Перейти до вмісту

День народження Ластівочки!

Повідомлень в темі: 194

#141 Бася

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 26 повідомлень

Відправлено 18.08.2009 – 03:46

Хоч і з запізненням, але від щирого серця вітаю с твоїм новим роком)
Нехай він буде надзвичайним та дарує лише приємні сюрпризи.
Щасти тобі!

Зображення

• 0

#142 адуфанчік

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 807 повідомлень
  • Місто:відки і всі

Відправлено 18.08.2009 – 05:42

вітам :angry12:
  • 0

#143 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 18.08.2009 – 11:40

Веснянко, ти мене вразила...це ж тре встати о 6 ранку, щоб привітати :angry12: Прийшла з нічного чергування....Перечитала минулорічні дописи...потім Веснянчин...пробило на сльози ( казала вже десь, шо я плакса :ggggg:).
Потім протягом дня заглядала до теми і либилась, бо знала, що вітають саме ті, хто хотів привітати...що вітання були щирими і я кожне з них відчула, згадувала кожного і випадки з нашого спілкування...Дякую Вам усім. Перелічувати усіх не буду, але знайте, що без вас мені було б дуже зле. Також дякую усім тим, хто вітав у асі..це теж ціную, бо не всі можуть сказати щось таке особливе на загал. Особлива подяка моїм найулюбленішим хлопцям Теревень - Стафу, Якобзу і Маркосу - вони навіть вітали разом.
В мене цей рік видався дуже важким на випробування, причому одне краще другого...такий екстрім, що ворогу не побажаєш, але я ніколи не плачусь і не буду...я людина життя і оптимізму, так що все буде добре...
Коли подивилась вчора скілько людей сказало по теплому реченні - думаєш: ну ти ж не одна.
Гучного святкування не було....Занесла могорич на роботу, бо там колектив, що чи тобі зле, чи є гроші, чи нема - нікого не обходить ;) мусиш виставитись:). Ніколи не вміла себе поводити в таких ситуаціях, коли на виду...коли маєш щось казати, коли чуєш фальшиві слова. Але напоїла-нагодувала до отвалу...Вдома зі мною були лише найближчі і найрідніші люди...І слова говорились щирі і з любов"ю...це саме те, чого я декому з вас бажала: спокою і свята у душі...відчуття що ти потрібна і ті, хто потрібні тобі - з тобою...Цілий день було дике бажання напитись, проснутись і щоб усі негаразди пішли геть разом з бодуном)))Але ж коли людина не пияк то й напитись толком не вміє))))Посиділи вдома, посмакували винця, потім поїхали в клуб....вперше постріляла з якоїсь гвинтівки...мало шо попадала, але як сказали: зосередься і уяви, що це твоя начальниця - я влучила в 10 одразу))))потім пішли в боулінг...морозиво, сочок, пальці, що боліли...квіти, які найбільше люблю...

ось таке от у мене свято було...Дякую Вам усім, що долучились до мого гарного настрою.
(сорі за великий пост - я не вмію писати маленьких)

якихось пару галімих фоток
  • 0

#144 sunny-girl

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 61 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Україна

приєднуюсь до привітань...сорі,шо із запізненням....))) :angry12:
  • 0

#145 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

.
  • 0

#146 Dema V

404

• Користувачі
  • 1365 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 18.08.2009 – 12:24

як завжди з запізненням, вибач сестричко.

Я тобі бажаю добитися в житті всіх цілей, які собі поставиш. Будь здоровою, посмміхайся, радій життю, кохай. Хороших та вірних тобі друзів, щоб могла з ними розділити і щастя і горе. Розвивайся і йди вперед !
Зображення
  • 0

#147 макарена

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 194 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 18.08.2009 – 13:34

Аааа! Так поспішала, шо аж захекалась...

Люба Ластівочко, перед тим, як вітати тебе, хочу сказати, що дуже рада, що ми з тобою заприязнилися. Ти в мене завжди асоціювалася із двома літературними героїнями: із доброю феєю-хрещеною з "Попелюшки" і з Марусею Чурай із роману Лінни Костенко. З першою тому, що ти завжди умієш втішити, розрадити й знайти слова підтримки; з другою--бо ти з твоїх дописів видно: ти своїми життєвими принципами не поступишся і себе не зрадиш. Тож я бажаю тобі здоров'я наснаги й завзяття, радості й тепла, здійсення усіх твоїх найзаповітніших мрій. Хай на душі завжди буде світло й затишок, хай негаразди оминають тебе стороною. Нехай усі, кого ти любиш і ким ти дорожиш, завжди будуть поряд, здорові й щасливі. Хай все у тебе завжди буде гаразд. Щасливої тобі долі. Вітаю!

P.S. Ото написала я тутка тобі, Пташечко...Напевне, мій літературний хист потребує значного вдосконалення, але я хочу, об ти знала: писалося те усе від душі...а це--найголовініше...
  • 0

#148 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • 976 повідомлень
  • Місто:Галичина

Відправлено 18.08.2009 – 14:17

вітаю пташко! залишайся такою ж оптимістичною і запальною. ми тебе любимо і цінуємо. цьом!
Прикріплений файл  happy_birthday.jpg   19.83К   4 Кількість завантажень:
  • 0

#149 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 19.08.2009 – 10:44

Тіки з потягу, кімната у рюкзаках та речах, які досі пахнуть Карпатами та старовинними фортецями.
Вітання панні з висоти Карпатських гір та трохи нижчих Подільських товтр, від Бистриці, Стрия та Дністра.
Бажаю відчувати в собі таку ж силу, красу і міць, яку мають усі ці величні природні скарби.
  • 0

#150 Вісник

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень
  • Місто:Донбас

Відправлено 19.08.2009 – 10:54

Приєднуюсь до вітань, відписаних вище! Успіхів на ниві життя, щастя на особистому фронті, мудрості у складних ситуація, оптимізму, натхнення та побільше сонячних посмішок. З Днем народження!!!

Зображення
  • 0

#151 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 19.08.2009 – 13:08

Щиро дякую за привітання тим, хто долучився пізніше. Мені приємно, що не забуваєте, приємно читати незнайомих мені людей, але маю надію ми потоваришуємо..Хотілось би лкремо подякувати моєму другові Дункану. Це тре було сфотографувати такий напис на асфальті і тримати його у презент аж цілий рік))))). Дякую Романе, потішив
  • 0

#152 milochka

Генеральний писар

• Користувачі
  • 706 повідомлень
  • Місто:Кузнецовськ

Відправлено 20.08.2009 – 13:38

З днем народження ) нехай всі починання ідуть як по маслу , все задумане збулось і саме головне удача, нехай вона завжди буде присутня біля тебе
  • 0

#153 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 20.08.2009 – 14:50

Вітаю Ластівко!
Як добре, що існують такі щирі і великосердечні люди. То ж будьте собою, бажаю усіх благ, кохання, здоров'я!

П.С.: Бачу кицька на фотці зверху спромоглась Вас привітати стоячи на своїх чотирьох лапах, це особливо радує.
  • 0

#154 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 20.08.2009 – 20:06

milochka
yushchenko
дякую вам друзі
  • 0

#155 Panikovskiy

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 238 повідомлень
  • Місто:Іберійський пів-острів

Відправлено 20.08.2009 – 20:08

Приєднуюсь до привітань. Бажаю найголовнішого, здоров"я.
  • 0

#156 Prostak

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 227 повідомлень
  • Місто:Закарпаття

Відправлено 20.08.2009 – 20:58

Цитата

Вітаю з Днем народження! Здоров’я, кохання, розуміння.

і серенчі!!!
  • 0

#157 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 20.08.2009 – 21:18

Перегляд дописуProstak (20.08.2009 21:58) писав:

і серенчі!!!
сЕренчі мені вистачає тут )))))
  • 0

#158 Dovgapanchoha

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 307 повідомлень

Відправлено 20.08.2009 – 21:50

Хоч і запізніло, але.
З днем народження, Ластівочко!
Зображення
На форумі у мене різні люди викликали різні емоції. Ластівочка завжди була пов'язана з позитивними.
Бажаю тобі побільше позитиву в житті, і хай дрібні негаразди ніколи не захмарять твоє чоло, а лиш відтіняють радість і щастя - щоб були ще повнішими)))

Повідомлення відредагував Dovgapanchoha: 20.08.2009 – 21:52

• 0

#159 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 20.08.2009 – 22:41

................................................................................
.................................................................................
..............................
................................................................................
.................................................................................

Кожна з цих крапочок це слова побажання та привітання тобі. Але мого словникового запасу компліментів замало... тому просто добавлю..
Вітаю... :angry12:
  • 0

#160 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 20.08.2009 – 22:43

ivansstef за стільки років і слів нема ? :angry12: . ти мене напевно найдовше знаєш з усіх...ха, ми ще до твоєї женячки фліртували :ggggg:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних