються такі вислови,, але найчастіше в них забувають елементарні поняття, починаючи з матерії
  • 0

#118 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 15.09.2011 – 20:00

Перегляд дописуВасиль (13.09.2011 23:21) писав:

Діагностика хвороб - це ще не все! Хвороби ще й лікувати треба. Крім того, навіть якщо хтось вказав на якусь хворобу, звідки випливає, що діагноз був вірним? Відтак без медицини тут не обійтись, як не крути.
Екстрасенси окрім діагностування повинні лікувати? Не думаю.
Чи вірний діагноз, можна перевірити. Та коли медицина безсильна, то куди йти?
  • 0

#119 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 15.09.2011 – 20:12

Перегляд дописуОлеська (15.09.2011 21:00) писав:

Екстрасенси окрім діагностування повинні лікувати? Не думаю.
Чи вірний діагноз, можна перевірити. Та коли медицина безсильна, то куди йти?

Все буває, але це ще не означає, що яснобачення вирішує ті проблеми, які не вирішить медицина. І, взагалі, хто може це підтвердити чи заперечити?
  • 0

#120 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 16.09.2011 – 07:30

....я бачу, як медератори думають що робити з цією темою, бо в ній багато хламу, додам трішки, щоб перенемли її в Релігію :)
  • 1

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних