Перейти до вмісту

А ви як уявляєте собі рай?

Повідомлень в темі: 67

#61 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1972 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 25.09.2011 – 17:57

Перегляд дописуPavlo_Taiko (25.09.2011 16:21) писав:

Взагаі-то ні. Я все ще чекаю посилання на статтю тих "досліджувачів", і детальне роз'яснення: чи будете ви вирішувати наведенні мною прогалини у вашій теорії, чи погодитесь зі мною, що це більше нагадує жарт, аніж щось серйозне.
Радий що маю такого наполегливого опонента. Тому я не пошкодував часу обдзвонив товаришів тоді почав капітальний перегляд своєї бібліотеки і таки знайшов те що обіцяв. Сиджу шукаю описаний вище дослід. Знайду, відразу опублікую.
Прикріплений файл  pidrychnyk1.JPG   36.14К   4 Кількість завантажень:
  • 1

#62 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1972 повідомлень

Відправлено 25.09.2011 – 18:30

Прикріплений файл  pidrychnyk2.JPG   115.69К   7 Кількість завантажень:...це ще не все. Та на сьогодні з мене досить. Великий дефіцит часу. Я і так перебрав свій звичний ліміт часу присвяченого форуму. Як тільки появиться можливість наведу наступні цитати. Я ніколи не займаюсь смішними речами. Не той вік. Наразі вдячний за спілкування.
  • 1

#63 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • 2145 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 25.09.2011 – 23:28

Перегляд дописуВодій (25.09.2011 18:57) писав:

Радий що маю такого наполегливого опонента. Тому я не пошкодував часу обдзвонив товаришів тоді почав капітальний перегляд своєї бібліотеки і таки знайшов те що обіцяв. Сиджу шукаю описаний вище дослід. Знайду, відразу опублікую.
Прикріплений файл pidrychnyk1.JPG
О - дякую. Дивно, що людина, яка закінчила той самий ВУЗ що і я, пише про телепатію та досліджує віщунок. Прикро, однак сучасний рівень науки бажає вважати кращого у нашій країні. Мій діагноз - передчасний маразм і повне нерозуміння фізики радіовипромінювання (що ще можна простити психологу, однак не той жах, що я мав нещастя прочитати на скані). Щоправда я маю право ставити діагнози як психолог має право розмірковувати про радіохвилі та генератори.
Шановний - вас ошукали, ошукали рівно на вартість цієї книжки, раджу вам якомога швидше почати вимагати ваші гроші назад, адже слова написані в цій "книжці" варті менше ніж папір на яких вони надруковані. Ех - спаплюжити такий чудовий папір...

Перегляд дописуВодій (25.09.2011 18:57) писав:

Радий що маю такого наполегливого опонента.
Ви б теж були наполегливі, якби вам почали розказувати щось накшталп про стадо танцюючих слонів у пачках і балетних туфельках на Титані.

Перегляд дописуВодій (25.09.2011 19:30) писав:

Я ніколи не займаюсь смішними речами.
У вас непогано виходить, як для аматора.
  • 0

#64 Мегаомега

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 13 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 05.10.2011 – 20:57

мені подобається концепція про те, що у кожного свій Рай, персональний сказати б)
тобто нема однієї універсальної картинки як раю, так і пекла, все це формується виключно виходячи з преференцій особистості-душі.
п.с. я не те щоб відстоюю категорично існування таких локусів, як пекло й рай, однаково як і життя після смерті взагалі,але мені хочеться вірити,що воно так і є)

мені подобається концепція про те, що у кожного свій Рай, персональний сказати б)
тобто нема однієї універсальної картинки як раю, так і пекла, все це формується виключно виходячи з преференцій особистості-душі.
п.с. я не те щоб відстоюю категорично існування таких локусів, як пекло й рай, однаково як і життя після смерті взагалі,але мені хочеться вірити,що воно так і є)
  • 0

#65 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6459 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 01.12.2011 – 19:14

От християни кажуть "церство боже". і "рай"... так воно повелося, що люди почали ототожнювати ці поняття, хоча це різні речі.
бо уявляється, що рай він був і є, тільки звідти бог прогнав Адама і Єву, і Херувіма з мечем поставив, щоб людей не пускать.
А царство боже - то те що має бути, те про що моляться щоб швидше вже настало.
Я ще раз згадую ту фразу коли Ісус на хресті сказав сусіду-злодію "сьогодні ж будеш зі мною в раю" - хто чув цю фразу, і хто записав?
І чи є ще інші цитати якісь, щоб люди потрапляли до раю? Чи окрім того злодія в раю більше людей немає?

Християнська ортодоксальна церква тисячу років тому з'явилася на руських землях і з часом її стали називати православною.
Православіє означати славити правь. Правь - світ богів. отже Правь - це рай? Чи Правь - це царство боже?
Навіть не зважаючи на чужинське походження церкви, якщо уявити, що ця церква розвинулася тут на основі давнього православія, просто збагатившись іноземними культами, то всеодно церква що перестала славити Правь, а почала славити майбутнє царство боже - то вже не православна церква. Я ніде не читав цитати, щоб то було написано, що завдяки жертві Ісуса бог прийняв херувіма з воріт раю. Проте панує конкретне уявлення, що на воротах раю померлих зустрічає апостол (Петро чи Павло ?) а де цитата, що в Раю сталася така реформа?
І взагалі яке походження слова рай, і чому християни що назвалися православними не використовують слово Правь для означення раю?

знайшов сам

Цитата

Евангелии от Луки, глава 23, стих 43.
"И сказал ему Иисус: истинно говорю тебе, ныне же будешь со Мною в раю" .

• 0

#66 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1610 повідомлень
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 01.12.2011 – 22:59

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (1.12.2011 19:14) писав:

Православіє означати славити правь.
Всьо проще: "православний" - означає кальку (буквальний переклад) з "ортодоксальний". Тобто ті хто правильно славлять, ті хто, стоять на привальних догмах, на відміну від тих хто ні.
  • 0

#67 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 02.12.2011 – 09:57

нагадався фільм Тері Гільяма "Барон Мюнхаузен", коли барон потрапляє в живіт величезної риби, і зустрічає своїх друзів, одного який дуже гарно чує, і іншого, який дуже гарно бачить, і питає "де ми", один каже це рай, а другий це пекло
ще раджу прочитати Лема "Щасвіт", про генерацію рая і пекла :rolleyes:

рай і пекло, це гірше за ідеалізації, рай це якесь спустошення, а пекло, це місце, коли хоч іноді добре <_<
  • 0

#68 Він полюбив ніч...

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 230 повідомлень
  • Місто:Галичина

Відправлено 02.12.2011 – 17:33

рай - він безколірний. рай - його нема. якщо у порожнечі б був колір то саме він би підійшов)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua