Перейти до вмісту

Артефакти під час гри

Повідомлень в темі: 37

#21 x-man

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 441 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 17.08.2008 – 15:28

everest
  • 0

#22 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3581 повідомлень

Відправлено 17.08.2008 – 15:32

Перегляд дописуx-man (17.08.2008 16:28) писав:

everest
Грішно еверестом міряти, він лукавить в показаннях.
Юзай канонічну Riva Tuner.
  • 0

#23 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • 1846 повідомлень

Відправлено 17.08.2008 – 18:16

Перегляд дописуNomad (17.08.2008 12:39) писав:

Ну просто 96-99 градусів- це вже така температура, коли відяха запросто може деформуватися назавжди.
ггг)) це ще маленька температура.. в нових потужних відяхах це не межа.
  • 0

#24 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 17.08.2008 – 18:22

Перегляд дописуEvol (17.08.2008 19:16) писав:

ггг)) це ще маленька температура.. в нових потужних відяхах це не межа.
І нічого не маленька, чи ти хоч сказати шо нові відяхи від Нвідіа чи АТІ зберігають стабільність при температурах в 90-100 градусів? Нові потужні відяхи мають файні системи охолодження, і якшо їх не розганяти, то в замкнутому корпусі в робочий діапазон температур - від 60 до 85 градусів, а температура більше 90 градусів- це вже перша ознака того, шо з відяхою шось не гаразд.
  • 0

#25 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • 1846 повідомлень

Відправлено 17.08.2008 – 21:17

Nomad, ну ок, не 96 а 93. до такої т-ри нагрівається новий радеон, гг :) а в стані спокою 86) так, для х800 це багато, але від цього вона не плавиться)

x-man, ну як, відвіз в сервіс?
  • 0

#26 Lactarius

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 976 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 17.08.2008 – 21:28

Або дрова або перегрів або розгон відюхи
  • 0

#27 x-man

Писар

• Користувачі
  • 441 повідомлень

Відправлено 17.08.2008 – 21:38

нічог оне розганяв, в ремонт завтра сьогодні вони відпочивають ...
по ріва тюнері під час гри температура 110 градусів
  • 0

#28 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень
  • Місто:ілюзії

Відправлено 19.08.2008 – 21:06

Перегляд дописуx-man (17.08.2008 03:14) писав:

комп ше на гарантії
хага))
то ж з цього і тре було починати))
кращє купив би собі якийсь більш менш дешевенький відьук:
і горя незнав би
і моски не ї.....
:rolleyes: ;)

....адже зазвичай відео та звукова карти
шо беруться для збору в усіх оцих супірпупір моднячих торгашів
вони найдешевші
ну аби покрити витрати на збір компу та іншу шнягу
:)

висновок:
без вагань викидуй цю відюху на смітник, як би боляче тобі не було від цього :)
  • 0

#29 x-man

Писар

• Користувачі
  • 441 повідомлень

Відправлено 19.08.2008 – 23:43

я ще не носив комп хп ремонт, за чистку вони хочуть здерти 50 грн, якшо так то шо не нести дурно ? здерти пломбу почистити самому най поживе ... ?
  • 0

#30 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 20.08.2008 – 00:28

Перегляд дописуx-man (20.08.2008 00:43) писав:

я ще не носив комп хп ремонт, за чистку вони хочуть здерти 50 грн, якшо так то шо не нести дурно ? здерти пломбу почистити самому най поживе ... ?
Хм, ну якшо в тебе є термопаста і не криві руки- то вперед, нєфіг тим баригам 50 грн віддавати.
  • 0

#31 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • 1846 повідомлень

Відправлено 20.08.2008 – 09:12

та при чому тут чистка? валиш до них і кажеш шо в тебе відяха глючить. і нехай міняють бо на гарантії. а шо там вони вже будуть робити то їхня справа. ти ж не на читку їм системник несеш. ппц.
  • 0

#32 :-)

Пам'яті Помаранчевої Каски

• Користувачі
  • 1199 повідомлень
  • Місто:витверезника

Відправлено 20.08.2008 – 10:53

Оскільки у тебе є гарантія - їди до торгашів (попередньо озброївшись всіма відповідними документами) і вимагай виправлення поломки. Якщо торгаші заломаються - в місцевий Відділ захисту прав споживачів. Але перед зверненням у той відділ потрібно все ретельно підготувати - документи, виріб, що будеш говорити.

Цитата

...адже зазвичай відео та звукова карти
шо беруться для збору в усіх оцих супірпупір моднячих торгашів
вони найдешевші
ну аби покрити витрати на збір компу та іншу шнягу

Дуже часто те що записано у характеристиці машини не відповідає правді, вам замість хорошої асусівської материнки можуть вставити якийсь ацтойний ноунейм. Так само і з процами - люди з піною біля рота доказували мені, що в машині стоїть Р IV вказуючи на наклейку панелі системника, хоча комп видавав Duron.
Але таке буває рідко, як правило проводять махінаціі із пам'ятю - оперативкою та хардом, і приводами - floppy та CD. Ставлять замість Kingston та Seagate всілякий ноунейм. :rolleyes:
А все чому? А тому, що більшість клієнтів таких "комп'ютерних фірм" бояться клукнути де інде як Вінда каже, тому у торгашів є гарантія, що юзер (а чи ж не ламер? :) ) намагатиметься дізнатися конфігурацію машини не з листочка наклеєного на системник, а безпосередньо з машини. А про розбирання системника мова взагалі не йде - слова "гарантія" і "пломба" ;) лякають покупця на стільки, що навіть після закінчення гарантійного терміну він боїться подивитися в середину своєї "коробки" :) .
  • 0

#33 Аничка

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 512 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 25.08.2008 – 14:06

Не забудь написати, чим все закінчилося, і у чому проблема була :(

Цікаво, шо то за глюки. В мене ше таких не було. Також Radeon х-700 стоїть. І пилюки свого часу він неміряно нахапався :)

І стосовно законодавства... Зелений молоток правий - треба його детально почитати, і спокійно обламувати всі їхні спроби тебе прогрузити.
А такі спроби будуть без сумніву, і знання "Закону про захист прав споживачів" файно їх лікує...
  • 0

#34 x-man

Писар

• Користувачі
  • 441 повідомлень

Відправлено 26.08.2008 – 12:01

ну я вже от тіки шо зібрався нести комп нарешті, але глянув в гарантійний талон і там пише типу гарантія три роки *
*- 2 роки гарантії повної і 1 рік - безкоштовна робота по заміні компонентів, що вийшли з ладу, вале вартість комплектуючих, необхідних для заміни, оплачує клієнт...
ось якраз пройшло 2 роки і 2 місцяці..... ловко вони якраз тіки час вийшов і комп починає тут вимахуватись.......
ну я от вже думаю дійсно власноруч робити..., толку з того шо занесу.... з старою вони нічо не зроблять, а нову поставлять тіки за мої кошти.., ех незнаю що далі робити
  • 0

#35 x-man

Писар

• Користувачі
  • 441 повідомлень

Відправлено 26.08.2008 – 15:45

кароче я забив на ту гарантію, взяв ящик поніс до знайомого, він займаєтся компами в ньогоє насос, куллери крутятся нормально правда я пальцем пилюку збирав, продули гарно стіки порохів було правда я афігевний стояв, там на самому процесорі де є такі пластинки над ними куллер то між тими пластинками суцільно шар пилюки, тобто проц не охолоджувався, ну і в відасі те саме... результати скажу сьогодні чи завтра, тему в Hardware
  • 0

#36 x-man

Писар

• Користувачі
  • 441 повідомлень

Відправлено 26.08.2008 – 18:42

ОМГ ) покищо температура норм за 70 вище не було
  • 0

#37 :-)

Пам'яті Помаранчевої Каски

• Користувачі
  • 1199 повідомлень
  • Місто:витверезника

Відправлено 27.08.2008 – 08:31

Вчора на робочому компі щось схоже було, після того як я випросив у адміна трохи побиту планку (248Мб з 256 Мб) доки новий комп замовлять. То також почалися "шашечки" ( :) ), при чому планки дуже перегрівалися (інфрачервоний термометр показував 70-80 *С) буквально за 45-100 секунд роботи. Відеокарта інтегрована, ніяких паранормальних змін із нею не трапилося.
Проблему вирішив шляхом видалення побитої планки, але також можна було б покращити вентиляцію всередині системника, встановивши додаткові вентилятори та здійснивши перфорацію бічних панелей.
  • 0

#38 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 27.09.2008 – 23:42

Хтось же придумав глюк своєї продукції назвати таким привабливим для ігроманів іменем.

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 28.09.2008 – 00:05

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua